To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzieciaczki z sierpniowej paczki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
Hania-17
Oto nasza PIĄTA odsłona:

Ewetko pozwalam sobie skopiować Twoje arcydzieło!! Mam nadzieję że mi pozwalasz i wybaczysz 03.gif


Angels2000 mama Wojtusia urodzonego 11.07.2007



Beemka mama Kubusia urodzonego 15.07.2007



Kasiorzyca mama Sebastiana urodzonego 15.07.2007



Kijanka mama Lucynki urodzonej 17.07.2007



Katrinaka mama Nadii urodzonej 20.07.2007



Aanicha mama Oliwii urodzonej 23.07.2007



Romenka mama Kuby urodznego 23.07.2007



Florencja79 mama Gabrysi urodzonej 26.07.2007



Domonia mama Kuby urodzonego 27.07.2007



Shelley mama Kacpra urodzonego 28.07.2007



Migdus mama Zuzi urodzonej 28.07.2007



Becia mama Kuby urodzonego 31.07.2007



Magda2209 mama Maksymiliana urodzonego 31.07.2007



MoniaB mama Ewelinki urodzonej 03.08.2007



Mami Uzi mama Marcinka urodzonego 03.08.2007



Chojna1981 mama Maurycego urodzonego 04.08.2007



Kiniabo mama Kuby urodzonego 05.08.2007



Ewa.p55 mama Patryka urodzonego 05.08.2007



DominikaK mama Kajetana urodzonego 06.08.2007



Gosiata1 mama Wiktorii urodzonej 06.08.2007



Stasyl mama Franka urodzonego 07.08.2007



Nunusia mama Kuby urodzonego 08.08.2007



Ulka83 mama Gosi urodzonej 12.08.2007



Alusia27 mama Gabrysi urodzonej 13.08.2007



Dominika1 mama Zuzi urodzonej 13.08.2007



Zuzia mama Jagódki urodzonej 13.08.2007



Malinka1978 mama Julianka urodzonego 13.08.2007



AgusiÄ…tko1981 mama Antosia urodzonego 15.08.2007



Moni156 mama Blanki urodzonej 15.08.2007



Magda_lena mama Eryka urodzonego 17.08.2007



Ewetka mama Oli urodzonej 18.08.2007



Ela26 mama Szymona urodzonego 21.08.2007



Ptasia mama Oliwii urodzonej 25.08.2007



Martka26 mama Tosi urodzonej 26.08.2007



Hania17 mama Darii urodzonej 28.08.2007



Kornelia132 mama Karola urodzonego 03.09.2007



Zwierciadlana mama Oliwii urodzonej 03.09.2007



Annahw mama Tymka urodzonego 04.09.2007



Sam mama Malwinki urodzonej 05.09.2007



Josh mama Przemka urodzonego 10.09.2007



Hania-17
Witam na PIĄTEJ odsłonie!!
Jak ten czas szybko leci 23.gif A nasze stronki lecą jak z wielkiej góry!!!
gosiata1
Witam!!
Melduję się na piątej odslonie 06.gif  
U nas nie wesoło Wiki w nocy dostała temperaturęmiała 38,8 dostała nurofen i przeszło,nocke przespałam całą,nawet nie obudziła sie na jedzenie.W ciągu dnia temp.też skacze,nie mam pojęcia od czego 32.gif  kaszel już prawie przeszedł,katarku już też praktycznie nie ma a tu nagle gorączka,ciekawe czy to zęby czy trzydniówka.Jutro pójdziemy do lekarza i zobaczymy co powie,no i starsza córka też stan pogorączkowy,normalnie lazaret w domu 13.gif  Prawie cały dzień przesypia,zje idzie spać,napije się trochę pobawi i spać,ciekawe jaka nocka będzie icon_question.gif
katrinaka
hej

Witam na piatej odsłonie

Biedna Wikusia,mam nadzieje,że dzisiaj jest lepiej,a może to ząbki??

Ewa p.55 śliczna mamusia i synek!!!!

