To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kto się wybiera nad morze i dokąd?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
yellow
... my zabawimy w Gdyni - Orłowo 1-10 sierpnia
first_ladybird
My wybieramy się do Niechorza od 15 do 28 lipca 03.gif
Czy ktoś też tam się wybiera w tym terminie?
Szczerze polecam, jeździmy tam od lat, jest świetny klimat 08.gif
Już nie mogę się doczekać!
Betka29
My jedziemy do Pobierowa od 21 lipca do 2 sierpnia i juz sie nie moge doczekac 08.gif
joaba
ale wam zazdroszcze,może ja za jakiś czas będę mogła napisać,gdzie jadę,jak mój męzulek doktorek upora się z robota i nastanie dzień kiedy dowie sie o możliwości napisania wniosku o urlop.Marzy mi się Hel -te rejony znacie może cos fajnego?pochwalcie sie gdzie jadziecie ,nie badzcie tajemnicze ,dajcie popatrzec linki jakies czu cuś?

Hawah zapytam jeśli można a gdzie na wyspe wolin czy do Miedzyzdrojów, gdzie spicie?

Yellow a znasz tamte rejony ,fajnie jest np w Jastrzebie, na helu?życie tetni czy spokojne wioski czekają na turystów?
tissaia
Joaba - ja jadę do Kuźnicy ale nigdy wcześniej na Helu nie byłam...pozostaje mi mieć nadzieję, że będzie OK icon_smile.gif
joaba
Tissaia wiesz ja tako sobie myślę ,oczywiście jak sie zdołam do Trójmiasta wybrać,(bo jeżeli już to we wrześniu) ,że tam jest blisko do Gdyni ,Gdańska ,jakby nie było pogody to zawsze można coś pozwiedzać port itd.Ja mam w tej rejony 370km a ty?,boję sie trochę takiej podroży z maluchem bo mój starszy synek to już nawet morskie oko na nogach zaliczył mając 3 lata.
a gdzie śpicie w hotelu czy kwaterze?
joaba

najgorsze ,że ja musze jakis pokój studio wyczaić bo z 2 maluchów w jednym pokoiku to raczej wątpliwy relaks zwłaszcza wieczorami od 19:30 chodzenie na palcach
Edi Zet :)
CYTAT(hawah @ czw, 14 cze 2007 - 21:00) *
A ja już w sobote najblizszą icon_smile.gif - na Wolin
sialalalalala 06.gif

A my Wolin będziemy nawiedzać od 18 lipca icon_smile.gif
Dorotka
W najbliższą sobotę ruszamy do Kątów Rybackich, którymi zachwyciliśmy się rok temu 06.gif suuuuper dziura i rezerwat kormoranów icon_smile.gif będziemy do 15 lipca, dzieciaki dwa tygodnie dłużej, przyjeżdżamy po nich w ostatni piątek lipca i zostajemy jeszcze na weekend 03.gif
paulap
poczatek sierpnia Trójmiasto z naciskiem na Gdańsk icon_smile.gif
joaba

widzę ,że w stronę trójmiasta wszytskich ciagnie,a ja troche zapał staciłam bo na innym forum pisza ,że tam małeplaże,duzo ludzi ,brudno 13.gif
julita32
Chałupy od 23.08 do 01.09 06.gif
hawah
A na Wolinie jak zwykle super - piekna przyroda, cudowne lasy, szerokie plaze, całkiem ciepłe morze (około 18 st), a w Miedzywodziu dodatkowa atrakcja - oswojone stado dzików (2 lochy i ponad 20 warchlaków), które mozna spotkać na wydmach, na plazy a nawet na uliczkach icon_smile.gif Polecam
joaba

Wiem wiem byłam w maju w Relaksie w Miedzywodziu ,basen szwedzki bufet(rarytasy) rekompensował brak atrakcji promenadowych.Tam jest tez małe zoo strusie,fajnie.
joaba
Julita32 a gdzie nocujecie?bo na razie wszyscy sie melduja,nic więcej gdzie u kogo nic 43.gif
joaba

