To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

LUTUSIE 2007 cz. V

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Kanika
Tyle ze to dla niektorych daleko icon_sad.gif
mim
Ooooo ale super zdjęcia ze spotkania!!!! Fajnie że się udało.Śliczne mamusie i śliczne córeczki:) Mała Ala odrazu wygląda na łobuziarę ale jaką słodką:)
A Ola to kopia Kasi i piękna:)icon_smile.gificon_smile.gif

AniaEL lody+cola=mała Kinga??

Ale oczywiście żartuję, też mam dziś dzień głodomora. Zjadłam chyba właśnie pół chleba i popijam piwem. Zaraz pęknę ale strasznie mnie ssie 06.gif
Kanika
a ja proszę o pomysł...co niedrogiego a ciekawego mogę kupić rodzicom na rocznicę?? mają jutro...a ja nadal nei mam prezentu, miał kupic coś moj brat ale się przed chwilą wykręcił...bo zaczyna od jutra pracę i on nie ma czasu... icon_sad.gif
AniaEL
Ja dobrze zrozumiałam? Te ceny są za domek, nie za osobę? Strasznie tanio icon_biggrin.gif
Ale spotkanie może być dopiero, gdy zrobię prawo jazdy. Za jakieś 3-4 lata icon_rolleyes.gif
Poczekacie wink.gif

Kanika niestety zawsze dla kogoś będzie daleko.
AniaEL
CYTAT(Ada25 @ wto, 09 paź 2007 - 21:28) *
AniaEL lody+cola=mała Kinga??

Przecież Kingę już mam wink.gif
A teraz czas na chińszczyznę. Czekam tylko, aż ryż będzie gotowy.
Ja ostatnio na samą myśl o jedzeniu dostaję ślinotoku icon_redface.gif

Kanika moi rodzice w prezencie rocznicowym "dostali" wnuczkę. Tylko z małym poślizgiem, bo za chol... nie chciała wyjść na świat 19 lutego icon_lol.gif
Kanika
TAk za domek, choc nie jestem ich 100% pewna. my jakoś dziwnie płaciliśmy 125... icon_sad.gif ale to była duż organizowana impreza i moze dlatego podnieśli. w kazdym razie pokoiki były sympatyczne, u nas było jednen tapczan dwu osobowy plus łóżko piętrowe, w innych dwa tapczany i dwa łóżka, albo dwa tapczany i jedno łóżko....każdy z łazienką (prysznic i kibelek), obok stołówka, ale na ośrodku też kilka szybkodajni. ogólnie tam jest jeszcze kilka innych ośrodków, w jednej kupie. jesioro zaraz obok, do miasteczka jakieś 20 minut pieszo, do centrum. Ale tak tylko rzucam propozycję icon_smile.gif
Kanika
JA im drugiej nie podaruję.... 29.gif 29.gif 29.gif bez jaj...zresztą na jutro raczej bym nie zdąrzyła, pozatym jedno dziecko bez taty, a raczej z tatą co go nie ma mi wystarczy icon_smile.gif następne jak mi sie życie ureguluje icon_smile.gif
A ja zjadłam i mnie brzuch boli i na dodatek muli na spanie icon_sad.gif ide zalać termos, zebym miałą dlaniuśki wodę na mleko. najchętniej poszłąbym już spać ale conajmniej do 23 muszę wytrzymać, moze chwilę przed, a jutro na 8.30 do neurologa icon_sad.gif jak mi sie nie chce...znów przed 8 wyjazd z domu, chyba trzeba dziecko w tygrysa i śpiworek zapakować będzie pewnie coś koło 4 stopni rano, więc prawie jak zima...czyli jeszcze dziś czeka mnie szykowanie wszystkiego bo rano sie nie wyrobię icon_sad.gif pobudka o 6 29.gif 29.gif 41.gif 41.gif już mnei boli, oststnio ola budzi sie po 7...a ja koło 7.30 icon_smile.gif
Iśka
Do końca października mam wolne poniedziałki i piątki (z wyjątkiem tego-świętujemy Dzień KEN)
monilka
Hej babeczki...
Kanika i Sylwia ja na tym dworcu sterczalam i nikogo z orkiestrÄ… nie bylo widac?? 06.gif
aniaEl to ja widzę, że zamiana Kingi wchodzi w grę tylko i wyłacznie z pania sprzatającą jako dodatek??
A ja dzisiaj napisze tylko tyle...niech mnie ktos przytuli 32.gif
Kanika
Monilka przytul.gif przytul.gif przytul.gif Co się stało??
monilka
Nic strasznego Kanika...bo my przecież dzielne nie!! Tylko czasami te klody rzucane pod nogi w pokonywaniu szarej rzeczywistości dołują..i dzisiaj potrzebuję przytulenia..Także przytulajcie mnie dziewczyny
Agga:)
monilka przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Kanika i Sylwia widze ze spotkanie sie udalo dziewczynki piekniusie i ich mamusie rowniez oj musze z Tysia pogadac bo jakos zal mi sie zrobilo 37.gif