A u nas dla odmiany super pogoda!!!
malinka1978
u nas dalej wieje...
na zmiane u nas normalna kupa a biegunkowa...
troche je wiec moze bedzie OK>

gosiata aby malej nic nie bylo, aby goraczka spadla....
gosiata1
Malinko trzymam kciuki za was oby juz wkońcu przeszło.Już dosyć nasze dzieci się nachorowały
chojna
hEJ,

w piatej odsłonie witam się i ja icon_smile.gif

Gosiata, Malinka impreza.gif za zdrówko dzieci impreza.gif oby było lepiej!

Nasza Oliwia wygrywa dzisiaj w konkursie! impreza.gif impreza.gif impreza.gif

U nas też wieje, ale mniej niż wczoraj.

No to by było tyle na dziś.

papatki
ulka83
ja siÄ™ tylko zameldujÄ™ i uciekam
nie mam weny do pisania i dół mnie łapie więc muszę uciekać bo mnie jeszcze dogoni 08.gif
ggosia_21
Witam i ja w piątej odsłonie icon_smile.gif
Trzymam kciuki za wszystkie chore dzieciaczki... Oby jak najszybciej te choróbska minęły i nie wracały 06.gif
Haniu czy mogłabym prosić o dopisanie mnie na pierwszej stronce, dane : Michaś, 23.07.2007r, waga 3470 wzrost 51 icon_smile.gif

Ulka to pewnie przez tą pogodę 08.gif , jest okropna. Na szczęście już tak nie wieje.....
katrinaka
Ulka wpadnij pogadamy....Na serio oby dół cię nie złąpał.
ewa.p55
witam i ja melduję się na 5 odsłonie ale to szybciutko idzie.... 06.gif

Gosiata, Malinka będzie dobrze napewno dzieciaczki szybciutko wyzdrowieją

katrinaka Hania-17 -[/b]dziękuje bardzo

aanicha- dziękuje bardzo nic nie pomyślałam hi hi hi brawo_bis.gif niestety nie umię wkleić większych fotek
beemka
Witam na momencik 06.gif
Może się jeszcze załapię na pierwszą stronkę 06.gif
Ewa te herbatniki, to najzwyklejsze takie, które można kupić niemal w każdym sklepie.

Dobranoc
ewa.p55
my dziś po basenie Patryko był przeszczęśliwy -przygotowywaliśmy się do nurkowania icon_biggrin.gif
dominika1
ja tez melduje sie na 5 odsłonie 06.gif
ewa czekamy na zdjecia z basenu= z takimi dzieciakami basen to super sprawa ,ale ja sie troche boje w tako pogode i nie mam zabardzo na to czasu
DominikaK
PAdam na pysk, przedwczoraj i wczoraj na mieszkaniu bylismy- skuwalismy wanne
(tragedia 300 kg, nie przejdzie przez drzwi wejsciowe, trzeba dziure wykuwać 37.gif
jestem tak urobiona, ze lewdo stoję, maz do 2 robił, mnie z dziećmi przywiózł po 23...
ale mamy pomalowany kawałek sciany pod szafę (bo dzisiaj o 10 panowie wstawiają nam szafę do zabudowy) , więc jadę tam za niedługo, tlyko zadzwonią do mnie, a potem wieczorem po odbiór i zapłącić, tylko dopiero teraz sie zorientowałam, że klucze ma Dawid :/ jak nie bedzie Pana Staszka, to nie wejdę do domu....
Becia;)
na Oliwkę zagłosowałam

Ulka będzie dobrze

Dominiko jesteś moim guru. Jak ty sobie radzisz?! A pan Staszek będzie i do mieszkania się dostaniesz icon_smile.gif

dzisiaj na 17.10 mam neurologa. Już mnie boli żołądek... Parę średnio optymistycznych rzeczy dowiedziałam się moim kręgosłupie... np. od lekarki,która przepisywałam mi rehabolitację ale NIE PRZYJMUJE TEGO DO WIADOMOŚCI!!!!! nie chce kolejnej operacji 32.gif

pogoda u nas ładna, chciałabym wyjść z Kubulą na spacer ale sama go nie zniosę...

po szkole padam na pysk, wczoraj siedziałam do 20 w sobotę do 19... od rana, czuję się wyprana mózgowo 06.gif
DominikaK
Beciu - dużo sił i wielki buziak dla Ciebie :*

W razie czego wujek Malinki zostawi klucze robotnikom od szafy, o tyle dobrze, bo bym nie miałą jak zamknąć, a tak w ogóle, to ja bym wolała,z ęby oni tam byli, jak ja przyjadę, bo lepiej wśród znajomych twarzy, niż przy obcych facetach sama z dziećmi....

