To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

LUTUSIE 2007 część VI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Mili84
cisza cisza nastała u nas
podczytuje codziennie ale nie mam czasu pisac tak jak Ada pakuje swoje manele dzis z M jedziemy jzu do nowego domku jutro wrócimy na noc i w środe zabieramy Milanka i odjezdzmay No i koniecznie msuz ezałozyć sobie neta w środe jeszcze napisze do nas na odjazd icon_biggrin.gif
TU mam zaplacony internet do 15 stycznia wiec bede jeszcz eodwiedzała forum jak bede u mamy( a bede pewnie czesto bo ciezko mi sie z nia rozstać)
Mili84

anulek2505
Moje dziecko chyba przeszło trzydniówkę... dzisiaj go wysypało na buzi i tułowiu.
Mili84
anulek a dziecko ma tylko raz ta trzydniówke ? jak tak to sumie dobrze ze on juz to przeszedł. bo chyab kazde dziecko to przechodzi
anulek2505
CYTAT(Mili84 @ pon, 10 gru 2007 - 13:20) *
anulek a dziecko ma tylko raz ta trzydniówke ? jak tak to sumie dobrze ze on juz to przeszedł. bo chyab kazde dziecko to przechodzi

Raz
sylwia27
hej laseczki,

u nas znowu cyrki z netem, jak już mi się udało wejść i przeczytać jakieś posty to net znikał.....
napiszę więc to co pamiętam.........

Ada - gratuluję udanych zakupów icon_smile.gif fotelik elegancki, a wózek super, moi znajomi właśnie taki mają tylko w nieco innej kolorystyce i zawsze mi się bardzo podobał...minus - wiadomo - cena.... a co do Mikołajkowej imprezy, to tak sobie myślałam, ze Mikołaj jak Ala, nie lubi spędów..........pomyśl o roczku 21.gif ......a z tym kredytem nadal nic? qrcze, teraz taki niekorzystny okres na te kredyty przypadł.....

Anulek - czyli już z Kacprem ok? to dobrze! a jak to Twoje spotkanie w sprawie pracy? odmówiłaś?

Mili - koniecznie szybciutko załatwiaj internet!!!!!!!! a ja nie mogę się napatrzeć na Milana, taki fajny uśmiechnięty malec!!!!!!!!! chyba musiałabym Alę do Was podesłać..... icon_smile.gif a co do tej 3dniówki, to chyba NIka pisła, ze jej Olka nie miała.....chyba......

Kanika - a Ty te karpie ważyłaś? daj znać jak będą fajne promocje icon_wink.gif a ja sie muszę kiedyś pokusic o nalot na Serbską icon_smile.gif
sylwia27
Anulek - a co z tą koleżanką, o której złych rokowaniachpisałaś 41.gif 41.gif 41.gif ???? jest szansa, że będzie lepiej???????
anulek2505
CYTAT(sylwia27 @ pon, 10 gru 2007 - 17:12) *
Anulek - czyli już z Kacprem ok? to dobrze! a jak to Twoje spotkanie w sprawie pracy? odmówiłaś?

Nie zadzwonił, ale to dobrze bo stresa miałam z głowy. A jak zadzwoni jutro to mu powiem co myślę diabel.gif
anulek2505
CYTAT(sylwia27 @ pon, 10 gru 2007 - 17:17) *
Anulek - a co z tą koleżanką, o której złych rokowaniachpisałaś 41.gif 41.gif 41.gif ???? jest szansa, że będzie lepiej???????

Nic nie wiem icon_sad.gif
cela
cześć dziewczyny
widze że z produkowaniem stronek czekacie aż mój komp się naprawi 29.gif (jeszcze wrak)
Anulek jak tam rozmowa, od kiedy zaczynasz pracę??? Dobrze że Kacprowi już lepiej
Kanika jak Ola znosi Twoją nieobecność
Mili na tym zdjęciu Milanek wygląda na dużo starszego ale to chyba wszyscy Ci mówią 06.gif
AniaEl dawaj tańczącą Kingę
Ada my kupiliśmy właśnie Romera ale nie za 1200 tylko tego z linka na allegro (cena podobna do Twojego) a spacerówka fajna
https://www.allegro.pl/item279567262_promoc...g_ts_9_18_.html
Madzia Konradek super wygląda w czapce mikołaja .............ah........ i te oczy icon_mrgreen.gif

