To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wrześniowe Małe Wielkie Przedszkolaki cz. VII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Ptasia
magda kochana wiem ze moze jesteś troszkę rozczarowana bo marzyłaś o dziewczynce ale tu trezba się cieszyć że maleństwo jest zdrowe 06.gif a może następnym razem trafi się dziewczynka 06.gif

Oliwia znowu chora więc siedzę z dwójką w domu 21.gif oszalec można.
Rozłożyłam małemu matę edukacyjną no i oczywiscie Oliwia w niej siedzi 04.gif 29.gif
ღ magda ღ
ja się cieszę oczywiście jak najbardziej bo najważniejsze że wszystko w porządku ale nie powiem że nie było mi przykro płakałam jak bóbr dwa dni
Dzaga
CYTAT(ღ magda ღ @ Wed, 08 Dec 2010 - 11:01) *
no i my już po usg 41.gif

napiszę tylko tyle jeśli którach ma i chciałaby oddać to bardzo chętnie przyjmę ubranka dla chłopca rycze.gif 41.gif 41.gif 41.gif



madzia... ile mój A. dałby za takie wieści.... taki nasz los.... u mnie dziewczynki same a u Was chłopaki ....
echhh gdzie tu sprawiedliwosć?? chyba do Ptasi i Madziary poszła 29.gif


a tak poza tym to trzmam kciuki za pomylkę lekarza


ptasia doskonale Cie rozumiem 06.gif dwoje maluchow w domu = umordowana mama icon_smile.gif



wiecie ze ja znowu jestem chora..... dopiero wyleczylam angine... teraz znowu 21.gif
normalnie mam tego dość... dizewczynytez chore znowu.... na szzescie paulina chodzi do przedszkola ale jest taka niemrawa

aaaa ja dizs poszlam z oliwa bo miala jakies plamy na mogach i okazalos ie ze mamy podejrzenie AZS i jestesmy na bebilonie pepti i drastycznej diecie zeby poprawic skóre i powoli szukac co nas tak uczula 32.gif
jak nie urok to sraczka 32.gif
niewidzialna
Ptasia nie mogę się na patrzeć na Oliwię na tym zdjęciu z kuzynką, jest taka wysoka, wcale na 3 latkę nie wygląda, a kawaler taki wesolutki;)

Maris, Margola, pozdrawiam icon_wink.gif

kala101 a powtórze znów, cudne te Twoje panny icon_wink.gif

ღ magda ღ przykro mi, że jesteś rozczarowana, przytul.gif może znajdziesz niebawem pozytywne strony tej sytuacji:) Mam nadzieję, że zdrowi już jesteście.

Kasiula i tak po wypoczynku?icon_wink.gif

Dzaga współczuję tego AZS, paskudne chorubsko, mam nadzieję, że dieta eliminacyjna pomoże. Nam ku mojemu zaskoczeniu pomogło żywienie na zasadzie pięciu przemian, jest nawet na forum wątek, nie pamiętam tytułu, ale wpisz Anna Ciesielska, to autorka książki z której gotowałam. Na początku będziesz zbulwersowana, ja byłam strasznie, ale małymi kroczkami się przekonałam, działało rewelacyjnie, szkoda, że teraz mąż mi się w garnki wtrąca i już się nie da tego ściśle stosować icon_sad.gif Polecam tą książke jak nawiedzona, ale na prawdę pomaga, pomogło mnie, moim dzieciom a nawet mojemu tacie z cukrzycą.

A my już zdrowi, Pitu dziś pierwszy raz pożegnał się szybko ze mną i pobiegł się bawić, pani była w szoku bo już na koncert się nastawiała, ja też miałam szoka, ale pierwszy raz od dawna bez wyrzutów sumienia poszłam do pracy;) Śniegu u nas spadło trochę to dzieci mają zabawę.

Agitusku kochana w dniu urodzin dużo zdrówka Ci życzę, szczęścia i marzeń spełnienia przytul.gif

pozdrawiam cieplutko;)
kala101
agitusku StO LaT!!!!
Dzaga
AGITUSKU obyś kochana wreszcie wróciła do formy z tym kolanskiem !!
uśmiechu satysfakcji i samych szczęśliwych (i twórczych) dni icon_smile.gif
Ptasia
Agitusku kochana sto lat, zdrowia i spełnienia marzen

Oli znowu kaszle 37.gif jest zawalona śluzem 37.gif inhalacje 4x dziennie.

magda mam kolezankę na pazdzierniku któa ma 3 chłopców i teraz w koncu urodziła dziewczynke tak więc do czterech razy sztuka 03.gif
♫ agitusek ♫
dziekuje za zyczonka,
stara baba ze mnie 29.gif
ale udch wazny a nie wiek.



