To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wrześniowe Małe Wielkie Przedszkolaki cz. VII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Dzaga
To My !
Najkochańsze Pępki Świata i Nasze Dzielne Mamy
Zapraszamy Do Pogaduszek







Tosia -Viki ur. 14 lipca, godz. 1.35, waga 2100 (?) gram, wzrost XX cm



Oliwia-Ptasi ur. 25 sierpnia, godz. 14.55, waga 3400 gram, wzrost 56 cm



Paulinka-Dzagi ur. 30 sierpnia, godz. 7.00, waga 2660, wzrost 50 cm



Victoria-Kasiuli ur.02 września, godz. 2.27, waga 3010 gram, wzrost 51 cm



Daniel-Aggatt ur. 02 września, godz. 14.45, waga 3500 gram, wzrost 52 cm



Gabrysia-Rolci ur. 05 września, godz. XX.XX, waga XXXX gram, wzrost XX cm



Julia- Marioli ur. 06 września, godz. 13.05, waga 3250 gram, wzrost 53 cm



Jaś- Efki27 ur. 07 września, godz. 15.15, waga XXXX, wzrost XX cm



Piotr- Maris28 ur. 07 września, godz. 3.00, waga 3650 gram, wzrost 58 cm



Bartuś-Kejti80 ur. 07 września, godz. 16.20, waga 3600 gram, wzrost 57 cm



Natalka - Kali101 ur. 17 września, godz. 22.30, waga 3850 gram, wzrost 57 cm



Juleczek- Madziarki78 ur. 21 września, godz. 17.15, waga 3480 gram, wzrost 53 cm



Piotruś- Niewidzialnej ur. 27 września, godz. 6.11, waga 3770, wzrost 57 cm



Szymonek- Kori85 ur. 27 września, godz. 1.30, waga 3500 gram, wzrost 55 cm



Zosia-Anek78 ur. 30 września, godz. 20.20, waga 3300 gram, wzrost 55 cm



Malenka-Agituska ur. 3 pażdziernika, godz. XX.XX, waga 4080, wzrost 56 cm



Mikołaj-Magdy2505 ur. 8 pażdziernika, godz. 8.15, waga 3700, wzrost 55 cm

kala101
Witam na nowym wÄ…teczku icon_smile.gificon_smile.gif
Dzaga
To witamy icon_smile.gif
postaram się w międzyczasie zedytować trochę i odświeżyć nasze suwaczki icon_smile.gif
♫ agitusek ♫
i my tez dolaczamy.


oj oj byle do czwartku,
alez czekam na operacje!
wczoraj milam mega dola z bezsilnosci,
wiosna i lato stracone tego roku 32.gif ,
az mi zal serce sciska.


trudno musi byc jakis cel w tym wszystkim


jaks ei czuja ciezaroweczki nasze?

kala nawet nie wiesz jak abrdzo chetnie pomoglabym ci w porzadkowaniu ciuszkow!
pogadac pogadac pogadac po polksu chce, teskno mi!

a Madziara to gdzies chyba wsiakla.
wiesz dzis patrzylam na rozne domki, i tej lesniczokwi waszej cudnej to niezapomne!
♫ agitusek ♫
Dzaga dziekujemy i klaniamy sei w pas za otworzenie nowejs tronkie blagam.gif 02.gif
kasiula_poznan
na nowym wateczku sie witamy i z Londynu pozdrawiamy
kala101
Madziarko sto lat i pociechy z dzieciaczków icon_smile.gificon_smile.gif
Ptasia
Witajcie na nowym wÄ…tku 06.gif

Madziu sto lat i spełnienia marzeń

A ja mam doła bo audytor który miał dzis przyjechać do nas wczoraj trafił do spzitala. Tak wiec wszytskie przygotowania, bezsenne noce i mega stres przeniesiona na niewiadomo kiedy 21.gif a ja chciałam iśc od 1.07 na zwolninie. nie wiem co teraz będzie bo nowy termin nie jest jeszcze wyznaczony 37.gif totalna załamka.
kejti_80
Witajcie Kochane!!!!

Przede wszystkim łamie się w pas w podziękowaniu za nowy wąteczek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Dzaguś jesteś wielka!!!!!!!!!!!!

Madziarko sto lat, sto lat .... spełnienia wszelkich marzeń oraz zawsze uśmiechniętej buzi icon_smile.gif

Ptasiu kurcze no to nie dobrze, że Ci się plany pokrzyżowały. A nie może kto inny być podczas tego audytu, a Ty żebyś już sobie poszła spokojnie na zwolnionko???
a jak mężyk juz wyzdrowiał?

