To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

♣♥♥♣ GRUDNIOWYCH PREZENCIKÓW CZ.3 ♣♥♥♣

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
asiaopolskie
GRUDNIOWE PREZENCIKI cz.3









☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻



~~** NASZE GRUDNIOWE CUDA **~~


☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻







DAWIDEK,MATEUSZEK,KRZYÅš synowie Karoli24 urodzeni 08.10.2007 godz.??icon_confused.gif? waga 1450g,1300g,1300g i 39cm,41cm,42cm



TOSIA córeczka Saskii urodzona05.11.2007 godz.23:20 waga 3080g i 51cm




NELLY córeczka Emmy24 urodzona30.11.2007 godz.??icon_confused.gif? waga 3475g i 49cm




SZYMONEK synek Bibi urodzony 01.12.2007 godz.02:10 waga 3790g i 56cm





ADRIANEK synek *Arlety* urodzony 02.12.2007 godz.05:25 waga 3450g i 52cm



ZOSIA córeczka Adasi urodzona 02.12.2007 godz.20:40 waga 3250g i 52cm



VICTORIA córeczka Alex87 urodzona 03.12.2007 godz.11:21 waga 3975g i 56cm



AMELKA córeczka Moni2007 urodzona 05.12.2007 godz.11:02 waga 3240g i 52cm




VICTORIA córeczka Marti26 urodzona 05.12.2007 godz.18:07 waga 3400g i ??cm




JULIA córeczka Justiny urodzona 07.12.2007 godz.21:55 waga 3740g i 56cm



NADIA córeczka Klekotki urodzona 10.12.2007 godz.21:52 waga 3130g i 53cm



DAWIDEK synek Anulki81 urodzony 11.12.2007 godz.03:50 waga 3410g i 56cm



JULIA córeczka Basifwp urodzona 11.12.2007 godz.18:40 waga 3470g i ??cm



ALEKSANDER synek Nel urodzony 13.12.2007 godz.09:00 waga 2700g i 53cm





OLIWIA córeczka Sharlee urodzona 19.12.2007 godz.05:00 waga 2720g i 52cm



MAGDUSIA córeczka Martki1977 urodzona 20.12.2007 godz.16:00 waga 3480g i 56cm



FILIPEK synek Iwasz2 urodzony 21.12.2007 godz.09:43 waga 4230g i 59cm




KUBUÅš synek Aseti urodzony 22.12.2007 godz.14:25 waga 4030g i 58cm



TYMONEK synek Parasolki urodzony 24.12.2007 godz.11:25 waga 3970g i 57cm



IDUSIA córeczka Faro urodzona 24.12.2007 godz.17:30 waga 3500g i 58cm



TOMASZEK synek Asiopolskie urodzony 26.12.2007 godz.00:53 waga 3540g i 54cm






→ WSPOMNIEŃ CZAS ←



CIÄ„Å»A →TU


GRUDNIOWE PREZENCIKI CZ. I →
TU
marti26
meldujemy sie 06.gif
monia2007
I ja też!!! brawo_bis.gif
parasolka
i ja siÄ™ meldujÄ™
jakoś czasu nie mam na pisanie bo starszy dzieć pojechał na wakacje a my szalejemy towarzysko, niestety Tymon o swojej porze koło 20 daje czadu i po prostu trzeba go połozyć spać / w samochodzie jakoś nie chce/
zastanawiam się co zrobimy w tej Toskani jak tam głównie życie wieczorem się toczy

witaj Monia jak tam po urlopie, Ty zdąrzyłaś wrócić a ja zdjęć ze spotkania jeszcze nie wstawiłam 43.gif

dziś byłam z Tymonem na kontroli u pulmonologa - aktualnie jest ok
aiwasz
jestem , jestem... Asiu ale ładnie zakończyłas 03.gif

I stawiam za 7 miesiac Filipcia brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif


my dzis bylismy w Lesznie u rodzinki w odwiedzinki, fajnie było...

monia witaj , witaj, dzióbku 06.gif
marti26
za Filipka impreza.gif
Bibi:-)
To i ja melduję się na nowym wąteczku. <br>Wskoczyłam gościnnie na laptopa szwagra. U nas jest godzinę w tył, więc z siedzeniem na kompie mam godzinny zapas tzn. u nas jest dopiero 22.41. <br>Lot przeżyliśmy. Najgorsze lądowanie. Nieźle mi uszy przytkało...Nie pomogła guma, picie, dmuchanie itp. Szymek spał godzinę, resztę był grzeczny. Widoki niesamowite. Jutro jedziemy oglądać klify, dziś byliśmy nad oceanem. Pogoda kiepska, ale na szczęście humory dopisują. Zresztą z tego co wiem, w Polsce też średnio na jeża... Acha, i chusta przydała się rewelacyjnie, bo z wózkiem, to byśmy się ładnie zakopali...

