To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

o wózkach ,wiem ,ze bylo ale inaczej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Arwena.
To ja jeszcze podniosę temat. Mamami co sądzisz o Peg Perego GT3? Pliko już znam, bo miałam przy Kubie ale tego GT3 nie udało mi się nigdzie na żywo pomacać.
mamami
I tu Cię Arwenko zaskoczę. Nic nie sądze bo kompletnie nie znam tego wózka ale mogę zasięgnąc jezyka gdzie trzeba.
Arwena.
To ja Cię bardzo proszę zasięgnij icon_smile.gif.
agabr
No i pieknie zarlo i zdechlo.Juz bylamzdecydowana na Quinny buzz ale malgos dz. powiedziala ze kolko przednie robi co chce .A ja w koncu nie chce takiego kolka.W tym momencie stan wyglada tak ,ze moj maz odmawia rozmow o wozkach kategorycznie.Doszlam do wniosku , ze wozkow idealnych nie ma.A Zoche bede w zebach nosic .I mowie to ja -osoba , ktora nie ma problemow z podejmowaniem decyzji icon_smile.gif.b
zilka
CYTAT(agnieszkabryndza @ Sat, 15 Nov 2008 - 14:43) *
Doszlam do wniosku , ze wozkow idealnych nie ma.


Lepiej późno niż wcale 06.gif ale i tak nieco zdumiewa mnie waga problemu w komplecie z osobą, jeśli nieśmiało mogę swoje zdumienie wyrazić 06.gif
agabr
No toc mowie , ze mnie tez zdumiewa.Odkrywam nowe poklady samej siebie.icon_wink.gif.b
barbie33
Moja bratowa ma Stokke i kilka razy byłam na spacerku i z jej wypowiedzi ... wózeczek super... a do tego mega leciutki i szybko bez problemowo można do wcisnąc do autka.... no i super futurystycznie wygląda...
Choco.
Agnieszka- w moim Buzzie przednie kółko wcale nie robiło mi, co chciało. Można je zablokować w razie potrzeby ale ja korzystałam z tego tylko na plaży. Nie miałam do niego żadnych zastrzeżeń.
Ewelinek
CYTAT(Chocolate @ Sat, 15 Nov 2008 - 15:38) *
Można je zablokować w razie potrzeby


Szczerze mówiąc to jak jeździłoby się wtedy tak jak Zapp'em z zablokowanym przednim kołem to porażka - ale tu tak tylko teoretycznie widzę podobieństwo icon_wink.gif
Choco.
Wiesz, nie wiem jak się jeździ z zablokowanym bo tak jak pisałam, tylko na plaży się przydawało. Pozatym nie było potrzeby, wręcz przeciwnie- dla mnie stanowiło ono wielki plus wózka.
Arwena.
To znowu ja : icon_mrgreen.gif

A np. taki Mutsy 3rider?
jl101
To i ja dołożę swoje. Uważam, że Twoje wymagania może spełnić mimo wszystko peg perego. Sprawdź model Uno, możesz dokupić do niego fotelik z bazą, który łatwo wpiąć, a wózek ponoć sam w sobie nadaje się do przewożenia noworodka. Poza tym jest jeszcze nowy model Skate, który moim zdaniem też wygląda fajnie i z głębokiego wózka robisz spacerówkę (czyli jakby odwrotnie) a na szybkie wyjazdy bierzesz sam stelaż i fotelik. No mam sentyment do peg perego, nie da się ukryć.
justyna
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.