To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Hity choinkowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Jaco
Był wątek o prezentach pod choinkę - pomyślałm sobie, że fajnie byłoby teraz powiedzieć co z naszych pomysłów się sprawdziło, jaka była reakcja dzieci, co im się spodobało bardzo a co średnio. Okazji do dawania prezentów w ciągu roku będzie kilka - takie uwagi zebrane w kupę moga być więc szczególnie cenne icon_smile.gif

ZacznÄ™ od siebie icon_smile.gif

Kuba dostał w sumie 4 prezenty zabawkowe:

1. Aerokonstruktor - takie nibyklocki polecane przez kogoś tutaj. W sumie bardzo fajna sprawa dla dzieci, które lubią coś zrobić i żeby to miało potem przełożenie na ruch. Fajne sa te kółka zębate, można je złozyć tak, że jak się kręci jednym to inne też się kręcą. Kubie się podoba bardzo a ja bym poleciła z czystym sumienim, gdyby nie jeden fakt - sa niedopracowane. Pomiedzy klockami sa luzy i bardziej skopmplikowane konstrukcje się rozpadają co jest cholernie irytujące. Szkoda, bo pomysł jest rzeczywiście rewelacyjny.

2. Scrabble Junior - wielka radocha bo Kuab ma fazÄ™ na literki i czytanie.

3. Dentysta Play Doh - dziecko zadowolone ale ten prezent chyba cieszył najmniej. W sumie daje niewiele możliwości różnorodnej zabawy i tu chyba jest pies pogrzebany

4. most elektryczny sterowany pilotem do torów Brio. Śpi z Kuba w jednym łóżku co chyba mówi samo za siebie. Mi tez sie podoba i sama się nim bawię. Moge polecić jak zresztą wszystkie zabawki Brio z tej serii. Szkoda tylo, ze ceny sa takie sufitowe.


A jak u Was?
mama_do_kwadratu
Fajny wÄ…tek.

Krokodyl u dentysty- niezła zabawa dla całej rodziny
Drewniane szachy- klasyczne i lubiane przez moich chłopców- dumni, bo mieli takie wybrakowane byle jakie
Puzzle mapa świata- rewelacja, wciąga i edukuje icon_wink.gif
Przeplatanki

Reszta tak sobie (jakieÅ› wymarzone smoki i inne badziewia)
Ila
U nas hitem byly klocki strax, Kamyk skakal prawie do sufitu, a ja mialam mokre oczy ze wzruszenia wink.gif
Maja takie w przedszkolu, tylko inny zestaw, ale Kamykowi marzyl sie ten, bo w nim auto jest sterowane icon_biggrin.gif

Poza tym kilka ksiazek, dwa zegarki na reke (ze wskazowkami i sportowy elektroniczny), zestaw do magicznych sztuczek hokus pokus, maly zestaw startowy hot wheels, do tego 3 autka, pluszaka koale z Dzungli icon_biggrin.gif i troche slodyczy.

Dawid pluszaka wiewiorke z Dzungli, pluszaka Teletubisia, DVD Teletubisie, ksiazeczki, klocki drewniane icon_biggrin.gif

Obaj dostali takie same sweterki icon_biggrin.gif

Ogolnie radosc byla wielka, a Mikolaj jak zwykle przesadzil z iloscia prezentow wink.gif
Kocurek
Wymieniam tylko prezenty, które są strzałem w 10

Dominika dostała kuchnię, taka wielką i wypasioną, z kubeczkami, sztuccami, koszyczkiem na sztucce, jest piekarnik, są dwie szafki, i okap. Myje gary i gotuje już 3 dni icon_lol.gif

Mikołaj dostał teleskop, oraz zestaw detektywa (do podsłuchiwania wink.gif posłuchuje np. Rydzyka w kuwecie icon_surprised.gif ) no i auto na pilot, które akurat dlatego jest aż takim hitem, bo Mikołaj jeździ nim za kotem icon_lol.gif kot jest zarazem bardzo zainteresowany (atakuje) jak i lekko wystraszony (ucieka) icon_lol.gif i zabawa jest przednia.
Mika
Jaśkowi najbardziej spodobał się prezent...siostry icon_lol.gif -mały elektronik czy cuś takiego icon_wink.gif
Poza tym oczywiście piracki statek z którym nie umie się rozstać