Moniu, witaj po urlopie i już spieszę by życzyć miłej i bezstresowej pracy 06.gif

Anulek, Szymek też pewnie siedzi, zabiera się za raczkowanie, ale na razie brak oznak do chodzenia. Stał kilka sekund przy łóżku jak go postawiłam, ale już tak nie ćwiczymy. Poza tym faceci zawsze woln iej łapią i dlatego nasze forumowe laseczki będą zawsze szybsze.

Kilka zdjęć:
ogród japoński-Wrocław


Plaża nad oceanem

monia2007
Bibi zdjęcia super.
Ja nie wiem kiedy bede miała choć chwilkę na wklejenie swoich.Mam nadzieje,ze uda mi się wyskrobać troche czasu.

Mamy skierowanie na ekg z Melą. 32.gif .Pani doktor słyszała szmer i "pukanie" jest wydłuzone.
Anulek81
Meldujemy siÄ™ i my 06.gif

Bibi jakie piękne widoki. Prosiłabym o fotki znad klifów 08.gif 06.gif Odpoczywajcie i bawcie się icon_biggrin.gif

Monia co do ochrony łóżeczka, to kuzynka szczebelki dodatkowo zabezpieczała ręcznikiem, ale to chyba bardziej po to, by małej nóżki między szczebelki nie wchodziły.
Trzymam kciuki za Amelkę. Na pewno wszystko jest ok, ale lepiej dmuchać na zimne i porobić wszystkie badania przytul.gif Będzie dobrze przytul.gif

Za 7 miesięcy Filipka brawo_bis.gif impreza.gif brawo_bis.gif

Ostatno nocki nam się zaczęły regulować. Pierwsza pobudka mdzy 24-1, a potem okolo 5 i wstajemy 8-9. Jeszcze daleko nam do całych przespanych nocy, ale nie narzekam, bo teraz i tak jest super w porównaniu do zeszłego miesiąca icon_biggrin.gif
monia2007
Za Filipka impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Melka zasypia około 21ej i śpi do 7,8ej.

Co do jedzenia to już 1 słoiczek jej nie wystarcza,ale 2 jej nie daję,tylkę po jedzeniu daję pić.Nie wiem czy dobrze robię.
marti26
czesc sloneczka 06.gif

Bibi zdjecia super

Monia trzymam kciuki za Melunie zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze przytul.gif

tak sobie siedze i patrze na moje kochane dziecie i smiac mi sie chce niestrudzenie od godz cwiczy stanie,robienie kilku kroczkow i bezpieczne siadanie 06.gif tak fajnie to wyglada wczesniej zostawiala poprostu bok lozeczka i padala jak jej wychodzilo a teraz juz sie nauczyla jak pomalutku sobie usiasc 06.gif

wczoraj smialam sie do M ze to nasze kochane dziecie szybciej sie chyba nauczy chodzic niz doczeka zebow 03.gif
Anulek81
Monia niezły łakomczuszek z Melki, ale ja robię podobnie 06.gif Dawidek zje tyle ile mu dam, czyli 1 słoiczek, a potem się jeszcze domaga, więc daję mu wodę do popicia. Po dwóch godzinach cycuś i idzie spać, jak wstanie to deserek. Czasami mam wrażenie, że mógłby jeść non stop.

Marti ale z Vikuni zdolna panna. To niesamowite, jak nasze maluchy dorastajÄ… 06.gif icon_wink.gif
klekotka
I ja sie mulduje na nowym wąteczku 06.gif ostatnio rzadko bywam na forum, bo w pracy mam totalne urwanie głowy (w domu z reszta też, bo po mału sie pakujemy - w końcu tira zabieramy 08.gif 03.gif 04.gif ) a jeszcze sporo rzeczy mam do zrobienia.

