To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KWIETNIOWE Kwiatuszki :) - najpiękniejsze maluszki !

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Remisia
Oficjalnie otwieram watek Kwietniowych Maluszkow - JUZ CZAS, BO PIERWSZY KWIETNIOWEK JEST JUZ NA SWIECIE !!! icon_lol.gif

Kiedys obiecalam, ze zajme sie otwarciem tego watku, co oficjalnie czynie...


Witajcie nasze największe skarby !



W naszej WIOSENNEJ EKIPIE jest 13 PANNIC i 14 KAWALERÓW:


DRUŻYNA KWIATUSZKÓW W KOMPLECIE:
  1. candy 15.03.2007 synek Marcel 2880g 48cm




  2. kethry 27.03.2007 synek Gabriel 3200g 52cm




  3. mała_czarna 29.03.2007 córeczka Julia 3450g 56cm




  4. antenka 31.03.2007 córeczka Martyna 3150g 51cm




  5. agatkus 31.03.2007 córeczka Kaja 3940g 55cm




  6. Kamaja 01.04.2007 córeczka Maja




  7. monyka 02.04.2007 synek Wiktor 4500g 58cm




  8. tormenta 04.04.2007 synek Szymon 2870g 51cm




  9. Rubinka 05.04.2007 synek Wiktor 3550g 59cm




  10. Edusiek 07.04.2007 synek Max 3050g 53cm




  11. NuuŚka 08.04.2007 córeczka Ola 3200g 54cm




  12. Remisia 08.04.2007 synek Adam 3200g 55cm




  13. Bogna 08.04.2007 synek Filip 3190g 60cm




  14. Jagoda07 10.04.2007 córeczka Jagoda 3380g 55cm




  15. Magda31 12.04.2007 córeczka Maja 3750g 57cm




  16. aniołeczek 12.04.2007 córeczka Alicja




  17. Jola79 15.04.2007 synek Oskar 4035g 59cm




  18. Monika M. 15.04.2007 córeczka Ula 2600g 52cm




  19. Petelasia 16.04.2007 synek Szymon 4040g 60cm




  20. aneczka83 15.04.2007 synek Marcel 3300g 58cm




  21. Darusia 21.04.2007 synek Bartosz 3400g 57cm




  22. pati-pat 24.04.2007 córeczka Nadia 3450g 57cm




  23. Niky 25.04.2007 córeczka Zuzanna 2680g 51cm




  24. maszka 30.04.2007 córeczka Ola 3450g 59cm




  25. Anita:) 01.05.2007 synek Szymon 4100g 55cm




  26. magnuna83 03.05.2007 córeczka Amira 3470g 59cm




  27. pluszak 05.05.2007 synek Piotr 3200g 52cm


ZAWODY PRAWIE SKOŃCZYŁY SIĘ REMISEM ! 14:13 dla chłopaków !
Niky
GRATULACJE dla naszego cukiereczka i pierwszego kwietniowo-marcowego maluszka


To kto następny icon_question.gif icon_cool.gif
KlaudiaGuza
Ogromne gratulacje dla mamy Marcelka ktoremu bylo tak spieszno na druga strone brzuszka. Duzo duzo zdrowka
Candy
Dziekuje za milutkie przywitanko.
Zaraz umieszcze fotki i z niecierpliwościa czekam na reszte kwietniówek
Candy
Candy
Candy
Remisia
Candy a co to Twoj synio na tym ostatnim zdjeciu pokazuje lewa lapka ??? icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
antenka
CYTAT(Remisia)
Candy a co to Twoj synio na tym ostatnim zdjeciu pokazuje lewa lapka ???  :shock:    :lol:   icon_lol.gif   icon_lol.gif



O tym samym pomyślałam jak zobaczyłam to zdjęcie. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Prawa ręka też jakby się podobnie układa... icon_lol.gif Da sobie radę w życiu - zuch chłopak ! icon_biggrin.gif
Candy
Tak tak dobrze widzicie!
To ułożenie raczki mówi samo za siebie. Do tego jeszcze olewający stosunek do rodziców. Dosłownie. Ile razy nie przewijamy tyle razy jesteśmy posiusiani. Słodkości moje.
NuuŚka
Remisiu możesz smiało wpisywac[size=18] <span style='color:blue'>KOLEJNEGO KWIATUSZKA Synka Kethry </span> , Mały ma 3200 i 52 cm

I jeszcze tutaj, na naszym nowym wątku, z przyjemnością złożę GRATULACJE DZIELNEJ MAMUSI icon_biggrin.gif

GRATULACJE!!!!!
Candy
Bardzo ładny wątek się nam tworzy. Czekam z niecierpliwością na resztę.
Bogna
Candy i Kethry - gratulacje icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

[size=12]Remisiu - a może by tak napis LISTA KWIETNIOWYCH KWIATUSZKÓW zrobic na kolorowo?? I imiona dzieciaczków tez zmienieć na kolor niebieski i różowy dla dziewczynek???