zastanawiam się kiedy minie STARSZYM zainteresowanie zabawkami...Antosiowymi -nie wiem jak długo zdzierżę garnuszkowo-radyjkowo-słuchawkowo-ciuchciowe piosenki icon_twisted.gif
baterie wyciÄ…gnÄ™ icon_twisted.gif


aaa i hitem są ...metalowe kosze na śmiecie -jedno ma z Winx,drugie z Cars -w życiu tacy porządni nie byli jak teraz icon_lol.gif
myszka
U nas największym hitem jest "Miś Uszatek". Mam kilka drobnych uwag, ale Miłosz zakochany w książce po uszy. Posiadamy wydanie kolekcjonarskie, więc będzie czytania na dłużej.

Na drugim miejscu, ex aequo: "Magia domowych potworów", "Zagadki Smoka Obiboka" (Rosa, dzięki) oraz bokserki czerwone z jakimś motywem świątecznym (tatuś dostał identyczne w swoim rozmiarze - jak się wspólnie ubrali, wyglądali nader uroczo).

To tyle, jeśli chodzi o entuzjazm dziecka. Było też kilka innych rzeczy, z których z mojej strony godne polecenia są klocki lego (ale to zawsze, może jeszcze się nie zdążyłam naciąć). Mamy dwa nowe zestawy - śmieciara i zoo. Reszta - myślę, że szybciej bądź później umrze śmiercią naturalną.

Aha. Dostał też pus-y i tak przy okazji. Pus-y odłożone na półkę, bo nie wiem do czego jest zestaw kontrolny. Wprawdzie nie było czasu jeszcze przyjrzeć się bliżej temu, ale te książeczki wyglądają mi tak całkiem znajomo. Jak inne, które dotąd kupowaliśmy - czyli tu pokoloruj, tu połącz kropeczki, tu naklej. Do czego jest tu zatem zestaw kontrolny? Będę dzisiaj dzwonić do wydawnictwa, bo z opisu internetowego nic mi w sumie nie wynika. Tak tylko dedukuję sobie, że może ten zestaw jest potrzebny przy książeczkach przeznaczonych dla starszych dzieci.
mama_do_kwadratu
Zestaw potrzebny jest do wszystkich książeczek.
Popatrz na jakąkolwiek łamigłówkę- musisz położyć klocek na przykład nr 1 na odpowiednim polu. Kiedy już położysz wszystkie klocki od 1-12 na odpowiednich polach, sprawdzasz rozwiązanie odwracając klocki- wzorek musi zgadzać się ze wzorkiem w danej łamigłówce.
Jaśniej
semi
U nas baardzo prezentowo, bo kilka dni przed Świętami Leo obchodził urodziny.