Monika jak tam Ola znosi usztywnienie na szyji???

u nas chyba dobrze tylko młody czasem daje w kość ale to jak każde dziecko ma swoje lepsze i gorsze dni
Kanika
Hejka, narazie na chwilkę jak wszystko co mam zrobić zobię to wrócę, a więc Sylwia co do tesco, to jakichś wielkich promocji nie ma poza tym ze karp jest po 7 zł : icon_smile.gif I niestety my na kasie go warzymy, więc muszę wyprać koszulę bo jest nieco od rybiej krwi...ble..właśnie mi sie przypomniało jak ostatnio z klientką goniłysmy jej karpia po taśmie kasowej icon_smile.gif Tak mu ise zachciało skakać icon_smile.gifa nie miała siatki zawiązanej icon_smile.gif
A i co do przecen to są czapki zimowe, szaliki i fanjne rękawice za nieduże pieniążki, jak mi sie uda to rękawiczki wkleję i czapkę za zeta też icon_smile.gif No i chyba jutro po pracy pójdę sobie kurtkę kupić za 17 zł byłą, fajna icon_smile.gif
Dziewczyny przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przykre to co piszecie, aż mi się zimno zrobiło. 41.gif 41.gif 41.gif
Moje dziecko też trzydniówki nei miało...chyba, jakoś nie zauważyłam....dla przypomnienia jakie są objawy??? icon_smile.gif
A jak Olka znosi moją nieobecnośc?? No cóż ierwszgo dnia było kiepsko bo mnei szukałą, ale teraz już jest ok, w sumie to niewiele czasu jest jak mnie nie ma, bo wychodze o 13.30 wracam coprawda o 23, ale średnio między 19 a 21 olka idzie spać, więc inaczej jest jakby mnei nei było od rana do którejś tam godziny, a tak...chyba przechodzi to lżej, pozatym z Bunią jest od yurodzenia w domku więc to też troszkę inaczej, niż gdyby nagle od teraz z nią zaczynała. Ja też jakoś znosze to rozstanie, powoli sie przyzwyczajam. Dobra idę posprzątać po kąpieli bo Olka dobrze zasnęła, więc teraz ze spokojem moge icon_smile.gif zajrzę później icon_smile.gif
Buziaki icon_smile.gif
mim
CYTAT(Kanika @ pon, 10 gru 2007 - 20:07) *
właśnie mi sie przypomniało jak ostatnio z klientką goniłysmy jej karpia po taśmie kasowej icon_smile.gif Tak mu ise zachciało skakać icon_smile.gifa nie miała siatki zawiązanej icon_smile.gif

04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif Jak sobie Ciebie wyobraziłam - dobre:)

Anulek o kurde to była trzydniówka??? Kurcze, ale jak to dzieciaki łapią, tak po prostu z powietrza czy z kontaktu z innymi dziećmi. W sumie dobrze że to teraz przeszedł, masz już spokój bo podobno każde dziecko przechodzi a impóźniej tym gorzej.

Cela tego Romera oglądaliśmy-fajny jest. Ma tylko krótsze siedzisko niż maxi cosi i to w zasadzie zadecydowało o wyborze. Młodemu nogi wystawały a tu sobie siedzi jak król:) Ten za 1200 to ROMER SAFEFIX PLUS 2007, jakoś tak się nazywał ale cholernie drogi a siedzisko też krótkie choć szerokie.

Mili jak on się śmieje, bardzo pogodny chłopak:)
anulek2505
CYTAT(Ada25 @ pon, 10 gru 2007 - 21:13) *
Anulek o kurde to była trzydniówka??? Kurcze, ale jak to dzieciaki łapią, tak po prostu z powietrza czy z kontaktu z innymi dziećmi. W sumie dobrze że to teraz przeszedł, masz już spokój bo podobno każde dziecko przechodzi a impóźniej tym gorzej.

