To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

۩۩۩ *** GRUDNIOWE PREZENCIKI cz.2 *** ۩۩۩

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
asiaopolskie
GRUDNIOWE PREZENCIKI cz.2









☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻



~~** NASZE GRUDNIOWE CUDA **~~


☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻







DAWIDEK,MATEUSZEK,KRZYÅš synowie Karoli24 urodzeni 08.10.2007 godz.??icon_confused.gif? waga 1450g,1300g,1300g i 39cm,41cm,42cm



TOSIA córeczka Saskii urodzona05.11.2007 godz.23:20 waga 3080g i 51cm




NELLY córeczka Emmy24 urodzona30.11.2007 godz.??icon_confused.gif? waga 3475g i 49cm




SZYMONEK synek Bibi urodzony 01.12.2007 godz.02:10 waga 3790g i 56cm





ADRIANEK synek *Arlety* urodzony 02.12.2007 godz.05:25 waga 3450g i 52cm



ZOSIA córeczka Adasi urodzona 02.12.2007 godz.20:40 waga 3250g i 52cm



VICTORIA córeczka Alex87 urodzona 03.12.2007 godz.11:21 waga 3975g i 56cm



AMELKA córeczka Moni2007 urodzona 05.12.2007 godz.11:02 waga 3240g i 52cm




VICTORIA córeczka Marti26 urodzona 05.12.2007 godz.18:07 waga 3400g i ??cm




JULIA córeczka Justiny urodzona 07.12.2007 godz.21:55 waga 3740g i 56cm



NADIA córeczka Klekotki urodzona 10.12.2007 godz.21:52 waga 3130g i 53cm



DAWIDEK synek Anulki81 urodzony 11.12.2007 godz.03:50 waga 3410g i 56cm



JULIA córeczka Basifwp urodzona 11.12.2007 godz.18:40 waga 3470g i ??cm



ALEKSANDER synek Nel urodzony 13.12.2007 godz.09:00 waga 2700g i 53cm





OLIWIA córeczka Sharlee urodzona 19.12.2007 godz.05:00 waga 2720g i 52cm



MAGDUSIA córeczka Martki1977 urodzona 20.12.2007 godz.16:00 waga 3480g i 56cm



FILIPEK synek Iwasz2 urodzony 21.12.2007 godz.09:43 waga 4230g i 59cm




KUBUÅš synek Aseti urodzony 22.12.2007 godz.14:25 waga 4030g i 58cm



TYMONEK synek Parasolki urodzony 24.12.2007 godz.11:25 waga 3970g i 57cm



IDUSIA córeczka Faro urodzona 24.12.2007 godz.17:30 waga 3500g i 58cm



TOMASZEK synek Asiopolskie urodzony 26.12.2007 godz.00:53 waga 3540g i 54cm






→ WSPOMNIEŃ CZAS ←



CIÄ„Å»A →TU


GRUDNIOWE PREZENCIKI CZ. I →
TU
iwasz2
melduję się w części 2 icon_wink.gif
asiaopolskie
Owiwia ja mojemu małemu od tego tygodnia zaczęłam wprowadzać nowe pokarmy.Nie podawałam jeszcze jabłek w słoiczku tylko soczki , zupki i herbatki owocowe. Po za tym konsultowałam to z lekarzem i powiedział że skoro mały od początku nie miał kolek jelitowych a nan1 mu nie wystarczało dlatego kazał stopniowo mu podać.I tak od piątku wcina zupki którymi i tak się nie najada 32.gif bo po 40 min po posiłku znów jest ryk.


Ja szczepie też infanrixem 6w1 /180zł/ i miałam mieć odstęp 4 tyg ale że mały miał zapalenie oskrzeli to mi się przesuneło aż do teraz.W czwartek bedzie szczepiony.

