To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ktoś chętny na spotkanie??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
ewabi
Jak w tytule icon_smile.gif
mam wrażenie, że trochę nas jest teraz w mieście
no i Paka jeszcze nie urodziła icon_biggrin.gif
Skanna powinna być po przyszłym weekendzie.
strasznie dawno się nie widziałyśmy
no
no
no ?
Dziewczyny,
jak będzie?
użytkownik usunięty
Ja, ja, ja blagam.gif Chciejcie blagam.gif
Dorka
Do 18.07 siedzę z dzoećmi we Wrocławiu, potem chyba gdzieś wyjedziemy. Chętnie się spotkam icon_biggrin.gif
Mama Mojzesza
Ja chetnie przyjde, stesknilam sie icon_smile.gif
menada
My wróciliśmy dziś z wakacji icon_smile.gif
Na spotkanie oczywiście się piszę icon_smile.gif
ewabi
To kiedy?
My w niedzielÄ™ przy Å‚adnej pogodzie wybieramy siÄ™ do znjomych TU
Może któraś też się skusi?

Poza tym jestem otwarta na sugestie.
Możemy się spotkać w ciągu dnia gdzieś z dziećmi , w plenerze jak będzie ładnie (Wyspa Słodowa. Ogród Botaniczny???) albo w sali zabaw jakowejś.
Możemy wieczorem po babsku, bez dzieci. Może być u mnie - jak odpowiednio późno to śpiące chłopaki nie przeszkodzą. Mogę wam urządzić "otomański wieczór", zwłaszcza jeśli nadejdzie w końcu mój młynek do kawy icon_smile.gif
skanna
Ja powiem tak - po 10 dniach z dziećmi na urlopie chętnie dla odmiany przeżyłabym wieczór BEZ dzieci. Biorąc pod uwagę temperatury panujące w tej chwili, najchętniej w jakimś wnętrzu a nie w plenerze. Może być w knajpie, może być u Ewy, do siebie tym razem nie zapraszam, bo tu wstyd gości wpuścić. Wieczór może być jakikolwiek - babski, otomański czy jaki jeszcze. Aha, byle nie w najbliższy piątek.
menada
Mnie jest wszystko jedno, byle nie piątkowy wieczór icon_smile.gif
MonikaS.
CYTAT(skanna @ pon, 16 lip 2007 - 20:28) *
Biorąc pod uwagę temperatury panujące w tej chwili, najchętniej w jakimś wnętrzu a nie w plenerze. Może być w knajpie, może być u Ewy, do siebie tym razem nie zapraszam, bo tu wstyd gości wpuścić. Wieczór może być jakikolwiek - babski, otomański czy jaki jeszcze. Aha, byle nie w najbliższy piątek.

Podobno od jutra ochłodzenie icon_smile.gif
Mam nadzieje, że nie zdecydujecie się na sobotę. Skanna tyle opowiadała o wrocławskich spotkaniach, że tym razem się chyba odważę
icon_biggrin.gif
ewabi
Ja w weeknend mogę nie móc icon_biggrin.gif, bo ciągle nie wiem czy będziemy mieli gościa czy pojedziemy w gości.
Ale mogę jutro i pojutrze. Mogę też w przyszłym tygodniu.

Czy ja się doczekam konkretniejszych ustaleń?
skanna
Co powiecie na czwartek?
ewabi
jak pisałam - mi pasuje !
to co, czwartek?
użytkownik usunięty
Ja też chętna na czwartek.
menada
Ja niestety odpadam, bo dziś w nocy wyjeżdżam do babci na wieś - ot taka spontaniczna akcja icon_smile.gif

użytkownik usunięty
Słuchajcie, bo się znowu nie umówimy... 32.gif Ja już się nastawiłam na czwartek. Jak wróci Menada i Aga_Mama to najwyżej spotkamy się drugi raz. Ja chętnie wykorzystam ostatnie dni wolności.

To co? Gdzie i o której? Czy robimy rezerwację, czy idziemy na żywioł? (ja na pewno wyjdę do miasta w okolicy 19.00-20.00 i jak Was nie będzie to będę krążyć i straszyć przechodniów wieeeelkim brzuchem... 06.gif )

Co z Doruśką? (zaraz zaGGadam do niej) Może Hawah też by w końcu się pojawiła? (zaraz do niej napiszę PW, bo może nie czytała tego wątku) No i do Ewci zaraz napiszę, ale pewnie gdzieś wczasuje z dziatwą. Cola też tym razem, niestety, nie może. Czy jeszcze kogoś trzeba poinformować?

