To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAMUÅšKI/DEZERTERKI!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
Guciowa
viki uciekam masz mój nr tel?? jakby co to sms może coś poradzę przytul.gif
Madziara78
Viki i ja trzymam kciuki żeby gorączka dalej nie rosła i szybciutko spadała....
gosiata1
Helo mamusie!!
Fajny wąteczek,czy mogę i ja się do was dołączyć???
Guciowa
gosiata1 zapraszamy


każda mamusia jak chce to niech pisze o czym tylko chce 08.gif
Guciowa
aaa dobranocka
madziatl
ja juz powoli obrobilam co mialam do obrobienia 06.gif i teraz mlody walczy w lozeczku z karuzela ... az padnie w koncu 03.gif
teraz juz powoli nadchodzi moja chwila relaksu ... herbatka goraca
madziatl
Gosiata witaj 06.gif i napisz cos o sobie, bo jak zauwazylas tu jestesmy miesznka z roznych watkow
gosiata1
Własnie widziałam,że mamusie są z różnych wątków,super zawsze to więcej rad i różnych ciekawych informacji 03.gif 03.gif
No to ja cos o sobie:
Nazywam sie Małgorzata i mam 31 lat 06.gif ,Mąż,starsza córka Asia ma 11 lat i nasza wyczekiwana ponad rok czasu kruszynka,sierpnióweczka Wiktoreczka 03.gif Ot i cały mój inwentarz 08.gif 08.gif 06.gif 06.gif 03.gif
No to kilka foteczek dla nowych cioteczek 03.gif

MoniZ
gosiata super masz malenstwa
viki trzymam kciuki by goraczka szybko minela
my wczoraj mielismy szczepienie elfik oczewiscie plakal przy tym... pozniej przespal 3h a wieczoerm coroz sie budzil mial troche czolo gorace ale naszczescie nie mial goraczki

ale macie tempo 08.gif
madziatl
Gosiata: sliczne dzieciaczki 06.gif

No to ladne towazystwo nam sie tu zbiera: sa juz mamusie z sierpnia, wrzesnia i pazdziernika ... i lipiec? dobrze zrozumialam, ze Viki urodzila w lipcu?
madziatl
Moni: dobrze, ze obylo sie bez goraczki, oby tak juz zostalo 03.gif

Gosiata: sliczne dzieciaczki 06.gif

No to ladne towarzystwo nam sie tu zbiera: sa juz mamusie z sierpnia, wrzesnia i pazdziernika ... i lipiec? dobrze zrozumialam, ze Viki urodzila w lipcu?

My szczepienie mamy dopiero 11.12 wiec jeszcze troche czasu
viki.
My już po czopku, chlodnej kąpieli i udało nam się przewalczyć do 37,7 z 39 więc ważne że organizm reaguje i spada...

Dziękuję za wszystkie kciuki...chyba nam pomagją icon_smile.gif
viki.
Gosiata piękne zdjęcia... witamy serdecznie w mieszanym towarzystwie icon_smile.gif

Madziatl ja miałam termin na 2 września a Tosia urodziła się 14 lipca w moje urodziny, w 33 tc, wcześniak, ale nadrabia pięknie i rozwija się prawidłowo... a lipcóweczką jest też Moni...

Moni ja się boję że Tośka ma taką 3-dniówkę jak Maadzik na lipcówkach pisała...
gosiata1
A my jutro idziemy na drugie,spóznione szcze pienie,bo Wiktoria była chora i tzreba było przesunać.
viki112 trzymam kciuki oby mała już nie miała gorączki,po 3 miesiącu mozna juz podać nurofen,lub panadol w syropie na zbicie gorączki jak coś.
viki.
Gosiata dałam eferalgan czopki i na razie zbiło troszkę... zobaczymy jak nocka minie...

