To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lutusie 2007 cz.IV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
sylwia27
Iśka, my też czekamy na kolejne mleczaki, Ala nam też trochę w nocy koncertuje, na szczęście krótko
sylwia27
CYTAT(Agga:) @ pią, 14 wrz 2007 - 14:43) *
i witam siostrzyczke gdzie to sie wczoraj wloczyliscie dzwonilam 08.gif


hihi, nie ma to jak siostrzana kontrol 04.gif 04.gif 04.gif
anulek2505
Mili co do ryby to np. panga duszona, gotowana w wodzie lub na parze icon_smile.gif Żadme paluszki rybne czy kotlety.
mim
Boże jak mi się nic nie chce 21.gif

Czy Wam też?
mim
Prasowania góra ale powklejam zdjęcia z wczoraj-znowu robione telefonem bo jak zwykle tylko to pod ręką:)

Tu ze swoją 6-tygodniową siostrą cioteczną-Julką:


A tu sprzed chwili na spacerku:


mim
Dziewczynki kupiłam wczoraj kaszkę na DOBRANOC Hippa: mleczno-wielozbożowa z jabłkami, bez dodatku cukru. Chciałabym ją dać mu dziś wieczorem ale z tyłu jest jak byk napisane że kaszka zawiera gluten. No i ja teraz nie wiem czy mogę ją podać bo coś mi się tam o uszy obiło o tym glutenie że to nie bardzo. Kaszka jest od 5-go miesiąca. Czy któraś z Was stosowała już tą kaszke albowie choć coś na ten temat?
Agga:)
Sylwia muzyczka ktora leci w albumie to z reklamy telewizora Sony 08.gif a wykonawca to Jose Gonzalez ''Heartbeats''
taka ochote narobilas mi ta rybka ze Dari zaraz tez zrobilam wprawdzie garnka do gotowania na parze nie posiadamy ale gotujace ziemniaczki sitko i pokrywka tez podzialalo 08.gif daria to jak by mogla to talerzyk by wylizala 08.gif tak jej rybka z ziemniaczkami koperkiem i maselkiem smakowala 06.gif
Ada czyzby Mikolaj za malego juz dziewczynki podrywal 03.gif juz tam kusika od cioci malemu przystojniakowi prosze dac
sylwia27
Ada, teraz już ponoć można dawać gluten. Musisz tylko zobaczyć czy nic Mikołajowi po nim nie będzie.........

Agga, żeby moje dziecko chciało talerz wylizać to chyba musiałabym go wysmarować Dentinoxem 04.gif 04.gif 04.gif
tysia2202
Dziewczyny ryby sa w sloiczkach bobovity po 9 miesiacu.
Ma-Rita
Witam wieczorkiem icon_biggrin.gif

Monilka super, ze z Oluchna wszystko OK przytul.gif

AniaEl monolog Kingi do skarpety powalajacy 06.gif

Ada ja juz od 6 miesiaca podaje Ianowi kaszke z glutenem i jest OK. Jesli dzieciaczek nie jest uczulony to mozna podawac produkty z glutenem po ukonczeniu ktoregos tam miesiaca.

Mili widze, ze Milanek ma urozmaicona diete. Co do mleka to jedni mowia, ze do roku zycia lepiej nie dawac, inni, ze do drugiego roku, jeszcze inni, ze nawet dorosli nie powinni pic mleka, bo niezdrowe. Jesli twoja pediatra mowi, ze mozna i Milankowi nic nie jest to OK.
A swoja droga jak sie robi jajecznice na parze???

U mnie ryba z Nutricii jest po 6 miesiacu.

