To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

۩۩۩ *** GRUDNIOWE PREZENCIKI cz.2 *** ۩۩۩

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
marti26
CYTAT(Justina @ Fri, 20 Jun 2008 - 18:47) *
Marti Super, że udała się wyprawa do Rzymu. Byliście tylko w ambasadzie, czy coś jeszcze zwiedzaliście??



niestety tylko w ambasadzie troche balismy sie ryzykowac widzac ze to pierwsza tak długa droga dla małej tym bardziej ze dzis było 31st.odbijemy to sobie w przyszłym roku jak znowu bedziemy musieli jechac po nowy paszport wtedy pojedziemy tez cos pozwiedzac 06.gif


co do apetytu to ja nie moge narzekac mała je zupki bardzo chetnie i dzis pomimo upału i zmeczenia zjadła 200 ml zupki i wypiła 60 ml wody
martka1977
Marti, zuch ta Twoja córa:) No i pięknie je. Pogratulować. To kiedy przyjeżdżacie do Polski?? Pewnie nie możesz się doczekać.

Madzia dostała z okazji 6. miesięcy pierwszą zupkę z królikiem. Bardzo jej smakowało. No ale jak zwykle zjadła 1/3. Widocznie tyle potrzebuje.

Bibi, w taką pogodę jak dzisiaj zazdroszczę Ci domu z ogrodem. Niby zawsze mogę pojechać do taty ale to już wyprawa, bo trzeba masę rzeczy dla małej. A w taką pogodę nic tylko siedzieć pod drzewkiem:)
parasolka
A Tymon ani zupki ani deserki, kaszą ryżową pluje że hej, zupy czy też dania z mięsem zjada 5-6 łyżeczek, deserku też, wczoraj dostał taki słoik Hippa kaszka manna z owocami na dobranoc po 4 m- też zjadł parę łyżeczek, spróbuję jeszcze z kukurydzianą, sinlak też mu nie smakuje, również nadal nie pije - memla tylko niekapka i tyle jego co mu skapnie
ja pi^%(&
ale za to jest grzeczny, znaczy spokojny, usmiechnięty i nie wymaga dużo uwagi i ładnie śpi w dzień icon_smile.gif
tylko od dwóch nocy budzi się co 1,5 godz, myślę że to kolejny skok wzrostu i zacznie wtedy jeść tym bardziej że nic nie przybrał

a ja na antybiotyku, gardło tak mnie boli, że prawie mówić nie moge
jak nie urok to sr*&^T)
marti26
martka siedze juz jak na szpilkach a do sierpnia jeszcze tak daleko 41.gif tym bardziej ze nie było mnie w domu przez dwa dłuuuuuuuuuuuuugie lata 41.gif szkoda mi ze sie mine z bratem bo on przyjezdza z Angliw przyszły czwartek rycze.gif i bedzie tylko przez 2 tyg

Parasolko nie martw sie jestem pewna ze i Tymon w koncu polubi kubeczek,zupki i cała reszte w koncu jak to sie mowi kazde dziecko ma swoj czas zobaczysz ze bedzie dobrze przytul.gif


moja kruszynka wyczerpana dniem pełnym wrazen juz spi(oczywiscie najpierw zjadła
200 kaszki 06.gif )

ja tez zaraz ide bo padam ze zmeczenia
Bibi:-)
Moje dziecię też dziś padło, ale kaszkę dopiero na śpiocha ok. 23.00.

Martka, dziś nic nie nacieszyłam się ogródkiem niestety. Cały dzień w aucie...ale ogólnie to jest naprawdę dobrodziejstwo.

Marti, zobaczysz, że szybo miną te dwa m-ce, a jeszcze szybciej pobyt w polsce niestety. 13.gif

Parasolko, szybkiego powrotu do zdrowia!
marti26
Bibi zebys wiedziała bo w Polsce bede tylko 3 tyg rycze.gif rycze.gif
Anulek81
Marti super, że udało się wszystko pomyślnie pozałatwiać i że Victoria była taka grzeczna. Zuch dziewczynka icon_biggrin.gif

Martka fajnie, że Madzia ładnie zjadła zupkę. Nie szkodzi, że tak mało, ważne, że jej smakowało.

Bibi tylko pogratulować takiego mądrego i dużego synka icon_biggrin.gif
Jejku, jaka super fotka. Wyglądacie świetnie.

