To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dawnośmy się nie widziały

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
skanna
Bo ja sądzę. Mojżeszkowa też sądzi, bo mnie ostatnio pytała na gg czy niczego nie planujemy. No ja bym chętnie zaplanowała, najchętniej na następną sobotę - jakieś ostatkowe spotkanie - faworki czy coś? icon_smile.gif. Wolną chatą co prawda nie dysponuję, ale od biedy to moja rodzina nie utrudnia i można i u mnie. Chyba, że macie lepsze propozycje lokalowe icon_smile.gif

Są chętne?
użytkownik usunięty
Ja jestem chętna. O ile nam wiatrówka nie przeskoczy z Zosi na Hankę lub Bogunię icon_wink.gif
Monika ww
Ja chętna na spotkanie jestem, ale nie w następna sobotę, bo wtedy mam 10. urodziny mojego syna icon_smile.gif

U siebie mogÄ™ zrobic spotkanie 29. lutego lub 1. marca.
Anita.W
Ja jestem wykonczona. Moje chlopaki ospe w styczniu przechodza. Najpierw Kuba teraz Kacper. Paka oj zycze aby dziewnczynki sie nie zarazily.
Co do soboty to mam urodziny ha ha ha. To mi by wypadalo z tortem przybyc, a wlasciwie zaprosic na torta do siebie 08.gif . Tylko ze ja ciagle siedze w domu to najchetniej bym gdzies wyszla. I najchetniej to w niedziele bo dzieci z mezem moge zostawic. A tak to go ciagle nie ma icon_sad.gif .
MonikaS.
Miałam napisać, że super termin, ale jak widzę dziewczynom nie pasuje.. icon_sad.gif
hawah
Ooo... ja bym pragnęła tej ospy, mogłaby mi któraś z Was troche użyczyć? icon_wink.gif
Też jestem wykończona, bo młode chore w tym tygodniu, infekcja katarowo-kaszlowa z gorączką, z tym ze ten kaszel potęzny i pół nocy trwa, w związku z tym ostatnio przespałam noc jakieś 5 dni temu.
Ospa to pewnie kolejne noce nieprzespane, ale jak już mają chorować to teraz jest najlepszy czas ku temu.


ewabi
Mi może pasować. Dodatkowo mogę w tym terminie dysponować "wolną chatą" icon_biggrin.gif
Poza tym, mam bardzo dużą potrzebę spotkania.
Terminy zaproponowane przez Monikę ww też mi pasują icon_smile.gif (jak na razie)
ewabi
Dziewczyny, chciałam Was bardzo prosić o żywszą deklarację w kwestii ewentualnego spotkania w sobotę icon_smile.gif
Ja się muszę psychicznie nastawić, czy mam luz, labę i maluchowe spotkanie na deser, czy też jadę spędzić weekend z teściową icon_biggrin.gif
Potwora
Å‚eee w sobotÄ™ to juz mam coÅ› zaplanowane icon_wink.gif
Potwora
Ja dysponujÄ™ wolnÄ… chatÄ… w soboty: 16 i 23 lutego icon_wink.gif
menada
Znajomi dziÅ› potwierdzili przyjazd na weekend, niestety odpadam icon_sad.gif
Potwora
I cooo? wpadacie do Fisi za tydzień albo dwa??

DOdam jeszcze, że Mojżeszkowa niebawe zmienia na stałe strefę klimatyczną więc powinnyśmy się nią nacieszyć póki czas 06.gif
Ila
Fisiu, ja bardzo chetnie 08.gif
Guciowa
dziewczyny a czy chciałybyście mnie poznać bo ja was - chętnie icon_wink.gif


Monika ww
CYTAT(Ila @ wto, 05 lut 2008 - 11:10) *
Fisiu, ja bardzo chetnie 08.gif


Ja też, ja też 03.gif
dumiczowa
na 16-go ja się mogę pisać icon_smile.gif
menada
CYTAT(dumiczowa @ wto, 05 lut 2008 - 13:39) *
na 16-go ja się mogę pisać icon_smile.gif


To dobry dzień na spotkanie icon_smile.gif

Guciowa, mam chęć icon_wink.gif
Doruśka
ja też chce
jak juz bedzie wiadomo, to dajcie mi znac na gg, prosze... bo ja pracuje ciÄ…gle icon_sad.gif(
Potwora
16 qo sobotÄ™???

