To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Eurocamp

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Lora
OdgrzebujÄ™ wÄ…tek.

W najbliższe wakacje wybieramy się nad Jezioro Garda i nad Adriatyk. Upatrzyliśmy sobie kempingi ale okazało się, że nie ma już 23.gif miejsc.
Po kilku dniach szukania, pani z Eurocampu zaproponowała nam wakacje w tym samym terminie ale na innych kempingach. Zdecydowaliśmy się jechac, ale mam mieszane uczucia. Proszę powiedzcie mi czy mobile home w realu wyglądają równie dobrze jak na stronie eurocampu? Czy nie jest w nich bardzo gorąco? Namówiliśmy znajomych na wspólne wakacje i nie chciałabym żeby na miejscu spotkały nas rozczarowania. O nas się nie martwię bo nam wiele do szczęścia nie potrzeba ale czuję się odpowiedzialna za to co naopowiadałam znajomym( he, he, no szczerze mówiąc roztoczyłam przed nimi wizję sielskiego wypoczynku 03.gif )
aga_mama
Lora, mobil home w realu wyglądają tak samo, czy jest w nich w upalne dni bardzo gorąco nie wiem, bo zawsze jeździliśmy we wrześniu albo w czerwcu, kiedy nie było upałów. Na 12 tygodni przed wyjazdem dostaniesz do zapłacenia rachunek - i wtedy możesz spróbować zarezerwować wybrane wcześniej miejsca - bo wiele osób w chwili otrzymania rachunku rezygnuje z wyjazdu lub przesuwa na inny termin - i można wtedy próbować znaleźć coś bardziej atrakcyjnego icon_smile.gif
wiesiołek
CYTAT(aga_mama @ Sun, 21 Dec 2008 - 09:10) *
Lora, mobil home w realu wyglądają tak samo, czy jest w nich w upalne dni bardzo gorąco nie wiem, bo zawsze jeździliśmy we wrześniu albo w czerwcu, kiedy nie było upałów. Na 12 tygodni przed wyjazdem dostaniesz do zapłacenia rachunek - i wtedy możesz spróbować zarezerwować wybrane wcześniej miejsca - bo wiele osób w chwili otrzymania rachunku rezygnuje z wyjazdu lub przesuwa na inny termin - i można wtedy próbować znaleźć coś bardziej atrakcyjnego icon_smile.gif



Podpiszę się- dzwoń co parę dni i pytaj czy sięcos nie zwolnilo. Co do rezerwacji to ja na maj przyszlego roku rezerwowałam w styczniu tego roku. Co nie oznacza ,ze nie ma szans na zwolnione miejsce nawet na dwa miesiąc przed wyjazdem.

Co do gorąca ... hm na poludniu byłam w namiotach i to tylko w nocy- w dzień masz parasol, stolik, leżakli przed namiotem/domkiem no i mnóstwo atrakcji dookoła.

Żeby nie powielać w koło tego samego odsyłam do moich relacji na wakacje.pl
Co do rozczarowań... hm... zależy kto co lubi: ja wakacje eurocampowe uwielbiam i na żadne inne w ciągu najbliższych 20 lat sie nie wybieram. Ale są i tacy , którzy zamiast wiatru we włosach i grilla przy namiocie i wolą 5-gwiazdkową restaurację.
I ostrzegam: Bella Italia to dosć gwarny i średnio uporządkowany camp- choć ma mnóstwo wielbicieli, mnie na przykład nie zachwycił tak jak inne. Jaki camp wam zaproponowano?
sdw
O, jak miło wiesiu, że potwierdziłaś moje przypuszczenia, co do Bella Italia icon_mrgreen.gif Równie miłe jak to, że nie zdążyłam sobie Belli zaklepać. Ostanę się pewnie przy Ca Savio, choć dzieci namawiają na wypad w inne miejsce. I Ślubny. Tylko mnie się marzy TA cisza.
wiesiołek
TĘ cisze to chyba tylko Zell Am See zapewnia. icon_mrgreen.gif Ale za to na 100%. Z bólem serca podjełam decyzję aby tym razem tam nie jechac. Co nie znaczy, że przy kolejnej okazji znowu znajde się w Karyntiii- dla mnie to raj na ziemi.
Al moze nawet z Vacansem- mają aż pięć kampów w Karyntii, i wszystkie wysokiej klasy.
wiesiołek
CYTAT(stara dobra wiolontela @ Tue, 23 Dec 2008 - 10:04) *
O, jak miło wiesiu, że potwierdziłaś moje przypuszczenia, co do Bella Italia icon_mrgreen.gif Równie miłe jak to, że nie zdążyłam sobie Belli zaklepać. Ostanę się pewnie przy Ca Savio, choć dzieci namawiają na wypad w inne miejsce. I Ślubny. Tylko mnie się marzy TA cisza.



