To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dawnośmy się nie widziały

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Potwora
aktualizacja:
Monika - kurak + tzatziki
Skanna - ciecierzyca na ciepło
Ewa - muffinki, cola light
Ila - soki, woda
Ola - cola nielight, wino czerwone i cos jeszcze ( cholera jasna co???)
Doruśka - winko i coś jeszcze
Menada - sałatka brokułowa
MonikaS. - owoce
skanna
Ola, a na którą godzinę tak właściwie?
Adresu co prawda oczywiście nie znam, ale trafię, najwyżej zamiast dzwonkiem do drzwi będę dzwonić komórką icon_smile.gif
Potwora
Ja proponuję godzinę 19 ale nie wiem co reszta na to, nie za wcześnie?
Anita.W
Potwierdzam przyjsce, troche pozno ale nie wiedzialam o ktorej ten moj ukochany wroci z Jeleniej. No wiec jest w domu i moge isc. Kto mi napisze co przynieść? Moze orzeszki, paluszki? Zrobic nie dam rady nic. O i moge zabrac swojego pieciolatka o ile Oli Maksio w domu obecny bedzie 06.gif
skanna
Anita, zdaje się, że Ola pisała, że ma wolną chatę, co oznacza, że się obu chłopów z domu pozbyła icon_smile.gif
Monika ww
Mięsko już upieczone, zaraz biorę się za tzatziki icon_smile.gif

Przyjadę z Pauliną, trochę się spóźnimy, bo muszeęAlka o 19. odebrac z imprezy urodzinowej i dopiero będe mogła z domu wyjść.
Anita.W
Dziekuje za mily wieczorek i swietna atmosfere icon_smile.gif . Chcialabym tez podziekowac dla meza Ewy za pilotowanie icon_biggrin.gif .

Oj dawno nie bylam taka najedzona. Nic nie pilam a mam dzisiaj straszliwego kaca 08.gif .

Jedzenie oczywisci bylo przepyszne icon_smile.gif .
Ila
Tez bardzo dziekuje za spotkanie icon_biggrin.gif
Monika kurczaki przepyszne, a salatka Uli niebo w gebie.
Ula podpatrz koniecznie, jak Twoj maz ja przyrzadza wink.gif
Monika ww
Ja również dziekuję za spotkanie icon_smile.gif

No i dodam jeszcze, że te Oli kiełbaski w cieście były przepyszne icon_smile.gif

Aaaaa, brÄ…zowa czapka z daszkiem jest do odebrania u mnie.
menada
Oj tak, było miło i pysznie jak zwykle icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Przepis na sałatkę wrzucę na mniam-mniam, przepis z męża wydobyłam icon_smile.gif

Czapka jest moja, więc Monika na pewno się odezwę w najbliższym czasie icon_smile.gif
ewabi
Ja też dziękuję serdecznie.
I przepraszam, za spóźnienie, brak muffinek i tylko jedną butelkę wina. Chciałabym napisać, ze poprawię się następnym razem, ale następnym razem zapewnie nie będę mogła się tak beztrosko napić więc nie obiecuję icon_smile.gif
Ila
CYTAT(menada @ pon, 18 lut 2008 - 08:37) *
Przepis na sałatkę wrzucę na mniam-mniam, przepis z męża wydobyłam icon_smile.gif


Ciekawe jakich sposobow uzylas 08.gif
A salatka naprawde przepyszna icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.