To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

LUTUSIE 2007 cz. V

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Kanika


VOL 5




Dziecko to otwarte, kiełkujące dopiero życie.

Czuje ono, postrzega i pyta o coś, co już po chwili uchodzi jego uwagi.

Nie troszczy siÄ™ o swoje chwilowe objawienia i jest zaskoczone

gdy po pewnym czasie dorośli odczytują mu z zapisków

co też takiego mówiło i o co pytało.





Agga;) - Agnieszka - 15.01.2007 o godz. 17.58 urodziła córeczkę Darię - 2930 g, 56 cm




https://picasaweb.google.pl/rybowskie/Darunia


Edytax - Edyta - 21.01.2007 o godz. 4:50 urodziła córeczkę Weronikę - 2950 g, 53 cm



Grace28no - 30.01.2007 urodziła córeczkę Paulinę


Agutka24 - Agnieszka - 01.02.2007 urodziła synka Mikołaja - 3300 g, 54 cm



Olguchna - urodziła 4.02.2007 o godz. 12:00 synka Kacpra - 3350 g, 55 cm



Nysia - Agnieszka - urodziła 4.02.2007 o godz. 14:05 synka Krzysia - 3700 g, 56 cm



Kanika - Kasia - urodziła 04.02.2007 o godz.22:03 córeczkę Olę - 2670 g, 50 cm



https://picasaweb.google.pl/ada.tomczykowsk...YsankaDlaOleKi1


Inek - Ida - urodziła 5.02.2007 o godz. 7:20 córeczkę Adę - 3100 g, 52 cm






Tysia2202 - Martyna - urodziła 6.02.2007 o godz. 12:20 synka Sebastiana - 3720 g, 56 cm




https://picasaweb.google.com/tysia2202/Film...key=P6dXGqqiMwA


Sylwia27 - Sylwia - urodziła 6.02.2007 o godz. 22:40 córeczkę Alę - 2380 g, 49 cm






Cela - Agnieszka - urodziła 7.02.2007 o godz. 14:27 synka Pawła - 3510 g, 57 cm






Natala - Natalia - urodziła 7.02.2007 córeczkę Jagodę - 3450 g, 57 cm


Figa1 - Anita - urodziła 7.02.2007 synka Juliana - 3150 g, 55 cm


Ma-Rita - Małgosia - urodziła 8.02.2007 o godz. 11:25 synka Iana - 3290 g, 49 cm



Marhab - Marta - urodziła 10.02.2007 o godz. 22:20 synka Michała - 3400 g, 54 cm


Nika27 - Sylwia - urodziła 15.02.2007 o godz.14:55 synka Bartusia - 3800 g, 53 cm




https://picasaweb.google.com/sylwia1411

Doti - Dorota - urodziła 16.02.2007 o godz. 1:40 synka Dawidka - 3650 g, 55 cm



Olinka25 - Ola - urodziła 17.02.2007 synka Bartka



Mauugosiai - Małgosia - urodziła 17.02.2007 o godz. 2:30 córeczkę Martynę - 3450 g, 54 cm


Eiwanka - Ela - urodziła 18.02.2007 o godz. 14:30 córeczkę Polę - 3350 g, 54 cm



Iśka - Monika - urodziła 18.02.2007 o godz. 18:25 córeczkę Jagodę - 3140 g, 53 cm



Mama_Madzia - Magda - urodziła 20.02.2007 synka Konrada - 4130 g, 59 cm



Monilka - Monika - urodziła 20.02.2007 o godz. 6:35 córeczkę Olę - 3050 g, 52 cm



Mili84 - Milena - urodziła 20.02.2007 o godz. 20:36 synka Milana - 5000 g, 59 cm






Mon1k@ - Monika - 21.02.2007 urodziła córeczkę Majkę - 3000 g, 53 cm


Sulichna - urodziła 21.02.2007 o godz. 13:05 córeczkę Anikę - 3440 g, 56 cm





Ilonka23 - Ilonka - urodziła 21.02.2007 o godz. 16:55 córeczkę Nikolę - 2850 g, 51 cm



