To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki wózek wybrać na zimę?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Bogna7
ja mam wózek od Quinny model moodd u bardzo dobrze się sprawował, wiadomo po zaspach nie jeździłam, ale po sniegu i chlapie spokojnie dawał radę, koła są wystarczająco duże, aby dać sobie radę w trudnym terenie icon_smile.gif
Martyna_30
CYTAT(rosie @ Sat, 12 Dec 2015 - 23:11) *
Najlepszym wozkiem na zimę wedlug mnie jest Mura z Maxi Cosi- radzi sobie fantastycznie na kazdym podlozu. Ma mocne, piankowe koła, porzadny stelaz, dla mnie bomba!!


Mura jest dobra na praktycznie każdy teren, czy na zimę, czy na lato. Wózek ten bardzo solidnie trzyma się drogi, jest dosyć ciężki i stabilny, ale łatwo się nim manewruje. Prezentuje się też całkiem fajnie.
Majka35
Zdecydowanie moodd nadaję się na okres zimowy, jest wytrzymały i świetnie prowadzi się nawet w śniegu. Koła amortyzują jazdę nawet na lodzie. Ciężkie warunki to nie problem dla tego modelu
wioletaa1
moj mood także poradził sobie w zimie, chociaż nie była ona jakoś za specjalnie snieżna
Majka35
myśle że zaapp tez byłby ok, bo ma bardzo przemyślany stelaż , i można dokupić folię na deszcz
kingusia0021
A co myślicie o wózkach firmy Bebetto mi sie bardzo podoba model Luca s-line
Majka35
ja bym zdecydowała sie na moodda, to stabilny wózek idealny na zime
juliana
CYTAT(Majka35 @ Tue, 26 Jul 2016 - 23:00) *
ja bym zdecydowała sie na moodda, to stabilny wózek idealny na zime

tez mi sie wydaje, zze jesli juz szukac porzadnego wózka to warto celować w Quinny icon_smile.gif
lidka45
Warto przejrzeć sobie wózki od adamexu np. Barletta albo Vicco, to popularne modele, bardzo zwrotne, mają w zestawie sporo akcesoriów i miękkie amortyzatory. Według mnie warto stawiać na polskich producentów, spokojnie do 2000 zł można kupić wózek bardzo dobrej jakości.
ANielala
a co sądzicie o takich modelach dwa w jednym czyli taki wózek, który można przekształcić w przyczepkę rowerową i na odwrót? Na przykład taki model : Thule Chariot Sport 2 - to jest przyczepka i wózek w jednym, chyba na zimę też się sprawdzi - jak myślicie?
sylwia92_
dużego doświadczenia nie mam bo jeżdżę jednym, mam anex sport i jedno jest pewne na śniegu radzi sobie rewelacyjnie, śmiga ja pług, duża przestronna gondola też na plus bo dziecko ma sporo miejsca, i dla mnie wizualnie najładniejszy icon_smile.gif
jjusti18
Według mnie powinnaś zajrzeć do sklepu e-babystuff na pewno znajdziesz coś idealnego dla swojego dziecka. To typowy sklep z produktami uśmiech przeznaczonymi dla dziecka i matek. Ja przykładowo znalazłam dla siebie tam funkcjonalną torbę do wózka - lorena canals. Planuję ją zamówić, bo jest elegancka i zarazem pojemna. Nie wygląda jak typowa torba wózka, dlatego z taką torbą mogę wybrać się wszędzie.
Oliwkaaa
Ja postawiłam na anex. wózek jest solidny, ma głęboką gondolę i daszek, które świetnie chronią przed deszczem, śniegiem, mrozek i wiatrem. Myślę, że idealnie mi się sprawdzi również w zimie;)
Helenita
CYTAT(Oliwkaaa @ Tue, 26 Jun 2018 - 16:44) *
Ja postawiłam na anex. wózek jest solidny, ma głęboką gondolę i daszek, które świetnie chronią przed deszczem, śniegiem, mrozek i wiatrem. Myślę, że idealnie mi się sprawdzi również w zimie;)

Mam Anexa Sport i świetnie się sprawdził zimą, poniewąz jest bardzo zwrotny, pompowane koła zapobiegają dodatkowym drganiom, jak również podwójna amortyzacja zmniejsza wstrząsy podczas prowadzenia wózka po nierównym podłożu, np, po śniegu zimą
AndziaLe
Ja postawiłam na anex, ma głęboką gondolę i duże zadaszenie więc świetnie chroni przed chłodem,deszczem czy w lecie przed słońcem. Dodatkowo wózek łatwy w obsłudze, solidny i wygodny.
Asiaa23
Ważne aby wózek sprawdzał się przy każdej pogodzie, czy to lato czy zima. Anex faktycznie ma fajne propozycje więc na pewno warto się zastanowić właśnie nad tą marką.
mumminka
czy zima, czy lato wózek powinien mieć dobre koła, żeby się wygodnie prowadził. Jak sa za małe-słabo amortyzują i dzieckiem telepie, jak są pompowana, to znowu ciężkie i dętki można przebić. Ja mam wózek z żelowymi kołami i dużej średnicy, myślę, że po śniegu da radę. A co do gondoli to jest z termoaktywnego materiału, latem chłodzi zimą grzeje, dużo oglądałam wózków i te z plastikową gondolą w ogóle do mnie nie przemawiają. Nie wyobrażam sobie dziecia w kombinezonie i jeszcze przyduszonego grubym kocem albo śpiworem, te śpiwory zresztą drogie jak nie wiem. Polecam viva life tutis. No i w przykrywie gondoli mam kieszonkę na klucze, czy telefon.
Majka3008
Ja mam anexa. Koleżanki już wcześniej przetestowały tą markę więc wiem, że mój wózek świetnie sobie poradzi w każdej sytuacji i na każdej pogodzie;)
ameliazawadzka
Witam,
a ja wózek już mam, teraz poszukuję nosidełka turystycznego, lekkiego, chroniącego przed deszczem i słońcem , idealnego na piesze wędrówki... proszę o propozycje icon_smile.gif
KaLipka
U mnie anex świetnie sobie poradził zimąicon_wink.gif Lekko się prowadzi, jest zwrotny i poręczny a dodatkowo dobrze chroni maluszka przed chłodem czy opadami.
WiktoriaB
U mnie również anex, model m/type. Głęboka gondola dobrze chroni maluszka, koła są duże i zwrotne więc wózek lekko się prowadzi po każdym terenie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.