To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAMUSIE 88 ROCZNIK ZGŁASZAĆ SIĘ:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
doroonia
Sam jeszcze nie chodzi tylko za rece albo jak sobie cos pcha icon_smile.gif
Dziewczymy trzymac kciukasy bo moja przyjaciolka wlasnie rodzi coreczke Jessice icon_biggrin.gif
MamaOkrąglinków
3mam icon_biggrin.gif ale pewnie już za późno i po wszystkim, daj znać jak jej poszło icon_biggrin.gif
doroonia
Uffff:) o 14 :20 urodzila zdrowa coreczke:) Ale fajnie,strasznie sie ciesze icon_biggrin.gif
Naz
no to szybko poszło, nie zdążyłam kciuków zacisnąć icon_wink.gif

ja tylko napisze, że Eryk w końcu nadrobił swoje zaległości i wagowo i rozwojowo, rehabilitantka, ani neurologopeda nie zadała nam żadnych ćwiczeń, jedyne co mamy robić to nie pozwalać siadać i wzmacniać kręgosłup małego
zabiegi i operacje, które miały być wykonane już nie są potrzebne, bo Eryk sobie poradził, usiądzie może koło 11-go miesiąca

ale wózka nadal nie mam, a jak młody w gondoli leży, to już mu nóżki niemal wychodzą na zewnątrz

Oskar odzwyczaił się od picia z butelki (bo jedną zgubił, a drugą zbił i ostał mu się niekapek)

Joachim uczy się dzielnie alfabetu i jest bardzo chłonny wiedzy, imiona członków rodziny z pomocą oczywiście, ale ułoży

Ja nadal chora, ale przynajmniej jeść mogę.

Idę popykać w Simsy

Nerka icon_wink.gif
sonia18a
doroonia gratulacje da przyjaciolki i malej corenki icon_smile.gif
banshee super icon_biggrin.gif bardzo sie ciesze ze eryczka tak wiele zlego ominie icon_smile.gif a do 11 miesiaca u was juz nie daleko icon_smile.gif jesli chodzi o wozek... hmm ja nie moge narzekac na moj, bo brian mimo tego ze jest duzy miesci sie bez problemu, w prawdzie gondole juz wyciagnelam,ale to dlatego ze mlody chce juz siedziec podczas spacerow, ale jesli zasnie rozkladam calkowicie na plasko i nie ma problemu z miejscem. jesli wiesz ze maluch pojezdzi ci w nim jeszcze dluuuzszy czas to moglabys kupic, ale z 2 strony to jak zwykle wydatek :/

a ja zostalam z ogromnym balaganem na ten tydzine icon_sad.gif i nie wiem jak sie wyrobie icon_sad.gif
doroonia
A co tu sie tak cicho zrobilo?Wchodze zeby se poczytac a tu 0 nowych postow nienie.gif nienie.gif
Pisal mi tu co u Was nowego slychac?Mnie dzisiaj mlody psychicznie wykonczyl...przez caly dzien ciagle sie darl o byle co,byl zmierzly jak nigdy i to ani wina zabkow ani go nic nie bolalo.Ma coraz trudniejszy charakterek i jest straszliwie uparty.Boje sie co bedzie za pare lat hehe
Na szczescie juz padl a tak wczesnie to rzadko mu sie zdarza.Wreszcie chwila ciszy i spokoju (pomijajac okropny bol glowy ktoy mnie meczy juz 2 dni).Ide chyba zaraz spac.
MamaOkrąglinków
Dorotka u nas to samo, ryk, ryk ... ale to chyba ząbki, jeden z górnej paki się przebił, teraz zaczyna drugi a i jeszcze dwójki do góry spuchnięte :/
nawet na spacer nie wyszłyśmy dzisiaj bo ciągle padało,a jak już przestało to była godzina 19 icon_sad.gif właśnie też mała zasnęła, a ja nie wiem czy poczekam za mężem czy też zaraz usnę icon_biggrin.gif
sonia18a
po 1 pani dorotko a nie laska napisac 1 posta... moze my na niego czekamy icon_wink.gif icon_razz.gif
po 2 u nas tez ryk juz 2 dzzien i nie wiadomo o co :(wszystko zle icon_sad.gif mysle ze to przez te zeby no ale nie wiem pewne icon_sad.gif gdyby umial powiedziec...