Monia:))) - Monika - urodzila 22.02.2007 o godz. 4:15 córeczkę Wiktorię - 3250 g, 55 cm






Anulek2505 - Ania - urodziła 23.02.2007 o godz. 3:45 synka Kacpra - 3610 g, 56 cm




https://picasaweb.google.pl/ada.tomczykowska/Kacper


Samonia6 - Monika - urodziła 23.02.2007 o godz. 8:40 synka Antosia - 3350 g, 55 cm



AniaEl - Ania - urodziła 26.02.2007 o godz. 14:30 córeczkę Kingę - 3000 g, 53 cm






Słonko1512 - Monika - urodziła 27.02.2007 o godz. 16:40 synka Kubusia - 2900 g, 57 cm


Ada25 - Ada - urodziła 27.02.2007 o godz. 21:00 synka Mikołaja - 3820 g, 54 cm




https://picasaweb.google.pl/ada.tomczykowsk...key=AkYaCYwPslw


Moniczkaa84 - Monika - urodziła 28.02.2007 o godz.18 synka Bartusia




G O Åš C I N N I E

M&B - Marta - urodziła 14.05.2007 o godz. 15.30 córeczkę Emilkę - 2980 g, 54 cm






Tutaj się poznałyśmy i tu rozwijały się w naszych brzuchach dzieci icon_smile.gif - https://www.maluchy.pl/forum/LUTY-2007-Ju-w...cie-t33969.html
Pierwsze rozmowy na Lutusiach - https://www.maluchy.pl/forum/Lutusie-2007Pi...emy-t40406.html
Drugi Tom naszych ploteczek - https://www.maluchy.pl/forum/Lutusie-2007Pi...emy-t40406.html
Trzecie wydanie naszej sagi - https://www.maluchy.pl/forum/Lutusie2007-cz3-t46893.html
Tu poprzednio można było nas spotkać - https://www.maluchy.pl/forum/Lutusie-2007-czIV-t47829.html
A teraz piszemy właśnie TU icon_smile.gif
kasiula_poznan
Kanika piekna pierwsza stronka... Waszych pogaduch o Maluszkach icon_smile.gif
Pozdrawiam icon_smile.gif
Kanika
No to oficjalnie wątek nr 5 uważam za Otwarty icon_smile.gif
Kanika
No to oficjalnie wątek nr 5 uważam za Otwarty icon_smile.gif
AniaEL
Kanika jestem pd wrażeniem pierwszej strony icon_biggrin.gif

Idę budzić moje dzieci. Czas na kąpiel.
Kanika
No to ja narazie zmykam, idę do Kauflanda....Niusi się co nieco pokończyło icon_smile.gif wrócę później.
Kanika
Dziękuję.
anulek2505
MeldujÄ™ sie na nowym wÄ…tku.
Kanika super peirwsza stronka icon_smile.gif
Wypijmy za 5 część impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

A teraz ide sie położyć, troche kręgosłup wyprostowac icon_smile.gif
mim
Ja rownież się melduje:)

Kanika strona wyszła Ci wyśmienita!!!!!! Suuuper:) Przepięknie:) Zaraz wkleję zdjęcie na stronkę:)

Anulek ja płace za czynsz 660zł:( Do tego jeszcze prąd bo gazu u nas nie-kuchnia elektryczna no i internet. W sumie miesięcznie wychodzi jakieś 800-900zł 21.gif 21.gif 21.gif

U nas za mieszkanie takie jak bym chciała 60-65m2 trzeba dać 600tys. Więc ja musze wziąć taki duży kredyt i mam nadzieję że sprzedam to moje jakoś rozsądnie:) Oczywiście stan deweloperski 21.gif Na dodatek mieszkania rozchodzą się jak świeże bułeczki....ja nie wiem skąd Ci ludzie mają na to kasę...Sorki że tak truję ale temat mam na bieżąco i po prostu krew mnie zalewa na te ceny:)
mim
Kanika ja bym chciała to zdjęcie:



Dziękuję:)
Agga:)
Kanika super ta pierwsza stronka
no to za piÄ…ta czesc impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
anulek2505
Kanika a ja chce to zdjecie na 1 stronÄ™



Ma-Rita
No to wznosze toascik za piata czesc lutusiow pijak.gif pijak.gif pijak.gif

I oczywiscie brawa dla Kaniki za wspaniala stronke brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

U nas okres chorob powoli mija. Mlody zaliczyl najpierw tego wirusa biegunkowo-wysypkowego, potem zapalenie gardla i krtani a teraz zmaga sie z resztkami przeziebienia i kaszle jak gruzlik. Przez te chorobska przybral na wadze tylko 350 g w ciagu poltora miesiaca (dane z poniedzialku). Z waga jestesmy w 25 centylu, ze wzrostem w 75. Siedziec nie lubi, bo teraz ma nowa pasje pelzanie-raczkowanie i to pochlania jego uwage w 100%.Pytalam pediatry co z tym siedzeniem, sadzac czy nie...powiedziala, zeby jak najrzadziej sadzac, nawet jak maluch potrafi sam siedziec. Czekac az usiadzie sam. Wiec odpuscilam mu to siadanie, jak sie nauczy sam siadac to bedzie siedzial 08.gif

Ada pytasz skad ludzie maja kase na mieszkania...kredyty, redyty i jeszcze raz kredyty. Zreszta tu to samo. Kazdy ma hipoteke, inaczejtylko znikomy procent Holendrow moglby pozwolic sobie na kupno domu czy mieszkania.

Tysia-zycze zeby wszystko wam sie ulozylo przytul.gif Moj malzonek to tez koziorozec. Koziorozce takie juz sa, chca dominowac, ale nie daj sie. Ja mojemu pokazalam pazury jak sie zaczynal szarogesic 29.gif Tylko, ze ja mam wielka gebe i jak cos jest nie teges to mu wyjasniam prosto z mostu, obrazowo i w bardzo dosadnych slowach 29.gif Nie powiem, dociera do niego bardzo szybko 29.gif 06.gif

No to popisalam i pedze do ksiazek 06.gif

Dobranoc
anulek2505
[quote name='Ada25' date='czw, 04 paź 2007 - 20:21' post='7395613'}

U nas za mieszkanie takie jak bym chciała 60-65m2 trzeba dać 600tys.
[/quote]
37.gif 37.gif 37.gif
anulek2505
CYTAT(Ma-Rita @ czw, 04 paź 2007 - 20:55) *
Tysia-zycze zeby wszystko wam sie ulozylo przytul.gif Moj malzonek to tez koziorozec. Koziorozce takie juz sa, chca dominowac, ale nie daj sie. Ja mojemu pokazalam pazury jak sie zaczynal szarogesic 29.gif Tylko, ze ja mam wielka gebe i jak cos jest nie teges to mu wyjasniam prosto z mostu, obrazowo i w bardzo dosadnych slowach 29.gif Nie powiem, dociera do niego bardzo szybko 29.gif 06.gif

Mój P. też jest koziorożcem ale u nas tak samo jak u was icon_smile.gif
mim
Wiecie co ja sobie dopiero teraz zdalam sprawę że to już V część....matko kochana, dopiero co rodziłyśmy 29.gif
Mili84
Witam na czesci V Kanika rewelacja ta ansza V czesc impreza.gif impreza.gif


lece spac do jutra buzka
aanetta
no to i ja stawiam kolejeczke za V stronke pijak.gif

siostra nie ladnie sie tak nasmiewac :nie nie! 02.gif
aanetta
no to i ja stawiam kolejeczke za V stronke pijak.gif

siostra nie ladnie sie tak nasmiewac :nie nie! 02.gif
aanetta
no to i ja stawiam kolejeczke za V stronke pijak.gif