No i wszystkie dziewczyny dołączać raz raz 04.gif 04.gif
Bibi:-)
I jednak nas wygonili, echhh. 21.gif

Asiu, może wstawisz link do poprzedniego wątku i do wątku ciążowego jakby któraś miała ochotę powspominać lub coś znaleźć? Oczywiście to tylko sugestia 06.gif Link wątku ciążowego masz?
monia2007
No to witajcie w części 2.
Tylko nie rozumiem po co to zamieszanie.Ech..

Byłysmy z Amelką po strój do chrztu i kupiłysmy mimo wstrętnego diabel.gif deszczu cały komplet-sukieneczkę,bieliznę,buciki i płaszczyk z kapelusikiem.Melka dzielnie zniosła przymiarki. przytul.gif


Faro
To przyleciałyśmy i my przywitać się na kolejnym wątku. Ale nas pogoniono! :nie nie! 08.gif 08.gif I po co to wszystko??
Jej, Monia, przypomniałaś mi że muszę zabrać się za chrzciny Idusi. Tylko jakoś nie mam czasu wybrać się do księdza i jeszcze knajpy szukać.... Qrczę, Ty też masz taką długą przerwę przed 3-cim szczepieniem?? To dlaczego u mnie tak szybko? Muszę gdzieś poczytać, hmm....
martka1977
No to witajcie w części 2. Ale szkoda. Nic to.

No właśnie Faro, dziwią mnie te rozbieżności między szczepieniami. U Ciebie odstęp 6 tygodni, u Moni i u mnie 3 miesiące. Dziwne. W poniedziałek zapytam lekarza bo coś mi tu nie pasuje.
Monia, podeślij jakieś fotki stroju Amelki. Pamiętam, że szukałaś czegoś prostego, bez dziwnych falban itp. Będę wdzięczna icon_smile.gif
My chrzciny przesunęliśmy z maja na 8 czerwca bo wtedy będzie już w końcu moja siostra. No i myślę, że będzie cieplutko i przyjemnie.

No i muszę się pochwalić, że Magda budziła się dzisiaj tylko 2 razy w nocy:) Zasnęła po 21 i obudziła się na jedzonko o 3!!!! Super. Jak kiedyś. Potem o 7. No i niedługo potem wstała na dobre. To była dobra noc. Mam tylko nadzieję, że nie jedyna.
parasolka
A Karola dołączyła do padziernika 06.gif
asiaopolskie
Ale była grudniówką 08.gif
Bibi:-)
No właśnie miałam ochotę coś Karoli napisać! Nawet nie wpadła do nas chociażby żeby napisać, że będzie tam.

Ja też mam dziś kilka pochwał dla Szymka. Spał od 21.30 do 4.00 i potem do 7.00. Fakt, że dałam mu na śpiocha 125 ml z kleikiem. Po drugie obrócił się dzisiaj na brzuszek!!! Tylko ręka mu została pod spodem, ale w końcu skuma jak ją wyjąć.

Asiu, jesteś specem od forum, więc może mi pomożesz. Ostatnio mam taki kłopot, że co jakiś czas forum robi mi się tak jakby robocze. Nie ma ramek niebieskich i wszystko jest napisane jedną czcionką. Znikają oczywiście wszystkie ikonki, pogrubienia itp. Potem sam wraca poprzedni wygląd. Tylko, że teraz nie mogę wkleić zdjęć i linków, bo ikonki są, ale jak wszystko zrobię, to pojawia mi się tylko czarny link w odpowiedzi. Nie wiem co mam zrobić, żeby to wróciło do normy. Dodam, że tak robi mi się tylko z forum.
basiafwp
No to i ja siÄ™ meldujÄ™!!!!!
Martka1977 ja z Julcią też byłam na szczepieniu 19 marca i kolejne ma 7 maja tj. po 7 tygodniach.Coś masz chyba za długą tą przerwe tak mi się wydaje.

Julka też zaczęła się przekręcać na brzuszek tylko jeszcze nie umie wyjąć sobie rączki spod siebie.
Julka jest bardzo silna bo bardzo lubi stać na nogach jak ją złapie za rączki żeby usiadła to ona odrazu staje na nogach.