Oby Wam lepiej poszło jutro...
madziatl
Viki: ciesze sie, ze udalo sie zbic choc troche temperatue i bede dalej trzymac kciuki, zeby nie wrocilo 08.gif a malej faktycznie bardzo sie spieszylo, jezeli az tyle wczesniej zdecydowala, ze wychodzi. No i to robi juz niezly "przekroj wiekowy" 29.gif
madziatl
Tak wogole to nie przedstawilam wam jeszcze Oskara, co niniejszym czynie
zdiecia z 25.11




no i na koniec z tatusiem


wiecej zdiec wczesniejszych sesji na watku https://www.maluchy.pl/forum/galeria-naszyc...eci-t49595.html
viki.
Madziatl Oskarek jak malowany icon_smile.gif

Ja dziś chyba mam niezłą noc przed sobą.... icon_sad.gif
madziatl
Viki: trzymaj sie cieplo przytul.gif ja juz uciekam, do jutra
kasiula_poznan
dzien dobry icon_smile.gif

Viki mam nadzieje ze dzisiaj goraczki juz nie ma icon_smile.gif

ja sie tez przedstawie bo nie wszystkie mamusie mnie znaja... mam na imie kasia, mam 24 lata, od dwoch lat mezatka, od 3 miesiecy szczesliwa mama Wiktorii icon_smile.gif

milego dzionka zycze
Guciowa
dzień dobry

Viki cała noc śniły mi się różne akcesoria służby zdrowia wiec wychodzi na to że cały czas o was myśłałam
mam nadzieję że nocka wam minęła spokojnie i że już po strachu przytul.gif

Gosiata1 Ty Gdańszczanka, ja wracając promem ze Szwecjii władowałam bagaże do luku bagażowego na PKP i
muszę przyznać złapał mnie ten Twój Gdańsk za serce 08.gif
nawet ten głęboki PRL od strony Stoczni Uwielbiam miasta takie jak Gdańsk, Wrocław ,Stockholm,
Gosiu zazwyczaj jak sie ma taka pannicę w domku to rzadko ze znanych mi osób decydują się
na jeszcze jedno dziecko 08.gif


śliczne te nasze/wasze dzieci Dzieci to taki Nasz Skarb Narodowy, nadzieja na lepsze jutro icon_smile.gif)


Madziatl jak długo siedzicie na emigracjii i skąd pomysł akuratnio Hiszpania
mnie to strasznie frapuje co kieruje Ludżmi przy wyborze danego kraju
i czy Malaga leży nad morzem??? jak tak to już mnie całkiem trafi szlag bo nie dość że Hiszpania
(mnie się marzy zwiedzanie całej Katalonii ) to jeszcze nad morzem 03.gif