Parasolka dużo zdrówka dla Ciebie. Tymonek na pewno niedługo przekona się, że zupki, kaszki i inne rzeczy są również dobre. Trzymam za niego kciuki icon_biggrin.gif

Jutro szykuje się mała, rodzinna imprezka, więc od rana czeka mnie trochę pracy. Mam też nadzieję, że mój cwaniaczek- kombinator nic w nocy nie wymyśli i będzie ładnie spał.
Saskia
wróciliśmy znad morza - fajnie było tylko krótko

najpierw pogoda nas nie rozpieszczała



ale okazja do zaprezentowania kostiumu się znalazła 06.gif


Dzielny Tata Wielodzietny 06.gif
aiwasz
saskia oj dzielny tatuÅ›, dzielny 06.gif jak tam Å‚adnie.....

super zdjecia i kostiumek małej modelki 03.gif

ale tez bym pojechala nad morze icon_neutral.gif

Parasolko jak ja cie dobrze rozumiem, tez mam rozterki co do jedzenia. przedwczoraj zjadl troszke kaszki a wczoraj mniej niz pol sloiczka dania a potem kaszki juz nie chcial, za to cyc ciagle 21.gif . Musze przez wakacje go nauczyc, bo przeciez od wrzesnia do pracy. chyba ze bede na przerwie leciala 08.gif
Bibi:-)
Saskia, zdjątka superowe, mimo pogody. 06.gif Też bym sobie pojechała nad morze...

Anulek, jakie zdjęcie?
parasolka
Bibi avatar piękny

Saskia witaj, b. mi się podoba zdjęcia wielodzietnego
martka1977
Saskia, mała modelka Ci rośnie:) Słodkie dzieciaki. A gdzie TY??

Parasolko, dużo zdrówka.
No mi też się wydaje, że chyba jakiś skok w rozwoju u naszych dzieci. Bo Magda budzi się bardzo często. I nie po to żeby poprzytulać się do cyca tylko zwyczajnie jest głodna. Wczoraj zasnęła 20.30 po wypiciu 100 ml kaszki i oczywiście cycu. Pierwszy raz obudziła się przed 1 ale potem co 1,5 godziny. Widocznie tak ma być. Niestety.

Bibi, jak cudnie wyglÄ…dacie z Szymkiem:)
Bibi:-)
No to już wiem o jakie zdjęcie chodzi. Dzięki dziewczyny za komplementa!! icon_redface.gif

Martka myślę, że gdybym wieczorem nie dawała Szymkowi kaszki na śpiocha i to dość gęstej, to też budziłby się często.
Przykład: wczoraj poszedł spać o 20 a już o 21.30 obudził się baaardzo głodny. O 23.00 dostał butlę i wypił calutką aż furczało. Potem obudził się o 4.30. Wcześniej potrafił przespać po butli i 6 godzin.
Rosną nasze pociechy i tylko się cieszyć... 06.gif
Justina
Bibi Ślicznie wyglądacie. Az zawołałam męża, żeby was zobaczył icon_smile.gif

Anulek Miłej imprezki życzę. icon_smile.gif

Klekotka
Udanych chrzcin. Czekam na relację zdjęciową.

Saskia Widać, że pobyt nad morzem udany. Mimo różnej pogody humory dopisywały. Dobrze, że już do nas wróciłaś icon_smile.gif

A ja miałam zarwaną nockę i to o dziwo nie przez moją córę. Wczoraj mąż pokazał mi filmik o grach z Amigi. Przypomniała mi się gra Superfrog. Znalazłam ją na necie i grałam pół nocy 43.gif


A wasze dzieci kąpią się już z chlapaniem?? Julinę kąpiemy w pokoju i zawsze całą podłoga jest mokra i mama przy okazji też icon_smile.gif
Bibi:-)
CYTAT(Justina @ Sat, 21 Jun 2008 - 10:31) *
Bibi Ślicznie wyglądacie. Az zawołałam męża, żeby was zobaczył icon_smile.gif



A ja miałam zarwaną nockę i to o dziwo nie przez moją córę. Wczoraj mąż pokazał mi filmik o grach z Amigi. Przypomniała mi się gra Superfrog. Znalazłam ją na necie i grałam pół nocy 43.gif


A wasze dzieci kąpią się już z chlapaniem?? Julinę kąpiemy w pokoju i zawsze całą podłoga jest mokra i mama przy okazji też icon_smile.gif


Dzięki. Chyba faktycznie to zdjęcie jakoś wyjątkowo wyszło.