Coś dawno nie było na forum Arlety czy ktoś wie co u niej.????

Saskia czy ty wiesz że Tosia ma za 200 dni urodzinki? kielichy w góre a dzieciom prosze dać soczek a kto nie może to cyca.







monia2007
Martka zaraz prześlę Ci parę zdjęć.

Marti nie ma dostepu do internetu od paru dni i sie wścieka.Nie dziwie sie.
Bibi:-)
Wreszcie doszłam do tego czemu nic nie mogłam wkleić.
Po naprawie muszę się pochwalić Szymkiem icon_redface.gif




Z rodzinkÄ… (cztery pokolenia)


monia2007
Z książeczką szczepień w ręku piszę jak Melka miała je robione.
Infarix hexa18.01+HIB
Infarix Hexa 29.02+HIB I rotarixy 2 dawki w tym samym czasie.
Teraz mam iść po 15.06 n a Inarix
I ewentualnie dojdÄ… pneumokoki-bo to bedzie 6 m-c.
parasolka
Bibi ale Twoje chłopaki podobne do taty /bo zakładam ze to Twój mąż na zdjęciu 08.gif /
parasolka
dubel
Bibi:-)
CYTAT(parasolka @ Sat, 19 Apr 2008 - 18:48) *
Bibi ale Twoje chłopaki podobne do taty /bo zakładam ze to Twój mąż na zdjęciu 08.gif /


Starszak skóra zdjęta z tatusia, młodszy zaczyna się zmieniać, więc jest nadzieja 06.gif . Dodam, że oboje mają oczy niebieskie i młodszy blondasek po mamie (i oby tak zostało!)
Faro
To i ja się pochwalę moim szczęściem. Proszę tylko nie zwracać uwagi na kolory, bo wszystko p...przyłam w ustawieniach

Ale pracuję językiem...


No ale śmiechotka ze mnie....


Coś mi ta głowa leci...
klekotka
No to i ja się melduję na 2 części Grudniowych Prezencików 06.gif
CYTAT(Bibi:-) @ Sat, 19 Apr 2008 - 20:24) *
Starszak skóra zdjęta z tatusia, młodszy zaczyna się zmieniać, więc jest nadzieja 06.gif . Dodam, że oboje mają oczy niebieskie i młodszy blondasek po mamie (i oby tak zostało!)

icon_lol.gif
Bibi ale z Szymka fajne bobo 03.gif Taki okrÄ…glutki...

W kwestii szczepień się nie wypowiadam, bo szczepiłam państwowymi 06.gif

Arletę ostatnio widziałam na jakimś wątku, tylko nie pamiętam na którym 43.gif

A ja jestem po wstępnych rozmowach z potencjalnymi nianiami. Właściwie to prawie cały przyszły tydzień tez mam zawalony spotkaniami 48.gif . Mąz się śmieje, że robię Casting na nianię i zażyczył sobie dziewiętnastkę04.gif :nie nie!
Bibi:-)
Faro, ale Idzia ma dużo włosków! Fajniutka!

Klekotko, to wesoło teraz macie!

Ja też szczepiłam państwowo.
monia2007
A ja siedzę sobie przed kompem a moja córa opowiada mi jak leci co jej ślina na język przyniesie 08.gif .Amelka oczywiście 06.gif .Normalnie buzia jej sie nie zamyka.

Faro Idzia jest słodka,a jaką ma bombową fryzurkę.