Ania kinga jest niesamowita 02.gif
AniaEL
Monilka przytul.gif przytul.gif
teściową dorzucę do Kingi 02.gif

Iśka do piątku dam Ci znać.
AniaEL
Agga kiedy robisz jakiÅ› test albo badanie krwi wink.gif
monilka
Dzisiaj była z Olką u nowej rehabilitantki..Ole wg niej jest w rozwoju ruchowym jest na etapie 4 miesięcznego dziecka...Ma zaleconą rehabilitację codziennie..
ja się cieszę, że ktoś pomaga mojemu dziecku. Tylko ja nie wiem jak ja to rozwiążę pracując 32.gif Jak ja mam codziennie zrywać się na dwie godziny z pracy 32.gif I po prostu na dzisiaj mam już dość kombinowania, załatwiania wszystkiego i tego, że wszystko jest na mojej głowie. pewnie jutro coś wymyślę, ale na dzisiaj naprawdę mam dość 21.gif
Iśka
Monilka przytul.gif twarde z Was kobietki przytul.gif
sylwia27
to najpierw przytulam przytul.gif przytul.gif przytul.gif tak mocniusieńko jak potrafię!!!!!!! NIe smuć się Monilka, wskakuj pod kołderkę, herbatka, buziaczek Oleńce i będzie troszkę lepiej, ale jakby co, to pisz.......
AniaEL
Monilka (wybacz, bo w tych sprawach jestem zupełnym laikiem), rehabilitantka nie może Ci pokazać ćwiczeń, które Ty będziesz z Olką wykonywać, a do niej będziecie się zgłaszać np. co 3 tygodnie?
Niezależnie od sytuacji na pewno sobie poradzisz.
Mamy mogą więcej wink.gif
Agga:)
poczekam do dwudziestego drugiego
bylam teraz na czerwcowkach tam jedna z dziewczyn opisywala jak to jej kolezanka ktora pol roku temu rodzila cc zaszla w ciaze lekarz zalecal jej usuniecie tej ciazy bo od poczatku zagrazala jej i dziecku jednak ona sie zdecydowala i teraz jest w stanie krytycznym buuuuuuuuuuuuu az mnie ciarki przeszly
sylwia27
Monilka, ale w tej sytuacji co ze żłobkiem? bo może oni jakoś dali by radę dowozić Olę?nie wiem czy coś takiego jest w ogóle możliwe, na pewno coś wymyślisz, może jakiś znajomy/a daliby radę?czy Ty tez musisz być na rehabilitacji? nie wiem jaką masz pracę, ale da się coś poprzekładać?
Agga:)
Ania alepiej Ty sie nam pochwal jak tam Twoje starania 08.gif no chyba ze my wszystkie wlasnie za to trzymiemy te kciukasy 06.gif
Kanika
Monilka 41.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
będzie dobrze i poukłądasz, wiesz że możesz i potrafisz, bo ty silna babka jesteś, i zawsze dajesz radę icon_smile.gif Moja guru icon_smile.gif
mim
monilka..... przytul.gif
AniaEL
CYTAT(Agga:) @ wto, 09 paź 2007 - 22:22) *
Ania alepiej Ty sie nam pochwal jak tam Twoje starania 08.gif no chyba ze my wszystkie wlasnie za to trzymiemy te kciukasy 06.gif