Dołączam się do toaścików wszystkich dzieciątek i z okazji urodzinek i imieninek i kolejnych postępów. impreza.gif

Nadusia jeszcze nie staje, ale już ładnie siedzi. Z raczkowaniem troche słabiej, ale podejrzewam, że załapie lada moment. Zebiska nadal nie chcą wyjść i znowu pogorszyl jej się apetyt 32.gif a juz tak ładnie jadła... Idę z nią dzisiaj do pediatry (przy okazji zważymy), bo znowuy dostała odparzenia na dupce i muszę skołować maść (bedzie na wyjazd od razu 08.gif )
Ostatnio w ciągu dnia (doby) zjada ok 450-520 ml mleka (łącznie modyfikowanewgo i mojego) + słoiczek deserku i 3/4-1 słoiczek zupki. Czy to nie za mało?

monia tęskno nam było za Tobą 06.gif
aiwasz
klekotko nie weim jak z tym mlekiem, bo cyca nie zbadam ile wypija, ale deserki i dania podobnie je.

naprawde , co ta Vika wyprawia, toz to szok...icon_smile.gif

monia, zdjecia prosze, niech chociaz popatrze!!!
marti26
oj wyprawia wyprawia 03.gif 06.gif 08.gif

dzis bylismy na zakupach bo sloiczki z mieskiem sie pokonczyly i wiecie co kupilam malej ...strusia(mam nadzieje ze jej bedzie smakowal) 08.gif
aiwasz
nie no , strusia to jeszcze w słoiczku nie widzialam icon_eek.gif , ale numer
klekotka
My po wczorajszej wizycie u lekrza jesteśmy zadowolone 06.gif Nadusia przez 2 tygodnie przytyła 260g i waży 7295 g. Ale się cieszę, bo juz się martwiłam. Dodatkowo dostałam maść na odparzenia bo po zmianie pieluch na "biedronkowe" to cholerstwo wylazło, a z resztą na wyjeździe się przyda na te upały. Pediatra zapisała mi jeszcze "w razie czego" antybiotyk na wyjazd gdyby byl problem z oskrzelami lub zapaleniem gardła na wakacjach. Pozostaje tylko to wszystko zapakować do "tira" i heja

marti ale maslisz tej swojej córeczce 08.gif To ja nawet jeszcze strusia nie próbowałam icon_rolleyes.gif

monia Iwasz dobrze pisze - zdjęcia prosimy
klekotka
No i stawiam soczek na zmój 1000 post brawo_bis.gif impreza.gif pijak.gif
martka1977
Klekotko, no to za 1000 post icon_smile.gif pijak.gif

Iwasz, toaścik za Filipka impreza.gif

Bibi, zdjęcia piękne. Ja też czekam na te klify icon_wink.gif

Anulek, oby te nocki takie już zostały.

Marti, te nasze córki chyba się dogadały jakośicon_smile.gif Magda ze wstawaniem nie ma problemów. Raczkuje jak rakieta. No a wczoraj zaczęła ćwiczyć chodzenie. Staje przy łóżku i stawia te malutkie stópki przed siebie. Nie mogę się nadziwić,że to wszystko tak szybko się dzieje. Wczoraj jak zobaczyłam ją tak "dreptającą" to łzy mi same pociekły. Z radości i z żalu, że to moje dziecię tak szybko rośnie.
Justina
Meldujemy siÄ™ i my w nowej odslonie. icon_smile.gif

Od niedzieli jestesmy spowrotem u teściów. Niestety wakacje nam się skończyły a było tak fajnie. icon_smile.gif
Postaram sie wieczorkiem napisac wiecej icon_smile.gif
Anulek81
Klekotko Co do jedzonka, gdyby Nadusi było za mało, na pewno by odpowiednio zareagowała icon_wink.gif Super, że u lekarza wszystko ok. Powodzenia w pakowaniu. I przyłączam się do toaściku za 1000 post pijak.gif impreza.gif

Marti i jak obiadek ze strusia smakował Vikusi? icon_biggrin.gif

Martka rzeczywiście te nasze maluszki strasznie szybko rosną. Madzia rzeczywiście szybciutko uczy się nowych rzeczy. Brawa dla niej brawo_bis.gif

Monia dziewczyny majÄ… racjÄ™- czekamy na fotki icon_biggrin.gif

Justina witaj po wakacjach icon_biggrin.gif Dostałaś może sms-a?

Dzisiaj mój Niuniek pobił rekord w spaniu. Obudził się dopiero o 10.30 37.gif 23.gif W nocy miał 3 pobudki, w tym o 2.30 z godzinę nie spał. Przypomniały mi się początki naszych nocek.