Mam nadzieję, że reszta wypowiadających się w tym wątku będzie mogła.
skanna
Do Mojżeszkowej trza zadzwonić, bo nie wiem, czy tu zagląda. Mogę to zrobić, tylko coś w końcu ustalmy. Miasto czy wieczór babsko-otomański? icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Mnie to już bez różnicy.
Nie wiem czy Duszki są we Wrocławiu, też zaraz zaGGadam do Ili icon_smile.gif
Do Hawah napisałam PW, zaraz zaGGadam do Doruśki i do Kaaachy.

P.S. Już zagadałam. Jeszcze do Oli i do Moniki ww zagadałam i już więcej pomysłów nie mam.
Sprawdzę forum dopiero popołudniu więc się ładnie umawiajcie.
A może z wieczorkiem u Ewy zaczekajmy na Menadę i Agę? Od przybytku głowa nie boli icon_smile.gif
skanna
CYTAT(Paka @ śro, 18 lip 2007 - 09:33) *
A może z wieczorkiem u Ewy zaczekajmy na Menadę i Agę? Od przybytku głowa nie boli icon_smile.gif


Zdaje się, że przede wszystkim trzeba zaczekać na młynek do kawy icon_wink.gif
Dla mnie bomba, może być Rynek. Czy jakaś konkretna knajpa czy tym razem spontan? I o której?
ewabi
Młynek przyszedł przedwczoraj icon_smile.gif a nie , w sobotę.
Przetestowany. Działa.
Z otomańskim bym zaczekała z dwóch względów: może później uda mi się dzieci wypchnąć do dziadków. Może Ola się pojawi, wtedy otomańskość ma szanse ulec wzmocnieniu icon_biggrin.gif
Monika ww zdaje sie wakac[użytkownik x] nad morzem.
My jesteśmy we Wro do 10 sierpnia więc - ze swojej strony - widzę szansę wielu spotkań icon_biggrin.gif

Czwartkowy wieczór w Rynku mnie nęci bardzo.
Paka postaram się do Ciebie dołączyć, ale bliżej 20. Będziemy krążyć i straszyć razem 03.gif
kachaaa
kurka wodna a ja czwartek zajęty , odwołać nie mogę bo już tydzień temu zaplanowane .... następnym razem proszę mnie informować będę stawać na rzęsach i przybędę
MonikaS.
Nie mam z kim jutro Majki zostawić icon_sad.gif
Mam nadzieję, że na kolejne spotkanie sie załapię..
użytkownik usunięty
20.00 mi pasuje icon_smile.gif

No to dobrze, na razie jesteśmy na pewniaka w następującym składzie:
Ewabi,
Skanna,
Paka

więc jeszcze nie opłaca się robić rezerwacji.

Kto jeszcze będzie na pewno? Można się spóźnić, wiadomo jak to jest z kładzeniem dzieciaków. Ja będę punktualnie, bo Bartek sobie świetnie radzi z naszymi podrośniętymi już panienkami.

P.S. Kachaa, Monika, szkoda... Dopiero mi się Wasze posty wyświetliły...
skanna
Mojżeszkowa napisała "Oczywiście, że będę". Ja być może będę się chciała zwinąć przed 22, dlatego postuluję możliwie najwcześniejszą godzinę spotkania, 19.00-19.30
ewabi
a co to za dywersja z tÄ… 22??
jak pan mąż przybędą do 19, to postaram się na 19:30
Anita.W
Sylwia dziekuje za info o spotkaniu. Ale jestescie kuszace tym spotkaniem icon_wink.gif .
Narazie nie moge sie zdeklarowac musze do wieczora poczekac.
skanna
CYTAT(ewabi @ śro, 18 lip 2007 - 12:53) *
a co to za dywersja z tÄ… 22??
jak pan mąż przybędą do 19, to postaram się na 19:30

Mam ochotÄ™ upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu icon_wink.gif
hawah
Dziękuje za informację o spotkaniu - chętnie przybędę jeśli tylko będę mogła, a to z kolei zależy od pana męża (czy jutro wróci na czas z pracy).
W każdym razie będę pilnie śledzić wątek, by wiedzieć gdzie sie spotykacie.
ewabi
to jest bardzo dobre pytanie, hawah.
Gdzie?

