To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ciąza po poronieniu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Kari27
Mi po drugim poronieniu lekarz kazał poczekac 6 m-cy ze staraniami a ja w trzecim cyklu juz zaszlam w ciąże,miałam tylko dwie @ a trzecia sie juz nie pojawiła .Ciąża przebiegała prawidłowo a synek urodził się zdrowy prawie 4 kilowy.
Cortinka trzymam kciuki i życze wszystkiego dobrego.
Cortinka230
Dziekuje dziewczyny za dodanie otuchy- to mi teraz bardzo potrzebne. W środę idę na ostatnie badanie (ten nieszczesny test Hpv) i od środy chyba będe miała pozwolenie na staranka:) Ciesze sie ale im bardziej zbliża się ten moment odczuwam większy strach , że będzie coś nie tak...

Pozdrawiam i całuje każdą z Was z osobna:)
beata_77
Wszystko bedzie dobrze icon_smile.gif

Ponawiam zaproszenie moni28. Dawaj na staraczki : https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=56604
Tam sie wszystkie zarażamy, fluidkujemy, miło jest bardzo icon_smile.gif
Cortinka230
DZIEWCZYNKI- ZACZĘŁAM STARANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boje sie ale ryzyko trzeba podejmowac.... Ciągle czekam na wyniki testu hpv, ale lekarka twierdzi że bez względu na wynik mam sie starac... Trochę to dziwne ale ufam jej:)
Oby sie udało.. Trzymajcie kciuki 06.gif
mamakapselka
Cortinka230 trzymam kciuki z całych sił i myślę o Was!
4xpo 2x 8x raz po raz o północy ze 2x i nad ranem jeszcze raz i oto sposób: sprawdzony 06.gif
buziaczki posyłam
krysia1981
Cortinka230 trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&& Mam nadzieje,ze niedlugo podzielisz sie z nami cudowna nowinka icon_smile.gif Uda sie-napewno icon_smile.gif Musisz w to wierzyc &&&&&&&
Cortinka230
Mamadzwoneczka Twój przykład pokazuje , że trzeba wierzyc..... mam nadzieje!! Krysiu dziękuje - chciałabym już wkrótce zobaczyc na teściku II kreseczki. Wróżka przepowiedziała że jeszczew tym roku. Choc nie bardzo wierze w takie rzeczy to mam nadzieje że sie sprawdzi!!!!!
krysia1981
Zycze Ci tego z calego serca Cortinko icon_smile.gif Ja swoje II kreseczki zobaczylam zaraz po pierwszym cyklu i teraz to juz 4 miesiac jak rosnie we mnie nasze malenstwo,.Mam nadzieje,ze Ty tez nie bedziesz musiala dlugo czekac na ten cud &&&&&&&
Fiefiora
Cortinka - trzymam kciuki za starania i za dobre wyniki!

Krysia - a jak u Ciebie?

Zapraszam na starajace sie!
krysia1981
Fiefiora dziekuje icon_smile.gif wszystko jak najlepiej sie uklada icon_smile.gif Malenstwo rosnie slicznie,serduszko bije i mam nadzieje,ze tak juz bedzie icon_smile.gif Termin mam na 28 kwietnia icon_smile.gif Boje sie,ale jestem pelna wiary,ze bedzie dobrze
Fiefiora
Krysia - to gratuluje serdecznie! Czemu sie nie ujawniałaś? Takimi wspaniałymi wieściami to trzeba sie dzelić! Jeszcze raz gratuluje i spokojnej reszty ciąży a to już prawie połowa icon_smile.gif Zdrowego maleństwa! Wiesz już kto mieszka u Ciebie w brzuszku?
krysia1981
Dziekuje icon_smile.gif Jeszcze niewiem,skan okreslajacy plec bede miala 9 grudnia icon_smile.gif Dla nas najwazniejsze,zeby malenstwo bylo zdrowe
Cortinka230
Krysiu trzymam kciuki i mam nadzieje że niedługo do Ciebie dołącze!!!

Buziaczki
MoniZ
krysia super wiadomosci!!!! zobaczysz wszystko bedzie dobrze i malenswto urodzi sie zdrowiutkie przytul.gif
zycze spokojnego ciazowania!!!
beata1104
Ja takze poronilam 6.09.07 w moje imieniny okazalo sie ze dziecko nie zyje i nie chce samoistnie sie poronic, Trzebabylo zrobic zabieg na sali operacyjnej w narkozie. Do tego doszlo zakarzenie macicy i 3 tyg. spedzone w szpitalu. Lekarz kazal odczekac 6 m-cy. ale dopiero po roku udalo sie znow zafasolkowac.

Pozdrawiam Was wszyskich i zycze szybkiego zafasokowania przytul.gif




krysia1981
dzisiaj mialam USG w 20 tyg ciazy icon_smile.gif dzidzia jest zdrowa,rozmiary prawidlowe i jestesmy bardzo szczesliwi :)jeszcze sie pochwale,ze to najprawdopodobniej dziewczynka icon_smile.gif
dziewczyny wierzcie i walczcie o to szczescie,bo warto icon_smile.gif
Fiefiora
Krysia - gratuluje! Ciesze sie że maleńka zdrowa! Dawaj fotki!
k0k0ska
Gratuluje Krysia icon_smile.gif

DZIEWCZYNY mam do Was pytanie: po poronieniu dostałam odrazu tabsy anty i brałam 2 opakowania yasmin, a teraz lekarz przepisal mi inne i ja nie wiem czy ta zmiana mogla miec jakis wyplyw na antykoncepcję bo coś mi sie dziwnego dzieje:

po pierwsze tak jak na poczatku ciazy, mam brak apetytu, 2 dni temu mialam bole jajnikow, schudlam troszke i w glowie mi sie czasem zakręci , wszystko mialam na poczatku tej nieudanej ciazy i troszke sie martwie, co wy o tym myslicie?

dodam ze krawiewienie tez bylo dziwne jak na krawiewienie z tabletek anty ..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.