1. Absolutny hit - wymarzona pętla hot wheels z pterodaktylem
2. motorówka policyjna lego z napędem-naprawdę pływa
3. zestaw kałamarnica + dwóch piratów i armatą z epee, przy czym leo bawi się wyłącznie kałamarnicą
4. strój power rangers (bałam się, że za mały, ale jest na szczęscie na styk-kupowany przez allegro)
5. Pan kuleczka - światło
6. gra z merlina - skaczące żabki-fajna zabawa dla całej rodziny
Kari07
U nas wygrywa jak na razie tarcza z rzutkami- nie powiem bo cała rodzina gra icon_smile.gif
Wyrzutnia samochodów już poszła w odstawkę, chociaz przez tydzień była na topie.
I gra Zgadnj kto to- o dziwo jeszcze sie nie znudziła.
Edi Zet :)
U nas hitem są Scrabble Junior. Ponieważ kuzynka Uli już takie posiadła wcześniej, a ja byłam tego nieświadoma, gra przeszła w posiadanie Uli, którą Scrabble wciągnęły na dwa świąteczne wieczory. Skubaniutka załapała icon_smile.gif szybciutko zasady gry tej z obrazkami, nad tą drugą jeszcze musimy popracować.
Igus - statek piracki Mega Blocks. No rewelacja, bawi się jak szalony, a my jesteśmy ciągle piratami. Już mam po kokardę bycia Starą Piratką - Kucharką na statku widmie icon_wink.gif. No cóż icon_smile.gif Sama podsunęłam pomysł na prezent Mikołajowi to teraz mam za swoje icon_smile.gif
I Memory - taka gra z obrazkami. Też hicior icon_smile.gif
Ola BN
Dziwię sie, że polecacie jakiekolwiek zabawki z Mega Bloks, my się przejechaliśmy na zamku ze smokiem. Kosztował bardzo dużo, a był bardzo tandetny. Kuba za diabła nie umiał tego złożyc. dopiero tatuś pomógł, choć i jemu nie było łatwo złożyć elementów, które nijak nie pasowały do siebie, choć teoretycznie powinny. Obiecaliśmy sobie, żadnych zabawek z tej firmy.
Lego, rzeczywiście się sprawdziło - jak zwykle. Tym razem dostał bionicla - sam ułożył i samochody Racers. Potem te samochodziki można łączyć i wychodzą jakieś dziwadła, ale jemu się pdobają. Cieszy mnie, że siedzi nad tymi składankami sam, czyta instrukcje i kombinuje. Nikt mu nie pomaga.
Dostał też świetną książeczkę o rycerzach, wydawnctwo Debit. Ksiązka ma duży format, rozdkładane strony. Temat ujęty wyczerpująco, przystępnym językiem, sama w końcu zobaczyłam jak wygląda lutnia. No i w książeczce, jest to co Kuba lubi najbardziej, a mianowice, spróbuj odnaleźć to i to - a na każdej stronie jest tyle szczegółów, że rzeczywiście trzeba wytężyć wzrok. Fajna, pożyteczna lektura...
Nieśmiertlene puzzle też były, do tej pory układał 54 elementy, tym razem kupiliśmy 100 i sobie poradził. A z ilu elementów Wasze dzieci układają Puzzle?
I najważniejsza rzecz dla niego - bajka Scooby Doo - ja jej niecierpię a on namiętnie może to oglądać po kilka razy dziennie icon_biggrin.gif
To chyba tyle...
aluc
Lego Lotnisko i drewniane "szkielety" dinozaurów do składania - zdecydowane hity tegoroczne

ale na urodziny to chyba karty dostanie, bo w przerwach pomiędzy składaniem rżną z dziadkiem w wojnę icon_lol.gif
Rafaelka
U nas hitem okazał się "Monopoly junior".
Tak jak rok temu popołudnia spędzaliśmy przy Superfarmerze, tak teraz łupimy "nomopol", jak powiada mój pierworodny.
ewita 77
Synek:
*zestaw piracki-jeszcze siÄ™ bawi
*klocki lego-jeszcze siÄ™ bawi
*samochód na pedały (tylko na dwór bo nie ma miejsca w domu dla niego)
*super ubranka , z których mama jest zadowolona icon_biggrin.gif
*piesek interaktywny, piesek jest odstawiony
*puzzle
*i inne duperele
Córcia:
*konik na biegunach, stoi samotnie w kącie( tak bardzo go chciała icon_evil.gif )
*piesek interaktywny,odstawka może na nie długo icon_rolleyes.gif ?
*puzzle
*kasa fiskalna ,to ona jest teraz na liście numer jeden u mojej córki
*Upragniony Muminek ,z którym śpi
*domek dla lalek i o dziwo też sie nim bawi
* inne duperele

Moim zdaniem zabawek dostają za DUŻO, w pokoju juz nie ma miejsca a te ,które sie nie zmieściły są w piwnicy.Lepiej by było gdyby cała rodzinka zrobiła naradę i wtedy kupilibyśmy cos konkretnego a tak tylko zagraca się pokój a ja przy tym mam nerwy.Ech...
Maciejka
U nas hitem jest Operacja. Wymarzona, wyczekana, całkowicie niespodziewana, bo zawsze podkreślalam, ze za droga. Ale moja siostra zaszalała i kupiła ją dla Maćka. Uwielbia ją szczerze. Drugi hit, książeczki ze szlaczkami różnej maści , w których można pisac mazakami, a potem gąbką się to pięknie ściera i zabawa od początku. Idealne dla Maćka, ktory nie chce kolorować i rysować w czasopismach, "bo sobie pomazę i już nie będę mógł drugi raz". Kupiłam takie cztery zeszyciki i codziennie są wypełniane i ścierane. A ręka się ćwiczy! Hitem jest też koparka kupiona w ostatniej chwili dla Wojtka. Ale najczęściej bawi się nią Maciek. Wojtek to w ogóle póki co olewczo podchodzi do prezentów. icon_wink.gif
skanna
U nas największym są "Osadnicy z Catanu", które Gwiazdor przyniósł dla całej rodziny. Co prawda napisane jest, że gra od 10 lat, ale siedmiolatka całkiem nieźle sobie z nią radzi.