siostra nie ladnie sie tak nasmiewac :nie nie! 02.gif
aanetta
o rany cos sie po kielbasilo 37.gif 37.gif 37.gif 37.gif 37.gif
Kanika
Hej wróciłam icon_smile.gif Aduś cosik Twojego zdjęcia nie widzę... 13.gif
idę zaraz pomyć butelki. A wcale mi sie nie chce... icon_sad.gif
Kanika
Musiałam niestety nieco zmienić oprawe pierwszej stronki, bo mi literki wcieło icon_sad.gif A tak mi sie podobały, jak znow je gdzie indzij znajdę to wrócę do tamtej wersji icon_smile.gif A teraz idę w końcu myś te butelki icon_smile.gif
sylwia27
Kanika - no strona super!!!!!!!!!

a co do spotkania - może być king, może być wtorek, może być 12 icon_smile.gif

a to już druga wersja strony icon_wink.gif widziałam obie icon_wink.gif
mim
Kasia to jeszcze raz:)

eiwanka
Oj, śliczna ta stronka!!! Brawo, KAnika!!!
Ja dziś padam, bo po lekcjach miałam radę pedagogiczną, która skończyła się o 18.30. DObrze, że jutro nie idę do szkoły icon_smile.gif
Jutro postaram się zrobić jakieś zdjęcie Polusi, bo ostatnio dawno nie robiłam, wolę filmować, bo nie ucieka mi tak wtedy z kadru icon_wink.gif Straszny z niej łobuz. JAk już zrobię jakieś zdjęcie to wychodzi nieostre, bo nie usiedzi\ustoi spokojnie.
anulek2505
Coś nas malo na rozpoczęciu 5 częsci.
anulek2505
Zaraz dziecko musze iść karmić i chyba iść spac.
Ja to już nic się nie będę chwaliła tym moim dzieckie, zawsze jak się wam pochwalę to on przestaje to robić icon_sad.gif Niedawno się chwaliłam, że robi kosi łapki i od momemntu pochwalenia sie już nie chce. A wczoraj chwaliłam sie że mówi MAMA, i tak przez ostatnie dni mówił a dzisiaj jak zaklety ani razu icon_sad.gif Już się nie chwale....
tysia2202
Kanika super V czesc gratulacje to trzeba sie napic impreza.gif
Kanika
NO to wszystko zrobione icon_smile.gif i czas wolny dla mamy icon_smile.gif też chciałabym iść się połozyć spać ale znóółnocy musze siedzieć icon_sad.gif
Ok Sylwia czyli wtorek, 12 King cross, proponuję na dole przy samych schodach icon_smile.gif Tam sięnapewno znajdziemy icon_smile.gif
Kanika
A moze jeszcze któraś z was poda na pierwszą stronkę dzidzi razem z mamą icon_smile.gif Tak mi smutno tam trochę icon_smile.gif A fajnei byłoby gdybyśmy i my tam widniały icon_smile.gif W końcu i my też ważne jesteśmy icon_smile.gif szcególnie dla naszych maluszków icon_smile.gif Znów monolog mi sie załącza??? Hallo jest tam kto??
anulek2505
Jestem, jestem icon_smile.gif
Niestety Kanika ja mało fotogeniczna jestem icon_sad.gif
Kanika a ty musisz te lekarstwa podać o północy ?? NIe możesz sobie o gidznkę lub dwie przestawić tych lekarstw ??
Kanika
Niestety lekarstwo powinnam podawać co 8 godzin, jak to lekarstwo zeby działało, ale jkesli podałabym o 22 to musiałabym wstac na 6 żeby jej podać...a to dla moich mozliwości wstawania nierealne icon_smile.gif 29.gif 29.gif 29.gif ja śpię nawet wtedy jak olka sięjuż obudzi, i nawet czasem popłacze a ja tego czasem nie słyszę... icon_smile.gif Jasne każda z was jest niefotogeniczna, i wogóle...a ja jak wyglądam przepraszam?? Ledwo po wstaniu na tym zdjęciu icon_smile.gif
anulek2505
CYTAT(Kanika @ czw, 04 paź 2007 - 22:15) *
Niestety lekarstwo powinnam podawać co 8 godzin, jak to lekarstwo zeby działało, ale jkesli podałabym o 22 to musiałabym wstac na 6 żeby jej podać...a to dla moich mozliwości wstawania nierealne icon_smile.gif 29.gif 29.gif 29.gif ja śpię nawet wtedy jak olka sięjuż obudzi, i nawet czasem popłacze a ja tego czasem nie słyszę... icon_smile.gif Jasne każda z was jest niefotogeniczna, i wogóle...a ja jak wyglądam przepraszam?? Ledwo po wstaniu na tym zdjęciu icon_smile.gif

