To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mam w kuchni mało miejsca, a w portfelu mało kasy ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Agnieszka.zg
powiem tylko tyle expres cisnieniowy miałam i to ten z górnej połki, nie sprawdził się u mnie ,kupiłam solidny spieniacz do kawy i sama teraz się nauczyłam robic taką caffe latte że niejedna kawiarnia wymiata ( chwale się a co0 kolezanki uwielbiają moja kawusię . uwazam że nie warto wydawać ponad 3-- czy 400zł. zainwestuj 60 zł .w spieniacz i wystarcz a przy okazji dzieciaki uwielbiają pić samo mleko ze spieniacza. a co się tyczy blendera to jest on najlepszy odkąd go mam mikser kasia poszedł w ostawkę i sporadycznie go tylko uzywam . jesli chcesz głębszej porady co do spieniacza to zapraszam na priv
skanna
Ze spieniaczem to się zgodzę, o ile masz na myśli ten z dzbankiem. Ale to Paka już u mnie widziała icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Widziała i przetestowała icon_smile.gif To czym mnie uraczyłaś, Skanno, to mi się po nocach śni icon_smile.gif
cydorka
CYTAT(skanna @ Mon, 02 Feb 2009 - 21:50) *
Ze spieniaczem to się zgodzę, o ile masz na myśli ten z dzbankiem. Ale to Paka już u mnie widziała icon_smile.gif

a zdradzicie o czym mowa konkretnie, polecicie?
bo ja aktualnie do ekspresu tylko powzdychać mogę a spieniacz a i owszem
cyd
Dorka
CYTAT(Dorka @ Sun, 25 Jan 2009 - 11:53) *
A czy wiecie, czy gdzieś można dokupić tylko sam pojemnik do tarkowania z tarkami jako osobne akcesorium? Resztę mam z innego modelu, a chętnie bym wzbogaciła sobie zestaw.

Pojawiły się właśnie na Allegro Przystawka siekająca Braun FP 6000 tylko cena 150zł (a w tym zestawie są tylko 2 tarcze, inne trzeba by domawiać, może warto kupić ten zestaw co Paka, a niepotrzebną resztę rozprzedać icon_smile.gif
Paka a jak sprawuje Ci siÄ™ to przystawka? JesteÅ› zadowolona?
mama4
CYTAT(Bogusia123456 @ Fri, 23 Jan 2009 - 18:13) *
Co do robota, mam do 2 slabosc, ale nie wiem czy ktorys spelnia warunki cenowo-gabarytowe icon_smile.gif

A express do kawy mam na oku i bede zamawiac ten i wylacznie ten:
https://www.electrical123.com/products/Prod...urce=Affiliates

jako ze w testach robienia kaw roznych wypada najlepiej i nie dorownuja mu nawet te z duzo wyzszej polki.
5-gwiazdkowe espresso, cappuccino i pianka rzecz jasna icon_smile.gif

A i miejsca niewiele zajmuje jak na express do kawy


Bogusiu, a mozesz powiedziec jaki to jest ekspres? Podany link juz nie dziala.
użytkownik usunięty
Wreszcie robię idealną piankę z mleka icon_smile.gif Przyszłam się pochwalić, chodzi jednak głównie o mleko. Najlepiej jest mieć taki specjalny metalowy dzbanek, wlać tam do połowy mleka ale nie uht tylko świeżego 3,2 (u mnie najlepiej sprawdziła się mlekowita). Trzymać ten dzbanek tak, żeby zrobił się w nim lekki wirek, trzeba trzymać tuż pod powierzchnią mleka i szybko wyłączyć, jak dzbanek zrobi się gorący icon_smile.gif
Abotak
CYTAT(mama4 @ Fri, 27 Feb 2009 - 02:28) *
Bogusiu, a mozesz powiedziec jaki to jest ekspres? Podany link juz nie dziala.



To DeLonghi EC330S Nie wiem czy dobrze udalo mi sie zlinkowac. Jesli tak, to taki jak w linku na amazon. icon_smile.gif
mama4
Dzieki Bogusiu, moze w koncu zdecyduje sie na taki wlasnie.
justin
CYTAT(Magda EZ @ Sun, 25 Jan 2009 - 19:37) *
o nie! zakładam nowy wątek o kawie i proszę tam się wpisywać! icon_twisted.gif



czy ten nowy wÄ…tek o kawie istnieje?
ProszÄ™ o linka

Paka, proszę o info jaki w końcu kupiłaś ekspres, czy to jest AEG EA 120 Crema i czy jesteś zadowolona.
justin
Kupiłam taki
https://www.nokaut.pl/ekspresy-do-kawy/eksp...to-de-luxe.html

nie wiem czy opanuję robienie tej pianki z mleka. Ta gorąca para trochę mnie odstrasza. Oczywiście oferma ze mnie i juz zdążyłam poparzyć sobie łapy, bo źle dokręciłam to sitko, a właściwie nie dokręciłam.
kejt.chmiel
CYTAT(Bogusia123456 @ Sat, 24 Jan 2009 - 00:13) *
Co do robota, mam do 2 slabosc, ale nie wiem czy ktorys spelnia warunki cenowo-gabarytowe icon_smile.gif

A express do kawy mam na oku i bede zamawiac ten i wylacznie ten:
https://www.electrical123.com/products/Prod...urce=Affiliates

jako ze w testach robienia kaw roznych wypada najlepiej i nie dorownuja mu nawet te z duzo wyzszej polki.
5-gwiazdkowe espresso, cappuccino i pianka rzecz jasna icon_smile.gif

A i miejsca niewiele zajmuje jak na express do kawy



Bogusiu, pozwól, że Cię zacytuję! O tym samym ekspresie chciałam napisać- jest rewelacyjny!! Nie dość, że kosztuje grosze (do 250-300zł) w Tesco, to do tego robi najlepszą kawę pod słońcem. Wiem, co mówię, bo kawa to moje drugie imię i piłam ją na 100000 sposobów. Do pięt DeLonghi nic nie dorasta. NIC.
justin
kejt.chmiel ten ekspres kosztuje od 600 zł w górę.
kejt.chmiel
Acha, więc pewnie pomyliłam modele, bo zerknęłam na nazwę marki tylko.

Ten, o którym piszę posiada mój własny brat i przysięgam na niebo i ziemię, że lepszej kawy nie piłam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.