Ja zdecydowałam sie na Jastrzębia Górę-klif z widokiem na morze mnie skusił,teraz hotelu szukam,czy ktoś może coś polecić
Suzana
Polecam pensjonat ATA tel.0601-966-677,nie wiem tylko czy mają też wyżywienie.
Yousta
My ruszamy do Rewala przełom sierpnia i wrzesnia pierwszy urlop z maluszkiem juz sie nie moge doczekac 08.gif
joaba
Mama Zuzi a drogo tam w tym pensjonacie Ata?,czy w Jastrzebiej jest tak tłoczno i brudno jak na międzymorzu-Puck,Hel,Jurata?,no i czy jest tam takie miejsce jak to nad morzem,takie centru,promenada czy raczej wioska?

YoustaTu masz piękna galerię Rewala: https://www.lena.wrewalu.com/rewal_galeria.htm ,osrodka nie znam bo znam tańsze 03.gif ,Rewal jest piekny naprawdę

także polecam,polecam
Suzana
Aktualnych cen nie znam kiedyś było 35zł za osobe,główna ulica to taki deptak ze straganami,punktami gastronomicznymi i innymi pierdółkami,większa i czystsza plaża niż w pucku,takie małe urokliwe miasteczko.Zresztą w wielu innych pensjonatach też ponoć jest fajnie.tp://www.ata.tp1.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=5tp: ps znowu żle link wpisałam ale spróbuj wejść na tę strone.obejrzysz trochę ten pensjonat.
Suzana
02.gif
Yousta
joaba ja nawet nie wiem do jakiego osrodka jedziemy kolega wszystko załatwia 08.gif dla mnie najważniejsze to,żeby nie padało 03.gif a Rewl wiem,że boski dlatego jedziemy 08.gif
cola
Ja z rodzinką wybieram się do Pogorzelicy 16 lipca, będziemy spać pod namiotem, bo nasze dziecko ma już 10 lat. Liczę na bardzo ładną pogodę po 3 tygodniach brzydkiej. Byliśmy tam też w zeszłym roku, bardzo mała miejscowość, ale morze i plaża są tam najczystsze w tym roku. Do Niechorza jest stamtąd bardzo blisko.

Pozdrawiam serdecznie
Tuni
Cola, przypomniałaś mi o co miałam już dawno zapytać.
Gdzie sprawdzić bierzące zanieczyszczenie morza w danym rejonie?
KM
W sb ruszamy do Gdańska.
semi
Jak miło, że moje rodzinne strony ciesza się taka popularnoscią. Jak zwykle polecam - Rewal i okolice. A prognozy pogody od soboty sa bardzo dobre, mają być upały. Aktualna prognoza i zdjęcia z Wybrzeża Rewalskiego na stronie gminy www.rewal.pl. Zdjęcia w temacie aktualnosci pod nagłówkiem fotorelacja pogodowa.
Kubalanga
USTKA icon_smile.gif Nie wiem jeszcze dokładnie kiedy ale chyba połowa sierpnia.
Yousta
Emi dzięki za namiary na stronke 03.gif my dopiero we wrzesniu ale już sie nie moge doczekac
semi
Yousta, ale Ty to masz tak blisko, że i na jeden dzień warto wyskoczyć. A weekend ma być bardzo ładny.
Yousta
Emi weekend odpada mamy chrzest naszego maluszka 03.gif ale napewno wyskoczymy jak maż bedzie miał wolne 32.gif
dorothyz
Jedni już "wyjechani" inni prawie wyjeżdzają, a jeszcze inni na swój urlop musza poczekać.... Ja należę do tych "prawie wyjechanych" "odpalamy wrotki" icon_wink.gif w niedzielę raniutko i pędzimy do Karwii - ciekawe jak nas przywita? mam cichą nadzieję , że gościnnie i co najwazniejsze słonecznie!!!!!! Z najnowszych prognoz wynika, że pogoda ma w tym terminie dopisać. Pozdrówka dla wszystkich przeszłych, terażnejszych i przyszłych urlopowiczów.
Meggi
My we wtorek wieczorem wróciliśmy z Kołobrzegu, pogoda nam dopisała, tylko w niedzielę padał cały dzień deszcz.
Całe dnie spędzaliśmy na plaży i spacerach, dziewczynki wyszlały sie na rowerkach i tym podobnych atrakcjach.
W sobotę z rana wyruszylismy na Wolin na Festyn Wikingów, było super, żaluje tylko, ze znowu nie załapałam się na podpłomyki, ale nie chciało mi się w kolejce stac lepiej było zwiedzać;) W Biskupinie we wrześniu już nie odpuszczę icon_smile.gif
dorothyz
CYTAT(Meggi @ czw, 26 lip 2007 - 15:58) *
My we wtorek wieczorem wróciliśmy z Kołobrzegu, pogoda nam dopisała, tylko w niedzielę padał cały dzień deszcz.
Całe dnie spędzaliśmy na plaży i spacerach, dziewczynki wyszlały sie na rowerkach i tym podobnych atrakcjach.
W sobotę z rana wyruszylismy na Wolin na Festyn Wikingów, było super, żaluje tylko, ze znowu nie załapałam się na podpłomyki, ale nie chciało mi się w kolejce stac lepiej było zwiedzać;) W Biskupinie we wrześniu już nie odpuszczę icon_smile.gif