Guciowa przybywaj icon_wink.gif
skanna
Ja się wstępnie zgłaszam, aczkolwiek tydzień poprzedzający spotkanie mam tak przechlapany, że nie wykluczam możliwości, iż w rzeczoną sobotę nie będę miała siły nawet ręką ruszyć, a co dopiero wyjść z domu.
Niemniej jednak, mając na uwadze, że nasze spotkania mają moc uzdrowicielską, zakładam, że jednak przybędę. Zatem zapytam, czy planujemy imprezę tematyczną, czy po prostu każdy przynosi, co mu do głowy przyjdzie.
ewabi
Ja się wstępnie też zgłaszam, ale może sięokazać, że będę miała Jaśkowe urodziny. Nie mam teraz z kim ustalać, czy tak będzie, czy nie.

Ja tam mogę tematycznie, mogę nie tematycznie. Mam jedno podstawowe założenie: nie obeżrę się i nie tknę deserów!
Doruśka
Aleś Ewa nakombinowała 29.gif
Anita.W
Na 16 tez sie wstepnie pisze. Bede miala przyjaciolke wiec zostanie mi z dziecmi (i z mezem jak wroci z delegacji 29.gif ).
Mama Mojzesza
ja przyjde! do zobaczenia icon_biggrin.gif
Potwora
Może nie tematycznie. Ja osobiście mam dość ciężki tydzień więc mało czasu na przygotowywanie. Coś łatwego, szybkiego, może coś kupnego, nie za dużo ale ustalmy wcześniej co żeby nie mieć stosu soków i jednej małej paczki ciastek icon_wink.gif
Guciowa
ja mogę przynieść szarlotkę i rumiane ze wstydu lica bom ostatnio zahukana straszliwie 06.gif
Guciowa
ps a małe ssaki odpadają?? taka typowa babska impreza ???
Monika ww
Guciowa, bywały juz wielokrotnie takie spotkania, na których male ssaki tez były i towarzyszyły swoim karmicielkom do późnych godzin nocnych 03.gif 08.gif
Potwora
Jeżeli ssak mały to myślę, że nie ma problemu, chyba, że będzie przeszkadzał mu hałas przez nas czyniony icon_wink.gif
Jeżeli chodzi o raczkujące to nieststy mój dom w tej chwili jest mało przystosowany icon_wink.gif i mógłby się niechcący natknąć na przeróżne małe przedmioty wetknięte w przedziwne miejsca przez 6 latka.
Guciowa
dziewczyny ,młoda jeszcze nie raczkuje, 06.gif jak ma dobry dzień to tak jakby jej nie było 06.gif raczej pogodne towarzyskie dziecko
ufff to my będziemy we 2 -wie bo mały żarłok bez cyca ani rusz 06.gif
to jest mój osobny wypad od 5-ciu lat i wczoraj mój szanowny Gucior oburzył się na te wieści że ja tak sama bez niego ,fajnie jest się dowiedzieć całkiem przypadkiem że jeszcze go trochu obchodzę hihhihihihihii
monga
No ja tak pół na pół, jak mąż w pracy nie będzie musiał siedzieć, to powinnam się stawić icon_smile.gif
Guciowa
mąż dostanie urlop w 2 połowie lutego to szykuje nam się wyjazd icon_wink.gif ,więc nas nie będzie tak za wczasu informuję icon_wink.gif

miłego spotkania icon_wink.gif
ewabi
to co?w sobotÄ™?
jeśli tak to ja będę z colą light i muffinkami dwóch rodzajów.
skanna
Dobra, moje drogie, po pierwsze, uprasza siÄ™ OlÄ™ o potwierdzenie, czy spotkanie aktualne.
Ponieważ optymistycznie zakładam że tak, więc tu następuje po drugie: spotkanie wprawdzie nietematyczne, ale warto by było podzielić obowiązki kulinarne, żeby jak napisała parę postów wyżej gospodyni "nie mieć stosu soków i jednej małej paczki ciastek"
Doruśka
Ewa ja protestujÄ™ przeciwko light!

ja przyniosę wino musujące, będziemy czcić, bo równiez optymistycznie zakładam spotkanie a ja na nim.

przyniosÄ™ coÅ›,ale jeszcze nie wiem co.
ewabi
Dorusia, będę z Tobą czcić ochoczo i nawet sama mogę dostarczyć buteleczkę - pod warunkiem, że mnie tym razem Skanna zabierze do Oli 02.gif
Potwora
No potwierdzam, potwierdzam. Jak zwykle mam pustkę w głowie i brak pojęcia co przygotować. Mam dwie ogromne butlecoli z cukrem icon_wink.gif jakby co, Ewa może sobie lajcik przynosić, nie ma sprawy 29.gif
ProszÄ™ uprzejmie o wpisywanie co kto przyniesie:






Jak ktos siÄ™ zdecyduje na spotkanie lecz nie ma adresu - prosze uprzejmie o zaczepienie mnie na priva.
Ila
Olu, to ja sie pisze na 3-4 smaki sokow (mozecie podac, na jakie macie ochote 08.gif ), mozge tez przyniesc wode, jesli ktos ma ochote. Zatem przynosze picie nieprocentowe, nic nie przygotuje, bo sie dietuje i ulegam pokusom 21.gif
I tak nie wiem, jak to spotkanie przezyje, widzac jak zwykle smakolyki na stole 21.gif