W toku. Zżeram już trzecie opakowanie Folika.
A Ty nie czytaj żadnych takich smutnych historii.
AniaEL
Oooo proszę, kto się pojawił 06.gif
Monia brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Agga:)
i nawet cos nam gryzmoli 08.gif
Monia i Wika
A oto nowy wizerunek Wikuśki. Teraz już mam nadzieje, że nikt nie powie: jaki ładny chłopczyk 08.gif 08.gif 08.gif

Płakała bardzo przy przekłuciu, ale dała rade.
AniaEL
Będę donosić 08.gif
Wiki ma przebite uszy i ślicznie wygląda.
AniaEL
No i Monia była szybsza 43.gif
AniaEL
Teraz chłopczyki też noszą kolczyki 08.gif
Kanika
Wiki slicznie wygląda icon_smile.gif I jaka duża icon_smile.gif Ola to chyba nie będize mieć uszu przebitych conajmniej do 10 roku życia icon_smile.gif
sylwia27
komentarz dzisiejszego mityngu będzie jutro, bo juz na oczy nie widzę......napiszę tylko, Kanika szykuj się na kolejne!!!!!!!!!! Ala jak zobaczyła dzisiaj twoje zdjęcie to zaczęła paplać mamamama 04.gif co Ty jej zrobiłaś? 04.gif 04.gif 04.gif
sylwia27
CYTAT(AniaEL @ śro, 10 paź 2007 - 00:42) *
Teraz chłopczyki też noszą kolczyki 08.gif


i spódniczki 29.gif i całują się z chłopczykami 29.gif 29.gif 29.gif

znikam i mówię dobrej nocy, buziaki dla maluchów!!!
Kanika
Nic nie zrobiłam... icon_sad.gif 04.gif 04.gif dobrze zę nie tata, bo by dziwnie to było skoro go tam nie było icon_smile.gif a moze sie mnei teraz boi????
Pewnei ze tak, i już wiem ze będziemy mieć jeszcze wrześniówkę ze sobą na kolejnym spotkaniu icon_smile.gif Jeśli nei masz nic przeciwko oczywiście icon_smile.gif Ja też już uciekam bo konam powoli icon_smile.gif a jeszcze trochę ohgarnąć pokój, przeweitrzyc i wyszykować na jutro icon_sad.gif nie chce mi sei tam jechać.... icon_sad.gif i to jeszcze tak wcześnie....ale przynajmniej po mieście trochępobiegam i spróbujęwynaleźć jakiśprezent dla rodziców, brata mam z głowy rodzice kupili już prezenty, bo on też ma jutro święto - urodziny...a w sobotę Oli tata ma też urodziny....a ja na głowę dostanę....
Kanika
Dobranoc kolorowych snów icon_smile.gif Jutro jeśli zajrze to pewnie na chwile tylko, chyba ze impreza w gronie 4 osóędzie jakaś taka... icon_smile.gif zobaczymy icon_smile.gif w każdym razei odezwę się napewno icon_smile.gif buziaki papaśki icon_smile.gif Do usłyszonka.
mim
Wiki boska:) I ma kolczyki 02.gif W życiu bym nie pomyślała że to chłopak. Dziewucha jak się patrzy!!!!!!!!!!!!