Kajtek daje w tyłe, wszędzie sie wspina, chodzi wzdłuż łóżeczka, wzdłuż łóżka, normalnie tragedia, zjada wszytstko, a ile upadków zaliczył, to nie zliczę
Becia;)
Dominiko dzięki icon_smile.gif
ale twój Kajtek zasuwa 06.gif fajnie icon_smile.gif mój dziubas jest bardziej stacjonarny, ostatnio wymyślił sobie sposób przemieszczania taki: leży na pleckach, pupa do góry, staje na głowie, w ruch idą nogi i tak niczym mała łódź podwodna sunie do przodu. Efekt: starta skóra na czerepie /bo jak zejdzie na dywan to sobie robi krzywdę/ i wielka łysina na głowie z tyłu. przynajmniej upodabnia się do tatusia 08.gif cały czas trzeba go pilnować żeby tego nie robił ale się nie da. Rozbójnik 08.gif
MONIA B
jestem i ja

fotki dopiero dzisiaj bo wczoraj net mi padl

u mnie tez chorzy 21.gif 21.gif Bartek 39,2 ciezko zbic ma wirusowe zapalenie gardła wiec nas tez łapie Kuba kaszle i ja tez ewelina zakatarzona traci glos swietnie 21.gif 21.gif 23.gif

dominika skad ty masz energie?ale sil ci chyba dodaje swiadomosc ze na swoje idziecie 08.gif
MONIA B
no i za moja smerfetke brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif za jej 7 m-cy
MONIA B
noi jeszcze raz gapa ze mnie co moge podac malej dawalyscie cos dzieciakom poza czyszczeniem noska nie wiem jakies np wapno? cos bez recepty moge kupic?
DominikaK
Za EwelinkÄ™ brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif impreza.gif

Monia - ja już sił nie mam, wczoraj wieczorem, to nie wiedziałam, jak sie nazywam... Zdrówka Wam, Moniu!!!!!!! ii Wiki tez!!!!!!
Becia;)
Monia możesz kupić wit.C cebion i podawać 2x po 10 kropli na dzień

za 7 pijak.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif miesięcy Ewelinki brawo_bis.gif i mojego Kubusia 37.gif ojej ale jestem gapa 02.gif
DominikaK
Za wczorajsze 7 miesięcy Kubusia!!!! impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
kornelia132
Jestem i ja!!

Za EwelinkÄ™ i za Lolka !!!
Karol urodził sie w poniedziałek, a dziś poniedziałek, fajne 6 miesięcy kończymy!

Wiki, Ewelinka i inne biedactwa (te starsze też!) trzymajcie się cieplutko. *** (całuski)

Podeślijcie linka dla Oliwki, nie mam siły szukać na poprzedniej odsłonie...

kornelia132
A, i za wczorajsze 7 Kubusia!!!! icon_biggrin.gif
MONIA B
za reszte maluszkow brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

chce jej podac wibowit w kroplach
josh
melduje sie w kolejnej piątej już odsłonie.

Nareszcie w domu wszyscy icon_smile.gif Jak Przemek wyszedł ze szpitala to trafił tam Tomek. Makabra. jeśli miałabym trzecie dziecko to na 100% zaszczepię na tego dziadowskiego rota wirusa.
Oboje dzieciaczki miały objawy odwodnienia i dwa dni na kroplówkach były. Wymioty i biegunka na raz. Co wypiły to zwymiotowały. makabra. Do tego dołączył sie okropny kaszel i katar i gorączka 38,8 która za nic nie chciała ustąpić.

Tomek dodatkowo miał podejrzenie zapalenia płuc. Na szczęście sie nie potwierdziło. Pobierali mu wydzielinę z oskrzeli na posiew. Zobaczymy dzisiaj co wyszło. O 15 na kontrole z dwójką.