Fajnie że wypoczęliście i co najważniejsze pogoda wam dopisała icon_smile.gif ja też się tak po cichu łudzę że i o nas nie zapomni 06.gif
Meggi
Dorothzy nie ominie, od początku sierpnia ma być upalnie , tak słyszalam icon_smile.gif)
Choć przyznma, że dziś w Toruniu piekna pogoda jest taka akurat icon_wink.gif
justin
my się właśnie wybieramy do Sianożętów - niedaleko Kołobrzegu.
Jak kto chce to niech sprawdzi w internecie: Willa Zacisze.
Zdjęcia powstawiam jak wrócimy i jak się naucze jak się to robi 03.gif
Meggi
CYTAT(justin @ pią, 03 sie 2007 - 21:57) *
my się właśnie wybieramy do Sianożętów - niedaleko Kołobrzegu.
Jak kto chce to niech sprawdzi w internecie: Willa Zacisze.
Zdjęcia powstawiam jak wrócimy i jak się naucze jak się to robi 03.gif


Na zdjęcia oczywiście czekamy ,a jakże icon_smile.gif

A wstawia się je łatwo,
nad okienkiem w którym piszesz posta masz takich 5 kwadracików, pierwszy do wstawiania linków jest ,drugi do zdjęć , jak na niego klikniesz otworzy ci sie "monit uzytkownika exploratora" w puste miejsce wklejasz adres URL i klkasz ok i GOTOWE icon_smile.gif . Po otwarciu tego monit...... może juz być wpisany poczatek adresu http:/ , najlepiej go skasować i wkleić cały adres skopiowany ze zdjęcia.

Życzę udanego wypoczynku icon_smile.gif)
justin
Meggi,
nie wiem co jest, robię tak jak piszesz i pojawia mi się:

[/URL][/img]

zamiast zdjęcia.
Meggi
justin,a może zły adres zaznaczasz, w co wrzucasz zdjęcia ?? w żabę??? Bo jesli tak to trzeba ten ostatni adres kopiować , bodajże czwarty.

Meggi
justin musze ci sie doczegoś przyznać , troszkę cie poszpiegowałam i na jednym watku w którym się udzielasz podglądnełam linka z tym oto zdjeciem icon_wink.gif




A wstawiałm go po kolei:

- weszłam w link, który podałaś

- prawym przyciskiem myszki weszlam we własciwości zdjęcia i zaznaczyłam adres Url , taki długi

- skopiowałam tak jak wczęsniej już pisałam o oto efekt





Popróbuj, napewno sie uda icon_smile.gif


P.s Łukaszek SUPER chłopak icon_biggrin.gif
justin
Meggi,
no właśnie, ja sama tego nie rzumiem, z linkiem potrafię sobie pradzić, wszystko mi działa, zdjęcia wstawić nie potrafię, ale popróbuję jak wrócimy.
Narazie jest bosko. Natalka szczęśliwa niesamowicie.
Ludzi tlłumy, ciągle ktoś chodzi i pyta o wolne pokoje.