Ja też chce już tu być icon_exclaim.gif
Remisia
CYTAT(Bogna)
Remisiu - a może by tak napis LISTA KWIETNIOWYCH KWIATUSZKÓW zrobic na kolorowo?? I imiona dzieciaczków tez zmienieć na kolor niebieski i różowy dla dziewczynek???


Nie podoba Ci sie? icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

Moge wprowadzic kolorki, ale stanowczo protestuje przeciwko tradycyjnym rozom i blekitom icon_lol.gif moge dac cos nowatorskiego icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Bogna
Remisiu - przepraszam ale nie chciałam Cie urazić. blagam.gif podoba mi się tylko jak dziś spojrzałam na liste to pomyslalam sobie że jakis ten napis taki czarny i źle mnie się skojarzył. A całość idealna icon_lol.gif
A nowatorstwo zawsze mile widziane icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
NuuŚka
Zgadzam sie z Bogną że troszkę brakuje kolorów icon_confused.gif - napis głowny LISTA KWIETNIOWYCH KWIATUSZKÓW na pewno trzeba zrobić jakimś kolorem , a imiona może kolory wedle życzeń świeżo upieczonych Mamusiek icon_question.gif

ot taka moja skromna propozycja, ale generalnie Remisiu wszystko jest SUPER!!!

Remisia
No dobra kobitki... cos tam pokombinowalam icon_smile.gif Jak bedzie przybywac Kwiatuszkow, pewnie przybedzie mi pomyslow, wiec dajcie mi jeszcze troche czasu,a doprowadze stronke do perfekcji wink.gif wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Bogna
Remisia - dzięki za zmianke brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif może nasze dzieciaczki szybciej wyskoczą icon_biggrin.gif ???
NuuŚka
Remisiu teraz ta stronka na prawdę zachęca Maluchy żeby wyskakiwac z brzuszków icon_biggrin.gif

brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Niky
KETHRY gratulacje icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif A teraz czekamy na zdjęcia Gabrysia icon_cool.gif
Jagoda07
Dzisiaj dołączyła do Kwietniowych kwiatuszków pierwsza dziewczynka!!! [size=18](Julia)

[b]GRATULACJE !!!!


Czekamy na następne kwiatuszki!!! icon_lol.gif
Niky
mała-czarna no i pierwsza dziewczynka wśród kwietniowych kwiatuszków icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif GRATULACJE

Szybkiego powrotu do pełni sił i niech Julcia za bardzo nie dokazuje rodzicom wink.gif Wracaj szybciutko do nas i opowiadaj, bo ciekawość nas zżera, czy to to tulenie z tatusiem tak wypchnęło córcię na tę stronę brzusia icon_question.gif
Koniecznie tez wklej jakieś fotki i powiedz, jak piesek zareagował na nowego lokatora?
Petelasia
NIECH NAM ŻYJE MAŁA_ CZARNA I JEJ JULCIA


2:1 NADAL DLA CHŁOPAKÓW icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Darusia
Gratulacje dla Małej Czarnej, Julcii i tatusia.

Mamy pierwszą damę w towarzystwie icon_biggrin.gif

Teraz to już całą parą ruszyłyśmy.
Remisia
[b]Mała_czarna gratulacje!!! Niech sie Juleczka chowa zdrowo!!! Zdrówko !!!