Ptasiu ja tak dyplomatycznie pytam czy ta niezmiana avatorka to ma cos nam podpowiedziec....


hahahahaha 29.gif
Dzaga
CYTAT(♫ agitusek ♫ @ Thu, 09 Dec 2010 - 16:07) *
Ptasiu ja tak dyplomatycznie pytam czy ta niezmiana avatorka to ma cos nam podpowiedziec....


hahahahaha 29.gif




dobre dobre icon_smile.gif


ptasia my jestesmy chore non-stop
paulina przynosi z przedszkola i choruje ja i oliwka icon_sad.gif
ღ magda ღ
jestem na dwóch antybiotykach zapalenie płuc trzymajcie kciuki oby szybko się rozeszło
Dzaga
CYTAT(ღ magda ღ @ Fri, 10 Dec 2010 - 20:31) *
jestem na dwóch antybiotykach zapalenie płuc trzymajcie kciuki oby szybko się rozeszło



magda.... bidulu..... trzymam mocno....

niewidzialna a widzisz icon_smile.gif martwiłas sie że znowu będzie płacz, a on sie stęsknił za dziećmi icon_smile.gif oby tak dalej icon_smile.gif

a propo azs ... na razie wiem ze nic nie wiem....
♫ agitusek ♫
puk puk czy jest tutaj ktos????
niewidzialna
Ja..czasem icon_smile.gif
ღ magda ღ
ja też czytam ale nie mam siły pisać hihihi czuję się już troszkę lepiej ale jeszcze daleko do ozdrowienia
kasiula_poznan
ja też zaglądam,

Magda - zdrówka
niewidzialna
A ja to już nie wytrzymam, pękam z dumy, na FB możecie zobaczyć dlaczego;)
♫ agitusek ♫
CYTAT(niewidzialna @ Tue, 14 Dec 2010 - 14:58) *
A ja to już nie wytrzymam, pękam z dumy, na FB możecie zobaczyć dlaczego;)


no kochanaJEST z czego pekac, ja ogladam i ogladam 03.gif
Dzaga
niewidzialna ja tez juz kilka razy dzis słuchałam icon_smile.gif
to sie nazywa talent icon_smile.gif
kasiula_poznan
no jaaaaa i chcę czy nie chcę na FB muszę się zalogować bo nie wytrzymam z ciekawości.... :/
Dzaga
CYTAT(kasiula_poznan @ Wed, 15 Dec 2010 - 17:11) *
no jaaaaa i chcę czy nie chcę na FB muszę się zalogować bo nie wytrzymam z ciekawości.... :/



i słusznie icon_smile.gif


kasiula jak tam po tym łikendzie??
kasiula_poznan
dzień doberek icon_smile.gif

po weekendzie bajka icon_smile.gif piękny pokój, wygodne łóżeczko, jedzonka opór i taaaakie pyszne icon_smile.gif
super zabiegi, masażyki, basen, sauna... polecam, naprawdę.
Mężulo był w niebo wzięty, ja z resztą też. Szkoda tylko, że tak daleko ale było warto. No co prawda po drodze zrobili nam zdjęcie więc teraz mężuś czeka na mandacik, no ale trudno icon_razz.gif

Madziara78
Witajcie, ja się przyznam bez bicia że dawno nie zaglądałam... ciągle coś do roboty jest...

Ptasia u nas jest to samo - Julo z przedszkola ciągle coś nowego przynosi... choć tfu tfu ostatnie 2 tyg jakoś odżyliśmy... może już się dzieciaki wychorowały icon_smile.gif

Kasiula ciekawe czy jakaś większa pamiątka Wam z tego weekendziku nie zostanie icon_smile.gif Fajnie że niespodzianka się udała!!!

Magda zdrówka życzę!!!

Agitusek trochę spóźnione ale z serducha płynące wszystkiego naj!!!!!!!!!!! Całuję!!!

Niewidzialna nie mam fb ale już biegnę do M. żeby sprawdzić przez sklepowego icon_smile.gif
kasiula_poznan
Madziarka większej pamiątki nie będzie icon_razz.gif po zabiegach, wdychaniu jodu i kilometrach pokonanych w basenie byliśmy zbyt zmęczeni... icon_razz.gif


Niewidzialna no powiem Ci Kochana, że warto było się na tego FB zapisać żeby to zobaczyć, są piękne! gratulacje!