Co do podpierania się na rączkach,to Melka leżąc na brzuszku podpiera sie na wyprostowanych rękach,a rączki już nie są zamknięte w piąstki.Próbuje nawet coś chwytać.
Ostatnio odwróciłam sie na chwilę a ona myk i leży na pleckach po lewej stronie kocyka.Śmieje się,że hej.Przewróciłam ją spowrotem na brzuszek.Za sekunę myk i znów to samo tylko po praewj stronie.I znów śmiech.
Na boczki przewraca się całkiem nieżle i tak ostatnio zasypia.
Po marchewce na ciepło ze słoiczka i jabłuszkach nic jej nie jest.
Za to zrobiła awanturę o soczek jabłkowo marchwiowy.Miała spróbować a nie wychylić duszkiem 100ml. 04.gif .A potem jaka mina błoga była 03.gif
Juz teraz zauważam ,ze moje dziecię raczej z tych "słonawych"niż "słodkawych"będzie.Zobaczymy.

Aha.Zjeżdziłam z M pół W-wy za mlekiem jakże wydawałoby się popularnym.Bebiko 2 HA.I d...a 43.gif
W żadnym sklepie nie było,w Makro i Selgrosie też nie.Dopiero w aptece zamówiliśmy!!!
To jakiś koszmar.Chyba muszę zrobić jakiś zaopatrzenie ostre,bo jak Melka ma je pić do roku a bedą takie problemy to dziękuję.

Jaka u Was pogoda?U na szaro buro i ponuro. 13.gif
iwasz2
a u nas pięęęękne słoneczko, hurra w końcu!!!!!

Fifi tez w miarę fajnie przespał noc.

bibi extra tygrysek;) Faro minka na pierwszym rewelka:)

monia to ciekawa jestem tego stojru na chrzest, pewnie słodziutko wyglada:)
iwasz2
Filipek podnoszący głowkę

Faro
Iwasz, no widzisz jak Filipek dzielnie zadziera głowę! Chłopak potrzebował trochę czasu.
U nas też piękna pogoda, choć coś tak trąca deszczem. Czekam aż mi się rodzina obudzi (Idzia śpi sobie pięknie z tatusiem w jednym łóżku) i dajemy dyla na dwór. A nocka też fajna - pobudki na żarełko były o 1-ej, 5-ej, i 8-ej rano 06.gif
Justina
Witam i ja w nowej odslonie naszego watku icon_smile.gif

Dzieciaczki są cudne icon_smile.gif Ja korzystam z okazji, że mój cudak poszedł spać i mogę trochę popisac.

Owiwia Wiem, że nie powinno zmieniać się szczepionki. Ale musi być czyms dziecko zaszczepione. A jak szczepionka w ogole nie wróci do obiegu, to co wtedy?? Ja idę 29 kwietnia do lekarza albo na szczepienie pentaximem albo na rozmowe co robić dalej ze szczepieniami.

Anulek
Podobno wycofali jakąs felerną serię, bo w ampułkach po zmieszaniu proszku z zawiesiną nie wytwarzała się jednolita substancja. Teraz przez 6 tygodni mają to badac. Mi kazala lekarka dopytywac sie w aptece czy juz jest i czy w ogole bedzie. Na razie nie ma i co pare dni bede dzwonic sie pytac czy sa jakies nowe informacje na ten temat.

Bibi Sliczne jest to zdjecie wielopokoleniowe. Piekna pamiatke beda mieli twoi chlopcy icon_smile.gif

Monia Gratuluje, że masz juz z glowy ubranko do chrztu. A kiedy macie chrzest??

Jesli chodzi o soczki, to w piatek jej zrobilam z marchewki to plula ile sie da. Wczoraj kupilam jablkowo-winogronowy i ten byl pycha bo wypila z 80ml. Na razie deserkow i innych zupek nie wprowadzam.

U nas rano padal deszcz, teraz sloneczko niesmialo przeciska sie przez chmury. Mezus z corcia spia i mam chwile dla siebie icon_smile.gif Potem pojdziemy na rodzinny spacerek icon_smile.gif
Bibi:-)
Iwasz, super Filipek trzyma główkę i widzę, że też macie "naszą"
matÄ™. Jak podoba siÄ™ na niej Filipkowi?