Tysia dziwna ta lekarka icon_confused.gif Ian tez nie chce siedziec, choc w wozku i lezaczku potafi sie podciagnac i siedzi. U mnie na kolanach tez siedzi ladnie i prosto. Poza tym przewaza pozycja na brzuchu. Kazde dziecko rozwija sie inaczej . I co moze masz teraz sadzac Sebastiana na sile, zeby w ciagu dwoch tygodni sam siedzial icon_confused.gif

U nas nic nowego, przeziebienie przeszlo.Ale chyba znow ida zebiska bo kupy jakies takie nie teges i pupa czerwona 32.gif Wiec placz przy zmianie pieluchy. Dzis zuzylam chyba z pol paczki pieluch, bo przewijam mlodego czesto, nie chce zeby lezal w mokrej pielusze z tala odparzona pupa.
Kanika
Cześć dziewczyny, wczoraj nie pisałam bo bawiłam się telefonem - nowy nabytek icon_smile.gif I w końcu go całego prawie rozgryzlam, i mogę dołączyć aktualne fotki Olki, ale to na końcu, już nadrabiam zaległości i zaraz odpisuję - na bierząco z czytaniem icon_smile.gif
Kanika
Monilka dobrze ze już jesteście spowrotem w domku icon_smile.gif I zgadzam się z tobą w 100 % że widok innych dzieci to aż łzy w oczach się zbierają. Przy ostatniej wizycie też była dziewczynka która leżała sama, ale nie wiem dalczego, a była śliczna, i miała robione prawie te same badania co Olka, bo razem czekałyśmy na neurologa, tylko ze ona na rekach pielęgniarki.
Martuś zdjęcia wyszły super dzięki icon_smile.gif resztę masz na gg icon_smile.gif Pewnei już czytałaś icon_smile.gif
Co do Emilki to wcale nie mała, długością to niektóre nasze lutusie przeskakuje icon_smile.gif Ale fakt śliczna jest jak nie wiem co icon_smile.gif Niby jak Olka siedzi to się taka duża wydaje, przynajmniej na zdjęciach widac jakby była wielka różnica, ale czy jest to nie byłabym taka pewna icon_smile.gif M&B, mam rację icon_smile.gif
Tysia, przecież wiele dzieci staje wcześniej, widać obierzyświat ci rośnie, a nie domator icon_smile.gif
A pozatym to tylko cieszyć sięmogą te mamy których dzieci jeszcze nie buszują i nie siedzą, bo potem dopiero się zacznie, jak leży to leży grzecznie i da się coś zrobić, moja Olka już siedzi, ale czasem aż strach ją zostawić, bo w łóżeczku to się obija o szczebelki, a potem jest płacz, a na łóżku może zlecieć, a leżeć już nie chce. Zostaje często tylko wózek..
Ja narazie tez na słoiczkach, chyba za duży leń jestem, na początku gotowałam, ale teraz....nie bardzo, ale z czasem, jescze kilka dni i zaczniemy wprowadzać nowości. A Sylwia w tesco są promocje, deserki bobowity i obiadki 3 w cenie 2 i desery gerbera jabłko + gruszka i jabłko marchew za 4 z groszami, 3 sztuki. Ogólnie warto, wczoraj narobiłam mały zapas icon_smile.gif
Ada ja czyytałam oststnio w jakiejś mądrej gazecie że jest jakiś nowy program zywienia i wprowadza się gluten wcześniej, zeby dziecko przyzwyczaić...jak ją znajdę to napiszę więcej.
A o co miałąm jeszcze pytac, w łasnie u nasz weszły jakieś nowe prodykty bee cośtam w takich większych słoiczkach, czy u was też i czy któraś próbowała, bo ja powiem szczerze mam stracha, a są różne smaki z tego co widziałam...
DObra i za chwilę zdjęcia jak tylko je zrzucę..
Kanika

Dzisiejszy spacerek

Poranna zabawa
Agga:)
Daria ma gardelko czyste i obsluchowo tez nic nie slychac blagam.gif jedynie ten katar icon_evil.gif
pani doktor nie umiala oczu oderwac od malej i myslala ze ma skonczony roczek 37.gif a i jeszcze stwierdzila ze mala raczkowac raczej nie bedzie bo tak pewnie na nozkach stoi 02.gif trzymana za raczki
Ciekawe co jutro sie dowiemy idziemy do ortopedy z tymi kolankami icon_confused.gif

