To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PIT-dopłata

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
skanna
Plombiusz, ale błąd nie był w picie 3..., tym z rozliczeniem za cały rok, tylko w tym, który wydał pracodawca. Myślisz, że program taki mądry i wykryłby błąd który popełnił ktoś, kto wypełniał PIT-11?
Bo księgowa wypełniająca całoroczne zeznanie podatkowe się nie pomyliła.
AnkaSkikanka
A to nie doczytałem. Faktycznie - można się zamotać w takiej sytucji :/ Fajnie, że jeden problem za Wami icon_smile.gif
Cleo
no, na serio-dobrze, ze TO jzu chociaz za nami. teraz znowu wrocił np. temat chorób dzieci, zwlaszcza Hanki, ale to inne podforum obejmie pewnie. Jesli chodzi o tę firmę, to np. juz 2 znajome osoby chcą wycofac polisy tam załozone - boją sie zwyczajnie o swoje finanse...
ruda_kasia
Wiesz, Cleo, aż sobie włączyłam pit-37, żeby zobaczyć co jest w polu 36 i 40. No debile po prostu, ale obawiam się, że mają błąd w programie i więcej osób tak oreżnęli!!!
ruda_kasia
Ale przy takim pit-cie ksiegowa robiąca rozliczenie roczne powinna się zastanowić, że ten sam podmiot płaci Twojemu mężowi wynagrodzenie o pracę z prawami autorskimi i.... emeryturę.
Cleo
kasia icon_smile.gif a nie wiecie ile teraz czasu mozemy czekac na zwrot tego, co im przelalismy?
cydorka
CYTAT(ruda_kasia @ Fri, 02 May 2008 - 07:44) *
Ale przy takim pit-cie ksiegowa robiąca rozliczenie roczne powinna się zastanowić, że ten sam podmiot płaci Twojemu mężowi wynagrodzenie o pracę z prawami autorskimi i.... emeryturę.

to jest w tym chyba najbardziej zastanawiające, czasem blędy pracodawcy są takie, że trudniej jest je wyłapać, choć jak mawia moja rodzicielka jak się czyta co się rozlicza, zna finansową sytucje klienta a nie dodaje bezmyślnie rubryczki i odejmuje zwroty to powinno się dac dużo wyłapać

wychodzi na to że wasz pit no niby zostal rozliczony poprawnie w oparciu o posiadane dane ale za to bezmyślnie i automatycznie również w oparciu o tych posiadanie

skarbówka ma 3 miesiące na wszelakie zwroty w normalny trybie rozliczeniowym, a jak jest w przypadku korekt nie wiem
cyd
moko.
w przypadku korekt też do 3 m-cy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.