ogolnie rozpieprz wszedzie jak byl tak jest...czasu pozostalo do soboty, bo w niedziele przylatuja pradziadki brian'a a ja nie umie sie ruszyc, nie wiem od czego zaczac, a do tego juz ktorys dzien z kolei bol glowy dosiega zenitu i nie umie wytrzymac...
doroonia
No widze ze jak ja nie napisze to nikt sie nie przelamie ;P
Teraz jak chodze na to forum to mam przed oczami tylko Morganne.Po obejrzeniu jej filmikow na youtube i po tych informalcjach ze to ona jest ta niewidoczna ktora ma czelnosc jeszcze sie tu pokazywac,strasznie mi jej szczerze zal..Z jednej strony jest bezczelna i strasznie glupia ze zrobila takie cos...z drugiej bardzo mi jej zal...naprawde.Taka osoba powinna sie leczyc.Podobno sie juz leczyla ale widocznie miala zlego lekarza.Naprawde wspolczuje jej corce ze ma za matke taka niezrownowazona emocjonalnie i psychicznie matke.
Jednak zastanawie mnie jej wyglad...Na zdjeciach ze stronki ktora nam podala byla piekna,bardzo piekna,a teraz na tych filmikach ogladalam niby ta sama osobe ale jednak nie miala tego "czegos" co ta n zdjeciach.Czy to mozliwe zeby sie tak zmienila,albo wszystkie te zdjecia przerobila w photoshopie?I co wogole jej maz na to wszystko?Ciekawe czy wogole wie co ona zrobila...ehhhh wiem ze juz przynudzam jej tematem ale strasznie mnie to meczy...
co tam wogole u Was?U mnie wieje nuda,pogoda dupiata i nic mi sie niechce...buuuuuu
MamaOkrąglinków
na innym forum kogoś prosiła o przerabianie zdjęć wiec możliwe że wcześniejse były "upiększane" :/
ja nie miałam okazji z nią nigdy rozmawiać, dlatego nie włączam się do dyskusji na majówkach, ale tutaj powiesz szczerze, że to co zrobiła (jeśli to ona) to po prostu chamstwo:/ nie wyobrażam sobie wymyślać takich bzdur o swoim dziecku przecież takie coś mogło się im na prawdę przydażyć ehhh żal, żal...

u nas również nuda, zimno na dworze, wychylić nosa się nie chce
Oliwka zaczyna stawiać pierwsze kroki, puszcza się i tak około 5 przetupta, jest przy tym taka zabawna icon_biggrin.gif
a wy Dorotka myślicie już o roczku? co planujecie?
MamaOkrąglinków
a i dziewczyny mają tam jakieś wątpliwości porównują dwie "osoby" w albumie na imageshack na 71 zdjęciu M wcale nie ma tak szczupłej buzi jak na pozostałych :/
doroonia
Wedlug mnie zdjecia brzucha byly morganny (tez brzydszej) i to byla prawdziwa morganna a te zdjecia artystyczne pieknej dziewczyny to jej siostra.Ok phptoshopem mozna niezle zdjecia przerobic ale jest maly szczegol ktory wszystcy przeoczyli.Na wszystkich zdjeciach "nowej morganny ma piekne rowne zabki a znalazlam w galerii ktora kiedys nam morganna poslala zdjecia z otwarta buzia i ma wyrazna wielka szpare miedzy zebami i tego sie nieda przerobic....

Adrianek jeszcze nie stawia pierwszych krokow.Jakis ostrozny jest tylko puszcza sie tylko zeby stac.Myslimy o roczku i niemam pojecia co przygotowac.Mysle czy msze robic itd.Poza tym w tym samym czasie mezus ma urodzinki wiec bedzie podwojna imprezka.A Ty masz jakies pomysly??
MamaOkrąglinków
u nas jak narazie zero pomysłów na roczek, wiem tylko żę w domku i kto na nich będzie icon_biggrin.gif
z tą mszą też własnie sie zastanawiamy, bo u nas zawsze w ostatnią niedziele miesiąca jest błogosławieństwo rocznych dzieci, a to akurat wypada w małej urodzinki i nie wiem czy to by wystarczyło czy dodatkowa msza:/
Naz
doroonia, morganna podobno nie miała siostry tylko brata icon_rolleyes.gif, ale kto ją tam wie

a w ogóle to nie mam weny, nudno strasznie i nic się nie dzieje icon_neutral.gif
sonia18a
i tutaj cisza icon_sad.gif

mnie troche nie bylo, bo gosci mialam, pozniej musialam dojsc do ladu i skladu icon_smile.gif