Nie wiem skad to złapał ?? Ale też sie ciesze że już to przeszedł, tylko smiesznie wygląda z tymi plamami icon_smile.gif
Kanika
Dobra powiedzcie mi jak sie objawia trzydniówka bo głupieję icon_smile.gif
Ada jak ja sobie przypomniałam swoją reakcję to tez się uśmiałam, najpierw przerażenie a potem szybkie opanowanie sytuacji (trwało jakieś dwie minuty 04.gif 04.gif 04.gif ). Szczególnie ze w tym samym czasie obsługiwałam innego klienta, i miałam mu akurat resztę wydawać, facet też z nas laL icon_smile.gif
sylwia27
CYTAT(Kanika @ pon, 10 gru 2007 - 22:07) *
karp jest po 7 zł : icon_smile.gif I niestety my na kasie go warzymy


no żartujesz........ to nie mogliby ustawić kogoś na stoisku żeby je ważył...... beznadzieja.........

a z tą trzydniówką to chyba jest podwyższona temperatura, a potem dziecko wysypuje, no i ta wysypka chyba w miarę szybko znika.....tak coś kiedyś dziewczyny pisały.....
sylwia27
Cela - a co z tym fotelikiem Kiddy? widziałąś go?
Kanika
Aha, dzieki, no to u nas też nie było.
A co do stoiska, to jest tam chyba z 10 osób które ledwo mogą opanować ten tłum bo kolejka był tylko chwilę, przynajmniej w czwartek icon_smile.gif potem zaczął się haos, jak cholera:) ...więc nie wyobrażam siobie żeby oni mogli jeszcze warzyć na poczatku to robili a potem była szybka zmiana decyzji icon_smile.gif dla ich i klientów dobra icon_smile.gif bo szybciej to jednak chyba u nas idzie szczególnie ze niektórzy biorą po 15 albo i więcej karpii....ale jutro promocja się kończy icon_smile.gif
sylwia27
a ja chciałam kupić Ali jakieś kolorowe kubeczki do wanny do przelewania wody bo koleżanka mi mówiła, ze to fajna zabawa dla dzieci, ale wszystkie były jakieś masakrycznie drogie, no bo 6 kubeczków kosztowało 45 zł!!!!!! ale znalazłam takie i jak będę w Ikea to kupię........
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10096907
Kanika
45 złotych????? 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif masakra...
Moje dizecko ostatno ma jakies opory przed kąpielą dziś udało mi sie ja w końcu usadzić w wannie, ale ostatnio kilka kąpieli było na stojąco...dziadkowie nei mogli sobei dać rady, i ja też.. icon_smile.gif nie wiem co sie jej stało, jużjej płyn zmieniłam. Ale chyba znó wrócę do Oilatum, bo ładnei nawilżał, tylko czemyu to cholerstwo jest takie drogie.. icon_sad.gif
sylwia27
CYTAT(Kanika @ wto, 11 gru 2007 - 00:07) *
Aha, dzieki, no to u nas też nie było.
A co do stoiska, to jest tam chyba z 10 osób które ledwo mogą opanować ten tłum bo kolejka był tylko chwilę, przynajmniej w czwartek icon_smile.gif potem zaczął się haos, jak cholera:) ...więc nie wyobrażam siobie żeby oni mogli jeszcze warzyć na poczatku to robili a potem była szybka zmiana decyzji icon_smile.gif dla ich i klientów dobra icon_smile.gif bo szybciej to jednak chyba u nas idzie szczególnie ze niektórzy biorą po 15 albo i więcej karpii....ale jutro promocja się kończy icon_smile.gif


czyli będzie spokój icon_smile.gif albo zacznie się nowa promocja 08.gif
sylwia27
CYTAT(Kanika @ wto, 11 gru 2007 - 00:18) *
45 złotych????? 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif masakra...
Moje dizecko ostatno ma jakies opory przed kąpielą dziś udało mi sie ja w końcu usadzić w wannie, ale ostatnio kilka kąpieli było na stojąco...dziadkowie nei mogli sobei dać rady, i ja też.. icon_smile.gif nie wiem co sie jej stało, jużjej płyn zmieniłam. Ale chyba znó wrócę do Oilatum, bo ładnei nawilżał, tylko czemyu to cholerstwo jest takie drogie.. icon_sad.gif