ale ziiiiiiiimno icon_sad.gif
Madziara78
Niewidzialna jestem w szoku!!!!! Na serio - pięknieeee!!!!! Pogratuluj Mili zdolności - ślicznie zaśpiewała!!! No a Tobie gratuluję takiej zdolnej córy!!! Ciekawe po kom to odziedziczyła? icon_smile.gif
ღ magda ღ
Powiem Wam tylko tyle że dziś załamałam sie kompletnie mój mąż dostał z pracy prezent na święta - wypowiedzenie a że tylko on w naszej rodzinie pracował więc same rozumiecie co teraz czuję.
niewidzialna
Dziękuje dziewczyny za miłe komentarze, Mila aż mi trochę urosła icon_wink.gif dobrze, że w samozachwyt nie popada, sama tez się zastanawiam po kim ten talent, bo chociaż i ja też śpiewałam w szkole na apelach, to wiem, ze zbytnio uzdolniona nie jestem, tylko wciąż się dziwie że mnie wtedy nikt ze sceny nie pogonił;P

ღ magda ღ tak mi przykro z powodu zwolnienia Twojego męża, mam nadzieję i trzymam kciuki, że szybko nowa praca się znajdzie.

kasiula_poznan bardzo się cieszę, że wyjazd się udał, mam nadzieję, że mandat nie będzie zbyt wysoki.

Dziś mam wolne więc działam w kuchni, pierożki już mam gotowe:) ...szkoda, że nie jadę do PL na święta, powoli się z tym oswajam i staram się nie myśleć i skupić na przyjemniejszych rzeczach.
Miłego dnia wszystkim Wam życzę icon_wink.gif
ღ magda ღ
a ja upiekłam dzisiaj dwa makowce, dwie rolady z kapustą, bigos i upiekłam tonę mięsa na kanapki i chyba padnę szybciej od chłopaków
Dzaga
madziu... trzymam kciuki zeby mężowi udało sie szybko pracę znaleźć ... ale trzba mieć sumienie żeby zwolniać tuż przed świetami... echhh
Madziara78
Magda i ja zaciskam kciuki za szybkie znalezienie jeszcze lepszej pracy - wiesz u nas też tak było że M. zwolnili... szukał szukał i znalazł - jeszcze lepszą pracę! icon_smile.gif więc suma sumarum dobrze wyszło że go zwolnili... ale co my się omartwiliśmy to nasze... icon_sad.gif 37.gif 43.gif

Niewidzialna ma z czego być dumną... na serio - ja aż w szoku byłam! icon_smile.gif 06.gif 06.gif

Dzaguś
ależ ty robisz cudne zdjęcia..... no zdradź tajemnicę jaki masz aparat i jaki obiektyw.... będę męża męczyć o coś podobnego!!!
No cudne są i te twoje zdjęcia i twoje dziewczyny!!! 03.gif 03.gif 03.gif

Agitusek a jak twoja noga?? chodzisz już o dwóch czy nadal trzech?? mój brat własnie miał operację... teraz leży i czeka aż mu opuchlizna zejdzie... a wszystko zaczęło się prawie rok temu jak wypychał samochód ze śniegu i noga mu poleciała.. 32.gif 43.gif 37.gif

Kasiula
oby mandat nie był zbyt wysoki... a może ktoś w między czasie popsuł ten radar 03.gif
Dzaga
hallo madziara!!!!!
no wieki Cie nie było - zabiegana???? zajęta???? aaaa bo u Was zdjęc to od maja nie przybwa??
ja jak paulina jest w przedszolu zeby sie nei zanudzic jade z oliwka do mamy i pomagam jej w firmie, a ona moze w tym czsie troche odpoczac i pobawic sie z oliwka - dwie korzysci icon_smile.gif

moje zdjęcia?? kochana... błagam... jak patrze na te np. robione miesiac temu widze wszystkie niedoskolnałości...
nasz agitusek to dopiero robi fotyyyyyyyyyyyy

własnie aga? jak noga? bo cos nam milczysz znowu??

magda faktycznie pamietam jak madziara tez sie martwila jak jej mąż stracił prace.... oby i Wam na na lepsze wyszło....

aaa i wrzuciłam wczoraj troche nowych fotek...
https://picasaweb.google.com/nomosdag1/Zimowo#
Dzaga
Kochane... życzę Wam Wszystkim zdrowych, spokojnych, ale przede wszystkim rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia bez trosk dnia codziennego!
Aby marzenia się spełniały a z Waszych twarzy nie schodził uśmiech!
Dzaga wraz z Rodzinką


kala101
Kochane Zdrowych wesołych, spokojnych Świąt w gronie rodziny, mnóstwa prezentów i błogosławieństwa Bożego na cały kolejny rok icon_smile.gif

Karolina z rodziną
niewidzialna


Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!
Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!

życzy niewidzialna z rodzinką

Madziara78


Wszystkiego najlepszego!!!

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, żadnego gniewu, smutku i przykrych okoliczności.
Niech każdy dzień niesie ze sobą dużo radości.
I co najważniejsze życzymy Wam, abście mieli dobrze się w przyszłości, gdzie ktoś obdarzy Was całą masą miłości.