No to rzeczywiscie, lepiej podawaj wieczorem icon_smile.gif Nie przesadzaj z tym swoim wyglÄ…dem icon_smile.gif

Dobra ja lecę do łóżka.

DOBRANOC
Kanika
Chyba i tak przyjdzie mi podac i mleko i lekarstwo conajmniej pół godziny wcześniej, bo Olka się już kręci, przeciaga, nawet oczka na chwilę otworzyłą, a ja musiałam szybko zejść z jej pola widzenia...bo byłby koniec spanaia, a to byłoby za wcześnie....na mleko moze i dobrze ale na resztę niestety nie... icon_sad.gif zobaczymy jak długo wogóle będize mysiałą je przyjmować, jutro musze zasdzwonić i umówićja na eeg - prywatnie oczywiście, bo nasza cudowna biurokracja w służbie zdrowia jest po prostu koszmarna...nigdzie nie chcą mi zrobić na skierowanie od mojego lekarza icon_sad.gif
Agga:)
Kanika ja z mila checia dotrzymalabym Ci towarzystwa na pierwszej stronce ale nie mam 21.gif sama jakos nie umie ustawic aparatu zeby zdiecia zrobic a M nie umie ostatnio go prosilam to my na zdieciu jestesmy na drugim planie i takie male ze prawie wcale nas nie widac 21.gif
Kanika
dobranoc Anulek, do jutra icon_smile.gif
Kanika
JA trzymałam telefon w ręce, co było cholernei trudne bo Olka jak nawet widać już do niego sie dobierała...z tego taka wygieta do przodu i ona i ja icon_razz.gif 03.gif 03.gif
Agga:)
21.gif
AniaEL
Będę się skarżyć.

Przez 9 miesięcy tyłam, rósł mi brzuch i było mi ciężko.
Były chwile, kiedy nie mogłam założyć skarpetek lub butów.
Przewracanie się z boku na bok stanowiło trudność, o wstawaniu już nie będę wspominać.
Potem nadeszły chwile wyczekiwania na poród.
Gotowa byłam początkiem lutego, a musiałam czekać i czekać, i czekać.
Miałam wywoływany poród, chociaż tego nie chciałam.
Dobrze, że chociaż szybko, choć nie bezboleśnie.
Później zaczęły się nieprzespane nocy, zrywanie się na każdy płacz.
Bycie do dyspozycji 24 godziny na dobÄ™.
I tak jest do dziÅ›.
A Kinga?










Nic, tylko tata i tata, i tata, i tata.
Tata weźmie na ręce, to jest super.
Dla taty jest wielki, szczerbaty uśmiech.
Dla taty są przeznaczone piski radości.
I to przy tacie jest grzeczna.