Marita u nas z tym siedzeniem bylo tak samo wszedzie ladnie siedziala ale sama ni hu hu..i tu nagle cyk daria siedzi

a tak sie kapie moja corcia
Kanika
Ada nie wiem czemu zdjęcia nie chcąmi przejść przez meila, próbowałam z trzech kont, zaraz podejmę kolejną próbę...
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

CYTAT(Ma-Rita @ pią, 14 wrz 2007 - 20:25) *
U nas nic nowego, przeziebienie przeszlo.Ale chyba znow ida zebiska bo kupy jakies takie nie teges i pupa czerwona 32.gif Wiec placz przy zmianie pieluchy. Dzis zuzylam chyba z pol paczki pieluch, bo przewijam mlodego czesto, nie chce zeby lezal w mokrej pielusze z tala odparzona pupa.

My mamy dokładnie to samo. Nie wiem, czy to zęby, czy inne paskudztwo. najgorsze jest to, że robi kupy też w nocy i teraz ilekroć zapłacze, to zaglądam do pieluchy. najlepiej by było, gdyby latała z gołą pupą, ale już jest na to za zimno.

Kanika śliczna ta Twoja Oleńka.

Agga Daria na tym zdjęciu wygląda bardzo poważnie i nie ma się co lekarce dziwić, że myślała, iż masz dorosłą córkę icon_lol.gif

Kinga też dostawała tylko jedzenie ze słoiczków, ale chyba będę musiała jej gotować 37.gif Ciekawe, jak będzie jej smakowała moja kuchnia?
AniaEL
21.gif mam jakiś pechowy tydzień - zgubiłam zegarek, który dostałam w prezencie do S. i zaczęły czarnieć mi palce od obrączki 13.gif
mim
CYTAT(AniaEL @ pią, 14 wrz 2007 - 21:50) *
21.gif mam jakiś pechowy tydzień - zgubiłam zegarek, który dostałam w prezencie do S. i zaczęły czarnieć mi palce od obrączki 13.gif


O masz...dobrze że się tydzien kończy. A może nie zgubiłaś tylko gdzieś sobie spokojnie leży:)
mim
Mój M. wyjechał na weekend, do Częstochowy-znowu się gdzieś bawi a ja tu siedzę z dzieciakiem 21.gif 21.gif
Która na ochotnika wyjdzie z moim psem? 29.gif ...tak mi się nie chce. Zimno jest 21.gif
Kanika
Gdybym miała bliżej, to bym poszła, bo już dwa razy byłam w sklepie więc pies nie zrobiłby różnicy przy wyjściu za 3 razem, a pozatym u nas jest nawet przyjemnie icon_smile.gif
Kanika
Ada pozatym zawsze mozęmy sprawdzić pociągi i zrobic imprezkę u Ciebie icon_smile.gif 08.gif 08.gif
mim
CYTAT(Kanika @ pią, 14 wrz 2007 - 21:56) *
Gdybym miała bliżej, to bym poszła, bo już dwa razy byłam w sklepie więc pies nie zrobiłby różnicy przy wyjściu za 3 razem, a pozatym u nas jest nawet przyjemnie icon_smile.gif


To wsiadaj w pociąg:)icon_smile.gif Dwie godzinki IC i jesteś w stolicy:)icon_smile.gificon_smile.gif
eiwanka
HEJ
Ja też będę musiała zacząć gotować dla POli, bo w większości słoiczków jest coś, czego nie może jeść.
Z tym lekarzem to bardzo dziwnie, początki samodzielnego siadania to 8 miesiąc wg. tabelki w książeczce zdrowia. Mój lekarz był w szoku jak zobaczył wyczyny Poli i stwierdził, że jest bardzo do przodu. OD kilku dni moja mała akrobatka wstaje jak się ma czego przytrzymać, dobrze, że łóżeczko obniżone.
Zdjęcia i filmiki cudne!!!! NA Darii włoski normalnie nie mogę się napatrzeć. I te Oleńki oczęta cudne!
A chłopcy jacy przystojni!
Co do zwykłego mleka to TOsi zaczęłam dawać jak miała niecałe 2 latka, Pola dłuuugo pewnie poczeka, ze względu na alergie.
ANia, nie martw się tylko powiedź S., że ma nowy kupić!
WIęcej nie nadrobię dziś, może jutro się uda. Polusia się budzi co chwila, czyżby nowe zęby szły? Całusy i kolorowych snów!