moje dzieciatko zaczelo raczkowac icon_biggrin.gif wogole jakos przeszedl mu ten okres marudzenia i znow jest wszystko w porzadku icon_biggrin.gif

co do M to chyba sie nie chce wypowiadac... ale moim zdaniem te zdjecia "ladnej" morganny byly z jakiegos zagranicznego fotobloga, a ona byla caly czas ta grubsza i jej brzuszek figorowal u nas na zdjeciu... bardziej do myslenia dalo mi to skad wziela zdjecia dziaciaczkow na suwaczku Mary, skoro rowniez ta osoba byla... ale tego pewnie sie nie dowiemy, wiec mowi si trudno

doroonia widzialam na nk zdjecia adrianka icon_biggrin.gif genialna mina icon_wink.gif
justynka co do roczku jakis pomysl juz jest??
banshee co u ciebie kobieto?? jak eryczek i reszta rozbojnikow?? icon_wink.gif

Mamma20 nie wiem czy tu jeszcze zagladasz ale serdczne zyczenia z okazji urodzin icon_biggrin.gif niestety dopiero dzis, bo nie bylam na forum, ale na gg napisalam icon_biggrin.gif

dziewczyny prosze mi sie tu zaraz odzywac!!!! musimy podinesc nasza frekfencje!!!!
doroonia
Melduje sie icon_biggrin.gif Podczytuje ale jakos niemam weny zeby cos pisac. sumie nic ciekawego sie u mnie nie dzieje.Za 3 tyg mam egzanim na prawko i mam nadziee ze nie bedzie takiej paskudnej pogody jak teraz bo sie zalamie chyba... ;/
sonia18a
dorotka nic sie nie martw zdasz na pewno icon_biggrin.gif

ja tez zima zdawalam icon_biggrin.gif 16 grudnia dokladnie i to o 8 rano!!!!


gdzie was reszta??
Nessi
Ja się chyba do Was dołączę(mogę?02.gif) w sumie 87, ale nasz wątek podupadł troszkę.

Heh i ja też tak jak Dooronia egzamin mam za 3 tyg icon_neutral.gif Ciekawe czy sie egzaminator nad ciężarną zlituje.... Obyyy, bo prawko strasznie mi sie teraz przyda.

Pozdrawiam icon_smile.gif
sonia18a
a ma wyjscie icon_wink.gif ?? musi sie zlitowac, tylko sie nie denerwujcie za bardzo i bedzie dobrze icon_biggrin.gif
mnie trzymal na miescie 50 min!!! niby za dlugo, ale nie mialam na to wplywu bo jakbym cos powiedziala to by mnie oblal i na tym by sie skonczylo icon_sad.gif ale moj J jezdzil 20 min i mial zdane.... wrrr... faceci....

dziewczyny glowa do gory- musicie przyjac do wiadomosci ze zdacie i innej opcji nie ma!!! ja szlam zdac a nie zdawac...

ps. magda pewnie ze mozesz dolaczyc icon_wink.gif
sonia18a
dziolchyyyy gdzie jestescie??
Naz
a mój małżonek miał 15 egzamin i zdał icon_biggrin.gif za pierwszym razem
a, że auto mu zgasło 6 razy i raz nie patrzył tam gdzie trzeba to mu się upiekło
za rok może ja się wybiorę