Magda z Julem, Nelą i Michałem
kala101
Jeszcze raz Zdrowych, wesołych świąt



kasiula_poznan
Kochane!
Zyczę Wam po prostu wszystkiego dobrego, żeby spełniły się sny, a wszystkie troski zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!
Dzaga
CYTAT(Dzaga @ Thu, 23 Dec 2010 - 20:11) *
Kochane... życzę Wam Wszystkim zdrowych, spokojnych, ale przede wszystkim rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia bez trosk dnia codziennego!
Aby marzenia się spełniały a z Waszych twarzy nie schodził uśmiech!
Dzaga wraz z Rodzinką




NAJLEPSZE ŻYCZENIA RÓWNIEŻ OD NASZEJ KEJTI I JEJ CHLOPAKÓW icon_smile.gif
napisala ze przeneiśli sie juz do siebie i nie ma na razie netu

Kochana czekamy na Ciebie


kalus ale wspaniała rodzinka, wspaniałe dziewczynki i wspaniała choinka icon_smile.gif

aaaa to pudla na piecu to co?? bo ja tępol i nie kumam??
kala101
dzaguś nie o pudła chodziło tylko o gwiazdkę z makaronu (bo wszystko na choince to własnoręczna robota icon_smile.gif
Dzaga
CYTAT(kala101 @ Sun, 26 Dec 2010 - 22:00) *
dzaguś nie o pudła chodziło tylko o gwiazdkę z makaronu (bo wszystko na choince to własnoręczna robota icon_smile.gif



o ja głupia!!! 29.gif 29.gif
ale zawsze mowilam ze u mnie artystycznej duszy brak... sama widzisz patrze a jednak nie widze 48.gif
kasiula_poznan
halo, a gdzie Wy sie podziewacie?
#Margola







A L F A B E T_ N A_ C A Ł Y_ R O K



A...anioła stróża u boku

B...buziaków słodkich miliony

C...czasu wolnego dla siebie

D...drogi usłanej różami

E....ekskluzywnych wakacji

F....fury pieniążków

G...gwiaździstego nieba

H...horoskopu korzystnego

I.... i oprócz tego

J...jasności umysłu

K...kolorowych chwil

L...lotów wysokich

M...miłosnych uniesień

N...nieprzemijającej urody

O... oddechu od codzienności

P...pociechy z maluszków

R...romantycznych wieczorów

S...szalonych nocy

T...tylko spełnionych marzeń

U...uroku osobistego

W...wiary w sukces

Z...ZAWSZE UŚMIECHNIĘTEJ BUZI

...W...KAŻDY...DZIEŃ...

Życzą Mariola z Julciąicon_smile.gif
Madziara78
Kala ależ ci dzieciaki porosły... a Natalka - jakie śliczne ma włoski!!!! Jej i taka duża z niej pannica.... cudne zdjecia!!!! i śliczne ozdoby! icon_smile.gif
niewidzialna
#Margola piękne życzenia, dziękujemy, pozostaje mi tylko wzajemnie życzyć icon_wink.gif

Dzaga Ty się nie przejmuj, ja w pierwszej chwili tez nie wiedziałam na co patrzeć, zastanawiały mnie te pudła na piecu, gdyby nie Kala , to tez bym nie wiedziała,że to gwiazda z makaronu icon_razz.gif

Kala cudną choinkę macie, a dziewczynki śliczne a jakie już damy icon_wink.gif

Udanej zabawy sylwestrowej i lepszego Nowego roku Wszystkim życzę icon_wink.gif
kala101
Witam Noworocznie i życze wszystkiego co dobre i zdrówka przedewszystkim icon_smile.gif
maris28
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Pozdrawiamy!
maris28
poczytałam troszkę o czym ostatnio pisałyście:) zdjęcia fantastyczne:) w dzien się wyspałam a teraz sen nie przychodzi:) może ktoś się pojawi:)

Madziara78
Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok Kochane!!!!
Dzaga
a u nas chorób ciag dalszy icon_sad.gif
paulina ma jednostronne zapalenie płuc icon_sad.gif
oliwka tez kaszle coraz bardziej icon_sad.gif
łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
niewidzialna
To jakaś plaga z tymi chorobami?Pitu od wczoraj gorączkuje a do tego katar, dziś doszły wymioty.

Zdrówka wszystkim życzę i pozdrawiam
♫ agitusek ♫
my tez po wyprawie do angli chore,
obie zapalenie pluc i amgina ropna,
noce nieprzesapne i chyba wykaszlemy wnetrznosci,
tzn mala przy kaszlu wymiotuje....

uroki zimy ot co.



Mimo wszystko kochane glowy do gory i naj naj naj w nowym roku!!!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.