To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie z IlonÄ…

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
skanna
Ilona przyjechała icon_smile.gif. Myślę, że jest to okoliczność, która zmoblilizuje ostatnio mocno niezmobilizowane koleżanki do licznego spotkania, nieprawdaż?

Deklarowałam najbliższe spotkanie u mnie, ale dziś w pracy wyniknęło coś takiego, co każe mi się z deklaracji wycofać, bo trudno organizować spotkanie u siebie, kiedy nie ma się pewności, że się na nim będzie.
Znaczy być będzie, ale uprzejmie byłoby być od początku spotkania, nie?

Zatem myślę, że bezpieczniej będzie się umówić w jakiejś knajpie.
Pewnie wieczorem, bo parę osób nie ma co zrobić z dziećmi w dzień, no nie?

Co powiecie na piątek wieczorem (ja być może będę w pracy, ale ok.21 będę wolna w najgorszym wypadku)?

Czekam na propozycje terminu i miejsca. Przed wtorkiem odpada, bo Ola prosiła, żeby na nią zaczekać.
ewabi
ja! mogÄ™ w piÄ…tek
ale w sb i nd już nie, bo mam Jankowe urodziny i zjazd rodzinny
po weekendzie znowu moge zawsze nieomal, byle późno
Tobatka
W piątek 16-tego? Mogę też przyjechać? Też chcę Ilonę poznać, a nic nie wskazuje, że jej trasa Poznań zahaczy.... Choć ja zapraszam icon_smile.gif

A znalazłby się ktoś, kto użyczyłby mi potem kawałek podłogi do sobotniego ranka, kiedy będę pędzic na pociąg, który zawiezie mnie prosto do pracy? icon_smile.gif
Doruśka
jak sie wykuruje to też moge .
Monika ww
Ja też mogę icon_biggrin.gif Proponuję spotkać się w rynku i udać do jakiejś knajpki gdzie można w spokoju pogadać icon_biggrin.gif
ewabi
ha! jednak proponuję ustalić wcześniej miejsce i dokonać rezerwacji, bo w piątkowy wieczór może nie być tak łatwo znaleźć gdzieś wolny duży stolik.
Raz juz proponowałam i podtrzymuję Novocainę - z tego względu, że tam nie jest głośno i pogadać się da (tzn. ja byłam w środę i mam nadzieję, że w piątek sytuacja nie ulega gwałtownej przemianie w parkiet taneczny np)
sdw
Tyż przybendem icon_twisted.gif Jak dziadki dziecięciami się zaopiekuja.
użytkownik usunięty
Manuela, Ty na serio icon_eek.gif Super!
sdw
Całkiem serio icon_biggrin.gif Oby mi sie tylko udało, bo chetnych do opieki nad wrzaskunami jak na lekarstwo. A jechać bedę musiała z panem Ślubnym icon_wink.gif
ewabi
Tobatko - ja już Cię kiedyś zapraszałam icon_smile.gif
Po półgodzinnych podchodach z teściową ustaliłam, że przyjeżdża dopiero w sobotę więc zapraszam - jśsli tylko nie przeraża Cię chaos - dwudzieciowy i lekkie przedurodzinowe rezedrganie (a jeszcze przy torcie mi pomożesz w nocy wink.gif )
Tobatka
Ewa, ślicznie dziękuję icon_smile.gif Ila już zaoferowała kącik u siebie icon_smile.gif Za co też ślicznie dziękuję icon_smile.gif
Jednak na chwilÄ™ obecnÄ…:
1. nie wiem jeszcze, czy uda mi się przyjechać (choć bardzo, bardzo chcę)
2. jak przyjadę, to na 90% będę w nocy wracać jedna do Poznania, bo na 10 w sobotę zaczynam zajęcia, co dziś odkryłam z pewnym żalem... Już spisałam kilka połaczeń, którymi do domu mogę wrócić icon_smile.gif

Ale przy torcie mogę pomóc już w piątek - przyjadę już z rana i już icon_smile.gif
ewabi
Tobi - ja zapraszam już i z rana
Na kawę, obiad i podwieczorek, a nie na tortu robienie, bo w ciągu dnia to ja mam nieusuwalne towarzystwo dwóch takich, co się do takiej roboty nie nadają, z czego jeden dodatkowo ma tu mieć coś na kształt niespodzianki
Tobatka
Piotrek mi sie pochorował. A to stawia moją wizytę u Was pod znakiem zapytania.. No nic, do piątku jeszcze trochę czasu jest.... Nie zapeszajmy icon_smile.gif

Ewa icon_smile.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(ewabi)
Raz juz proponowałam i podtrzymuję Novocainę - z tego względu, że tam nie jest głośno i pogadać się da (tzn. ja byłam w środę i mam nadzieję, że w piątek sytuacja nie ulega gwałtownej przemianie w parkiet taneczny np)

Ewabi, a jakie tam są mniej więcej ceny?
Tobatka
No Piotrek chory, do końca tyg ma zostać w domu. A to znaczy, że najwcześniej będę mogła wsiąść w pociąg ok 15...
O której się spotykacie? Zdążę?
Dorka
Jeśli namówię męża na opiekę nad rozbrykanymi wpadnę choć na chwilę icon_biggrin.gif (taka okazja nie zdaża się co dzień). Podajcie dokładnie gdzie (namiary łopatologicznie poproszę) i o której się spotykamy?
Doruśka
Paka, w Novokainie ceny sÄ… wysokie, przynajmniej wg mnie.
użytkownik usunięty
Dorusia, a Ty będziesz?