a ja od rana mam pęłne gacie strachu 21.gif
wczoraj u gina było wesoło to mój mózg dziś dopiero zarejestrował pewne fakty
wczoraj po raz pierwszy była konsumpcjia i zaraz po niej zaczęła mnie boleć macica i zaczęłam plamić na różowo
i przypomniało mi się że gin wczoraj wcale nie był "zachwycony moim stanem technicznym "
i zaprosił mnie 17-tego na cytologię
wiadomo cytologię trzeba robić ale że by z tak krótkimi przerwami raptem 4 miesięcy
miałam robioną w ciąży cyto, na chlamydię, na bakterie różnej maści i było giiitarra
i nagle słyszę od gina jest już dobrze ale wcale nie jest to powiedziane pewnym głosem tylko
z taką pewną nieśmiałością jak Pani z reklamy podpasek w latach 90-tych
i siedzę i myślę bo mój gin nie jest lekarzem który robi badania na wyrost
i jemu siÄ™ nie podoba moja szyjka macicy -nadal po 2 miesiÄ…cach od porodu
ale nie padło wczoraj hasło ma pani zielone światło dla sexu
aaa sex był do bani 21.gif proszę pań
(dla niewtajemniczonych miałam zakażone szwy po SN i dopiero sie podleczyłam/wyleczyłam icon_rolleyes.gif )
no i mam klina
gosiata1
Hejka !
Ja tak szybciutko,bo zaraz męża do szpitala odstawiam 13.gif
Madziatl Oskarek fajny chłopczyk 06.gif 06.gif
Kasiula_Poznan widzę,że tu dwie Wiktorki 03.gif 03.gif 03.gif
Guciowa z ty m drugim dzieckiem to było tak.Kiedy urodziła się nasza pierwsza córka byliśmy młodzi,ja chciałam mieć drugie,mąż nie.Mieszkamy u moich rodziców,więc warunki takie se,chociaż starsza córka ma swój pokój,a i z praca było krucho.Jak stanelismy troche na nogi to już ładnych pare lat mineło i wtedy nam sie zachciało drugiego malucha 03.gif 03.gif 03.gif
Po prawie 14 miesiacach starań,przyszła na świat Wiktorka,a starsza córka jest mi bardzo pomocna 06.gif 06.gif
Spadam z mężem do szpitala,jutro ma zabieg na pzregrody nosowe 32.gif 32.gif
Papatki do pózniej!!
kasiula_poznan
i tu zadam nietypowe pytanko...
dziewczyny znacie jakis sprawdzony sposób na pozbycie się kleju po plastrze z dosc delikatnego miejsca jakim jest szyja?
wygladam jakbym sie rok nie myla a szorowanie gabka nic nie daje oprocz tego ze zostaja brzydkie czerwone miejsca.... pomozcie
kasiula_poznan
CYTAT(guciowa @ śro, 28 lis 2007 - 09:12) *
dzień dobry
tylko
z taką pewną nieśmiałością jak Pani z reklamy podpasek w latach 90-tych


Guciowa
nie podpasek tylko mydla.... a potem bylo Brydzia jak Ty pieknie wygladasz icon_razz.gif
Guciowa
Gosiata1 naprawią mężowskiego nochala i będzie jak nowy 03.gif
no u nas było tak przed ciążą A tylko 1 dziecko chciał w ciąży też że będzie jedynak
po urodzieniu Pauli mój A szaleje 06.gif więcej dzieci chce
muszę podwozie odrdzewić 03.gif i pewnie 08 roku będę tu wam jęczeć że mam zgagi itp
jak siÄ™ uda bo ja po 30-tce i natura bywa czasem nieobliczalna 08.gif
Guciowa
CYTAT(kasiula_poznan @ śro, 28 lis 2007 - 09:43) *

Guciowa
nie podpasek tylko mydla.... a potem bylo Brydzia jak Ty pieknie wygladasz icon_razz.gif


mów mi tak jeszcze bom zachłanna i łasa na komplementy 06.gif mój boncwał i owszem kanapki zostawił na stole ale bez romantycznego kajeciku
takie to surowe na tym kuchennym stole leżało z niemym podpisem

"masz stara i żryj " 03.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

boooszszszsze czemu mnie nie stać na bardziej wyszukane żarciki
Guciowa
CYTAT(kasiula_poznan @ śro, 28 lis 2007 - 09:43) *
[b]
a potem bylo Brydzia jak Ty pieknie wygladasz icon_razz.gif



leeeeeeee alem kopięta to nie dla mnie komplement a cytujesz reklamę 29.gif

tiaaa 06.gif
kasiula_poznan
CYTAT(guciowa @ śro, 28 lis 2007 - 09:48) *
leeeeeeee alem kopięta to nie dla mnie komplement a cytujesz reklamę 29.gif

tiaaa 06.gif


i do Ciebie moze cytacik byc skierowany icon_razz.gif
Guciowa
CYTAT(kasiula_poznan @ śro, 28 lis 2007 - 09:49) *
i do Ciebie moze cytacik byc skierowany icon_razz.gif



ale piknie uratowałaś moje nadszarpniętę EGO
Guciowa
ZARAZ ZAMIERZAM wkeić cudowne mini mojego A do sygnaturki 03.gif
jak mnie żaba znów z fotek nie okradnie 08.gif
Guciowa
kasiula oliwką zmyjesz tłuszcz klej rozpuści u nas było kleju u Pauli po klejeniu pępka i zlazło po oliwce 06.gif