może z ciekawości tak kombinuje icon_smile.gif
Kanika
Chyba nie bo raczej z ciekawości nie wrzeszczy się na całe gardło icon_smile.gif do tego ze łzami icon_smile.gif
anulek2505
CYTAT(Kanika @ pon, 10 gru 2007 - 21:50) *
Dobra powiedzcie mi jak sie objawia trzydniówka bo głupieję icon_smile.gif

https://www.babyboom.pl/rodzina/zdrowie/cho...rzydniowka.html
sylwia27
CYTAT(Kanika @ wto, 11 gru 2007 - 00:35) *
Chyba nie bo raczej z ciekawości nie wrzeszczy się na całe gardło icon_smile.gif do tego ze łzami icon_smile.gif


no to pewnie nie.......... ciekawe, jakie w ogóle mogą być opcje - nie pasuje jej płyn do kapieli, woda za gorąca/zimna, boli ją tyłeczek i nie chce siedzieć........
sylwia27
Dobranoc, spać idę.........
Kanika
Nie wiem, dziś było lepiej, więc moze to płyn, mimo ze wcześniej było ok,...czyli łączę płyn i może dupka lekko zaczerwieniona...nie wiem...
Dobranoc Sylwia:)
cela
Sylwia nie widziałam nigdzie tego fotelika Kiddy i dlatego się na niego nie zdecydowaliśmy bo tak bez przymiarki to........a ten co kupiliśmy też nie jest taki super jak myślałam wprawdzie Paweł całą drgę w nim przespał (ponad 4h) to jakoś wychylenie do spania nie jest za duże ale w sklepie mówią że wszystkie tak mają. porównywaliśmy z MaxiCosi i jest tak samo. poza tym tak jak Ada pisała a czego ja nie wzięłam pod uwagę siedzisko jest krótsze niż MaxiCosi
co do kubeczków do wanny to u mnie się nie sprawdzają bo Paweł nie wylewa nabranej wody tylko chce ją pić

Kanika ja też kąpie Pawła w Oilatum. fajne jest bo nie muszę po kąpieli już niczym go smarować tylko masz rację trochę drogi
cela
DOBRANOC.
Kanika
Dobranoc Cela.
Ja też uciekam powoli, bo jutro do pracy icon_sad.gif moze dowiem sie czegoś o zatrudnieniu na stałę?? trzymajcie kciuki.
sylwia27
to witam icon_smile.gif

Cela - no właśnie, w sklepach ponoć go nie ma........ a Pawełek przespał 4 h w foteliku???????? u nas Ala max 2 śpi......a co do tych kubeczków, to tej opcji nie wzięłam pod uwagę icon_wink.gif

Kanika - 3mam kciuki, uda Ci siÄ™!!!!!! a na pewno szybko zrozumiejÄ…, ze bystry z Ciebie pracownik i awansujesz!!!!
sylwia27
to idę chałupkę ogarniać, śniadanko wciągnąć........
Kanika
cześć z rana icon_smile.gif
Ja jak zwykle na chwile, ide też ogarnąc trochę, przygotować dziecko babci icon_smile.gif a potem na troszke na spacerek mimo ze pogoda jest do duszy, kropi trochę, ale co tam icon_smile.gif z cukru nie jesteśmy icon_smile.gif
No i praca icon_sad.gif Wczoraj wysłąłąm jeszcze chyba z 4 cv, zobaczymy co z tego wyjdzie....moze znajde coś ciekawszego...
Buziaki miłego dizonka, pojawię sie pewnie jutro wieczorem, no chyba ze będize komp włączony to jeszcze na chwilę dziś icon_smile.gif trzymajcie się ciepło icon_smile.gif
sylwia27
Kanika, a ja byś złożyła papiery w jakimś salonie Orange, Plus? a też szukają do pracy w tym sklepie dziecięcym Gluck w Kingu, może tam? w ogóle jak tam byliśmy z W. ostatnio to na wielu sklepach wisiały ogłoszenia, to moze tam?
anulek2505
Hej icon_smile.gif
Ja tu widzę, że za prawie wszystkimi trzeba list gończy wysłać icon_sad.gif Dziewczyny odezwijcie sie bo zaczynam się martwić, teraz te nasze lutusie tak chorują i jak się nie odzywacie to człowiek sobie wyobraża nie wiadomo co....... ODEZWAĆ SIĘ PROSZĘ !!!!