Dorko, ja będę, więc jak by Ci się udało wyrwać, na co liczę ze względów czysto towarzyskich, to może byś mi Turnaua przywiozła?

Tobatka, pociąg z Poznania to chyba około dwóch godzin jedzie, więc na pewno zdążysz icon_smile.gif

Jeśli w Novocainie ceny są wysokie, to może jednak inne miejsce wybierzemy? A w ogóle dziewczęta czas się zorganizować, bo piątek coraz bliżej i trza stolik zaklepać. Bo inaczej skandal międzynarodowy będzie icon_biggrin.gif
Tobatka
No i godzinę ustalcie jakąś, cobym mogła sobie bilet kupić icon_smile.gif I ja tez jestem za tańszym miejscem icon_smile.gif
skanna
Spoko, Paka, do skandalu nie dopuszczÄ™, nie ma bata icon_biggrin.gif

https://www.novocaina.com/pl/

Ceny same oceńcie.

Zawsze możemy pozostać wierne Piramidzie. A z kolei, zależnie od godziny, jeśli w grę wchodzi 18, to ja bym proponowała Kuchnię Marche, ale tam czynne tylko do 21, więc trzebaby się potem gdzieś przenosić, no i nie ma sensu umawiać się tam o 20 icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Ja jestem za późniejszą porą niż 18, bo niektóre z nas muszą położyć spać nakarmione biustem maluchy (na szczęście JUŻ nie ja i JESZCZE nie ja icon_twisted.gif ).
menada
Jeszcze ja, jeszcze ja icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Zjawię się na pewno, bo takiego spotkania przepuścić nie można icon_biggrin.gif
Doruśka
Paka, jak Ty bedziesz to i ja:)
użytkownik usunięty
Dorusia, miód lejesz w me serce, ach, ach icon_smile.gif

Dla mnie ceny wydają się dość wysokie w tej Novocainie, ale za to wystrój - i pewnie klimacik - bardzo stylowy. Jeśli nie ma więcej oponentek finansowych, to ja się dostosuję. Bardzo chcę się z Wami zobaczyć.

Ale jak dla mnie Piramida (albo coś porównywalnego jedzeniowo i cenowo) tradycyjnie jest ok.
skanna
To robię wstępną listę:

- Ilona
- Tobatka
- Paka
- Dorusia
- Menada
- Ewabi
- Monikaww
- Ania Mojżeszkowa
- Ola Fisia
- Skanna
- Wiolontela (?)
- Ila
- Dorka
- Ewcia(?)

Czy kogoś pominęłam? Czy ktoś się jeszcze zgłosi?

Myślę, że lepiej dostosować standard cenowy do każdej kieszeni, więc może tradycyjnie Piramida?
Spróbuję poprosić o możliwie najustronniejszy stolik dla niepalących, co?
A może jeszcze gdzie indziej (rany, jak ja nie znam wrocławskich knajp icon_smile.gif )? Proszę o pomysły do jutra, jak nie będzie, to jutro wieczorem zarezerwuję stolik na 12 (?) osób w Piramidzie na św. Mikołaja na 20 (19.30?). Ok?
sdw
Powiedzcie mi jeszcze, moje Drogie, jak długo macie zamiar ucztować? icon_wink.gif Bo będę korzystać z uprzejmości dawno nie widzianych znajomych, szczęśliwych posiadaczy małego dziecka, u których bedę nocować. I tak chcoiałabym moze wcześniej zasugerować porę powrotu... icon_wink.gif [/url]
skanna
A to zależy. Jak była Edi, to wyszłyśmy z knajpy o ile dobrze pamiętam jakoś tak pół godziny przed północą icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Jeszcze Ila, która jest tak kochana, że przywiezie i odwiezie ciężarną sąsiadkę icon_wink.gif
Napisałam jeszcze do Kachyyy na GG, ale nie odpisała.
Zaraz wyślę maila do Ewci/Ziutki.

Dobrej nocy.
skanna
CYTAT(Paka)
Jeszcze Ila, która jest tak kochana, że przywiezie i odwiezie ciężarnÄ… sÄ…siadkÄ™  :wink:


Dopisana icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Ewcia mi odpisała, że chętnie przyjdzie, więc zarezerwujmy jeszcze jedno miejsce dla niej, choć nie na sto procent, ok?
Dorka
Skanna mnie tez dopisz icon_biggrin.gif.