viki.
Witajcie,
ja tylko melduję że nocka koszmar, cały czas oscylowało ok. 39, prawie nie sałam bo bałam się że nie zareaguję jak będzie gorzej, dopiero podanie czopka o 6 zbiło i teraz jest chłodniutka...zobaczymy jak długo...icon_sad.gif
Guciowa
CYTAT(viki112 @ śro, 28 lis 2007 - 10:08) *
Witajcie,
ja tylko melduję że nocka koszmar, cały czas oscylowało ok. 39, prawie nie sałam bo bałam się że nie zareaguję jak będzie gorzej, dopiero podanie czopka o 6 zbiło i teraz jest chłodniutka...zobaczymy jak długo...icon_sad.gif



o rety wstętne szczepienia przytul.gif
kasiula_poznan
Jesoo a my na szczepienie jutro.... ;(
viki.
Niunia usnęła, nawet zjadła 160 mlesia, bo w nocy w ogóle nie chciała i musiałam sciągać...taka jest biedniutka, stęka pocichutku tylko...a ja jej nie mam jak pomóc...

Zrobiłam sobie kawkę, może przejżę na oczy...zaraz poczytam dokładniej co pisałyście...


AAAA Kasiulka ja nie wiem czy u nas to szczepienie na pewno, bo i wydaje mi się że zęby na dole idą i się chyba zbiegło...także nie stresuj się na zapas...
viki.
Gosiata trzymamy kciuki za zabieg mężulka, niech pójdzie szybko i bezboleśnie icon_smile.gif

Madziatl ja też Ci zazdroszczę lokalizacji...a jaką macie pogodę???

Guciowa a Tobie się bara-bara zachciało to masz teraz 08.gif mówił pan doktor grzeczną być...nie było zielonego światełka...
Wczorajk usłyszałam ładny tekst... kobiety po 30 powinny się już powoli turlać na cmentarz, po drodze wychować dzieci i wypracować emerytury dla innych 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif
A taka by jeszcze sexu chciała....też coś...

I dziękuję Ci za pomoc wczoraj...chociaż trochę sie uspoiłam przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Guciowa
CYTAT(viki112 @ śro, 28 lis 2007 - 11:26) *
Wczorajk usłyszałam ładny tekst... kobiety po 30 powinny się już powoli turlać na cmentarz, po drodze wychować dzieci i wypracować emerytury dla innych 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif
A taka by jeszcze sexu chciała....też coś...

I dziękuję Ci za pomoc wczoraj...chociaż trochę sie uspoiłam przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif



viki proszę tak sobie pomyślałam że może coś ci się przyda
fajowo że Tosia już ząbki hoduje 06.gif rety jak ten czas szybko leci
co do cmentarza to się nie zmęczę turlaniem bo widzę z okna 06.gif

a mnie nie było dziecko przekonuję że łóżeczko też jest cacy na razie z dobrym skutkiem 08.gif
viki.
Mi siÄ™ tak ten tekst podobal bo ja jeszcze mam 28 latek 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif

A tak poważnie to nie powinnaś się wybrać jeszcze raz do tego gina?
Guciowa
CYTAT(viki112 @ śro, 28 lis 2007 - 11:40) *
Mi siÄ™ tak ten tekst podobal bo ja jeszcze mam 28 latek 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif

A tak poważnie to nie powinnaś się wybrać jeszcze raz do tego gina?


no wiesz ja mam 18-ście ale tylko dlatego że jakbym się przyznała że mam 17-ście 03.gif to bym na forum nie mogła się udzielać

wybiorę się matka 17 grudnia na pobranie wymazu na cyto mało śmieszna sytuacja skoro najpierw było zapchane ropą to nie było widać i po "zaleczeniu" szyja jest nie teges to tylko do 17-tego wypada mi w golfie chodzić 03.gif
a tak całkiem serio mój gin jest strasznie ale to strasznie dokładny i jak on coś tam wypatrzył to tylko mi wypada z tego żartować bo na poważnie to siąść i tłuc sobie problemy do łepetyny 21.gif
viki.
Problemów to nie ma co sobie nabijać do łepetyny... ale sprawdzać i leczyć trzeba...