Kanika też trzymam kciuki &&& Chociaż sama jestem teraz poszukująca pracy i wiem że to nie takie łatwe, ale nam sie uda icon_smile.gif Chociaż mi się jakoś specjalnie nie spieszy. Stwierdzilismy z P. że narazie dajemy sobie radę więc nie musze na szybko byle jaką pracę brac, mam znaleźć taka swoja wymarzoną icon_smile.gificon_smile.gif a to moze potrwać icon_sad.gif Jak będzie u nas kiepsko z pieniedzmi to będę brała co popadnie icon_sad.gif

Kurcze a mojemu Kacprowi wysypka i plamy nie schodza icon_sad.gif Czytałam że do dwóch dni ta wysypka się utrzymuje, więc jak mu jutro nie zejdzie to ide z nim do lekarza, bo to moze nie to. I do tego wydaje mi się że go to swędzi, bo wczoraj nie mógł spac do północy, budził sie z jekami i szorował po główce pieluszką icon_sad.gif Poza tym innych objawów nie ma.
Doti
Hej. Ja tylko na chwilke bo ide kolacje Mężulkowi robic.

U nas wporzadku. Na zdrówko na szczescie tez nie narzekam. Podejrzewam tylko ze Dawidkowi moze zabek wyjsc na czasie bo w czasie snu poplakuje troche czasami.

Ania jesli Kacperek nie ma juz gorÄ…czki to wysypka przejdzie. Dawidek mial przez 3 dni wysoka goraczke nawet 40 st. ale latwo dawalo sie ja zbic. a po 3 dniach jak reka odjal. temp w normie tylko wysypka i plamki wyskoczyly. byl troche niespokojny bo go chyba swedzialo ale po ok. 2 dniach nie bylo po niej sladu.
AniaEL
Heju Mamuśki icon_biggrin.gif

Oj, umiera nasz wÄ…tek, umiera. Jeszcze trochÄ™ dycha, ale w sumie ciÄ…gle zdycha.

Padam na pysk. Kinga ma ciężkie noce, a ja razem z nią. Tej nocy złamałam się przed 5 i przyniosłam ją sobie do łóżka. Niestety po 6 była już rześka jak skowronek, ale jej wybaczam, bo tak słodko wtulała się we mnie. Ona noc odsypia w dzień, a ja muszę funkcjonować.

W weekend miałam ochotę komuś przyłożyć. Najpierw ciocia powiedziała, że widzieli "lalkę o niebo ładniejszą" od tej, którą dostała od mojej mamy, a potem pięcioletni kuzynek poczęstował ją tekstem, że ma badziewną zabawkę, jest głupia i ma się wynosić 21.gif 21.gif 21.gif No żesz .....

I tak sobie myślę, że najlepiej gdyby święta nie nadeszły. Jakoś nie mam na nie ochoty w tym roku 43.gif

Anulek jak nie musisisz, to rzeczywiście bycie z Kacprem jest najlepszym rozwiązaniem. My też stwierdziliśmy, że na rzaie nic nas nie goni, więc mogę Kindze jak najwięcej czasu poświęcić. A dobro prace na pewno znajdziesz.

Kanika dobrze, że praca Ci się podoba. Z dnia na dzień będzie lepiej. Po prostu trafiłaś na najbardziej gorący okres.

My dalej nie mamy pomysłu na spacerówkę, ale pewnie będziemy kupować dopiero na wiosnę, więc mamy jeszcze trochę czasu.
Tak na marginesie, to nienawidzę chodzić z moim mężem po sklepach. Wczoraj miałam tego przykład. Byliśmy w Krakowie i trochę plątaliśmy sie po Galerii Krakowskiej. Przegonił mnie z M&H, Smyka, Bartka itp. do Reserved w ogóle nie doszłam, za to w Saturnie spędziliśmy blisko godzinę diabel.gif
W Empiku szukałam jakiś książeczek dla Kingi (takich, o których pisała Sylwia). Nic nie znalazlam, ale S. chciał kupić Młodej Leksykon smoków i Podręcznik pogromcy demonów icon_rolleyes.gif

Zdecydowaliśmy, ze założymy Kindze Plan Systematycznego Oszczędzania. Co miesiąc będziemy wpłacać 100 zł na fundusz i wszystkie pieniądze, które dostanie od kogoś.