AniaEL no bo mi się kciuki spociły już. A czy za Aggę też mam trzymać bo coś tam przebąkiwała:)

Agga nie czytaj tych smutasków. Ja mam znajomą co 4 m-ce po cc zaszła i urodziła naturalnie i bez żadnych problemów. Wpadli, na początku oczywiście była panika ale wszystko skończyło się dobrze:)
monilka
Dziewczyny..juz pokombionowałam i wymyśliłam..Właśnie rozmawiała ze swoją przyjaciółką przez telefon, która pracuje razem ze mną..Będzie mi pozyczała samochód na te wypady do rehabilitantki (Olka ponoc nie może być ćwiczona sama bo to są ćwiczenia na sali gimnastycznej, na piłkach, z masażami, okładami rozgrzewającymi itp). U mnie w pracy zmiany wyglądaja tak: albo się pracuje od 7.30 do 15.30, albo od 8.30 do 16.30. Czyli kombinacje marne. I wymyśliłam, że będę przychodziła od 7.30 i zostawal godz dłużej i dodatkowo jedną sobotę w msc odpracuję za free. Jakieś to rozwiązanie jest
AniaEL
Monilka trzymam kciuki, żeby się poukładało &&&&&&&&&&

Ada 18 października napiszę o co chodzi, do tej pory macie trzymać ..... żeby było dobrze.
anulek2505
CYTAT(AniaEL @ wto, 09 paź 2007 - 23:41) *
Monilka trzymam kciuki, żeby się poukładało &&&&&&&&&&

Ada 18 października napiszę o co chodzi, do tej pory macie trzymać ..... żeby było dobrze.

Chyba 18 października bedzie egzamin na prawko ?? Zgadłam ??
monilka
No to Ania zaciskamy te kciuki do 19...Ty nas nie męcz dziewczyno tylko choć troche coś powiedz..tyci, tyci...
Agga ja Olce zamówiłam kombinezon uzywany od Wójcika. Kosztował mnie 55 zł. Linka z aukcji wkleić nie umiem, bo jak dla mnie to zbyt skomplikowane 29.gif
monilka
Anulek Ty to ciutnie Rutkowski 06.gif Podejrzewam, że zgadłaś. Jakoś dziwnie wszystkie zapomniałysmy o tym, że Ania jeździ. Ale znajac Anię nie puści pary do tego 18
monilka
Znikam do swojej piskli, bo ie może wytrzymać bez mamy 29.gif
tysia2202
Czesc dziewczyny!!!

Kurcze jak jestem to nikogo nie ma a jak mnie nie ma to was pelno i 4 strony zapisujecie 21.gif

Sylwia i Kanika super fotki icon_smile.gif

Iska ty jestes z bielska??? Ja w bielsku czesto jestem musimy sie kiedys umowic. Jezdzimyz mezem do miedzybrodzia a w bielsku na zakupy jezdzimy 08.gif

monilka przytul.gif
tysia2202
przesle wam cos zebyscie sie posmialy icon_smile.gif pamietnik jej i jego 08.gif

JEJ pamiętnik:

"Sobota wieczorem, wydał mi się trochę dziwny.
Umówiliśmy się na drinka w barze. Ponieważ całe popołudnie z
koleżankami byłam na zakupach, myślałam, że może to moja
wina...dotarłam trochę z opóźnieniem ; ale on nic nie
powiedział. Żadnego komentarza. Rozmowa była jakaś spięta, więc
ja proponowałam pójść w inne miejsce, bardziej spokojne,
intymne. W drodze do ładnej restauracji on dalej był dziwny. Był
jakby nieobecny. Próbowałam go rozbawić, i zaczęłam się
zastanawiać czy to moja wina czy nie! Pytałam czy coś nie tak
zrobiłam, on powiedział że nie mam z tym nic wspólnego, ale jego
odpowiedź nie była przekonująca. Później w drodze do domu
objęłam go i powiedziałam że go bardzo kocham ale on dał mi
tylko zimny pocałunek bez żadnego słowa. Nie wiem jak tłumaczyć
jego zachowanie, nic nie powiedział... nie powiedział że mnie
kocha... bardzo się tym martwię! W końcu byliśmy w domu; w
tamtej chwili byłam pewna że on chciał mnie zostawić; próbowałam
z nim rozmawiać, ale on włączył telewizor i oglądał coś
zanurzony w myślach, chcąc jakby powiedzieć że wszystko się
skończyło. W końcu poddałam się i poszłam spać. Ale dziesięć
minut później, niespodziewanie on też przyszedł do łóżka, i o
dziwo oddał moje pieszczoty, i kochaliśmy się, mimo że cały czas
był jakiś zimny, jakby daleko ode mnie. Próbowałam rozmawiać
znowu o naszej sytuacji, o jego zachowaniu, ale on już spał.
Zaczęłam płakać, i płakałam całą noc aż zasnęłam. Jestem pewna
że on myśli o innej, moje życie jest takie trudne."

