To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzieciaczki z sierpniowej paczki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
ewa.p55
Hania-17 dziękuje bardzo za pochwały
ale ja nie uciekłam mój Patryś bawi się na macie więc mam jeszcze chwilkę
Hania-17
Fajnie
A moja Daria siedzi w obniżonym łóżeczku też się bawi i piszczy !! Teraz ja przebrałam bo walnęła kupsko i zaraz będziemy jej podawać obiadek!! Dziś ze słoiczka bo już nic nie zdążyłam ugotować icon_sad.gif

Jutro po południu na zakupki więc może coś jej ugotuję nowego!!

Co można jeszcze podawać 6cio miesięcznemu dzeciątku?? Daria najbardziej jadła by to co my!! Dziś dałam jej trochę kluseczki z sosikiem i wsunęła całą kluskę 43.gif Mam nadzieję że jej nic nie będzie!!
Jutro kupię więcej mleka HIPP bo Daria ładnie go zaakceptowała!!! Pije nawet dużo i kupki zrobiły się takie papkowate i żółciutkie jak jajuszko!!
MONIA B

Hania moja jadla bulke paryska parowki pol z kurczat daje jej kalarepke cukinie do obiadkow bardzo je lubi

tez miala etap piszczenia zwariowac mozna bylo
MONIA B
troche sie pobawilam chyba mnie nie ubijecie
Hania-17
MONIU B dzięki bo ja juz nie mam pojęcia co jej mam dawać!!! Wyczerpuja mi sie pomysły!!
Powoli trzeba próbować wszystkiego !!! icon_smile.gif

Dziś dałam jej obiadek z BoboVity ziemniaczki z pożywną fasolką i wołowiną!! Były w tym obiadku dość duże kawałki i Daria trochę się męczyła bo się naciągało!! Mam nadzieję że będzie jadła takie duże kawałki!!
Nawet tam był groszek(cały 23.gif )
MONIA B
acha jeszcze pol zoltka zamiast miesa no i fasolke szparagowa
MONIA B

Hania ja nie mam motywacji do takich porzadkow na bierzaco sprzatam zostawie okna firanki
poza tym daje jej kalafiora brokule kabaczka -chyba wszystko no i oczywiscie marchew ziemniaki seler pietruszka
Hania-17
Kurcze chce oduczyc Darie szybkiego kapania! Ona chce sie kapac o 18:30 do 19:00 jest markotna!! Za chwile bedzie fajnie ciepło i długo jasno i nie mam ochoty wracac do domu o 18:00 i potem siedziec z nia w domku!!

A jak ja nie wykapie to jest nie do zniesienia!!
Hania-17
MONIU B dzieki za informace odnosnie nowych produktów!!
Jajuszko tez daje!!
malinka1978
u nas julek maruda caly dzien... rece odpadaja, chyba ma juz tak w swoim charakterku....

dominikak najsuperowe zdjecie jak synuÅ› spi w poduchach, taki kochany jest....
a prace postepujÄ…....

u nas czesc firanek i okien pomyta i poprana...

haniu ty to masz duzo pary do tego sprzatania...
MONIA B
nie napisalam najwazniejszego KUBA NIE MA GUZA jest dobrze ide zaraz gotowac jarzynke malutkiej kalarepke marchewke
Hania-17
Boże jak ona piszczy !!!!!!!!!!!!!

Zmykam przygotować kąpiel dla Darii

No to do następnego klikania!!
Papapa
ewa.p55
oj ja bym się parówki nie odwarzyła dać - to nie zbyt dobre mięsko, ja dawałąm kilka łyżeczek krupniku

a
ewa.p55
Hania-17 tam w tym obiadku jest właśnie duży groszek i dosyć twardy Patryk za tym daniem nie przepada
je wszystkie po 6 ale oprócz tego a wybór jest spory my kupiliśmy ostatnio rissoto z brokułami i królikiem i ziemniaczki z pomidorami z mięskiem ale jeszcze nie jadł bo ja co drugi dzień gotuje a drugi słoiczek
ulka83
MONIA B plisss zrób te suwaczki jeden pod drugim bo źle się czyta
ulka83
DominikaK Kajtuś już na nocniku siedzi?? wow 06.gif

Ewa Å‚adna z Was parka 03.gif
ulka83
Hania gdybym mieszkała tylko z Gosią w małym mieszkanku to też bym z chęcią sprzątała 06.gif
chojna
Monia ja dołączam się do prośby Uli icon_smile.gif

Ja też byłam dzisiaj na bardzo długim spacerze i podjęłam decyzję co do wózka. Przednie obrotowe koło jest niezbędne. środek ciężkości jest zupełnie gdzie indziej niż w gondoli i bardzo ciężko się prowadzi ten wózek. masakra jakaś icon_smile.gif
MONIA B
ulka z checia ale ja je wklejalam jeden po 2 i samo tak wyszlo nie wiem jak poprawic

ide na m jak milosc pa
chojna
Monia pooddzielaj adresy suwaczków enterami
katrinaka
Hej

DominikaK zdjęcia super,ciekawe kto malował czerwony kaloryfer-podziwiam raz też malowałam masakra...