Laptop znowu wariuje i chyba czeka mnie kolejny format i instalka systemu. 21.gif

POgoda u nas okropna, wieje paskudnie i na dwór już nie pójdziemy.
parasolka
jak nie urok to przemarsz wojsk 21.gif
Tymon ma chyba 3 dniówke, zagorączkował w nocy i przez cały czas 39 z kreskami,
na szczęście reaguje na leki zbijając ale i tak cały dzień wyje 37.gif


a tyle miałam w tym tygodniu zrobić icon_evil.gif
marti26
Anulek strusia jeszcze nie testowalysmy moze jutro napewno napisze czy smakowal czy nie 06.gif

moje dziecie dalo mi dzis tak popalic jak nigdy wszystko dzis bylo nie tak i nic jej nie pasowalo moze to te zeby co ida ida i wyjsc nie moga 41.gif teraz wreszcie usnela i mam nadzieje ze pospi chociaz pare godz

nie straszcie tak ta pogoda ze taka do niczego bo co ja bede robic jak do Pol przyjade 21.gif tu nadal pieknie i upalnie nie pamietam kiedy padal deszcz 08.gif

a monia nam zaginela czy co??
marti26
Parasolko przytul.gif przytul.gif przytul.gif
parasolka
Marti u nas też dziś upał 03.gif
Anulek81
Parasolko przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Marti pewnie ząbki męczą Vikusię, biedactwo. Niech jak najszybciej już wyjdą.
Może za kilka dni wyjdzie słoneczko i będzie w końcu pogoda. Na pewno jak przyjedziesz, będzie ciepło i słonecznie icon_biggrin.gif




monia2007
Parasolko trzymam kciuki za Tymonka.

Marti nie zaginęłam,tylko wrócilam do pracy 32.gif i jak juz wrócę to na nic nie mam czasu. 32.gif i sily.

W sobotÄ™ o 11ej mamy echo i ekg.
parasolka
Monia będzie dobrze nie martw sie przytul.gif

a u nas gorÄ…czki ciÄ…g dalszy 37.gif
monia2007
Parasolko jak 3 dniówka to tylko,albo aż do jutra.

Mela nauczy.ła się robić pa pa.Dość niezdarnie ale robi 06.gif
martka1977
Monia, będzie dobrze. Na pewno.

Parasolko, zdrówka dla Tymka. Biedactwo. Namęczy się. No a Ty z nim.

No i wielki soczek impreza.gif za 7 miesięcy Tymka i Idusi !!!!

My od wtorku siedzimy w warszawie. M. ma tu kilka spotkań służbowych a my korzystamy z okazji i spotykamy się ze znajomymi. Fajnie bo teściów nie ma icon_smile.gif więc jest święty spokój. Wczoraj byłam z Madzią i koleżanką i jej synem w kinie. Rewelacja. Seans dla matek z maluchami. Dzieci zachowywały się fantastycznie. Moje dziecię integrowało się z kolegą i nowymi koleżankami. I uczyło się zdobywać schodki. A film spokojnie dało się obejrzeć. To było moje pierwsze wyjście do kina po urodzeniu Magdy.

Marti, u nas dzisiaj pogoda do kitu. Ale od soboty ma być znowu bardzo ciepło.
monia2007
To i ja się dołączam do toaściku za Tymka i Idusie impreza.gif impreza.gif impreza.gif
marti26
za Tymka i Idusie impreza.gif
Anulek81
Za Tymka i IdusiÄ™ brawo_bis.gif impreza.gif brawo_bis.gif

Monia na pewno wszystko będzie dobrze przytul.gif

Martka na pewno fajnie tak wyjść do kina z maluszkiem. U nas też pogoda kiepska, od rana pada i siedzimy w domu.

marti26
chetnie podesle troche slonca 08.gif
Anulek81
Oj, Marti byłoby wspaniale 08.gif U nas od tygodnia ponuro i pochmurno i na dodatek pada. Nic się nie chce przez tę pogodę.
klekotka
Dołączam się do toaściku za Tymonka i idusię. Oby Tymus jak najszybciej wyzdrowiał.

Gdybym juz nie zdążyła zajrzeć, to wypiję jeszcze za 1.08 - 8 m-c Szymka bibi i imieninki Nadusi 06.gif
marti26
strus bardzo Vikuni smakowal 06.gif
monia2007
Marti a Ty próbowałaś?Dobry?
Ja też dałam wczoraj Melce"nowy"słoik: delikatny indyk w pomidorach z podwójną porcja miesa-słoik ma chyba 170ml.Zjadła 06.gif
Poza tym daję:krem dyniowy z żółtkiem 1 raz w tyg,jarzynki z rybką po grecku 1 raz w tyg,a inne to
;:zupka jarzynowa z kurczakiem i kaszką manną,wszystkie zupki z królikiem,indykiem,jagniecina,cielęciną.Wczoraj kupiłam pomidorówkę z ryzem.Na razie wszystko jest oki.