Dawaj link do gry, może się zarazimy 06.gif

Szymona od 2 m-cy kąpiemy we wannie. Miałam dość wycierania całej podłogi w kuchni 03.gif Głównie nogi ma rozbiegane...
asiaopolskie
no i ja siÄ™ dzisiaj melduje

i przy okazji pare foteczek:








Saskia
CYTAT(aiwasz @ Sat, 21 Jun 2008 - 08:48) *
Parasolko jak ja cie dobrze rozumiem, tez mam rozterki co do jedzenia. przedwczoraj zjadl troszke kaszki a wczoraj mniej niz pol sloiczka dania a potem kaszki juz nie chcial, za to cyc ciagle 21.gif . Musze przez wakacje go nauczyc, bo przeciez od wrzesnia do pracy. chyba ze bede na przerwie leciala 08.gif

spokojnie, Michał był taki cycowy, wrociłam do pracy jak miał 7 mc i bez problemu od babci i taty rózne rzeczy zjadał
dzieciom rózne rzeczy lubia sie zmieniac, czasem całkiem nieoczekiwanie
Anulek81
Saskia jak Ci zazdroszczÄ™ tego morza. Fotki super icon_biggrin.gif

Justina Dawidka kąpiemy dalej w wanience, podczas kąpieli wszystko jest mokre dookoła. Tata myje go w majtkach, bo potem jest cały mokry 06.gif 03.gif
Sama bym pograła w Superfroga, to gra z mojego dzieciństwa i jest super icon_biggrin.gif

Asiu Tomuś wygląda ślicznie, jaki on duży.

Bibi na PW wyślę Ci przepis icon_biggrin.gif

Klekotko Faro udanych chrzcin, a potem czekamy na fotki icon_biggrin.gif

Nocka w miarę udana, bo Dawidek obudził się 2 razy na karmienie, ale międzyczasie jeszcze z 2 razy, bo wypadł mu smoczek. Dobrze by było gdyby nauczył się spać bez smoczka.

Dzisiaj na zakupach spotkałam nauczycielki z mojej szkoły, które właśnie odeszły na emeryturę i okazało się, że pod koniec sierpnia czekają mnie egzaminy poprawkowe. Ech i się zaczyna 08.gif

Tatuś z synkiem na spacerze, więc ja się biorę za szykowanie popołudniowej imprezki.

Bibi:-)
Asiu, zdjątka super. Koleżanka na naszej klasie też takie powklejała i zastanawiałam się czy to jest kwestia wklejenia czy jakichś większych przeróbek...Oczywiście jak nie chcesz to nie pisz. Tajemnica wykonawcy 06.gif Poza tym Tomuś wyszedł naprawdę super!!

Anulek, czekam na przepis z niecierpliwością 06.gif Pewnie właśnie imprezujecie...
parasolka
kupiłam Tymonowi fajne krzesełko do karmienia z rozkładanym oparciem dla dzieci niesiedzących, fajna opcja dla tych co mają mało miejsca lub nie chcą jak ja zagracać mieszkania, można tez zabrać w podróż

Tymon świruje, że je

a tu świruje, że pije

Bibi:-)
He he (to dotyczy komentarzy), Parasolko, zdjątka fajniutkie. Krzesełko swego czasu oglądałam na allegro. Fajne rozwiązanie:)

Ja też się pochwalę, a co 08.gif

W trójkę u siostry na działeczce...



Przeróbka zdjęcia, o którym wcześniej była mowa...

martka1977
Bibi, fajne zdjęcie.
Asiu - Tomek wygląda super. Bardzo fajne zdjęcia.

U nas dzisiaj super pogoda więc niedługo wybyamy do taty na działeczkę. Bardzo miłego dnia.

I mam pytanie Parasolko do Ciebie. Jakie kupiłaś nosidełko?? Bo nie pamiętam. A szukam czegoś na wakacyjny wyjazd. Bo mam wrażenie, że w chuście jest Madzi za gorąco.
aiwasz
parasolko Tymon swietnie swiruje, bo wyglada jakby jadl 06.gif ja tez mam pytanko (a, Filip identycznie swiruje ze je i pije;)) jakiej firmy jest to krzeselko, na allegro kupowalas? Pokazalam M. najpierw mowi co to za dziwactwo, a jak mu wyjasnilam to mowi super. widzialam fisher price, ale twoje lepsze bo z tym fotelikiem przechylanym

saskia pokrzepilas mnie troche, mam nadzieje ze jakos to bedzie...

bibi slicznie wygladacie. w jakim programie robisz zdjecia? juz kiedys byla o tym mowa, ale nie pamietam 08.gif
Bibi:-)
Iwasz, w Corel Paint Shop Pro IX. Niestety mam ten program jeszcze 7 dni, bo to wersja testowa i już zastanawiam się co dalej...
Co do krzesełek, to widziałam takie na allegro. 06.gif

U nas też pogoda super, więc zaraz na dworek znów idziemy. Miłego po południa!
marti26
wszystkie zdjecia sliczne 06.gif

u nas piekiełko temp ponad 35st mozna sie udusic 21.gif jak nie lubie deszczu tak juz za nim tesknie
Justina
Marti U nas tylko 30 stopni, ale tez już mam dosyć takich upałów.