Hitem są także płyty DVD z "Rodziną Pytalskich".

Majka dostała bardzo ciekawe puzzle - quiz interaktywny. Najpierw dziecko układa 35-elementowe puzzle, a potem rozwiązuje taki jakby test wyboru dotyczący ułożonego obrazka. Przy prawidłowej odpowiedzi, długopis-wskaźnik gra melodyjkę.
Mika
[quote=Maciejka] Drugi hit, książeczki ze szlaczkami różnej maści , w których można pisac mazakami, a potem gąbką się to pięknie ściera i zabawa od początku.

mamy to samo
kupione 2 lata temu z myślą o Oli,a teraz wspaniale sprawdzają się u Jaśka
do tego spieralne flamastry i bez stresu Młody może sobie mazać nie przyprawiając mnie o zawał,że gdzieś czegoś nie dopiorę/domyję icon_wink.gif
"na potem" mamy jeszcze cyferki i literki
iguana
Młody dostał całą masę prezentów, nawet nie zliczę tych zabawek. Ale najbardziej zadowolony jest z zestawu Braci Koala. To jego ulubiona bajka. Dostała więc samolot, Frania i Benia, ich domek oraz absolutnie najważniejszą bramę:)
pirania
U nas hitem jest Gra Cluedo, w ktora gramy wszyscy, nawet Ula, ktora nie wiedziec kiedy nauczyla sie czytac icon_eek.gif a ze dziewczyna jest logiczna- to detektywem jest niezlym icon_smile.gif
poza tym taka encyklopedia o ziwerzetach, gdzie sa w zasadzie same ciekawostki.
na Oli najwieksze wrazenie zrobila "cudowna podroz" kupiona "na odwal" bo nie bylo zadnego ladnego wydania, wiec jest takie lekturowe, bez obrazkow. A ona czyta do 23 codziennie icon_smile.gif
Przemek dostal zestaw lego duplo z rekinem- zdecidowany hicior.

niestety hiciorem jest tez Nemo wydajacy odglosy, jakby sie w kiblu spuszczal icon_evil.gif
addera
U nas hitem jest: Looping Louie, MB. https://www.swiat-zabawek.pl/index.php?p105...a-looping-louie
I samochód zdalnie sterowany, który mnie osobiscie do szału doprowadza.

I jeszcze jedna rzecz jest hitem, na nieszczęście już bliskim końca - Wycinanki pod choinkę - blok z różnymi wycinankami tekturowymi do wycinania i składania. Wszędzie mamy pudełeczka, ozdoby świąteczne (nie tylko choinkowe), torebeczki, girlandy i nawet własnoręcznie wyciętą szopkę wink.gif
Mika
CYTAT(pirania)
niestety hiciorem jest tez Nemo wydajacy odglosy, jakby sie w kiblu spuszczal icon_evil.gif


Gosia toż to ryba icon_lol.gif
wydaje takie odgłosy jakie wydać można trzymając głowę pod wodą wink.gif
pirania
CYTAT(Mika)
CYTAT(pirania)
niestety hiciorem jest tez Nemo wydajacy odglosy, jakby sie w kiblu spuszczal icon_evil.gif


Gosia toż to ryba icon_lol.gif
wydaje takie odgłosy jakie wydać można trzymając głowę pod wodą icon_wink.gif


pod woda nie trzeba spuszczac wody a on wydaje wlasnie cos takiego.
Mika
moze to mial byc szum fal,tylko im nie wyszlo? icon_wink.gif
marghe.
największy hit - Monopol icon_biggrin.gif (Na razie junior)
no i cała masa "robótek ręcznych) - (większośc już zrobiona) - a to pudełeczka do samodzielnego dekorowania, a to mozajkowy witraż

aha, zestaw do samodzielnego robienia napojów gazowanych i mały ogrodnik

sama się świetnie bawię icon_biggrin.gif
kamami
Zdecydowanie hitem są nożyczki z wymiennymi ostrzami i długopisy brokatowe. Rano budzi mnie policjant w kominiarce z finezyjnie wyciętym i kolorowym mandatem. Wieczorem dostaję karteczkę z prośbą o "czyctanie".
I piłkarzyki, tu nie wiem kto się bardziej ucieszył, mąż czy chłopaki.
kamami
Cleo
Mnostwo tego było, ale używane dotad najczesciej to:
-Monopoly Junior (ja ciagle przegrywam! icon_evil.gif )
-'Piotrus Pan'-to nowe wydanie, czytamy sobie i Miśce, juz konczymy I czesc, a jest jeszcze 'oficjalna kontynuacja'
-playmobil klocki o Kopciuszku- z taka stojaca scenografia do bajki

