To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

I znowu ten cięty języczek Julki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Silije
Julka dostała na gwiazdkę od chrzestnej monocykl. Ona i jej rodzice naiwnie próbują jazdy na jednym kole, ale to diabelnie trudne.
W pewnym momencie Julce koło usiłowało się wyślizgnąć i zawisła wczepiona paznokciami w ścianę.
Woła do nas dramatycznym tonem:
- Ratunku!!! Pomocy!!! Pomocy! Wyślij smsa o treści POMAGAM pod numer 7325!!!

Moja córka widzi, że zmierzam w stronę jej komputera, czego bardzo nie lubi. Woła prędko:
- Mamo! Jak dotkniesz myszki ogłuszy nas alarm przeciwpożarowy!

Na widok siebie samej w podforum "Moje dziecko powiedziało":
- Dlaczego ty mi nigdy nie płacisz za prawa autorskie?
Agnieszka AZJ
CYTAT(Silije @ Tue, 05 Jan 2010 - 21:55) *
Na widok siebie samej w podforum "Moje dziecko powiedziało":
- Dlaczego ty mi nigdy nie płacisz za prawa autorskie?


A powinnaÅ› 06.gif
justin
młoda zdaje sobie sprawę ze swojego ciętego języka, chyba juz wie jak będzie zarabiać icon_smile.gif
Irenka.
CYTAT(Silije @ Tue, 05 Jan 2010 - 21:55) *
Julka dostała na gwiazdkę od chrzestnej monocykl. Ona i jej rodzice naiwnie próbują jazdy na jednym kole, ale to diabelnie trudne.
W pewnym momencie Julce koło usiłowało się wyślizgnąć i zawisła wczepiona paznokciami w ścianę.
Woła do nas dramatycznym tonem:
- Ratunku!!! Pomocy!!! Pomocy! Wyślij smsa o treści POMAGAM pod numer 7325!!!


Wysyłam 03.gif
kwiatuszek80
nie do pobicia ta Twoja POCIECHA:)
Silije
Marysia Amaniowa była u mojej Julki i rozbolał ją brzuch. Zaproponowałam więc gastrosan uczciwymi słowami:
- Zrobić ci specjalną niedobrą herbatkę ziołową?
Julia parsknęła:
- Maaamo! No to jest właśnie prawdziwy demot!
jeni27
Matko padłam heheheh dobra jest!!! 04.gif
Silije
Dominik i Emilka przepychają się wczoraj w pociągu. Z całą stanowczością próbuję ich rozdzielić i uspokoić, ale mój autorytet podupada.
Julia drwiÄ…co:
- Może spróbuj interweniować korespondencyjnie?

W pociągu duszno, więc co chwilę odsuwam drzwi, które się uparcie same zasuwają. Julka wzdycha:
- Czasami trudno uniknąć efektu jo-jo...
justin
kiedys załozy kabaret, icon_smile.gif)
renata19750702
Jedno jest pewne - da sobie radę w życiu 04.gif
sunrise
Swietna jest 03.gif
Kocurek
Wymiękłam 03.gif
... a ja myślałam, że Mikołaj jest wygadany 04.gif a nie sięga Julce do pięt icon_wink.gif
Silije
Często wieczoram przesiaduję w Julki pokoju, bo tam mamy teraz jedyny zdatny do uzytku komputer. Julka czasem bierze to za naruszanie przestrzeni osobistej. Wczoraj wieczorem siedzę przy jej kompie i czytam jej coś z netu. Doszłam do słów "I mam pokój w sercu". Na to Julia:
- Taaa, pokój w sercu... szkoda że ten mój, a nie twój.
jeni27
heheh ona jest niesamowita 04.gif 04.gif 04.gif Matka oddaj pokój dziecku ,który w serce sobie wsadziłaś i nie dyskutuj 03.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Silije
Nuciłam sobie wczoraj trudny kawałek, fałszując zapewne. Moje dziecię o wyczulonym niezmiernie uchu muzycznym wypaliło prosto z mostu:
- Ale strasznie śpiewasz, mamo.
Zrobiłam smutna minę, Julia na to wspierająco:
- Ale nie martw się, każdy człowiek ma jakiś własny talent. I ty po prostu jesteś szczególnie utalentowana w byciu cudowną mamą.

Miło usłyszeć icon_mrgreen.gif
justin
Silije, czyżby seria o szczególnie utalentowanych elfach z Nibylandii: Bryłce, Pokrzywce, Cyntii i całej reszcie była także ulubioną książką Twoich dziewczyn ?
Silije
Ech ta siła niewinności...

Wskutek nadmiernej gestykulacji Julki (przy opowiadaniu czegoś z pasją) doszło do malutkiego wypadku. Julia zaaferowana:
- Mamo jak ty to zrobiłaś, że nadziałaś się okiem na mój kciuk?!
MamaJulki
ups 43.gif też mam Julkę
i przejawia już takie symptomy...
one wszystkie tak majÄ… ?? 06.gif
Silije
Julka zagląda do lodówki:
- Mama czemu masz taki stary ser w lodówce?!
Ja z wizją spleśniałego kawałka w popłochu myślę "niemożliwe, nie miałam żadnego starego sera".
Podchodzę. Julia z wielkim uśmiechem pokazuje nowe opakowania "GOUDY PRADAWNEJ".
Silije
Dla znawców trylogii J.R.R.Tolkiena i Petera Jacksona icon_wink.gif

Siedzimy z Julką na kanapie, a ona opiera o mnie swoje lodowate stopy. Krzyknęłam:
- Zabierz te zimne nogi!
Julka szybko:
- Uchodzi ze mnie dar życia Eldarów, a ty co mamo? Żadnego współczucia!

(To oczywiście a propos fragmentu, gdy Arwena ma zimne dłonie i Elrond diagnozuje uchodzenie daru życia Eldarów frajer.gif )

maminka43
kocham takie teksty dzieci!
mam nadzieję,Silije,że gdzieś je zapisujesz icon_biggrin.gif (poza forum rzecz jasna)
pati.n
CYTAT(Silije @ Sat, 19 Mar 2011 - 21:26) *
Ech ta siła niewinności...

Wskutek nadmiernej gestykulacji Julki (przy opowiadaniu czegoś z pasją) doszło do malutkiego wypadku. Julia zaaferowana:
- Mamo jak ty to zrobiłaś, że nadziałaś się okiem na mój kciuk?!


Oplułam monitor icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.