Asia
Åšliczny synek.

Bibi
Wy wyszliście jak zwykle cudnie icon_smile.gif


My wróciliśmy niedawno z Czech. Byliśmy pozwiedzać parę zamków w okolicach Opawy. Odbiliśmy sobie środową rocznicę. Było super, tylko zdecydowanie za gorąco. Wreszcie miałam okazję przejechać się nowym autem. Mąż miał ochotę na czeskie piwko a ja robiłam dziś chętnie za kierowcę icon_smile.gif
Bibi:-)
Justina, to w takim razie czekamy na zdjÄ…tka z wycieczki 06.gif
parasolka
krzesełko
https://www.allegro.pl/item385720720_super_...lane_do_pl.html

u nas też 30 st, cały dzień spędzlismy na ogrodowych urodzinach 4 latki i T piewrwszy raz pełzał po trawie
basiafwp
Boże co dziś za ukrop w cieniu 30 st.Teraz dopiero jest fajnie.
Moje chłopaki sobie grilują, Julcia śpi a ja na forum.

CYTAT(Justina @ Sat, 21 Jun 2008 - 10:31) *
A wasze dzieci kąpią się już z chlapaniem?? Julinę kąpiemy w pokoju i zawsze całą podłoga jest mokra i mama przy okazji też icon_smile.gif

Julkę kąpie już chyba dwa miesiące w łazience bo tak mocno pluskała że cała podłoga była mokra.

Bibi Asia zdjęcia wspaniałe.

aha w czwartek byłam z Julką na szczepieniu wszystko okej i oby tak dalej. Julcia waży 7250kg.
Już raczkuje i wczoraj zauważyłam że robi pozycje do siadania, no i jeszcze bardzo głośno sobie krzyczy,no no muszę przyznać że ma niezły głosik.






marti26
z tego dzisiejszego goraca Victoria po raz pierwszy nie chciała kaszki 32.gif cycus jej wystarczył i od kilku dni odkryła przyjemnosc spania na brzuszku 06.gif a jak słodko wyglada gdy tak spi 08.gif

parasolka





Tymon pierwszy raz badał trawę i jadł banana



parasolka
kto pytał o nosidło - kupiłam Manduca
Anulek też chyba ma
Bibi:-)
Parasolko, zdjęcia fajniutkie. Tymon już wygląda na całkiem pokaźnego chłopa 08.gif Jędrek też niczego sobie 03.gif
Justina
Parasolka Fajne fotki, zwłaszcza ta jak Tymon je banana icon_smile.gif

Marti Moja Julina nie chciała nawet cyca jeść. Za duży upal na jedzenie. Tylko pić i pić icon_smile.gif

Bibi
Mówisz i masz icon_smile.gif



Królewny w Raduniu icon_smile.gif



Królewna Julia myśli co tu naczarować icon_smile.gif



W Krawarzu



Romeo i Julia icon_smile.gif


A oto wczorajsza kÄ…piel:



Żółwiki są wszędzie, nawet wchodzą na Julii głowę icon_smile.gif
Bibi:-)
Justina, zdjęcia po prostu cudne. Szczególnie podoba mi się Jula w tym kapelusiku 06.gif W ogóle obie wyglądacie ślicznie 06.gif
Justina
Bibi Dzięki za komplementy icon_smile.gif

Szykujecie dzisiaj coś z okazji święta tatusia ? Ja mam zamiar upiec jakiś mały torcik icon_smile.gif
Saskia
fajna pyzunia z Juliny icon_wink.gif

gdybym w tym naszym amoku budowlano-remontowym wyskoczyła z czymkolwiek z okazji dnia taty to by moj chłop stwierdzil ze na glowe upadlam i za duzo czasu mam 04.gif więc bede siedziec cicho, moze coś dzieciaki w przedszkolu zmajstrują
Bibi:-)
CYTAT(Saskia @ Mon, 23 Jun 2008 - 10:10) *
fajna pyzunia z Juliny icon_wink.gif

gdybym w tym naszym amoku budowlano-remontowym wyskoczyła z czymkolwiek z okazji dnia taty to by moj chłop stwierdzil ze na glowe upadlam i za duzo czasu mam 04.gif więc bede siedziec cicho, moze coś dzieciaki w przedszkolu zmajstrują