Ewa p.55 śliczna mamusia i synek

MoniaB super,że nie ma guza

Hania ty rzeczywiście ciągle sprzątasz

Aanichy dzisiaj niet??

MAlinka oby z Julkiem już było ok...

W pracy spoko,powiedziałam że zjeżdżam już do Polski w tym roku zszokowani byli,ale menadżer jeszcze nie wie o tym...
W środe wybieram sie z Nadią do koleżanki która ma też córcie 2 dni młodszą od Nadinki...

Ulka
co tam u was??
katrinaka
Ale cisz dzisiaj...Kornelia się nie odzywała,Ewetka też
ewa.p55
dziewczyny czy wam tez nasza klasa nie chodzi ?
ulka83
katrinaka u mnie po staremu 08.gif jestem pochłonięta moją nową pasją 03.gif
Martka26
Ewa, Hania - Jak ja wam zazdroszczę, ze już wasze dzieci tyle rzeczy jedzą. U nas prawie każda próba rozszerzenia diety kończy się bólami brzucha, ulewaniem i czkawką. Tośka na razie je tylko marchewkę, selera, pietruszkę, brokuły, dynię, indyka i pije sok winogronowy. Nie udało mi się wprowadzić na razie nic innego 32.gif
Nawet po mięsie z królika i po kleiku kukurydzianym źle się czuła...

Chojna - zmartwiłaś mnie, że spacerówka Emmaljungi źle się prowadzi... Ja dopiero na wakcje chciałam kupić lekką spacerówkę a na spacery do lasu używać tej od kompletu. Na razie jeszcze używam gondoli, ale lada dzień muszę wyciągnąć spacerówkę, bo Toska ma już 76 cm długości i jeszcze troche i przestanie się mieścić

chojna
Martka Maurycy jeszcze się spoko miesci, ale taka ładna pogoda, że szkoda żeby sobie nie pooglądał świata. z resztą uwielbia jeździć w spacerówce. A maclarena znajomi mieli i sprzedali szybciej niż kupili icon_sad.gif Ja go juz sobie odpusciłam.
chojna
Maurycy też często ma czkawkę, jak mu się odbije. Ulać też mu się jeszcze zdarza, bo nie ma umiaru w jedzeniu icon_smile.gif jak mu micha znika spod nosa to od razu jest niezadowolony.
chojna
Ewa ślicznie wyglądacie icon_smile.gif
ewa.p55
chojnadziękuje za wszystkie pochwały dzięki
nasza klasa nie chce mi chodzić bu bu 13.gif
Martka26
Chojna - a czemu znajomi nie byli zadowoleni z Maclarena? Mi sie strasznie te wózki podobają.
Tośka cały czas jeździ na leżąco bo nie dość, ze sama nie siada, to nawet jak ją sie posadzi to nie potrafi jeszcze pionu utrzymać. Składam budkę gondoli i ogląda sobie niebo i gałęzie drzew 06.gif
Co Twój pediatra mówi o czkawce i ulewaniu? Toska w ogóle nie ulewała i nie miała czkawki do póki nie zaczeliśmy rozszerzać diety, a teraz zdaerza sie to po wielu produktach. Nasz lekarz nie chciał sie jednoznacznie wypowiedzieć czy to alergia czy nie i kazał sie skonsultować z alergologiem
katrinaka
Ulka a jaka jest twoja nowa pasja???