Aha, ja sie jak zwykle spoznie 04.gif , gdyz tym razem musze poczekac na starszych moich facetow, ktorzy wroca z nart i przejma opieke nad mlodszym wink.gif
skanna
Rany, ja też mam pustkę w głowie. Nie wiem, reflektujecie na ciecierzycę na ciepło? Ona niby jako dodatek do mięsa polecana jest, ale ja wcinam samą, bo mi tak smakuje. Choć nie upieram się, że każdemu musi icon_smile.gif
Monika ww
Ja moge zrobic jakies jedzonko, napiszcie na co macie ochotÄ™ icon_wink.gif
Do wyboru:
SÅ‚awne juz nalesniki icon_smile.gif
Zapiekanka makaronowa, ostatnio u Skanny byla peene venecja al forno, więc może ta z sosoem bolońskim...
Kawałki kurczaka pieczone+ tzatziki
Jakaś sałatka

Wiecej pomyslów na razie nie przychodzi mi do glowy....
skanna
CYTAT(Monika ww @ śro, 13 lut 2008 - 13:43) *
Kawałki kurczaka pieczone+ tzatziki


Nie wiem, jak inne dziewczyny, ale ja uwielbiam tzatziki icon_smile.gif
Ila
CYTAT(Monika ww @ śro, 13 lut 2008 - 13:43) *
Ja moge zrobic jakies jedzonko, napiszcie na co macie ochotÄ™ icon_wink.gif
Do wyboru:
SÅ‚awne juz nalesniki icon_smile.gif
Zapiekanka makaronowa, ostatnio u Skanny byla peene venecja al forno, więc może ta z sosoem bolońskim...
Kawałki kurczaka pieczone+ tzatziki
Jakaś sałatka

Wiecej pomyslów na razie nie przychodzi mi do glowy....


Boszzzz... i Ty Brutusie przeciwko mnie 37.gif
Monika, zlituj sie, toz cokolwiek zrobisz, to uwiedziesz mnie na pokuszenie 08.gif
I co nam z tej silowni 06.gif

Tzatziki tez uwielbiam 04.gif
Potwora
to może kawałki kurczaka - będzie pasowac do tej ciecierzycy ( skanna ja uwielbiam icon_wink.gif)

Monika - kurak + tzatziki
Skanna - ciecierzyca na ciepło
Ewa - muffinki, cola light
Ila - soki, woda
Ola - cola nielight, wino czerwone i cos jeszcze ( cholera jasna co???)
Doruśka - winko i coś jeszcze

godzina jaka wam pasuje???
Potwora
Ila - ja mam rowerek stacjonarny, możemy Cię na nim posadzić, będziesz spżywac i pedałować aż bilnas kaloryczny wyjdzie na zero icon_wink.gif
skanna
Przepraszam, a czemu reszta milczy? Gdzie Ula, Anita, dwie Moniki, Paka? A Dumi, która pisała, że może w tę sobotę? A Mojżeszkowa? No ja przepraszam, odzywać się baby jedne icon_smile.gif
menada
Jestem, jestem....

Przyniosę sałatkę brokułową icon_smile.gif

I piszÄ™ siÄ™ na ten rowerek 06.gif
Ila
CYTAT(Ola Fisia @ śro, 13 lut 2008 - 15:02) *
Ila - ja mam rowerek stacjonarny, możemy Cię na nim posadzić, będziesz spżywac i pedałować aż bilnas kaloryczny wyjdzie na zero icon_wink.gif


Ola, wchodze w to 08.gif

CYTAT(menada @ śro, 13 lut 2008 - 22:25) *
I piszÄ™ siÄ™ na ten rowerek 06.gif


Ula, bedziemy na zmiane smigac 06.gif
To ja chyba dres musze na spotkanie przyodziac
Potwora
Może być dresowo - sportowo icon_wink.gif a potem wszystkie do parku i biegać icon_wink.gif

aktualizacja:
Monika - kurak + tzatziki
Skanna - ciecierzyca na ciepło
Ewa - muffinki, cola light
Ila - soki, woda
Ola - cola nielight, wino czerwone i cos jeszcze ( cholera jasna co???)
Doruśka - winko i coś jeszcze
Menada - sałatka brokułowa
MonikaS.
A co ja mogłabym przynieść? ale takiego kupnego? może jakieś owoce np mandarynki? no i nie mam adresu jeszcze..
skanna
Owoców w spisie nie ma, to pewnie możesz przynieść icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.