pozdrawiam cieplutko, pa.



dorothyz
Wróciłam icon_sad.gif niestety już.
Dwa tygodnie minęły szybciutko. Ale bardzo miło. Jestem zachwycona Karwią!!!! Byłam już w różnych miejscowościach nadmorskich, od Gdańska po Szczecin, ale Karwia mnie urzekła pod każdym względem. Może też dlatego że mieliśmy super kwaterę (którą zreszta sama znalazłam 06.gif ), i bardzo blisko do morza. Polecam Karwię.
nińka
Byłam w Karwi wielokrotnie, a dokładnie w Karwieńskich Blotach (znajomi mają dzialkę tuż nad morzem) i faktycznie jest fajnie.
My w tą sobotę wyjeżdżamy na Hel. Mam nadzieję, że Lechu będzie się dobrze sprawował. Martwi mnie zwlaszcza długa droga 9podobno są remonty na 7 icon_sad.gif ) ale jakoś przetrzymamy.
dorothyz
My sobie oczywiście zrobilismy wycieczkę na Hel i faktycznie jeden wielki korek icon_sad.gif masakra, ale jakoś przezyliśmy. Miłego wypoczynku.
joaba
czy wszyscy juz wrócili ? jak wrażenia? ja od 1 wrzesnia dopiero jadę-pare dni w Ustce i parę dni we Władysławowie bedę,podzieliłam trase ,żeby dzieci nie męczyć.kolezanki z forum odradzały mi Ustkę więc pobędę tam parę dni tylko i ruszam dalej.

Dagmara a jaka wg. ciebie jest Ustka? faktycznie tylko atrakcje na promenadzie i nuda czy to nieprawda?
Ryjek
MY obecnie jestesmy w Gdansku, ale jak to w 3m ze wszedzie jest blisko i mozna podjechac icon_smile.gif
~anula~
CYTAT(Lila_ @ wto, 29 maj 2007 - 20:44) *
U nas w tym roku padło na Pobierowo - 09- 20.VII icon_smile.gif
Jedyny termin jaki był wolny w pensjonacie , który mi najbardziej odpowiadał jakie znalazłam:)
Strona z tym pensjonatem:
https://sztil.republika.pl/galeria.html



Lila_ byłaś w tym pensjonacie? możesz napisać jak wrażenia? będę wdzięczna....
Lila_
CYTAT(anula_j @ pon, 11 lut 2008 - 21:42) *
Lila_ byłaś w tym pensjonacie? możesz napisać jak wrażenia? będę wdzięczna....



Bardzo przyjemnie i bardzo fajnie.
Jedyny minus to jednak kawał drogi do centrum - kondycję sobie wyrobiliśmy chociaż były momenty, że córa nie dawała rady więc tata robił za "barana" 06.gif
Nie wiem jak okreslic odległośc do zejścia nad morze - chyba jednak troszkę trzeba było iśc.Jakieś 300-400 metrów ponieważ wiadomo jak to jest z określaniem odległości do morza : w lini prostej jest z 200 metrów ale trzeba się trochę "naskręcac" faktycznie aby nad to morze dojśc.Ale ogólnie nie jest daleko.Mieliśmy dalej czasami.

Podoba mi sie Pobierowo samo w sobie - jest zadbane i są szerokie chodniki więc nie ma problemu z wymijaniem się z innymi turystami:)

Jeżeli potrzebujesz jeszcze więcej informacji to pytaj:)
Lila_
Stwierdzam, że warunki jak dla nas były super i z tego wrażenia, że już się zaczął ruch wakacyjny zadzwoniłam do p.Renaty-właścicielki i zarezerwowałam termin 03.gif

Pierwszy raz zdarza nam się chciec wrócic w to samo miejsce na wakacje icon_smile.gif

~anula~
dzięki za odpowiedź, zdecydowałam się tam jechać na 99%, dziś pomyślę nad tym jednym procentem... 03.gif

a kiedy jedziesz, tak z ciekawości? Ja 6-19 lipca.
mamuśka81
karwia-"koliber" druga połowa sierpnia :]:]:] Ktoś się wybiera icon_smile.gif????
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.