i pytanie: włosy sobie farbowałam na brąż już prawie rok temu i mam teraz paskudnie wypłowiały kolor, wiecie może jak można :domowym" sposobem przyciemnić, żeby nie musieć kupować chemii? paskudnie już wyglądam icon_rolleyes.gif
doroonia
Mysle ze sok z orzechow wloskich pomoze:)
Naz
a jak toto i skąd? icon_wink.gif cimnam ja icon_wink.gif
MamaOkrąglinków
słyszałam o szamponach z henną ale nie wiem czy działają, a z resztą to też chemia :/
o orzechach gdzieś czytałam, podobno działa, ale po dość długim czasie :/
myślałam że pod moją nieobecność troszkę bardziej się rozpiszecie i dużo zaległości będę miała a tu proszę cisza no no nie ładnie
soniu urodzinki bodajze miałaś? to wszystkiego naj, naj ... spełnienia marzeń i takich tam najlepszych :* :* :*
a teraz po krótce co u mnie icon_biggrin.gif Oliwka chodzi 37.gif jeszcze czasem zaliczy glebę na tyłek ale już coraz mniej icon_biggrin.gif pokój potrafi we dwie strony zawinąć na raz, tylko na zakrętach się podtrzymuje icon_biggrin.gif ciągle tylko jej tuptanie słychać icon_biggrin.gif
robiłam wstępną listę gości na roczek i nie jest źle chociaż i tak na dwa razy rozkładamy icon_smile.gif
a teraz w niedziele mamy rocznice ślubu i tu jest problem :/ co? i jak? zero pomysłów a to już lada dzień icon_biggrin.gif
a teraz liczę na miłą lekturę co tam u was icon_razz.gif
sonia18a
CYTAT(justynka18d @ Tue, 20 Oct 2009 - 21:42) *
słyszałam o szamponach z henną ale nie wiem czy działają, a z resztą to też chemia :/
o orzechach gdzieś czytałam, podobno działa, ale po dość długim czasie :/
myślałam że pod moją nieobecność troszkę bardziej się rozpiszecie i dużo zaległości będę miała a tu proszę cisza no no nie ładnie
soniu urodzinki bodajze miałaś? to wszystkiego naj, naj ... spełnienia marzeń i takich tam najlepszych :* :* :*a teraz po krótce co u mnie icon_biggrin.gif Oliwka chodzi 37.gif jeszcze czasem zaliczy glebę na tyłek ale już coraz mniej icon_biggrin.gif pokój potrafi we dwie strony zawinąć na raz, tylko na zakrętach się podtrzymuje icon_biggrin.gif ciągle tylko jej tuptanie słychać icon_biggrin.gif
robiłam wstępną listę gości na roczek i nie jest źle chociaż i tak na dwa razy rozkładamy icon_smile.gif
a teraz w niedziele mamy rocznice ślubu i tu jest problem :/ co? i jak? zero pomysłów a to już lada dzień icon_biggrin.gif
a teraz liczę na miłą lekturę co tam u was icon_razz.gif


a dziekuje za pamiec kochana icon_biggrin.gif i gratulacje dla maluchy icon_biggrin.gif
banshee z tego co kojarze to w sklepie zielarskim kupisz 03.gif
ja tez zdalam za 1 razem, nie taki diabel straszny jak go maluja icon_wink.gif J mial wieksze wyzwanie bo zdawal po mnie... icon_razz.gif i najpierw stresowal sie moim egzaminem, a pozniej swoim... bo jak to bedzie wygladalo ze sonia zdala a ja nie icon_razz.gif na szczescie po 20 min jazdy egzaminator kazal jechac do osrodka i powiedzial mu ze zdal icon_razz.gif
doroonia
Banshee niewiem jak sie ten sok robi.Musialabym babci spytac,ale chyba teraz jest za pozno bo to sie raczej robi jak sa jeszcze zielone.
Justynka ja wlasnie szykuje prezent dla mojego ukochanego na urodziny i oprocz zwyklego prezentu wymyslilam taki album tylko la niego z moimi seksi fotkami icon_smile.gif Kumpela mi je porobila,ja je troszke obrobilam,teraz tylko wywolam,wsadze w album i mezus bedzie najszczesliwszy na swiecie bo zdjecia wyszly naprawde zaczepiscie 02.gif
Moj Adrianek juz stawia pierwsze kroki ale jest straszne ostrozny,wiec pewnie ze 2 tygodnie jeszcze potrwa zanim zacznie chodzic.Boje sie strasznie bo juz za nim nie nadarzam...hehe
sonia18a
dzien dobry pani doroonia icon_biggrin.gif w koncu pani sie odezwala, a juz mialam na gg pisac icon_razz.gif
pomysl rewelacyjny z albumem icon_biggrin.gif tez musze nad takim pomyslec icon_razz.gif hmmm tylko nie wiem jeszcze na jaka okazje, bo urodziny dopiero w lutym, hmm chociaz to juz wcale nie tak dlugo icon_razz.gif

a ja sie chwale i tutaj moim gigancikiem icon_biggrin.gif mamy juz 9900 i 74 cm icon_biggrin.gif siedzimy juz oddawna sami, w chodziku zapierniczamy po calym domu (temat byl juz poruszony na mamuskach <25 icon_razz.gif ) stajemy sami w lozeczku bez najmniejszych problemow, wiec lozeczko opuszczamy na sam dol, ale dopiero jutro 37.gif, poki co nie zostawiam go tam samego a w nocy dosunelam lozeczko do mojego, w razie W 03.gif raczkujemy narazie do tylu, mimo ze bardzo chce do przodu (wyglada to jakby mial kobiete pod soba 03.gif ) i jest przez to duzo marudzenia bo ON CHCE A SIE NIE DA icon_razz.gif mysle ze lada dzien opanuje i ta sztuke icon_razz.gif ze stolu wszystko sciaga, uwielbia komputery, telefony, aparaty i piloty.... maly inforamtyk i elektornik icon_razz.gif