A mama? To co? 32.gif
Agga:)
za to tatus ma tyle zdiec z corcia ze az mi zal 32.gif na stare lata mala powie mi ze to tata jÄ… wychowywal a nie mama 21.gif
Agga:)
Ania przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif wiedz ze tata dobry jest tylko na piec minut i jak mala nie placze a na cala reszte czasu nikt nie zastapi Kindze Ciebie 03.gif
Kanika
Agga....strasznie dobrze was widać icon_smile.gif mąż robił?? Do okulisty go icon_smile.gif
Aniu przytul.gif przytul.gif przytul.gif mama jest najważniejsza, a tata .... ja trochę inaczej to widzę, moze dlatego ze mam teraz inny punkt widzenia, ja dla Olki jestem najważniejsza, ale też często sie zdarza ze ważniejszy jest dziadza, bunia czy wuja...ale przychodzi co do czego to i tak najlepiej jak mama weźmie na ręce jak dziecko płacze. dziś na temat taty jestem cięta,..więc wolę nie pisac nic...bo już raz mnie szlak trafił icon_smile.gif Kingusia cię kocha bardzo icon_smile.gif I o tym zawsze pamiętaj icon_smile.gif
AniaEL
Ja nie mam zbyt wielu zdjęć z Kingą.
To kiedyś już wklejałam (tylko jeszcze przed obróbką)

Ale na pierwszÄ… stronÄ™ siÄ™ raczej nie nadaje.

W ogóle nie mamy zdjęć we trójkę 21.gif
Kanika
Aniu moja córcia nie ma prawie wogóle zdjęć z tatą...tylko z samego początku, z chrzcin, nie ma prawei wcale, ani z tatą nani z chrzestną , ani woghóle z nikim od strony taty, tylko to co moja mam zdąrzyłą nakręcić w kościele...aparatem...i to jeszcze jakość taka że....a o zdjęciu w trójkę nawet nei mam co marzyć.....dziecko chyba też nie...Dobrze ze gdzieś mam zdjęcia taty z czasów jak nim jeszcze nie był...kiedyś jej pokażę co to za pan....bo inaczej kiepsko widzę jej pamięć ...
Agga:)
Ania super razem wygladacie

nasza trojca tez nie ma zadnego zdiecia 21.gif
Kanika
Chyba musze to z sibie wyrzucić, dzwonię dizsiaj do szanownego pana, czy ma czas w sobotę, usłyszałam ze rano jest w pracy a potem idzie na mecz...krew mnie zalała....dla dziecka czasu nie ma lae na mecz tak...ja chyba będe już drastyczna i konsekwentna i koniec...albo wóz albo przewóz, mam po prostu dosyć....wysiadam...jak tak dalej pójdzie to chyba dziekanka mnie czeka 21.gif 21.gif 21.gif
AniaEL
Kanika postaw mu sprawę jasno. Niech się zdeklaruje, czy Ola jest naprawdę ważna dla niego. Jeżeli nie, to nie ma po co zaprzątać sobie nim głowy. Na pewno świetnie wychowasz córkę bez niego. Szkoda Twoich nerwów.
Kanika
I tak wychowuję, i wcale nie wyglada żeby miało sie to zmienić...ja prosze tylko o jedno żeby choć zdwa razy w miesiącu poszedł z nami na spacer, czy powsiedział pogadał, zapytał wogole jak siędziecko czuje, czy wszystko ma , jak sobie radzimy...o to jak sie ma czasem pyta o resztę - Nigdy ....jest mi przykro że takie życie ją spotkało, bo marzyłam zeby miała wszystko, ale jednak widac nie da sie tego zrobić.....mysłałam ze moze zmadrzeje...ale jednak nei idzie wszystko w drugą stronę, jak ma ją głęboko gdzieś to neich mi to powie prosto w oczy....Nie mam już na tego człowieka siły....dobrze zę wnerwienie jutro mi przejdzie icon_smile.gif bo wstanienowy dizen z nowymi możliwościami icon_smile.gif Ale dizś niestety musze to wszystko przetrawić...dobrze ze za jakąs godzinę idę spać, wszystko odpłyniena jakiś czas icon_smile.gif
Agga:)
Kanika Ania ma racje zobaczysz kiedys on zmÄ…drzeje i przypomni sobie ze ma przeuroczÄ… corke a wtedy moze byc juz za pozno bo bedziesz szczesliwa z Olenka i Ktosiem przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.