mim
A no właśnie dziś chata wolna-starego nie ma to zapraszam do siebie:) 06.gif
Agga:)
widac ta roznice jak patrze na zdiecia Oluni Kaniki ona taki fajny bobas a daria taka mala pannica a roznicy miedzy nimi miesiac
AniaEL
CYTAT(Ada25 @ pią, 14 wrz 2007 - 21:54) *
Mój M. wyjechał na weekend, do Częstochowy-znowu się gdzieś bawi a ja tu siedzę z dzieciakiem 21.gif 21.gif

Może sie modli, a nie bawi 08.gif
mim
CYTAT(AniaEL @ pią, 14 wrz 2007 - 22:03) *
Może sie modli, a nie bawi 08.gif


04.gif 04.gif 04.gif 04.gif A kto go tam wie??? Jak się napije to pewnie i się pomodli 04.gif 04.gif
Agga:)
Ada do wawy mam daleko ale za to do czestochowy pol godziny to moze zamiast wyjsc z psem to Ci meza przypilnuje 08.gif
Kanika
WIdać Agga widać, ale jest jedna cecha wspólna również z innymi panienkami icon_smile.gif Wszystkie będą miały chłopów na pęczki, a chłopcy babek icon_smile.gif
Kanika
MOja mama się śmieje że w czapeczce Olka wygląda jak dziewczynka, bez jak chłoiec, na ulicy mimo że jest ubierana głównie na różowo, to wciąż słysze jaki ładny chłopiec...Ty skolei nie masz chyba z tym problemu icon_smile.gif
mim
CYTAT(Agga:) @ pią, 14 wrz 2007 - 22:04) *
Ada do wawy mam daleko ale za to do czestochowy pol godziny to moze zamiast wyjsc z psem to Ci meza przypilnuje 08.gif


Agga no dobra, to leć i przypilnuj mi go trochę 08.gif
Kanika
Tak patrząc to wszędzie jest daleko...A tak apropo na domek już coś macie?? 03.gif 03.gif
Kanika
wow i tłoczek sięznów robi, a tu niedługo trzeba karmić dziecko....icon_sad.gif
Agga:)
to zabieram kiece i lece 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif
anulek2505
Hej icon_smile.gif

Dzisiaj mnie nie ma bo tworzę film icon_smile.gif
Agga:)
nastepnym razem zabieraj sie z mezem on wysiadzie w czestochowie a ty lublincu Mikolajek oczywiscie z Toba poimprezujemy u mnie Mikolajek z daria a my wslizgniemy sie za bareczek 08.gif
AniaEL
CYTAT(anulek2505 @ pią, 14 wrz 2007 - 22:09) *
Hej icon_smile.gif

Dzisiaj mnie nie ma bo tworzę film icon_smile.gif

To czekamy na dzieło.

Jeżeli chodzi o domek, to musimy zastanowić się nad lokalizacją wink.gif
Kanika
A nie była już jakaś ustalana?? Ja proponuję gdzieś w samym centrum Polski icon_razz.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif
Kanika
Ja to myślę że możnaby kupić działkę a w wakacje jeździć z namiotami, każda cegły pod pachę, pod drugą dziecko i będizemy tworzyć same icon_smile.gif 03.gif 03.gif 03.gif 04.gif 04.gif
Agga:)
pokarze wam nasze centrum dowodzenia
Kanika
Wow, Agga wszystko masz pod ręką....czadowo....icon_smile.gif
Nika27
Witam,

Przeczytałam zaległości, obejrzałam filmiki więc jestem na bierząco choć nie mam zbytnio czasu na komentarze bo mam full roboty. 21.gif

Tysia filmik rewelacja icon_biggrin.gif A z wizytą do neurologa to jakaś przesada.