U nas pogoda nie jest najgorsza, ale cały czas słonko nie świeci, tylko ucieka za chmurki. Szymek też dziś pięknie spał. Zasnął o 20.00 i obudził się o 4.00 i 8.00, ale o 23.00 tradycyjnie dostał kleik (moja laktacja się zwiększyła i odciągnęłam 130 ml mleczka)

CYTAT(Justina @ Sun, 20 Apr 2008 - 12:01) *
Jesli chodzi o soczki, to w piatek jej zrobilam z marchewki to plula ile sie da. Wczoraj kupilam jablkowo-winogronowy i ten byl pycha bo wypila z 80ml. Na razie deserkow i innych zupek nie wprowadzam.


Ja też jeszcze nie podaję. Czasami tylko soczek.
Saskia
CYTAT(basiafwp @ Sat, 19 Apr 2008 - 18:11) *
[
Saskia czy ty wiesz że Tosia ma za 200 dni urodzinki? kielichy w góre a dzieciom prosze dać soczek a kto nie może to cyca.

pojęcia nie miałam 06.gif to już wiem dlaczego wczoraj z chłopem drinki wieczorem popijaliśmy 06.gif
dziękuję za umieszczenie Tosi na pierwszej stronie, mimo że listopadowa z niej dziewczynka
aha godz ur to 23.20

Bibi, świetne zdjęcie z samymi facetami 06.gif
Bibi:-)
Coraz bardziej wciąga mnie zabawa ze zdjęciami. To zrobiłam przed chwilą...
iwasz2
no, bibi artystka z ciebie;)

super ze ci sie laktacja zwiekszyła

saskia nie ma to jak siódmy zmysł ( co do drineczkow i okazji) icon_wink.gif
Bibi:-)
Saskii to teraz tylko zazdrościć tego drinkowania! Ale w końcu sobie odbijemy! 08.gif
Saskia
CYTAT(Bibi:-) @ Sun, 20 Apr 2008 - 20:48) *
Saskii to teraz tylko zazdrościć tego drinkowania! Ale w końcu sobie odbijemy! 08.gif

eee teraz to juz nie ma tego smaku owocu zakazanego 08.gif
monia2007
Znalazłam 8 pudełek mleka Bebiko 2 HA po 4 godzinach poszukiwań. 41.gif

Justina chrzest mamy za tydzień.

Asiu dzieki za pv.Tak sie napisałam do Ciebie a tu bach i mi skasowało. 04.gif .W skrócie -na kleiku ,który kupiłam jest napisane 7,5 łyżek na 200ml. icon_eek.gif Czyli spokojnie mozemy dawać więcej niż 2 łyżeczki.A to mleko gęste Ci sie robi po dwóch?Aha.Nie powinnaś już zmienić mleka na Nan 2?Może dlatego Tomuś głodny?

Iwasz Fifek fajniutki i naprawdę skóra z Ciebie zdjęta.Zaraz wyślę Ci zdjęcia Melki w próbnej przymiarce stroju.

A Mati podobny do taty.Szymek natomiast do mamy. icon_biggrin.gif
parasolka
Tymon z BabciÄ… MajkÄ… /mojÄ… mamÄ…/

Bibi:-)
CYTAT(parasolka @ Sun, 20 Apr 2008 - 20:40) *
Tymon z BabciÄ… MajkÄ… /mojÄ… mamÄ…/



Jaki cudak! Słodziutki uśmieszek!
Saskia
Tymon słodki a babcia jaka młoda icon_wink.gif
iwasz2
stawiam ogromny soczek za 4 miesiÄ…c Filipka impreza.gif impreza.gif impreza.gif brawo_bis.gif

parasolka naprade pogratulowac babci wyglądu, a zdjecie przesłodkie

bibi matÄ™ Filip uwielbia
Bibi:-)
Za 4 m-ce Filipka! impreza.gif

Ciekawe kiedy Marti będzie mieć neta...
monia2007
Marti ciÄ…gle bez neta i diabel.gif jak cholercia.