JEGO pamiętnik

"Legia przegrała... ale przynajmniej był sex !"
tysia2202
I wiecie co bylam na super myjni icon_smile.gif ktoras chce adres???? 08.gif 03.gif


mim
Tysia ja chcÄ™!!!! Dawaj adres 06.gif 06.gif 06.gif

Anulek dobrze gada o tym 18. Przecież w całym kraju gadają że niejaka Anna szaleje za kierownicą 06.gif 06.gif

Ja dziś miałam koszmarną noc. Mlody usnął takjak trzeba i tu bach punkt 2 w nocy ryk jakby go mordowali. No to ja mu smoka-do 3 walczyłam w końcu dałam cyca, pociumkał i tralalala zabawa mu w głowie. Do 5 się musiałam z nim bawić, potem usnął ale obudził się o 7. Padam na pysk 21.gif

Ale jutro wyjeżdżam na Mazury!!!! Aż do poniedziałku. Jedziemy z M i moimi rodzicami-mój ojciec nas zaprosił i wszystko stawia to aż żal nie skorzystać. Także pewnie mnie nie będzię choć M.zabiera laptopa...więc wiadomo co będę robić 06.gif 06.gif zajrzę do Was na bank:)
Wyjeżdżamy jutro po południu. Podobno ma być ładnie ale zimno.
Nysia
Hej Mamuśki
Ale tempo macie - co wejdę na forum to z cztery strony muszę się cofać coby na bieżąco być

Ada - takiej to dobrze, na Mazurach nigdy nie byłam - proszę o szczegółową relację fotograficzną icon_smile.gif
Tysia - to w Bytomiu takie myjnie są? ja też adres chcę - w końcu blisko mam icon_smile.gif
Sylwia i Kanika - ale z Was szprychy, no no, ja do takiej wagi to nie dojdę bez udziału w "Chcę być piękna" icon_smile.gif a córeczki śliczniutkie
Ania - ja też kciuki trzymam i tak jak detektyw Anulek obstawiam że 18-go egzamin masz, więc posyłam wirtualnego kopa na szczęście
Monilka przytul.gif i wierzę że sobie wszystko poukładasz, twarda babka z Ciebie

no i więcej nie pamiętam 37.gif co miałam napisać

acha - Krzysiu zaczyna pierwsze kroczki stawiać w łóżeczku póki co, bo tam sie pewnie czuje. W domu wstanie już przy czymkolwiek wyższym od niego, najbardziej to lubi sobie szufladę w komodzie otworzyć i siup już stoi. Wstanie nawet w śpiworze do spania desperado jeden. Czas blokady różniste założyć 21.gif - kontakty, rogi.... koniec spokoju. I tak jak pisała Eiwanka - rodzeństwo "pomaga" w wstawaniu czasami aż nadto gorliwie... muszę bardzo uważać na Karola bo niechcący krzywdę może zrobić.
Ostatnio walczyłam z Krzysiem o kasztana - wpełzał pod karolowe łóżko i znalazł kasztana - oczywiście hop do buzi, szczęki zacisnął i w końcu na siłę mu paszczę rozwarłam i jedzonko wydłubałam, dobrze że dwa zęby ma to go nie pogryzł...
Ale wczoraj spał już normalnie (tzn. dwa razy się obudził ale tylko na butlę) więc mogę powiedzieć że wyspana jestem...
Ale tak porządnie się wyśpię u siostry - lecę do niej na tydzień- od 23-go października!!!! Już doczekać się nie mogę, ostatnio widziałyśmy się przed chrzcinami Krzysia.... Rozmawiamy przez gg i tel często ale to ie to samo....