Inek pewnie bardzo jest zajęta wink.gif
M&B ma doła icon_sad.gif ale obiecała, że się niedługo odezwie.
Ada pewnie zajęta pakowaniem i szukaniem kredytu. (Wyslałam Ci pw.)

A reszta gdzie?
Zwłaszcza Samonia i Ma-Rita?

Przepraszam, że nie piszę o wszystkich i trochę to chaotyczne, ale momentami nie wiem, jak się nazywam.
Nika27
Cześć,

To ja w odzewie na Anulka prośbę .. jakoś weny brak ale widzę po stronach że ni tylko mi 13.gif

U nas bez zmian - dzieci cały czas na lekach 32.gif Pediatra przedłużył leki na kolejny tydzień bo Bartek mokro kaszle więc dał na rozrzedzenie aby lepiej odkrztuszał a Olce na katar bo jej się przyplątał 21.gif
Ja dziś jestem zła bo nie dość że 4 dzień męczę się bo mi się zajad zrobił to dziś jeszcze mi zimno wyskoczyło przy tym samym kąciku ust icon_evil.gif Kurcze - myślę co jeszcze może mnie dopaść bolącego na tych ustach - chyba jeszcze tylko afty mi brakuje i wszystkie bolące plagi na ustach bym miała 08.gif
W pracy też mam sajgon bo mnie zawalają transakcjami - przebudowują nam skład portfela a ja ledwie się wyrabiam z księgowaniem tych transakcji bleeeeee

Anulek, Kanika trzymam kciuki za znalezienie Waszej wymarzonej pracy &&&&
Ada kurcze to z tym kredytem to nie wesoło ale wierzę że poukłada się Wam wszystko &&&&
Anulek odczekaj z dzień i obserwuj małego - jeśli nie zginie to leć do lekarza.
Cela ponad 4 godzinki w foteliku przespał 10.gif no to super wygodny fotelik macie a i Pawełek sam w sobie wzorowy icon_razz.gif

sorki ale więcej nie pamiętam ... wybaczcie blagam.gif
Kanika
hejka, ja już po pracy, trochę mnie szlak trafiał, i na karpia jużpowoli patrzeć nie moge:)
Sylwia, tyle że w tych sklepach jest problem, bo te wszystkie w koło które obeszłam, czyli plaza, tesco itd to tylko na dwie zmiany chcą. icon_sad.gif a ja moge tylko po południu icon_sad.gif ale zobaczymy jutro podobno ma być kierowniczka, co ma przejżeć moje cv....tyle ze mnie jutro nie ma icon_smile.gif ale jestem w czwartek icon_smile.gif zobaczymy icon_smile.gif
trochÄ™ zrypana jestem, a jutro bunia ma urodziny...
Ania książki naprawdę odpowiednie do wieku, ja nei wiem co Ty się czepiasz tego męża 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 03.gif 03.gif 03.gif A głupimi tekstami innych ludków nie warto się przejmować, bo po co się denerwować???
Anulek jak masz możliwość to poczekaj jeszcze z tą pracą , ja biorę z braku laku co popadnie, ale w sumei nie jest tak źle jak myślałam, szybko czas leci icon_smile.gif i nawet nei wiem kiedy 8 godzin mija icon_smile.gif
Nika fatalnie z tymi wyskokami na ustach...boli jak cholera pewnei przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Nika27
to jeszcze wklejam świeże zdjęcie mojego prezesika z minionej imprezki 08.gif


Kanika
Nika Boski!!! icon_smile.gif I ten krawat...wow icon_smile.gif
Kanika
DObra cisza jak to ostatnio, więc idę do wanny a potemmleko i spać icon_smile.gif
dobranoc, kolorowych snów icon_smile.gif
sylwia27
Anulek i Ania - u nas na razie też taka decyzja co do mojego powrotu do pracy........

Anulek - i jak wysypka Kacpra?