-wczoraj tez do konca ustawilysmy taka farmę wielką- z figurkami zwierzatek, gospodarzy , maszyn itp.- to bylo fajne, tez sie dobrze bawilam, wyprowadzjac kierdel (?>) owiec w gory na pastwisko oraz przewozac bele żyta na strych (=miastowe dziecko hehe icon_smile.gif )

-klocki Lego Bellville, z ksiezniczkami niby cudne, ale zmontowanie karocy zajelo mojemu rodzenstwo sporo czasu, po czym mi to rozmontwali (!) i do tej proy nie zlzone na nowo.

-mikroskop mial byc hitem, ale prosilam tesca, by byl prosty, a tymczasem w pokoju zalega wielgachne pudlo z milionem pincet, odczynnikow itp- na razie moj maz raz to Miśce prezentował, sam sie bawiac najlepiej, bo jje nie pozwalal nic dotykac icon_rolleyes.gif

a my z mezem gramy sobei do upojenia w Trivię- dzięki ci, o Roso:) choc wychodzi na jaw mój stan wiedzy icon_redface.gif
mgiełka
U nas oczywiście Mikołaj przesadził icon_lol.gif

- Hitem są klocki magnetyczne geomag - codziennie w użyciu. Polecam.
- Do spania jest wspomniana przez Piranię rybka, już sprawdzałam czy się gdzieś wyłącza te dźwięki, ale chyba jedynym wyjściem jest wyjęcie baterii. Rybka Nemo była w liście do Mikołaja więc babcia postanowiła uszczęśliwić dziecko icon_smile.gif
- nożyczki do papieru z wymiennymi ostrzami
- książka Kasdepke - niesforny alfabet
- książka 1000 niezwykłych miejsc
- klocki lego
- zestaw do samodzielnego robienia bransoletek
i inne mniej znaczÄ…ce rzeczy.

Na Mikołaja 6.12 były gry operacja i scrabble junior - oba hity.
myszka
CYTAT(Cleo)
a my z mezem gramy sobei do upojenia w TriviÄ™


My w jengę. Jak mąż padł (czytaj: przegrywał, więc udał śpiącego i podryfował w kierunku sypialni), to samotnie też mi się przyjemnie grało. Szkoda tylko, że robi tyle rumoru (jenga, nie mąż) i o 1-ej z musu też poszłam spać.
Villi
Micha hity:
1. Półtorametrowy drewniany szkielet pteranodona do składania.
2. Lego Creator (jakieś 20 różnych dinozaurów do złożenia)
3 Książka do nauki i zabawy (z dinozaurami rzecz jasna)
4. Encyklopedia zoologii
5. Jajo plazma ze smokiem. Jak to odpakował, byłam pewna ze części smoka są jeszcze w łożysku... fuj, tak mi to jakoś wyglądało.

Miłek za to jest dzieckiem mało wybrednym i cała fura prezentów poszła w kąt, bo największym hitem okazał się kawałek tekturki robiącej za mocowanie świetnego samochodu. Samochód tez poszedł w odstawkę, z tekturką jeździ codziennie na spacer icon_rolleyes.gif
kasiarybka
Najwiekszy hit - ciastoplasto icon_smile.gif i dla małych i dla dużych icon_wink.gif
siłaczka
U nas trójwymiarowe kolorowanki i świecące duszki z Ikei. Świetne też są zabawki z odkrytego ostatnio przeze mnie sklepu:
www.sklep.educarium.pl
Miska dostała to:
https://www.allegro.pl/item144928653_144928653.html
A Marianna to:
https://www.sklep.educarium.pl/educarium.ph...a=72&produkt=89
No i hitem okazał się również teatrzyk. Takie drewniane płaskie kukiełki do pomalowania.
justin
CYTAT(myszka)
CYTAT(Cleo)

a my z mezem gramy sobei do upojenia w TriviÄ™


My w jengę. Jak mąż padł (czytaj: przegrywał, więc udał śpiącego i podryfował w kierunku sypialni), to samotnie też mi się przyjemnie grało. Szkoda tylko, że robi tyle rumoru (jenga, nie mąż) i o 1-ej z musu też poszłam spać.


