To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie z IlonÄ…

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Tobatka
Doruśka, no widzisz.. Promyczek w tej szarości.. Gratuluję zdolnego dziecka!! icon_smile.gif
Wiem, Dorusiu, może chrzanię... Ale bronię się rękami i nogami i czym tam jeszcze, żeby mnie nie dopadł smutas dół i żebym nie zaczęła smęcić, bo jak wszystkie się zasmęcimy, to kto nas za uszy z tego doła wyciągnie?
A tak ja Was wytargam, a potem Wy mnie, bo i na mnie przyjdzie kolej.... icon_rolleyes.gif

Ila - wiesz, jak się pociągiem jedzie, to nawet nie trzeba się przejmowac pogodą, śniegiem, deszczem - wsiadasz, siadasz, wysiadasz, a o resztę martwi się pan maszynista icon_smile.gif Może nie tak komfortowo, jak wygodnym autem, ale... icon_smile.gif
Ila
CYTAT(Tobatka)
Ila - wiesz, jak się pociągiem jedzie, to nawet nie trzeba się przejmowac pogodą, śniegiem, deszczem - wsiadasz, siadasz, wysiadasz, a o resztę martwi się pan maszynista icon_smile.gif


Boszzz Tobi, przeczytalam masazysta i od razu usmiech na twarzy sie pojawil i taki prawie zryw z krzesla 08.gif
Juz wiem czego mi na poprawe nastroju potrzeba 37.gif
Tobatka
Ilaaaaaaa 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Ciekawe, co Duszek na to icon_smile.gif
Ale jak Ci trzeba, a mąż nie chce, to leć, co sobie będziesz żałować icon_smile.gif
Doruśka
Ano Tobi, ano...
Potwora
Może wynajmiemy sobie masażystę lub stiptisera icon_lol.gif na spotkanie domowe icon_wink.gif
Doruśka
nie, striptizera nie....
Ila
Ja zdecydowanie za masazysta jestem 29.gif
ewabi
Ja się bradzo chętnie spotkam, nawet z masażystą, ale mam do Was prośbę - jeśli chcecie przed wieczorem - to ja Was do siebie zapraszam, bo przeraża mnie fakt wypadu z moją dwójką do kogokolwiek.
Jeśli wieczorem - to mi rybka gdzie, u kogo i w jaki dzień.
Przed południem nie mogę w poniedziałek.
Do kina czemu nie - ale seans najwcześniej o 20 icon_smile.gif
Monika ww
hehe... Wojtek znowu wyjeżdża...

Ma ktoś ochotę na spotkanie jutro lub w poniedziałek wieczorem?
Tobatka
Ja mam, ale co mi po chęciach? icon_smile.gif
Monika ww
Tobi, przecież to tylko dwie godzinki w pociągu wink.gif
Tobatka
Monika, no niby.. Ale finansowo nie wyrobię tak raz na tydzień do Was wyskakiwać.. Dom bym chciała wykończyć szybko.. Ale za jakiś czas znowu Was odwiedzę, a co! icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.