Guciowa a może Wy wczoraj poszaleliście ostro i aż się tam obruszyło... 08.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif nie wolno tak po porodzie od razu...

A Tośce chyba znowu gorączka idzie, bo śpi ale jakas taka rumiana się robi... 13.gif
viki.
Ale sobie kupiłam ładny staniczek
viki.
Ty Guciowa teraz tak sobie pomyślałam a może Ty po prostu miesiączki dostajesz a sexik Ci tylko pomógł i stąd et plamienia...
Guciowa
CYTAT(viki112 @ śro, 28 lis 2007 - 11:51) *
Problemów to nie ma co sobie nabijać do łepetyny... ale sprawdzać i leczyć trzeba...

Guciowa a może Wy wczoraj poszaleliście ostro i aż się tam obruszyło... 08.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif nie wolno tak po porodzie od razu...

A Tośce chyba znowu gorączka idzie, bo śpi ale jakas taka rumiana się robi... 13.gif



tak no pewnie szlenstwo było straszne nie omieszkam nie opisać


2 milimery i było ałłłłłłaaaa kochanie i po sexie 03.gif 04.gif 29.gif
gosiata1
No i jestem juz w domku.
Mężulek na oddziale,super ten oddział zrobiony.
Jutro rano zabieg,pół nocy pewnie nie prześpie 13.gif
A ci lekarze,niech i ch wszystkich szlag trafi,zanim go wzięli na oddział to tyle tysiące badań,czekania,o matkoooooo!!!!!

dzis na 14 z mała na szczepienie,oj bedzie płacz 41.gif 41.gif

viki trzymam kciuki za malutkÄ…,niech ta gorÄ…czka idzie sobie precz!!!!
viki.
To ja też wkleję swoją gwiazdę, niektórym dla przypomniemia a z innymi ciociami się witamy icon_smile.gif

Guciowa
viki ładny staniczek taki wyjściowy a majtusie są???

ja mam te do karmienia bawełniane i nie mogę sobie pod nosem śpiewać hej sexi lady tak jak ty viki



jak ja kocham moja rodzinkę no naprawdę 08.gif musiałam moją siostrę naprostować bo jej się myślenie skrzywiło 03.gif
viki.
Gosiata to ja też trzymam kciuki za Wasze szczepienie.... oby było bez problemów icon_smile.gif
A jak lekarze robią tyle badań to chyba dobrze, że nie złapali i nie położli od razu na stół...to akuratnio dobrze o tym szpitalu świadczzy... będzie dobrze przytul.gif
viki.
CYTAT(guciowa @ śro, 28 lis 2007 - 12:16) *
viki ładny staniczek taki wyjściowy a majtusie są???

ja mam te do karmienia bawełniane


Guciowa majtusie to teraz się nosi takie pod cycki i do kolan, coby oponkę obcisnęło 03.gif 03.gif 03.gif
viki.
CYTAT(guciowa @ śro, 28 lis 2007 - 12:16) *
viki ładny staniczek taki wyjściowy a majtusie są???

ja mam te do karmienia bawełniane i nie mogę sobie pod nosem śpiewać hej sexi lady tak jak ty viki


Nooo bardzo sexi lady...widziałaś rozmiar miseczki????? Jedyny na allegro, inni sprzedjący odpowiadali "namiotów nie sprzedajemy" 03.gif 03.gif 03.gif
kasiula_poznan
a propos miesiÄ…czek....
nie zeby mi brakowalo @ ale jak piersia nie karmie to chyba juz powinna przylezc nie?? a u mnie ani widu ani slychu...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.