To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

hemoroidy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
madzialenna
CYTAT(theluna25 @ Sun, 06 Feb 2011 - 21:25) *
swojÄ… drogÄ… ciekawe ile kosztuje taki zabieg bezoperacyjny np w Onclinic


Ja jak błam 2 lata temu to ta przyjemność kosztowała mnie ok 500zł, ok 100zł wizyta i rozpoznanie i 400zł usunięcie jednego przyjaciela (hemoroida) zabieg trwa jakieś 5-10minut, idzie się do domu i do 2 tyg pęka i odpada 29.gif
gilly
Dziewczyny a bierzecie może procto vitale?
Pollaco
Ja przez bardzo długi czas leczyłam się czopkami i maściami we własnym zakresie, niestety z marnym skutkiem. Do lekarza jakoś nieprędko było mi się wybrać, sądziłam że sama sobie poradzę. Ciągnęło się to miesiącami i niestety hemoroidy z dyskomfortu zaczęły sprawiać ból oraz pojawiało się krwawienie. Skonsultowałam się w końcu z panią proktolog Anna Wiączek w szpitalu św. Elżbiety i niestety okazało się, że stadium jest zbyt zaawansowane i konieczne jest wycięcie. Na szczęście zabieg można było wykonać miejscu i był on bardzo szybki. W każdym razie lepiej mimo wszystko zapobiegać, a w razie czego od razu biec do lekarza, by zapisał odpowiednie leczenie
Agatat
Hemoroidy to ogólnie poważny temat, dlatego zalecam mocno zapoznać się z tematem zanim podejmie się jakieś działania. Ja u siebie stosowałam hemorend, bo poleciła mi go znajoma i ostatecznie rzeczywiście się sprawdzał. Warto jednak pamiętać o tym, żeby udać się do lekarza na jakąś kontrolę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.