NuuŚka
<span style='color:violet'><span style='font-size:30pt;line-height:100%'>GRATULACJE DLA MAŁEJ CZARNEJ I JULECZKI!!! </span></span>


a tak na marginesie, widzę dziewczynki, że powoli coraz bardziej się tu przyzwyczajamy pisać icon_lol.gif - chyba się tu bardzo płynnie przeniesiemy wink.gif


I jeszcze raz Remisiu przytul.gif buziak za kolory


Remisia
Nuuśka i o taka "plynnosc przenosin" dokladnie mi chodzilo icon_lol.gif zeby nikt nie odczul straty poprzedniego watku icon_lol.gif

Buzka dla Ciebie przytul.gif
Bogna
[size=18]mala czrna - gratulacje icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Niech sie Julcia zdrowo chowa icon_biggrin.gif icon_exclaim.gif
tormenta
Gratulacje mala_czarna. Pierwsza kwietniowa dziewczynka juz na swiecie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
pluszak
GRATULACJE DLA MAŁEJ CZARNEJ I PIERWSZEJ KWIETNIOWEJ DZIEWCZYNKI JULCI icon_smile.gif YUPI icon_smile.gif

JEST CORAZ PEŁNIEJ NA TYM FORUM, A KTO NASTĘPNY...
Candy
JULCIA WITAMY CIEBIE !!!!!!!

No to kolejne szczęście jest na świecie.
NuuŚka
Otóż następna jest Antenka icon_biggrin.gif która urodziła dziś córeczkę i już panowie nie są w przewadze wink.gif

[size=24][b]<span style='color:violet'>GRATULACJE DLA KOLEJNEJ MAMUSI I JEJ KWIATUSZKA!!! </span>

Petelasia
[b]NIECH NAM ŻYJĄ KWIETNIOWE MARCEPANKI. ANETKA GRATULACJE
Bogna
[size=24]ANTENKA GRATULACJE icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_lol.gif
tormenta
i tutaj serdeczne gratulacje dla Antenki icon_smile.gif

Buziaki dla wszystkich mamus icon_smile.gif
pluszak
[size=18]Antenko bravo, gratulacje, witamy twoja córcie icon_smile.gif
Candy
Antenka GRATULACJE !!!!!!!
Ściskam Ciebie i małą
mała_czarna
Tu też wklejam zdjęcia byśmy wszystkie były w kąplecie icon_smile.gif







mała_czarna
ANTENKA GRATULACJE icon_lol.gif
Remisia
No mała_czarna na pierwszy rzut oka widac, ze to Twoja córcia icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Teraz to chyba Julka jest "małą_czarną" wink.gif icon_lol.gif Ale fryzurka icon_lol.gif Szybko Was czeka przycinanie grzywki icon_lol.gif icon_lol.gif

Sliczna!!! Gratuluje raz jeszcze !
Candy
mała_czarna strasznie sie ciesze że jesteś juz na tym wątku. Ściskam Ciebie i małą.
kethry
i sie nie opanuję icon_wink.gif

te zdjęcia są mało wyraźne, postaram sie wypracować jakies lepsze... ale tak na początek icon_wink.gif

Mój Ludzik:




Antenka, Mała Czarna, Monyka - gratuluję!

reszta icon_wink.gif - czekamy icon_wink.gif
Darusia
[b]Ogromne gratulacje dla Antenki i Monyki !!!!

Kethry....istne cudo ten Twój maluszek...tylko tulić i całować icon_smile.gif

Mała-czarna......cos mi się zdaje, że za parenaście lat nie będziesz się mogła odpędzić od wielbicieli Julcii icon_biggrin.gif
tormenta
i tu serdeczne gratulacje dla monyky icon_smile.gif dzielnie nam sie spisala icon_smile.gif

kethry - sama slodycz ten Twoj maly cud.
Petelasia
MONYKA oficjalne gratulacje na kwiatuszkach
NuuŚka
I ja sie dołączam do oficjalnych [size=18]<span style='color:blue'>GRATULACJI DLA MONYKI NA KWIATUSZKACH - NIECH TWÓJ DORODNY KWIATUSZEK ROŚNIE ZDROWO!!!</span>


Kethry śliczniutki ten Twój synek icon_biggrin.gif - każdy z dzidzusiów jest inny ale wszystkie Wasze Maleństwa wywołują u mnie ten sam rozczulający efekt...

Edusiek
wszystkie maluszki są piekne i słodkie, napatrzeć sie niemożna na te nasze KWIETNIOWE KWIATUSZKI

zdrówko wszystkich Kwiatuszków
impreza.gif


i czekamy na następne icon_smile.gif
Niky
kethry on chyba do ciebie podobny icon_cool.gif

Gratulacje dla monyky i jej synka no i dla Antenki wink.gif

No to teraz się będzie sypać icon_lol.gif
Bogna
kethry - śliczny ten Twój Ludzik icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.