a oto ja :

doroonia
Sonia jakbym nie wiedziala o kim piszesz to pomyslalabym ze o moim Adiku pare miesiecy wstecz hehe Dokladnie to samo mialam (kobieta pod soba,piloty,telefony,komputer<zwlaszcza myszka>) tylko u mnie jeszcze dochodzi LAMPA...Masakra,lampe on wszedie zauwazy.Najmniejsza diode nawet.I zaraz szuka pstryczka gdzie jest zeby se pooswicac i pogasic.Nawet potrafi powiedziec bo mowi APA hehe Mama,tata i baba juz dawno mowi,nawet nie zauwazylam wlasciwie co bylo pierwsze...
sonia18a
brian mowi mum i dada ale nie wiem czy juz rozumie to co mowi, ale mam wrazenie ze mum napewno bo wtedy wyciaga raczki do mnie icon_razz.gif on uwielbia wszystko co zwiazane z elektronika i komputerami, tak jak tatus icon_razz.gif a jak widzi laptopa to od razu na klawiature naciska, i piszczy z radosci icon_razz.gif
wola tez nie jak czegos nie chce icon_razz.gif nie wiem na ile to swiadome ale mowi to wtedy kiedy rzeczywiscie nie chce czegos icon_smile.gif
a jak tam adrianek, oliwka i reszta brzdacy?? banshee jak twoje bable??
MamaOkrąglinków
doronia świetny pomysł z tymi fotkami icon_biggrin.gif ale dla mnie już za późno icon_sad.gif wybieramy się na jakąś kolacje ale co z tego wyjdzie to się okaże icon_biggrin.gif
sonia boski ten łobuziak icon_biggrin.gif ale kawał chłopa z niego icon_biggrin.gif olek teraz tyle waży w końcu kobietka icon_biggrin.gif hmmm moja Oliwka też miała czas kiedy ujeżdżała icon_biggrin.gif ;p
a teraz zaczynają wychodzić górne dwójki więc co chwila koopa w majtochach :/
nadal uczymy się kosi kosi bo mała tak na odp... robi icon_biggrin.gif nauczyła się ładnie dawać i zabierać jak jej się powie proszę lub daj icon_biggrin.gif
woła częściej tata, mama tylko jak ma problem i płacze icon_biggrin.gif
teraz myślimy co jej kupić na roczek, tort zamawiamy w kształcie jakieś postaci z bajki tylko jeszcze myślimy jaką icon_biggrin.gif
Naz
sonia, choroby, choroby i jeszcze raz choroby, ale coraz lepiej jest;)
sonia18a
justynka- z tortem super pomysl icon_biggrin.gif moze kubus puchatek 04.gif teraz mnie banszorzyca zje 08.gif
banshee a co Wam jest?? juz wczesniej pisalas o chlopcach,ale u mnie ze skleroza to ostatnio roznie 04.gif
doroonia widzialam ze i ty chorujesz?? co ci jest slonce?? to pewnie podczas tej rozbieranej sesji cos cie zlapalo 08.gif bylo trzeba sexi sesje zrobic w domu a nie w plenerze 04.gif

nie no ale glupawka sie mnie trzyma ...
Naz
cuż jest powodem tej głupawki? icon_wink.gif

u nas infekcje, ja na antybiotyku z Erykiem, a Jo i Osrak mają smarki to pasa.
MamaOkrąglinków
sonia myślałam ale nad prosiaczkiem może nawet całą postacią icon_biggrin.gif
banshee zdrówka :* doroonia również :*
sonia18a
banshee zebym ja to wiedzial, odbilo mi chyba 04.gif siedze i smieje sie sama do siebie, a jako takich powodow nie mam 08.gif