Agga filmik -pierwsza liga - pełen profesjonalizm - modelka, muzyka icon_razz.gif

AniaEL uśmiałam się przy monologu Kingi ze skarpetą a jak już się Ty zaczełaś w tle śmiać - to ja razem z Tobą 03.gif

Monilka dobrz że już jesteście przytul.gif

Co do jedzonka to Bartek je raczej ze słoiczka choć ostatnio moja mama zaczęła mu gotować i Bartusiowi baaaardzo smakuje co babcie bardzo dopinguje 08.gif
Ada gluten można już w prowadzać ale w szpitalu mnie pouczyli by gluten wprowadzić dopiero w 10 m-cu ale to chyba przez ostrożność bo Bartek raz na coś silnie zareagował - wtedy co byliśmy w szpitalu to był mocno wysypany od stóp do głowy. Chyba tylko dlatego nie pozwolili mi wcześniej wprowadzać.
Co do rybki to czytałam że jest w grupie najczęściej uczulających czynników obok orzeszków, cielenciny i mleka krowiego więc więc trzeba podejść bardzo ostrożnie do jej wprowadzenia do diety. Zalecane jest by ryby wprowadzać po 12 m-cu. Jednak wszystko to kwestia wypróbowania jeśli dzidzia nie zareaguje wysypką to znaczy że jest ok i zawsze to jakaś odmiana w diecie.

No nareszcie skończyłam bo ciągle mi się Bartek wybudza icon_neutral.gif
AniaEL
Agga suuuper 06.gif my musimy uzupełnić zapasy 08.gif

Domek powinien być w centrum kraju z widokiem na góry i z dostępem do morza. To chyba zadowoliłoby nas wszysykie icon_lol.gif

Zupełnie nie wiem, co Was śmieszy w moim śmiechu 29.gif
Nika27
Agga super to centrum dowodzenia 06.gif
Agga:)
gory i zarazem morze to moze chorwacja nam dogodzi 08.gif 08.gif w prawdzie nie w kraju ale za granica 29.gif
Agga:)
to juz mi sie wszystkie pakowac i zapraszam na male co nieco 08.gif
Kanika
A ja zaraz będe musiałą uciekac robić to co misie lubią najbardziej czyli mleko i to czego nie znoszą czyli przygotowac lekarstwo, ta cwaniara już wie ze jak idę ze strzykawką do leku to trzeba zamknąć buzię nawet jak ją smoczkiem próę przekonać do otwarcia jej. Jeden plu do kumania mojej córki, ale czemu akurat to????
BAwcie się dobrze, nie szalejcie za długo icon_smile.gif Bo rano znów trzeba wstać, marzy mi sie żeby pospać do 10...non stop....marzenie ściętej głowy...icon_smile.gif KOlorowych snów życzę. a jutro pewnie nowa dawka zdjęć będzie icon_smile.gif Trzeba rozładować znów baterię w telefonie icon_smile.gif
Papaski icon_smile.gif
Mili84
hejka.U nas w Żaganiu dzis rozpoczela sie wielka imprezka jak co roku tzw: JARMARK MICHAŁA ludzi jest tyle ze hoho dzis koncert De Mono jutro Dżem A w niedziele kto????????????? tak tak prosze państwa nasza wspaniała Doda-Elektroda icon_smile.gif ciekawe czy ksiezniczka sie zjawi na białym rumaku ;p .
wiec dzis bylismy na tym jarmarku z Milankiem od 16 jak wspomniałam wiary w hu hoho Milan nie wiedział na co i na kogo ma patrzec takie duze boskie karuzele sa przed 20 zasnał juz a ja polecialam do cioci zrobic mu mleczka bo wiedziałam ze zaraz bedzie pobudka bo od 15 nic nie jadł(prócz pomemłania troche bułki)i obudził sie zjadł i co zoonk krecił sie wiercił płakał i trzeba było zwijac żagle ale stwierdziłam ze do domu(3km)nie dojdziemy chyba ze bym biegła wsiedlismy w taksóweczke i po 20 bylismy w domku Mój synus był tak zmeczony ze zaczal gadac przewracac sie to postanowiłam go wykapac(miałam zamiar go jak najszybciej polozyc bez kapieli ale nie dalo sie), i wtedy polozyłam,i ...no włansie biedny zaczol tak mocno wkładac sobie misia do buzi kocyk smoka nie chcial-wiec szykuja sie chyab zabki posmarowałam mascia i usnał wiec cos czuje noc nie przespana ta i nastepny tydzien moze cos wylezie mu.No i kupki no włansie od 3 dni robi wiecej kupki tak robił raz dziennie cos czuje ze to zeby
A moj M akurat dzis postanowił pojechac do rodziców i kopac kanal w garazu i bedzie jutro w południe no ale na szczescie od jutra liczy mu sie urlop 10 dni wiec bedziemy razem icon_smile.gif