Martka to mówisz,że czkawka może być alergiczna???
katrinaka
A moja Nadia jest wszystkożerna,normalnie po tatusiu co jej nie dam to jej smakuje...hihi

Wczoraj mąż dał jej pół żółtka i dziś z rana miałą na buzce krostki
ulka83
katrinaka robienie skrapków 03.gif
chojna
Martka w zasadzie nie pytałam o czkawkę. Ulewa wtedy jak sobie palucha za daleko do buzi włoży albo jak się za mocno zegnie do przodu. I wtedy się pojawia czkawka. Nie uważałam do tej pory tego za problem.
Co do wózka to one mają takie małe kółka, które przenoszą wszystkie nierówności na dziecko. Powiedzieli, że nawet na kostce brukowej latała jej głowa. I oprócz tego ci,ęzko się składał, ale to chyba była wina egzemplarza.
katrinaka
Ulka a co to takiego???
ulka83
np takie cos
katrinaka
aha to takie coś,faktycznie pochłaniacz czasu..Ja teraz na allegro siedze i oglądam narożniki ,regały ,komody itp
katrinaka
Chojna jakie rozwiązanie masz na przykrycie tych brzydkich blokowych kaloryferów tzn rur wzdłóż ścian???
chojna
Katrinaka pomalowałam ją tą samą farbą co sciany, kaloryfery mam nowe, wiec nic z nimi nie robiłam, a w dużym pokoju powiesiłam zasłony, ale nie dlatego, bo rury. Koleżanka zabudowała płytą K-g. estetycznie to wygląda. Rury niezabudowane są ciepłe icon_smile.gif
katrinaka
zabudować rur to nie chce bo wiadomo grzeją,ale myślałam o schowaniu ich jakoś lub wkomponowaniu w pokój.
zuzia*
pisze jedna reka bo na drugiej przy cycku spi jagoda. my juz zaczelismy jezdzic spaacerowka, lzej a i na dworze cieplej. mamy pierwszego zeba icon_smile.gif jagoda czolga sie do tylu, staje przy kanapie, lozeczko obnizone bo strasznie sie wychylala.
z jedzenia u nas tylko jablko, banan i moje zupo papki z burakiem. podstawa to moja mleczarnia nadal z 10 razy dziennie plus do woli w nocy. jaga ogolnie nie uznaje picia z butelki z ustnikiem ( juz nie mowiac o smoczku bo tu nie wie o co chodzi) niczego, kilka razy kupilam bobo fruty ale sama wypilam. dla mojego dziecka najlepsze mleko z (.).
pozdrawiamy.
chojna
Dziewczyny czytam gazetowe forum o aborcji i ryczę jak bóbr. Zanim zaszłam w ciążę też byłam za aborcją. Ale teraz jak przeżyłam i przeżywam każdego dnia szczęście jakim jest moje dziecko, nie wyobrażam sobie dokonać zabiegu. Rozumiem przypadki ratowania życia itd., ale nie usuwanie ciąży, bo mi z facetem nie wyszło. szok. Maleńkie serduszko, którego bicia nie miał szansy nikt usłyszeć, nie chciał usłyszeć wraca w umysłach tych kobiet każdego dnia. I ta świadomośc jest straszna.

Ulka, Kiniabo wielkie pokłony w waszą stronę!

Dziecko to największy skabr bez względu na wszystko.

Sorry, rozkleiłam się...
zuzia*
katrinaka u nas pomalowane na kolor sciany- zielone i nie widac za bardzo.
katrinaka
Nadia sie obudziła,zaraz wracam chyba...hihi
chojna
Katrinaka to w jaki sposób wkomponować? Niektórzy półki robią przy oknach i tam chowają rury. Ale to i tak zabiera ciepło.
Ja lubię okna niezabudowane, grzejniki też. Mogę Ci wysłać zdjęcia jak chcesz. Ja malowałam dulux kolory świata. farba ładnie pokryła, nie odchodzi ani nie zmienia koloru pod wpływem ciepła. Polecam. Z resztą farby duluxa sprawdziłam u siebie, na działce rodziców i w domu rodziców, gdzie ostatnio był remont.
katrinaka
Chojna no to wyślij mi zdjęcia ...

A co do Aborcji to ja nigdy nie popierałam,nawet nie moge czytać takich tematów bo zaraz rycze.

ok uciekam do spania jutro praca..

Zuzia no to za zÄ…bka Jagody impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Coś przeczuwam,że moja Nadia będzie miała jako oststnia na forum ząbki i włoski hehehhehihihi
ewa.p55
ja też zmykam
do jutra pa pa
zuzia*
u nas z wlosami tez cienko i skapo icon_smile.gif
malinka1978
u nas noc nieprzespana, znow budzil sieJULEK co chwile.... od 2 do 4 ryczal tez i jak sie wy*****zila to zachcialo mu sie spac....
chojna a jakiej marki masz spacerówke???
malinka1978
Za 8 miesiecy WOJTUSIA < ANGELS>>>> impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.