justynka pomysl rewelacyjny icon_biggrin.gif u nas do roczku jeszcze troche czasu, pozniej ja bede kombinowala icon_biggrin.gif
doroonia
No troche mnie cos lapie i jak lekko kaszlne to mnie cala klatka piersiowa boli ;/
Adrianek nie robi kosi kosi ale zato swietnie robi brawo icon_smile.gif I dzieli sie ze wszystkimi wszystkim co mu dam do raczek do zjedzenia i ma taka radoche jak ktos wezmie chapsa ze az milo sie na to patrzy:) Jest coraz kochanszy:) A slowo NIE to dzieci bardzo szybko lapia.Jak maly wie ze mu czegos nie pozwalam (ale i tak sie za to zabiera) to najpierw mowi nienienie kiwajac przy tym na boki glowa i raczka a potem robi swoje i sie cieszy hehe
Sonia rozumiem Twoja glupawke bo ja taka przezywam conajmniej raz dziennie 03.gif
sonia18a
a to przynajmniej nie jestem sama 04.gif
widze ze nie tylko ja do nocy, na kompie urzeduje icon_razz.gif

dziewczyny i dzieciaczki dziewczyn!!!! duuuuzo zdrowka dla Was
doroonia
No więc stawiam z kazji 11 miesiecy Adisia icon_smile.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif
Kurcze...juz za miesiac imprezka...Ale przynajmniej maly zdmuchnie swoja pierwsza swieczke bo go nauczylismy hehehe
sonia18a
w takim razie Adrianek sto lat icon_biggrin.gif brawo_bis.gif impreza.gif balety.gif to Was czeka za miesiac imprezka 03.gif
justynka ciebie rowniez icon_wink.gif hehe a swoja droga to masz wzgledy icon_wink.gif bo jestes jedyna ktora ma kobietke w naszym roczniku icon_wink.gif

ale nie przepraszam.... jeszcze MAmma20 tylko cos sie do nas przestala odzywac icon_sad.gif no i Morganna.... diabel.gif
a z dziewczyn ktore sie u nas udzielaja (co mnie cieszy) to jeszcze Sabinka ma corcie icon_biggrin.gif i tym sposobem Brian jest najmlodszym chlopczykiem, a corcia sabinki najmlodsza dziewczynka icon_biggrin.gif

to sobie powymyslalam icon_wink.gif 06.gif
MamaOkrąglinków
no jedna icon_biggrin.gif więc możemy przebierać w kawalerach icon_razz.gif
ja to bym was obie w rodzinie widziała teściówki icon_biggrin.gif
sonia18a
no nie wiem, bo brian pewnie zazdrosny by byl icon_razz.gif
sonia18a
a tu znowu cisza icon_sad.gif
Naz
nic, pusto to idę pograć w simsy ;p
sonia18a
banshee nie simsz tzlko maluchy... co to za strajki???
Naz
jesienna chandra?

byłam dzisiaj na grobach, mi. w części dziecięcej
totalnie mnie rozwalił grób "NN chłopiec"
nie czaję jak wielką, wypraną z emocji k**wą trzeba być, żeby zabić własne dziecko icon_sad.gif
teraz za każdym razem, kiedy nogi mnie na cmentarz poniosą, będę zapalać znicz temu aniołkowi icon_sad.gif
Ma.
Banshee, a skad pewnosc ze zostal zabity przez swoja matke?
sonia18a
no pieeeeekny steajk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czy mam wzywac imiennieeeeeeee i innymi srodkami ??????????????????????

hallllllllllllllllooooo dziewczyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyynyyyyyyyyyy
doroonia
Ja jestem:) Rozwinmy moze jakis temacik tak co sie wszystkie poodzywaja icon_razz.gif
Naz
o.O a ja byłam do tej pory święcie przekonana, że piszę w tym wątku...
MamaOkrąglinków
ja też obecna, jestem na forum codziennie ale jakoś weny brak na dodane swoich 4 groszy :/
doroonia miałam już ostatnio pytać, jak tam z pracą męża i remontem waszego gniazdka?
acha i takie pytanie będziesz małego szczepiła na ospę? bo ja mam dylemat :/
mam taki problem z tel., wysyłam sms do męża, jego numer nie wprowadzam sama tylko klikam z książki telefonicznej a sms idą do kogo innego, dodam że w skrzynce nadawczej jest że wysłano do męża, dowiedziałam się bo zadzwoniła do mnie kobietka, co ja chce od jej córeczki :/ jak myślici to kłopot z sim czy sieć?
no i roczek już niebawem, prawie wszystko zaplanowane icon_biggrin.gif wyprawiamy 21 dla najbliższej rodziny i 22 dla znajomych icon_biggrin.gif tylko kurde chrzesna ma problem .... a jestem zła...
Olek chodzi na całego guz na guzie no i mamy 5 zębala icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.