oswiećcie mnie, co to jest:
trivia
jenga
mama_do_kwadratu
Trivial Pursuit
Jenga
Cleo
ja przez te trivie mialam kilka zarwanych nocy, bo jak zaczynalismy to konczylismy kolo 1-2 icon_eek.gif
teraz szykujemy sie na sylwestra-znajomi chcieli na pamiec nauczyc sie odpowiedzi ale uprzedzilam ze ponad 2 tys musieliby opanwoac do niedzieli hehe
Ida.dorota
U nas hitem są świecące duszki - lampki, choć także klocki z magnesami Geomag i zestaw do domowej "hodowli" kryształów cieszy się dużym powodzeniem.
Meggi
Aurelka najbardziej zadowlona jest z kasy , która jest zarazem kalkulatorem i ma taki fajny czytnik który pika , najlepsza frajda icon_wink.gif później po kolei ,to mikrofon, farma Wadera, samochód taki zwykły chiński icon_lol.gif , kucyk ponny w karocy, ciastolina , i piłka taka z cyckami do skakania.
Kasandra - samochód dla lalek , scrable junior (jak widze wiele dzieci icon_biggrin.gif ), puzle trójwymiarowe, cistolina , zestaw do robienia witraży, słownik ortograficzny ,ehhh i jewszcze kilka różności , ogólnie wszystko jets teraz najfajniejsze i potrzebne icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
CYTAT(Ida.dorota)
klocki z magnesami Geomag

Ida, który zestaw trzeba kupić (ile elementów), żeby można było już coś fajnego zbudować? Są jakieś metals/panels/deko panels...???
justin
CYTAT(mama_do_kwadratu)


dziękuję icon_biggrin.gif
podsunęłaś mi pomysł na prezent urodzinowy dla szwagra icon_biggrin.gif
Ida.dorota
Niestety nie mogę znaleźć w internecie tego zestawu klocków, który my mamy, ale z pewnością nie ma sensu kupować niewielkich zestawów, takich w cenach kilkudziesięciu złotych, bo nic się z tego nie da zbudować. Na początek może wystarczy zestaw składający się z samych drążków i kulek, na przykład GEOMAG COLOR 96: https://www.toysland.pl/index.php?k_d=103&&...earch_clear=yes,
potem można dokupić panele, czyli ścianki, które także można łączyć z tymi podstawowymi elementami, a także drążki elastyczne, które można wyginać, tworząc np. zwierzątka. Ale podstawą jest duża ilość elementów, nawet tych najprostszych, gdyż niemożność zbudowania czegokolwiek bardzo dziecko zniechęca. My już myślimy o dokupieniu, tylko te ceny.... icon_confused.gif
marghe.
do hitów dołączam zabawa w POCZTĘ icon_smile.gif
Elak
Dla Michała hitem jest https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=150097049
On teraz bawi się w archeologa, a ja mam masę sprzątania. Dostał też zestaw Cobi statek piracki (ja złożyłam icon_cool.gif ) statek jest duży, lego do niego pasuje, więc nie jest źle, bo już się bałam, że te klocki Cobi będą do niczego. Michałowi bardzo się podoba.
Julka dostała wymarzoną kuchnię tak więc gotuje wszystkim różne potrawy i jest szczęśliwa.
myszka
CYTAT(myszka)
Aha. Dostał też pus-y i tak przy okazji. Pus-y odłożone na półkę, bo nie wiem do czego jest zestaw kontrolny.


Nic dziwnego, że nie wiem, do czego jest zestaw kontrolny, skoro zamówiłam nie te książeczki co trzeba. icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif Dopiero dzisiaj, po konsultacjach z miłym i cierpliwym panem z edukacyjna.pl, ustaliłam, gdzie jest pies pogrzebany i dlaczego mi to nijak nie współgra. Pomieszałam dwa wydawnictwa. icon_twisted.gif
Agnieszka.zg
CYTAT(myszka)
CYTAT(myszka)
Aha. Dostał też pus-y i tak przy okazji. Pus-y odłożone na półkę, bo nie wiem do czego jest zestaw kontrolny.