Przemek za to cały wysypany i ostre zmiany skórne. AZS. Mało je i schudł. Ciekawe ile będzie ważył dzisiaj. Może sie już trochę odbił.

To tyle co u nas a teraz postaram sie pod czytać co sie u was działo.
Becia;)
Josh przytul.gif trzymaj się kochana, biedne te twoje chłopaki, oby było lepiej
gosiata1
Witam!!
Monia B za 7 miesięcy Ewelinki
Beciu za wczorajsze 7 miesięcy Kubusia  
Kornelio i za 6 miesięcy Lolka

U nas gorączki ciąg dalszy 32.gif nocka była bez kłopotów i nawet gorączki nie było,mała nie chciala w nocy nic jeść,ale ważne,że spala,a od 8 rano gorączka znowu powróciła 38,4.Dzisiaj na 12 wizyta u lekarza.Moja starsza też się rozłożyła,ach ciekawe jak długo potrwają te choroby 43.gif 13.gif
kornelia132
Josh, biedni Ci Twoi chłopcy!
Teraz już na pewno będzie lepiej, a Przemuś będzie przybierał, bo na swoje pół roczku musi się pięknie prezentować!
kornelia132
Mamy po prostu dupiaty klimat!
Bakterie i wirusi mnożą się zamiast paść w niskiej temperaturze.
Wiki pewnie spadła temp. po leku, a potem znowu organizm walczy...
Trzymaj się Wiktorio, Joanno i Małgorzato!
MONIA B

josh przytul.gif przytul.gif

moglby przyjsc przymrozek to pozbylibysmy sie wirosow a tak mnoza sie ja tego rora wirusa boje sie jak diabli
DominikaK
Josh - trzymajcie się!!!!!! dobrze, zę już w domu, w komplecie!!!

Ja nie muszę jechać narazie do Wieliczki, super, bo jest pan Staszek i on otworzy robotoniko od szafy icon_smile.gif oby byli, jak skończą tę cholerną szafę motnowac, zebym sama nie była z obcymi facetami i żebym nie musiała z kluczami jeździć. Ile mniej wiecej trwa wstawianie 3 okien?? musimy je jutro wymienić, bo i djecia i faktury do banku zanieśc musimy
kornelia132
aANICHA, DZIęKI ZA PAMIęć W SPRAWIE PIECZENIA BEZ PIECZENIA!!

dOMINIKAk, TEORETYCZNIE MOGą WSTAWIć NAWET W JEDEN DZIEń, ZALEżY ILE KłOPOTóW SIę PRZYTRAFI... CZASEM WSZYSTKO LECI BEZPROBLEMOWO, A CZASEM COś SIę POKIEłBASI...
Ale to nie u Ciebie, bo Ty już miałaś dość przejść.

Ewetka, biedna Oleńka... Ale szybko jej się to skończy, czas zapinkala... JUŻ MARZEC...
kornelia132
MoniaB, nie wiem, czy któraś wyjaśniała o co chodzi z głosowaniem:
głosujemy na Oliwkę Ptasi, oto link:

https://www.cwiczzmaluszkiem.pl/gallery_vie...mp;from=gallery

rozstrzygnięcie końcem kwietnia.
Można głosować raz dziennie i my tutaj dajemy z siebie wszystko! Howk!
ggosia_21
Witam
ZA EwelinkÄ™ I Kubusia brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

MoniaB ja zawsze dawałam cebion, wapno, maść majerankową, nasivin albo otrivin i wodę morską... taki oto zestawik. Oczywiście na katarek, małemu zawsze się dość szybko poprawiało icon_smile.gif

GÅ‚os na Oliwke oddany 06.gif
Ptasia
Witam w piatej odsłonie 03.gif
Alez pędzicie z tym stronkami.
gosiata. josh przytul.gif brak słów na te choróbstwa.
Dominika widzę że remont pełna parą, powodzenia i wytrwałości. Ale będzie ślicznie jak skończa. W nowo wyremontowanym mieszkanku szybko odzyskasz siły. Wyczynów Kajtka nie bede komentować bo ten chłopak mnie rozbraja swoja siłą.
OCZYWIÅšCIE WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO OSTSTNIM JUBILATOM brawo_bis.gif

