To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Eta... :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Meggi
Eta przytul.gif icon_sad.gif
Mika
Eta... przytul.gif icon_cry.gif
Kocurek
icon_sad.gif przytul.gif
aronka
Eta, ogromnie mi przykro.
addera
Eta, bardzo mi przykro przytul.gif
nie obwiniaj się, bo nie masz za co , ściskam ...
Maciejonka
Eta przytul.gif bardzo mi przykro.
To nie Twoja wina.
Eta
Dziękuję wam.

Poczucia winy u mnie nie da się wykorzenić, jest już wpisane w moją osobowość.

Staram się, bardzo wracać do żywych i tu chciałabym jeszcze raz podziękować Blaire za jeden cudowny dzień, niestety teraz znów wracam do rzeczywistości i ... ciężko mi icon_sad.gif
blaire
Elu, mopja propozycja jest aktualna. Czekamy icon_smile.gif
cydorka
CYTAT(Eta)
Dziękuję wam.

Poczucia winy u mnie nie da się wykorzenić, jest już wpisane w moją osobowość.

Staram się, bardzo wracać do żywych i tu chciałabym jeszcze raz podziękować Blaire za jeden cudowny dzień, niestety teraz znów wracam do rzeczywistości i ... ciężko mi icon_sad.gif


Eta ściskam Cie jeszcze raz z całego serca wierzę że upływ czasu pozwoli nie tyle zapomnieć co oswoić sie ze wszystkim i zebrać siły na nowo

cyd
aneta z urwisami
Elu trzymaj się nie da się zapomnieć ale da się dalej żyć tylko trzeba czasu, wiem co piszę Ja zawsze powtarzam że mam czwórke dzieci z tym że dwa aniołki czuwaja nad bratem i siostrą przytul.gif
myszowata
Eta tak strasznie mi przykro.... przytul.gif
aga_mama
Eta, przykro mi
trzymaj siÄ™ przytul.gif
hawah
tak bardzo mi przykro, Eta...
katiek
Eta, mocno cię przytulam. Strasznie mi przykro i smutno. Wiem co to znaczy stracić maleństwo i wiem jakie to trudne wrócić potem do życia. Ale się da. Jakoś, za pewien czas, kiedyś. Da się. I da się myśleć o tych minionych dniach nie tylko z bólem i rozpaczą, bo te przytłumi miłosierny czas, spuszczając na nie mgłę niepamięci, ale z miłością i radością tych chwil, kiedy byłaś szczęśliwa.
Jeśli tylko będziesz chciała, potrzebowała, będziesz miąła jakies pytania-pisz na pw.
joannabo
bardzo mi przykro...
Eta
NIe wiem sama siebie nie rozumiem, nie płaczę, nie rozpaczam, choć czuję w sobie ogromny i narastający żal, znów nie pozwalam sobię na tę słabość i wiem że to przyjdzie ze zdwojoną siłą za jakiś czas i boję się tego.
Póki co dręczą mnie koszmary, o których wstyd i strach pisać.

Do tego albo i dlatego mam kryzys rodzinno-domowy icon_sad.gif i nie mam z kim i komu popłakać tak po prostu.
Gosia z edziecka
Tak mi smutno przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.