Ok uciekam do chłopców. Papa
eiwanka
Hej!

Nysia, a gdzie Ty tą siostrę masz? Obstawiam Anglię albo Irlandię icon_smile.gif Oj tak starsze rodzeństwo pomaga icon_smile.gif Ty o kasztana, a ja o strugaczkę walczyłam i to z narażeniem palców icon_biggrin.gif Udało mi się wyrwać z paszczy.
Tysia, mi też taka myjnia pasuje 03.gif A też mam niedaleko więc......... icon_wink.gif
Do ANi i Iśki też, ale zapomniały o mnie rycze.gif 32.gif
Sylwia i Kanika, rzeczywiście z Was laski, fiu, fiu. A córcie oczywiście cudne!!!!
Monilka przytul.gif DUżo zdrówka dla Oleńki!!! Trzymam kciuki, żeby w pracy dało się to jakoś poukładać.
Ada, super CI się weekend zapowiada! Baw się dobrze i oczywiście zajrzyj do nas icon_razz.gif
ANia, ale nas trzymasz w napięciu...
I już muszę znikać, bo moje "duże" dziecko wisi na mnie, POlusia na szczęście śpi więc idę malować. PAPA

AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

Jak dobrze pójdzie, to egzamin na prawko będę mieć początkiem 2008. Takie są kolejki.
Zresztą dzisiaj po raz pierwszy robiłam kopertę, bo mój instruktor przypomniał sobie, że na egazaminie jest też plac, a nie tylko miasto icon_lol.gif I jeszcze nie rozbijałam się po Bielsku i nie straszyłam Iśki 08.gif
Dajcie sobie spokój ze zgadywaniem. 18 dam znać.

Eiwanka myślałam o Tobie, tylko nie wiem, jak daleko masz do Bielska? Pisz, kiedy masz czas, a ja będę ścigać swoich kierowców.

Ada biedulko przytul.gif Kinga też miała ciężką noc. Obudził mnie jej płacz. Zreknęłam na zegarek u niej w pokoju i widzę 6.10. Pomyślałam tylko, że ta noc była strasznie krótka i niezważając na wrzaski mojego dziecka poczłapałam do kuchni zrobić jej jedzenie. Rzut oka na zegarek i okazało się, że jest 1.30 21.gif Dawaj z powrotem do niej, do pokoju. Dałam pić, sprawdziłam pieluchę i nic. Jak tylko znikałam z zasięgu wzroku, to był ryk. Jakoś nie miałam ochoty stać nad nią, a łóżko stygło, bo S. był na nocce. Zabrałam Młodą pod pachę, do drugiej ręki jej kołderkę, smoczek i pieluchę i odpłynęłam do siebie. Kinga usnęła trzymając mnie za rękę. Obudziła się po 6 na jedzenie i zmianę pieluchy, po czym została wyeksmitowana do siebie. Trochę się bawiła, trochę marudziła i trochę spała, ale w sumie wytrwała do 10 icon_eek.gif Dała znać o sobie, dopiero gdy porządnie zaczęłam się krzątać po domu. To znaczy, gdy wywaliłam garnuszek z wodą na jej jedzenie i narobiłam strasznego huku icon_redface.gif

Zazdroszcze Wam tych wyjazdów. Ja bym się też chętnie gdzieś wyrwała, ale teraz zbyt dużo spraw trzyma mnie na miejscu.

Tysia myjnia, myjnią, ale jaki samochód 02.gif

Nysia może zacznij już myśleć o kolejnej części wink.gif
AniaEL
Iśka, Eiwanka psauje Wam najbliższa sobota lub wyborcza niedziela za tydzień?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.