w sumie tłumu jutro nie będzie więc możemy się powłóczyć i coś sobie wybrać na drugi rzut oka icon_smile.gif ale z uwagi na ewentualne spóźnialskie może lepiej wyznaczyć jakowyś punkt orientacyjny
Anita.W
No dobra dziewczyny ja tez przybede icon_biggrin.gif . Ok. 19:30-20 powinnam byc. Tylko gdzie???
użytkownik usunięty
Dla spóźnialskich zawsze można podać komórki kontaktowe icon_smile.gif
ewabi
Cofee Heaven na Åšwidnickiej, 19-20 ??
Czy ktoÅ› ma coÅ› przeciw?
użytkownik usunięty
Jak dla mnie super. Ale ustalmy konkretną godzinę. 19.30? Bo nie chcę tam siedzieć od 19.00 do 20.00 sama icon_smile.gif
ewabi
ja sie postaram na 19:30.
plus minus
max kwadrans akademicki
Ila
Ja chyba tez dotre, ale oczywiscie pozniej wink.gif
Jak Was nie bedzie w Cofee Heaven, to bede Paulinko dzwonic icon_biggrin.gif
skanna
19.30 jest ok.
użytkownik usunięty
No to super icon_smile.gif
Anita.W
Ok icon_smile.gif
hawah
jest 20:50, teraz mogłabym pójśc 13.gif
nieco późno 41.gif

użytkownik usunięty
Hawah, strasznie żałuję, ze nie dałam Ci numeru mojej komórki icon_sad.gif Myśmy siedziały do 23.00. O 20.30 przeniosłyśmy się do Tutti Frutti. Mam nadzieję, że na spotkanie do Ewybi już się wybierzesz - miałyśmy wielką ochotę Cię poznać icon_smile.gif
Ila
CYTAT(hawah @ czw, 19 lip 2007 - 20:51) *
jest 20:50, teraz mogłabym pójśc 13.gif
nieco późno 41.gif


Hawah, o 20:55 dotarlysmy z Ania Mojzeszkowa na spotkanie.
Nastepnym razem koniecznie musisz miec z kims kontakt telefoniczny wink.gif

Dziewczyny, bardzo dziekuje za spotkanie icon_biggrin.gif
hawah
Paka, nie pisz takich rzeczy, bo się wystraszę ! icon_wink.gif Ja generalnie bardzo nieśmiała jestem, nawet w necie
ale tez chciałam Was poznać, zwłaszcza że ostatnio jakoś mi tak samotnie
a Was choć nie znam, to przecież trochę znam icon_smile.gif
skanna
Hawah, ja się dopatrywałam Ciebie w każdej kobiecie w potencjalnie zbliżonym wieku przechodzącej koło ogródka Coffee Heaven icon_smile.gif Paka świadkiem, łeb mi latał dookoła icon_smile.gif
Się nie bój, przychodź jak tylko będzie okazja, sama zobaczysz, że my nie obce icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Hawah, a ja tak strasznie chcę Cię poznać! Naprawdę!
Żadna z nas nie gryzie icon_smile.gif Jak już raz przyjdziesz na spotkanie, to będziesz się z domu wyrywała przy każdej okazji. Teraz w wakacje to nas było mało, ale i tak było bardzo przyjemnie.
Dziewczyny są naprawdę świetne i zawsze mi się humor poprawia po takim babskim wieczorze. To zaskakujące jak, w sumie obce sobie osoby, mogą tak szybko "kliknąć" w realu...
Anita.W
Dziewczyny, dziekuje i ciesze sie ze moglam przyjsc. RELAKS NA MAKSA!!! icon_biggrin.gif
ewabi
no to zaczynam o wieczorku otomańskim teraz - póki jeszcze - mam nadzieję - nie ostygły w Was zapędy po ostatnim spotkaniu.

Proponuję początek przyszłego tygodnia - poniedziałek lub worek, ewentualnie środę - później nie mogę już.

W ofercie jest nasiadówka na oryginalnych dywanach szt. 2
kawa/herbata prosto z Damaszku
hałwa z Damaszku - chyba że ktos preferuje z Sousse icon_biggrin.gif
potrawa orientalna - nie wiem jeszcze jaka, bo dopiero wertujÄ™ swÄ… "kuchniÄ™ arabskÄ…" icon_biggrin.gif
zapach kadzideł połączony z zapachem komarkillera
turecka i tunezyjska muzyka pop/disco

oraz co_tam_mi_jeszcze_wpadnie_do_głowy

zapraszam
kto chętny?
skanna
Też pytanie icon_biggrin.gif Ja!
Potwora
Moze siÄ™ wyrwÄ™ icon_wink.gif

Mam oryginalne ziele do beduińskiej herbatki icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
użytkownik usunięty
Nie wiem od kogo dostałam cynk na GG, dzięki wielkie!

Przez kilka dni nie miałam netu i tu nie wchodziłam. Ja oczywiście jestem bardzo zainteresowana spotkaniem icon_smile.gif
myszka
Podtytuł brzmi tak zachęcająco, że aż głupio nie zajrzeć. I już wiem, co miałaś na myśli, Ewa, wspominając w privie o wieczorku otomańskim. icon_biggrin.gif

Już zmykam.
skanna
Myszka, a już myślałam, że może się skusisz icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.