Pako płytki przyniosę.
skanna
Dopisałam Ciebie i Ewcię też.
Kto jeszcze? icon_biggrin.gif
Ewcia!
CYTAT(skanna)
Dopisałam Ciebie i Ewcię też.
Kto jeszcze? icon_biggrin.gif


Dzięki dzięki
wolny wieczór mam już załatwiony icon_smile.gif
więc będę na 100%
E.
Potwora
Fisia melduje, że wróciła.
Właśnie walczę z powrotową depresją ale myślę, że do piatku mi przejdzie. Na spotkanie się stawię na 99%.
Dlaczego tu nie ma słońca??? icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Przwiozłam Wam chałwę z pistacjami icon_exclaim.gif Mam ją zabrać?? Czy zostawić na spotkanie domowe?
Tobatka
Jejku, a moje dziecko po dzisejszonocnym kryzysie zdrowieje, ale mnie dla odmiany łapie... mam nadzieję do piątku tryskać zdrowiem.....
użytkownik usunięty
CYTAT(Ola Fisia)
Fisia melduje, że wróciła.
Właśnie walczę z powrotową depresją ale myślę, że do piatku mi przejdzie.

Fisia, jak nie przejdzie, a tfu, to tym bardziej przychodź.
To jak, kto rezerwuje?
skanna
Ja zarezerwuję, jak wrócę ze szkoły z Gabi.
skanna
Stolik zarezerwowany na piątek, na godz.20 w Piramidzie, ale UWAGA! na Wita Stwosza a nie na św.Mikołaja (nie było miejsc). Musiałam pana trochę postraszyć Paką, bo kręcił, że nie wie, czy aby na pewno dla niepalących się znajdzie icon_smile.gif
Zarezerwowane na moje nazwisko, kto nie zna, niech stuknie przez gg albo PW to podam.
Doruśka
a ciekawe dlaczego ja nie dostaje powiadomień .hmmm. jak mi katar przejdzie to bede, Ola nie bierz tej chałwy,bedzie pretekst do spotkania.
użytkownik usunięty
CYTAT(skanna)
Musiałam pana trochę postraszyć Paką, bo kręcił, że nie wie, czy aby na pewno dla niepalących się znajdzie icon_smile.gif

Okej, w razie czego będę groźna icon_twisted.gif
Czy Powód Naszego Spotkania wszystko wie, bo Mika pisała że Ilona nie ma dostępu do netu?
skanna
Jeszcze nie wie, dziś jej wyślę smsa icon_smile.gif
Ila
CYTAT(Paka)
Czy Powód Naszego Spotkania wszystko wie, bo Mika pisała że Ilona nie ma dostępu do netu?


Ilona juz wie o spotkaniu, wlasnie z nia rozmawialam.
Tobatka
Będę we Wrocławiu o 17.40. Dokąd mogę się udać? Ila, do Ciebie? icon_smile.gif Czy mam sobie znaleźć zajęcie na mieście (co też nie będzie problemem icon_smile.gif )...

Ależ się cieszę! icon_smile.gif
Ila
Jasne Tobi, zapraszam icon_biggrin.gif Odebrac Cie jakos z dworca?
Zapraszam na gg icon_wink.gif
Tobatka
GGadam właśnie do Ciebie icon_smile.gif Ale milczysz jak zaklęta icon_smile.gif
Ila
Cos musialas namieszac z numerem wink.gif
Nic do mnie nie gadasz icon_biggrin.gif
1848823
Tobatka
No to już wiem, że na pewno przyjadę impreza.gif impreza.gif impreza.gif
skanna
No i cudnie było, jak zwykle, tylko następnym razem trzeba wybrać knajpę, gdzie stół będzie albo ustawiony w kwadrat albo okrągły. Będzie łatwiej i bez przesiadek da się pogadać icon_smile.gif.

A teraz proszę się przyznać - która koleżanka z mojego końca stołu pozazdrościła mi tego, że moje dzieci od dwóch lat nie były chore? icon_razz.gif icon_razz.gif
Gabi dziś obudziła się o 6.00 z temperaturą i paskudnym gardłem - no Tobatki o czary, mimo, że to wielkopolska wiedźma, jednak nie podejrzewam, bo tego nie słyszała icon_smile.gif

Ilona, tak jak mówiłam, na Twoją cześć dziewczyny wykazały wyjątkowe zdyscyplinowanie, dawno nie umówiłyśmy się tak bezproblemowo i w tak dużym gronie. Zatem zapraszamy częściej, bo miło z Tobą niezmiernie icon_smile.gif

I o zdjęcia bardzo poproszę.
Mika
CYTAT(skanna)
I o zdjęcia bardzo poproszę.


ja też icon_wink.gif
relację mam nadzieję usłyszeć osobiscie icon_lol.gif
Monika ww
Było super!

Moja propozycja jest jak najbardziej aktualna, także zapraszam jutro wieczorem do mnie icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.