Parasolko jaka młoda babcia 06.gif .

impreza.gif Za 4 m-ce Fifiego.
martka1977
No to impreza.gif za 4 miesiÄ…ce Filipka!!!! I wielka butla soku za 4 miesiÄ…c mojej Madzi icon_smile.gif
Ale ten czas mija szybko.

Słodkie te chłopaki Wasze. A Idusia urocza z tymi włoskami:)

U nas nocka bardzo dobra. Pierwsza pobudka o 2, potem 4.30, potem ok.7 i Madzia spała znowu do 8. Ale to pewnie dlatego, że spała w ciągu dnia wczoraj mniej bo tylko ok. 3 godziny. Ale jest na razie ok i mam nadzieję, że będzie dalej.
Moja córa też wyjątkowo towarzyska. Uśmiecha się do wszystkich, którzy nas odwiedzają. A szczególnym uśmiechem obdarza mężczyzn. Flirciara z niej i tyle. I zrobiła się uparta w tym przewracaniu na brzuszek. Fik i leży. I nawet nauczyła się już wyciągać rączkę. No i w końcu odkryła, że leżąc na brzuszku nie trzeba cały czas podnosić głowy:)

Mam nadzieję, że u nas dzisiaj się rozpogodzi i w końcu będziemy mogły wyjść na spacer.
parasolka
ha moja mama to laska i jeszcze jaka modna /w odróżnieniu ode mnie 29.gif /
asiaopolskie
A to moi "bracia koala" 04.gif 04.gif









asiaopolskie
Marti welcome 06.gif 06.gif 06.gif

Już masz neta ??
Bibi:-)
Asiu, zdjątka super. Chłopaki fajnie razem wyglądają. Widać, że starszak jest za Tomciem. Ty też fajnie wyszłaś.

Hej Marti!
asiaopolskie
Bibi Ty jesteś znawcą "ulepszonych" zdjęć -- wiec jak Ci się to podoba ??

marti26
witajcie wreszcie jestem tydzien bez internetu to koszmar nadrobiłam wszystkie stronki(jednak nas pogonili z poprzedniego watku 21.gif ) dołaczam do wszystkich zaległych toascikow.zdjecia maluszkow przesłodkie 06.gif

i musze wam sie pochwalic naszym małym sukcesem 08.gif Victoria od tygodnia spi w swoim łozeczku 06.gif wszystko odbyło sie bardzo ładnie bez marudzenia i złosci gorzej ja zniosłam te rozłake(prosze sie nie smiac)jakos mi tak pusto mam za duzo miejsca i jak mała koło 6 budzi sie na jedzonko to juz ja nieodkładam do łozeczka i ciesze sie z jej obecnosci koło mnie 06.gif
Bibi:-)
He he, Marti to całkiem normalne. Chociaż ja już teraz bardzo cenię sobie większą ilośc miejsca w łóżku 03.gif

Parasolko, przesyłka dotarła, dzięki serdeczne! Idę wypróbować...
Faro
Asia, normalnie nie mogę się napatrzyć jaki ten Tomcio podobny do Ciebie.

Saskia, dzięki za namiary. Będę dzwonić.

My już po spacerku. Młoda śpi a do mnie za moment przychodzi koleżanka na pogaduchy. Tak więc do wieczora....
monia2007
Asiu a dla mnie to KubuÅ› strasznie,ale to strasznie podobny do Ciebie. 06.gif
Jak zrobiłaś "taką piękną wodę"?

Marti fajnie,ze juz jesteÅ›. brawo_bis.gif .

marti26
Monia przytul.gif
klekotka
Ja tylko na chwilkÄ™.
Wasze Skarby - prześliczne.

Asia Kubuś - skóra zdjęta z Ciebie

No i toaściki za Wasze Maluszki

PS. Ja walczÄ™ z nianiami 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.