No i wielkie dzięki za głosowania. Dzięki wam jesteśmy na prowadzeniu 03.gif
Jutro szczepienie, mam nadzieję, że obejdzie się bez większych sensacji blagam.gif
Becia;)
gotowałam sobie 2 jajka na śniadanko
prawie 2 godziny później budzę się w zadymionym mieszkaniu
woda się oczywiście wygotowała
ale numer....

wietrzymy 43.gif
DominikaK
Ptasia - w pracy meża pod wrażeniem Oliwci są a i głoski z 5 kompów poszły icon_smile.gif u mnie zmienne IP , wiec mogę kilka głosów oddać, co robię icon_biggrin.gif
Ptasia
CYTAT(DominikaK @ pon, 03 mar 2008 - 14:55) *
Ptasia - w pracy meża pod wrażeniem Oliwci są a i głoski z 5 kompów poszły icon_smile.gif u mnie zmienne IP , wiec mogę kilka głosów oddać, co robię icon_biggrin.gif

Tez tak robię 03.gif wielkie dzięki
kornelia132
BECIA??? Zasnęłaś, czy zemdlałaś?? Mam nadzieję, że to jednak skleroza...
Ptasia
CYTAT(Becia;) @ pon, 03 mar 2008 - 14:52) *
gotowałam sobie 2 jajka na śniadanko
prawie 2 godziny później budzę się w zadymionym mieszkaniu
woda się oczywiście wygotowała
ale numer....

wietrzymy 43.gif

Dobrze, że tylko na wietrzeniu się skończyło
Becia;)
CYTAT(kornelia132 @ pon, 03 mar 2008 - 13:00) *
BECIA??? Zasnęłaś, czy zemdlałaś?? Mam nadzieję, że to jednak skleroza...



zasnęłam przy Kubusiu plus zaawansowana skleroza. icon_redface.gif Żeby zapomnieć że jest się głodnym!!!! Dalej jestem bez śniadania, hmm może tak jajeczka ugotować 08.gif
kornelia132
Becia, jak masz to gotuj, a ja CiÄ™ trzepnÄ™ za 3,5 min.
A jaką masz metodę na jajka na miękko?
Od zagotowania, czy od postawienia na ogniu liczysz czas?
MONIA B
mam nadzieje ze tylko zasnelas bo np moj tesc zrobil podobnie tylko on dal w szyje i do tego stopnia narozrabial ze straz przyjechala 01.gif 01.gif zastanawiam sie nad spacerem z mala nie chce mi sie siedziec w domu poza tym stracilam wene na gotownie nie chce mi sie robic obiadow w ogole
Kijanka
Becia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Monia B na przeziębienia stosuję jeszcze nacieranie pulmex'em i kropelki inhalol (olbas) do wdychania.
Właśnie Lucy ma katarek - mam nadzieję, że jej szybko przejdzie bo jak zacznie kaszleć to wzywam lekarkę.
Pamiętam, że przy Starszym mogłam podawać Prawoślaz.
Wapno jest dla dzieci od 2 roku życia.
Podałam jej też Nurofen.
Kijanka
No i niezastÄ…piona FRIDA
Becia;)
CYTAT(kornelia132 @ pon, 03 mar 2008 - 13:18) *
Becia, jak masz to gotuj, a ja CiÄ™ trzepnÄ™ za 3,5 min.
A jaką masz metodę na jajka na miękko?
Od zagotowania, czy od postawienia na ogniu liczysz czas?

03.gif
1,5 minuty od zagotowania 06.gif tak robę zazwyczaj, po raz pierwszy gotowałam jajka przez 2 godziny 32.gif
ale sobie podarowałam, stwierdziłam że umrę z głodu zanim one ugotują i zjadłam sobie suchą bułkę z kawą 04.gif

do 17.10 coraz bliżej, zaczynają mi się z nerwów trząść nogi 21.gif
Ptasia
Becia tzrymam kciuki żebyś przyniosła jak najlepsze wieści.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.