To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dołączam do Was, niestety...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
misiunia_29
Wizyte mam w następny wtorek. Pierwszą poroniłam w 12 tyg. lekarz powiedział, że mogła to być wada genetyczna, z drugą nie było wiadomo. A jeżeli chodzi o badania to będę robić tylko podstawowe.
Cortinka230
Mago widze że nie tylko ja mam takie podejście do sprawy:) Przez te 3 miesiące porobiłam naprwde sporo badań żeby potem sobie nie wyrzucac, że czegoś nie zrobiłam.... A więc tak robiłam: toxoplazmozę, różyczkę, prolaktynę, progesteron, chlamidię, tarczycę, przeciwciała przeciwjądrowe ANA i Ana 2 , antykoagulant tocznia, ijeszcze kilka innych których nie pamiętam. Teraz idę jeszcze na cytologię, wymaz i prolaktynę po obciążeniu- zamierzam to zrobic jeszcze w tym miesiącu i .... zacząc ponownie. Jedynym badaniem którego nie zrobiłam a chciałabym jest kariotyp- ale nie ma się co oszukiwac, nie stac mnie zapłacic tego prywatnie..... Zresztą to badanie odpowie mi tylko na pytanie czy jest jakiś problem w genach i jeśli jest to ile mam szans na urodzenie dziecka- nie można genów leczyc (tak to sobie tłumacze icon_smile.gif)

Boje się jak cholera a na dodatek coś mi serduszko nawala... za dużo jak na mnie tego wszystkiego 41.gif
mago
Co z misiuniÄ…?
Cortinka230
MISIUNIA odezwij siÄ™!!!!!!!!!

Wszystko ok????????????????
mago
Cortinka, widziałam, że misiunia odezwała sie na innym forum, że wszystko jest ok.
A ja pisałam w wątku Mamadzwoneczka o niespodziewanym początku moich starań ...icon_smile.gif
mago
...starania podjęte... icon_smile.gif
misiunia_29
Przepraszam, że się nie odzywałam, ale teraz też weszłam tu przez przypadek. Dziękuje za troskę. Kochane jesteście. U mnie wszystko narazie ok. Byłam ostatnio u lekarza, bo dostałam silnych bóli brzucha i okazało się, że mam mieśniaka na macicy i uciska na pęcherzyk ciążowy co wywołuje skurcze i twardnienie brzucha. W 5 m-cu lekarz sprawdzi na jakiej ściance się znajduje łożysko jak na tej samej co jest mięśniak to czeka mnie leżenie.
Sabina
Dopinguję Was po cichu. Marząc sobie, że ja też jeszcze te 2 kreski zobaczę. icon_smile.gif
Sabina
CYTAT(Agulka 333 @ Sat, 16 Aug 2008 - 21:44) *
Pewnie tak jest prościej i bezpieczniej ale jest coś takiego jak syndrom dziecka utraconego. Pragnienie zapełnienia powstałej pustki po utraconym dziecku powoduje głód - straszne pragnienie kolejnego dziecka.
Wiem coś o tym bo sama to przeżyłam.

Mago rozumiem CiÄ™ i trzymam kciuki za Twoje starania - nie poddawaj siÄ™.



Właśnie to przeczytałam. Dziękuję Ci za te słowa!!!!!!!!!!
Bardzo.

Zaczynałam już o sobie myśleć jak o wariatce 41.gif
Chcieć.....6, jest dla otoczenia nie zrozumiałe kompletnie. icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.