A Kanika-ja tez dzis sprawiłam sobie nowy telefon LG KG800-ma fajny dotykowy panel kurna ciezko sie przyzwyczaic lekko pyk a tu cyk za jednyne 1 zł wkoncu postanowiłam wziasc na abonament i tak co m-c trzeba karte kupowac za 50 zł a tak tyle mam abonament wieczory za darmo cale weekedny no i do mojego M całkowicie za free gadam Cool .Jak polapie co i jak to jakies foty z niego wysle
Olunia jak zwykle piekna icon_smile.gif a przypinasz ja szelkami juz?ja mojego nie przypinam czy siedzi czy lezy jakos nie buszuje mi w wuzku .ale łózeczo juz obnizone no nie wiadomo kiedy zechce wstawac a ja moge tego nie zauwazyc a w wuzku to ma go cąły czas na oku

Agga:) ja mam sasiadke która ma synka Konrada z 6 stycznia i on dosłowie ma takie same włoski jak daria jakby rodzenstwo i te ciemne oczka on jest śliczny tak jak Darunia .I akurat dzis jak ja spotkalam mowi ze znajomi pytali sie ile Kondziu ma lat?ze taki duzy (jakby zobaczyli moje pewnie z 4 by mu dali) ogolnie te dzieci takie wyrosniete heheh no moj Milan to wogule bysior icon_biggrin.gif


Nika27
Dobra ja muszę zrobić sobie przerwę w klikaniu ... trzeba się troszkę podszykować póki dzieci śpią bo jutro mam wesele.

Generalnie troszkę mi trudno ostatnio bo wszystko na mojej głowie. Mój T. ma przeprowadzkę w firmie i wraca przed 22 po czym je, myje się i pada na łóżko. A ja pobudka rano i szykowanko 2 dzieci - jedno do przedszkola, drugie do babci i tysiąc rzeczy do zabrania co rano. Co prawda pakuję wszystko wieczorem bo w życiu bym rano się nie wyrobiła. A wieczorkiem mycie i usypianie na raty to jedno to potem drugie a w międzyczasie znowu Bartek się budzi 29.gif Zawsze jak mi T. pomagał to było łatwiej a teraz .... mam nadzieję że w poniedziałek uporają się już i zakończą temat przeprowadzki.

Bleee nie chce mi się iść na to wesele - ja chcę spaaaaaaaaaać !!!!!!!! odpocząć !!!!!!!!!!!
mim
Agga!!! Nooo że też ja wcześniej o tym nie pomyślałam!!!! Ale wyposażenie:) Ekstra!!

Anulek to darujemy nieobecność ale czekamy na filmik:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.