Ania - ale szukacie takiej parasolki? u nas sporo osób jeździ takimi Baby design, wyglądają ok

https://www.allegro.pl/item277605452_baby_d..._01_rozowy.html

a mały kuzyn to gdzie się takich odzywek uczy? Ciotki zawsze mają głupie teksty, mogłaś się zapytać to dlaczego nie kupiła jej dla Kingi......
pomysł z książeczką oszczędnościową naprawdę fajny icon_smile.gif
sylwia27
Ania - chodzenie po sklepach z panami to dramat 04.gif 29.gif chyba, że jest to dział alkohole albo płyty, w dziecięcych nagle im się robi gorąco 04.gif 29.gif

sylwia27
Nika - oj duuuuuużo zdrówka dzieciakom życzę!!!!!!!! Tobie też!!!!!!!! a Bartuś przystojniak icon_smile.gif
sylwia27
Kanika - ale bez sensu z tymi zmianami, pewnie gdyby sie ktos dowiedział, ze może tylko na rano przychozic to skakałby z radości......
sylwia27
a ja buszuję w necie i szukm prezentów na święta........... jak zwykle problem z rodzicami.......
anulek2505
Hej icon_smile.gif
Cieszę sie, że co niektóre dziewczyny sie odzwały icon_smile.gif

AniaEL współczuję ci z tymi nocami. Jak Kacper miał gorączke w nocy z czwartku na piątek (a ja nie wiedziałam co mu jest) i nie spałam prawie całą noc to myślałam, że oszaleję icon_sad.gif A ty parę nocy tak nie śpisz przytul.gif
A z tymi zakupami to sie nie przejmuj bo chyba wszyscy tak mają icon_sad.gif W komputeropwym byśmy mogli siedzieć godzinami diabel.gif A jak wejdziemy do dziecięcego coś kupić Kacprowi to najlepiej by było jakbym weszła, wzięła pierwszy lepszy ciuszek, zapłaciła i wyszła icon_sad.gif

Nika no ja nie wiem co z tymi twoimi dziećmi przytul.gif Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieją. A co do twojego zimna przytul.gif

Sylwia
to chyba dobra decyzja, nie ?? icon_smile.gif Kurcze bo kto sie lepiej zajme naszymi dziećmi jak nie my.... fakt nieraz mam dosyć tego siedzenia w domu (szczególnie jak Kacper ma gorszy dzień) ale jak sobie pomyślę że miałabym go przez 9 godzin dziennie nie widzieć to od razu mi złość mija i jestem szczęśliwa że jestem z nim icon_smile.gif

A właśnie a ty Ada wracasz od stycznia do pracy ?? Bo miałaś wracac...

Kanika trzymam kciuki żeby cię zatrudnili &&&&&&&&

ciekawe jak tam nasza Agga, co u nbiej słychać...

A my zaraz uciekamy na spacer - pierwszy po chorobie icon_smile.gif Tylko cholera coś zaczyna sie chmurzyć icon_sad.gif
anulek2505
Acha, Sylwia Kacprowi zeszła wysypka na szczęście, tylko na nóżkach troszeczkę zostało. Ale to takie dziwne i śmieszne, wczoraj jeszcze był tak wysypany strasznie a dzisiaj śladu nie ma ( wnocy zeszło)>.
sylwia27
Anulek, ja myślę, ze to dobra decyzja i mam takie same przemyślenia jak Ty icon_smile.gif fajnie, że Kacper już coraz mniej pokropkowany icon_smile.gif u nas te zakupy to tak jak pisałam, jak byliśmy w jakimś dziecięcym, to W. wysyłałam na dział wózków a ja w ciuszki lazłam 08.gif
Mili84
anulek tak jak szybko przyszła ta 3-dniówka tak szybko schodzi i całe szczeście

sylwia ja z braku kasy zamówiłam na allegro kalendarze takie https://allegro.pl/item281513514_kalendarz_...m_zdjeciem.html miałam na oku troche lepsze i ładniejsze ale tez droższe a ze musiałam zamówić 6 szt dlatego szukałam czegos taniego aby cała rodzinke obdarować nic specjalnego ale jakiś drobiazg jest .
icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.