Przed wczoraj ugotowałam rosołek.Dałam go Melce z marchewką,pitruszką i selerkiem i z kawałkiem mieska z kurczaka.Do tego zrobiłam lane kluseczki z samego żółtka.Jadła ,aż jej się uszy trzęsły i nic jej nie było.

Melka jak sie ją tryma za rączki a ona stoi ,to udaje jej się zrobić parę kroczków,ale nie w tę strone co trzeba.Chodzi do tyłu.Mamy przy tym kupę śmiechu.

Nie macie wrażenia,że czas zasuwa niemilosiernie szybko? 32.gif
martka1977
Oj zasuwa ten czas, zasuwa. Ja nie mogę się nadziwić, że te maluchy tak szybko się rozwijają. Codziennie odkrywają coś nowego. To niesamowite. Madzia nieustannie ćwiczy stanie i poruszanie się przy łóżku. Leżenie jest be. Leży jak już naprawdę się zmęczy tymi ćwiczeniami. No i nie mogę wyjść nawet na sekundę z pokoju bo od razu nurkuje pod łóżko albo próbuje wstać łapiąc się kwiatka:)
Monia, mam pytanie do Ciebie. Gdzie lepiej pojechać po zupki i deserki dla małej? Makro czy Sellgros?? I gdzie jest większy wybór. Muszę zrobić zapasy bo wszystko nam się kończy.

No i w końcu wyszło słońce icon_smile.gif
monia2007
Marta ja w Makro nie robie bo dla mnie to tam żaden wybór.Kupujemy w selgrosie przy Połczyńskiej.Zawsze maja to co potrzebuję a zdarza się,ze pakują w 3 pak i 1 jest gratis.Generalnie jest taniej.
Ja np.jak chcę wprowadzic nowość to idę wtedy do sklepu i kupuje słoik.Jak Meli smakuje to lecę po zgrzewkę.
Dałaś Madzi rybkę.Jest po 6ym m-cu.Spróbuj.Moja po prostu ja uwielbia.

Oj,ty ty niedobra.A do mnie to nie przyjechałaś!Tak się odwiedza znajomych w stolicy? 06.gif
aiwasz
w koncu ciepło:))
ja jestem przerażona tym uciekającym czasem... a jeszcze dopiero co mowilam ze do tego wrzesnia tak daleko:(

Filip najbardziej lubi kurczaka z warzywami w śliwkowym albo jabłkowym puree i co drugi dzien z żółtkiem.

a co do rozwoju to Fifi najbardziej lubuje sie w siedzeniu i bawieniu roznymi zabawkami, leniuszek jeden:)))
aiwasz
monia wlasnie musze mu tą rybkę dac spróbować
monia2007
No ciekawa jestem czy mu posmakuje?Iwonka dajesz żśółtko co 2 dzień czy 2 razy w tyg?
aiwasz
piszą ze powinno się dawać pół żółtka co drugi dzień
monia2007
UPS JA DAJE 1 RAZ W TYG.
Dodajesz do zupki?
monia2007
Ide do roboty.paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 32.gif
dzis do 19ej. 41.gif
marti26
Monia no pewnie ze probowalam i jest naprawde dobry ma bardzo delikatny smak 06.gif
Anulek81
Dawidek je to samo co Amelka 06.gif Wczoraj po raz pierwszy zjadł rybkę po grecku. Cały słoiczek zjadł w 10 minut icon_eek.gif Jak nigdy 03.gif

Monia ja podaję żółtko 2 razy w tygodniu, dając Dawidkowi zupkę krem dyniowy z żółtkiem.

Marti super, że Vikusi struś smakował i mamie też 08.gif 06.gif

Iwasz nasze chłopaki to jednak leniuszki icon_biggrin.gif Dawidek też najbardziej lubi siedzieć i bawić się . Czasami leżąc na brzuszku poczołga się i na tym na razie koniec.

A co do uciekającego czasu, to zby szybko mija. Ani się obejrzę, a już wieczór i kolejny dzień minął. A wrzesień coraz bliżej 29.gif

U nas wyjrzało słonko i temperatura podskoczyła do 26 w cieniu. Wczoraj było zaledwie 18. Ta pogoda mnie wykańcza. Idę zrobić sobie kawę, bo bez niej nie da się funkcjonować.
aiwasz
u nas tez skwar. poszlismy kupic sobie lody i zjedlismy juz na ogrodzie w cieniu. milutko. a teraz tez pije kawke. anulek ja bez tego tez nie funkcjonuje.
a te nasze grubaski, to co sie beda przemeczac;)))
marti26
to widze ze troche sloneczka wam podeslalam 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.