Nic dziwnego, że nie wiem, do czego jest zestaw kontrolny, skoro zamówiłam nie te książeczki co trzeba. icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif Dopiero dzisiaj, po konsultacjach z miłym i cierpliwym panem z edukacyjna.pl, ustaliłam, gdzie jest pies pogrzebany i dlaczego mi to nijak nie współgra. Pomieszałam dwa wydawnictwa. icon_twisted.gif

pusy super sprawa ja to kupiłam gdzieś ponad 8-9 lat temu jeszcze córce jak pamiętam wtedy to była nowośc no i kupę kasy za to zapłaciłam. mam parę książeczek do tego ale potem mówiąc szczerze nic nie dokupywałam i jak córka urosła to poszło na dno szafy ale teraz gdzieś od niecałego roku młody się w to bawi( czyt. układa) i sprawia mu to ogromną frajdę , ja mam książęczki z motywami Disneyowskimi.
a a porpo prezentów
MACIEJ
dostał duży zestaw Hot weelsa z gorylem - prezent udany o szaleje z samochodzikami na tym ,że hej poza tym dostał supermana transformersa i smocze jajo rea metalu- to dwie rzeczy chciał najbardziej ale coś tym smokiem nie za ardzo się zajmuje
ALEKSANDRA
chciała grę Monopoly tu i teraz beiking to jest ta która zamiast kasy ma karty ankomatowe i terminal- super sprawa coś innego no i kupować mogę wreszcie polskie obiekty
dostałą też drugą grę Gra w Zycie ale mówiąc szczerze instrukcja dla mnie zbyt ciężka i nie kumam jak w nią grać
Dominika_
CYTAT(mama_do_kwadratu)
Ida, który zestaw trzeba kupić (ile elementów), żeby można było już coś fajnego zbudować? Są jakieś metals/panels/deko panels...???


Ja odpowiem, bo u nas Geomagi to też hit. Mamy zestaw 84 (klocki + panele) i do tego w sumie 122 sztuki samych patyczkow i kulek. I juz zaczyna sie jakies budowanie. Chociaż Wiktor budował całkiem fajnie mając dwa zestawy (20+42).

Do tematu wÄ…tku, nasze hity:
- wspomniane już Geomagi;
- Memo z Autami - babcia miała zajęcie icon_wink.gif;
- zestaw Lego City straż - przypadkiem dwie rodziny skompletowały Młodemu niezły pakiet tematyczny wink.gif
Dominika_
CYTAT(Mika)
aaa i hitem sÄ… ...metalowe kosze na Å›miecie -jedno ma z Winx,drugie z Cars -w życiu tacy porzÄ…dni nie byli jak teraz  :lol:


Mika, a możesz mi podpowiedzieć, gdzie ten autowy kosz kupiłaś?
Oraz podać link do zmywalnej książki (Młody musi łapę ćwiczyć).
semi
ja tez poproszę link do zmywalnej książki:)
Mika
kosz kupiłam w hurtowni - zupełny przypadek,wracałam do domu i kazałam się mężowi zatrzymać bo "co tu daja jak tyle samochodów stoi?" icon_wink.gif nawet nie wiedziałam,że takie rzeczy tam są (wcześniej nie było)

książeczki kupiłam w wydawnictwie Siedmioróg

piszÄ™

liczÄ™

ćwiczenia w pisaniu

ćwiczenia arytmetyczne
Dominika_
CYTAT(Mika)
kosz kupiłam w hurtowni - zupełny przypadek,wracałam do domu i kazałam się mężowi zatrzymać bo "co tu daja jak tyle samochodów stoi?" icon_wink.gif nawet nie wiedziałam,że takie rzeczy tam są (wcześniej nie było)


A gdzie jest ta hurtownia? icon_rolleyes.gif

Dzięki za linki do książek.
Mika
CYTAT(Dominika_)
A gdzie jest ta hurtownia?  :roll:


na trasie na Wołomin icon_lol.gif
zaraz adresu poszukam jeśli chcesz wink.gif
Mika
www.gonzi.pl

icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.