A moze Ca'pasquali zdecydowanie przed sezonem? Tam NAPRAWDĘ jest przytulnie zanim tłumy zjadą. Nie... warto sprawdzić coś innego- szukaj tych z literką M lub S, a będzie kameralniej.
sdw
Wiesia, za Ca Pasquali dziękuję. Zapewnili mi ryków na najbliższą dziesieciolatkę. Ca Savio jest dla mnie wymarzonym miejscem odpoczynku. Cicho, spokojnie, duuużoooo miejsca. Choć nie jest malym kampingiem. Nie wiem czy chcę ryzykować, ze znów trafi mi się jakieś ryczące coś. Poza sezonem natomiast nie pojadę, w naszym przypadku to nie wchodzi w grę.
aga_mama
CYTAT(wiesiołek @ Tue, 23 Dec 2008 - 10:12) *
TĘ cisze to chyba tylko Zell Am See zapewnia. icon_mrgreen.gif Ale za to na 100%. Z bólem serca podjełam decyzję aby tym razem tam nie jechac. Co nie znaczy, że przy kolejnej okazji znowu znajde się w Karyntiii- dla mnie to raj na ziemi.
Al moze nawet z Vacansem- mają aż pięć kampów w Karyntii, i wszystkie wysokiej klasy.



A my się nie możemy oprzeć i w maju, lub jeżeli się uda w czerwcu znowu tam jedziemy, nie mogę się już doczekać icon_biggrin.gif A poza Zell am See jedziemy do Lauterbrunnen w Szwajcarii i Bad Liebenzell w Niemczech.
A o Ca Savio słyszałam dużo dobrego od ludzi poznanych na jakimś campingu w ostatnie wakacje. Byli zachwyceni.
Lora
Dziewczyny bardzo dziękuję za odpowiedzi. My właśnie dostaliśmy propozycję tygodnia na Ca Savio i tygodnia na Europa Silvella. Już zrobiliśmy rezerwację. Mówicie, że Ca Savio jest ok? To super. A Bella Italia faktycznie duży, chyba lepiej się stało, że nie było już tam miejsca.
truska
Fajna sprawa
u nas jest problem ,
nigdy nie wiem kiedy mój mąz moze dostac urlop
I jak tutaj zaraezerwowac jakis termin 21.gif
karolaijula
Mam nadzieję że moja propozycja nie zostanie przez was wyśmiana ale oglądając ceny noclegów nad polskim morzem to mnie krew nagła zalew. I tutaj moje pytanie czy któraś nie ma wolnego miejsca tzn 2 a wybiera się na któryś z ośrodków EUROCAMP?Tam jest wspaniale i wiadomo że pogoda będzie :)Nie tak jak u nas 21.gif Jesteśmy spkojnymi dziewczynami, tzn moja Julka to zalezy od dnia ale tam jest tyle atrakcji że napewno nie bedzie sprawiała kłopotów icon_smile.gif
wiesiołek
Ja mam teoretycznie dwa wolne miejsca, ale tylko na części pobytu, bo czterokrotnie się przeprowadzamy w czasie urlopu i za każdym razem lądujemy w innym rodzaju zakwaterowania.

karolai julia - zadaj pytanie na forum wakacje.pl, może będzie większy odzew. w ubiegłych latach widziałam ogłoszenia o poszukiwniu dodatkowych lokatorów do zakwaterowania na eurocampie - może więc w drugą stronę też zadziała.

karolaijula
super w takim razie próbuje na wakacje.pl bo ja chciałabym się zabrac z kimś już z Polski bo obawiam się że bedzie problem na miejsce docelowe icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.