Z jednym dzieckiem można jeszcze zaszaleć, z dwójką (w tym jedno wielkie) też. Z trójką średniaków przy remoncie bym się nie porywała 04.gif tym bardziej, że wakacje się zaczęły.
parasolka
super Julina wyglada icon_smile.gif
klekotka
Widzę, że sporo nowych fotek Waszych pociech przybyło....
Przepiękne zdjęcia, dziecaczki no i mamusie oczywiście 08.gif

My wreszcie po chrzcinach. Umęczona jestem, jak cholera 29.gif Wczoraj w ramach relaksu wybraliśmy się na Maltę (będą też fotki). Ale co do chrzcin: Nadusia była jedyną rodzyneczką, pozostałe 5 dzieci, to byli sami chłopcy!!! icon_rolleyes.gif icon_eek.gif Jeszcze jakaś pani w Kościele powiedziała, że to jej szczęście przyniesie... Z racji godziny większość pociech była marudna (z wyjątkiem jednego chłopca który przespał cały chrzest i mszę icon_eek.gif 04.gif ). Nadusia też odstawiła scenkę ale tragedii nie było. Potem usnęła u mamy na rękach i w rezultacie przespała połowę mszy 03.gif 08.gif
Fotki wkleję, jak tylko M. zgra, a resztę jak dostanę od gości
martka1977
Parasolko, ale fajne Twoje chłopaki. Tymek jest uroczy.

Justina, no piękne zdjęcia. Tylko pozazdrościć udanej wycieczki. Julka rośnie jak na drożdżach.

Basiu, fajnie, że u was ok. Mała raczkuje?????? Jakoś strasznie szybko.

Klekotko, no to czekamy na fotorelację. Dobrze, że macie to za sobą.

Magda dzisiaj widziała i słyszała swoją pierwszą burzę. Z rana zrobiło się nagle strasznie ciemno i zaczęło porządnie walić, błyskać i lać. Madzia słuchała jak zaczarowana - takich odgłosów jeszcze nie słyszała. No i ze spacerem musimy poczekać. Na szczęście właśnie przestało padać i zaczęło wyglądać słońce.
Jak to jest z tym żółtkiem - podawać już po 6. miesiącu czy po 7 ??
klekotka
CYTAT(martka1977 @ Mon, 23 Jun 2008 - 15:24) *
Jak to jest z tym żółtkiem - podawać już po 6. miesiącu czy po 7 ??

Jeśli od 7 to po 6 można 08.gif 03.gif
Justina
Martka Ja jeszcze żółtka nie dawałam. Poczekam do skończonego siódmego miesiąca.


Zrobiłam szybki torcik i oto efekt icon_smile.gif



Jest tak gorąco, że Julina załapała się na szybką kapiel. Zszokowała mnie, bo sama już siedziała.



Za szybko to moje dziecko rośnie.Ja chcę mieć cały czas takie malutkie, pachnące niemowlątko icon_smile.gif
monia2007
Dzieciaczkii sliczniutkie.Wszystkie bez wyjÄ…tku.
Całuski
Saskia
CYTAT(Justina @ Mon, 23 Jun 2008 - 15:05) *
Za szybko to moje dziecko rośnie.Ja chcę mieć cały czas takie malutkie, pachnące niemowlątko icon_smile.gif

zawsze można mieć kolejne malutkie pachnące icon_wink.gif

korci mnie, żeby jeszcze coś napisać, ale poszperajcie na forum to się same dowiecie 08.gif
parasolka
CYTAT(Saskia @ Mon, 23 Jun 2008 - 17:54) *
korci mnie, żeby jeszcze coś napisać, ale poszperajcie na forum to się same dowiecie 08.gif

no szczęka mi opadła, icon_smile.gif
Saskia
CYTAT(parasolka @ Mon, 23 Jun 2008 - 18:40) *
[quote name='Saskia' date='Mon, 23 Jun 2008 - 17:54' post='7673669'

korci mnie, żeby jeszcze coś napisać, ale poszperajcie na forum to się same dowiecie 08.gif

no szczęka mi opadła, icon_smile.gif

od razu prostuję, że to nie ja w ciąży jestem 08.gif
budowa domu okazuje siÄ™ wielce skutecznÄ… metoda anty
parasolka
no to ja wiem że nie Ty bo poszperałam icon_smile.gif
monia2007
Ja nie mam czasu szperać,bo jutro znów mi kompa zabierają.
No powiedz,powiedz kto znowu?
Nie daj sie prosić blagam.gif
monia2007
Nie będę się prosic. 08.gif
Sama znalazłam.

I ogromne ogromne gratulacje KOLEŻANKO nasza kochana!!! brawo_bis.gif przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.