Dzaga dzięki za odp. .... może i mi sie teraz uda uniknąć szycia 08.gif

Kasiula ale Wam fajnie, ja też chce gdzieś wyjechac icon_smile.gif miłego odpoczywania i zwiedzania icon_smile.gif

Agitusku głowa do góry Kochana przytul.gif jeszcze nie tyle wiosenek i ciepłych dni przed Tobą. Najważniejsze, żeby Ci tą nogę doprowadzili do stanu użyteczności, a później zobaczysz jak będziesz na niej brykać 06.gif
jak chcesz się wygadać to wiesz gdzie mnie szukać icon_smile.gif

Ja się czuję ok, oprócz nerwy jaka mnie nosi. Ostatnio Barto daje mi popalić, albo ja już tracę cierpliwość 43.gif do tego jakoś duszno mi jest ... niby dziś chłodno, upałów nie ma a ja sapie jak wieloryb 29.gif 43.gif
Ptasia
kejti mąż wyzdrowiał 06.gif a mnie neiststy nie może nikt zastąić 29.gif na razie jestm jedyna z uprawnieniami do autoryzacji wyników 37.gif jak juz pojde na L4 to wtedy wejdzie zastępstwo ale to jest pani z ewnaztrz która moze tylko nam na audycie zaszkodzić 37.gif no nic czekamy na nowy termin jak sie okaze ze nie dam rady to coś trezba bedzie wymyslić oby jkaos si e ułożyło.

A cierpliwości to nie tylko tobie brakuje 29.gif
#Margola
nareszcie Was znalazłam... oj nie ładnie tak linku odsyłającego do nowego wątku nie wkleićicon_smile.gif))
#Margola
w każdym bądź razie..
Spóźnione życzenia urodzinowe dla Madziary...
Agitusku trzymam kciuki za operacje która cie czeka...
Ptasiu miejmy nadzieje ze szybko pójdziesz na zasłuzony urlop....
ide podczytac dalej:))))
zw
#Margola
oooo
jeszcze nikogo nie było:))
Dzień dobry dziewczyny:)
kejti_80
Kala spe?nienia marze?, milosci i radosci od rodzinki oraz przede wszystkim w miare szybkiego i bezbolesnego rozwiazania icon_smile.gif
Ptasia
Wczoraj mni enie było więc dzis spoźnione ale szczere życzenia wszytskiego co najlepsze dla Kali

#Margola witaj, pisz co tam u ciebie.
ღ magda ღ
My się także witamy na nowym wątku!!!

u nas jakoś leci dzieciaki strasznie dają popalić a ja ledwo żyję więc nie będę was zanudzać bo nastrój niemiłosiernie beznadziejny aż szkoda gadać ale podczytuję was cały czas

wkleję wam jeszcze foteczkę żeby sie troszkę pochwalić 20 czerwca nasz Kubuś brał udział w festiwau tańca ze swojego przedszkola





Dzaga
magda jakie masz długie włosy icon_smile.gif


pytałas kiedys o jakies firanki albo zasłony?? bo mama zaczela remont i robi porzadki w szafach, powiedzialam zeby na razie nikomu nie oddawała..
daj znac icon_smile.gif


dziewczyny, ktora z was w zeszlym roku wyjeżadzała gdzies na urlop w cieple kraje? ptasia chyba??
wybieramy sie w sierpniu i mam cale mnóstwo pytan... boze boje sie jak ch$%^&*()
Madziara78
Witajcie, ciekawe jak tam Agitusek... myślę o Tobie i podsyłam moc ciepłych fluidków... przytul.gif przytul.gif

Dziękuję Wam wszystkim za wspaniałe życzenia i pamięć...

Dzaguś ciepłe kraje... hym czego tu się bać - trzeba się cieszyć!!! 06.gif

Madzia ależ masz dużych synów.... rany a Ty taka młodziutka jesteś na zdjęciach 03.gif

Kala wszystkiego naj naj - spełnienia marzeń, dużo miłości, czułości i zrozumienia no i szybkiego porodu!!!! przytul.gif

Kejti myślę że chłopaki wchodzą w kolejny bunt... 29.gif 21.gif ja też się ostatnio zastanawiałam czy to ze mną jest coś nie tak - ale jak widzę że i u was tak jest to znaczy że to nie my tylko dzieci nam rosną i w kolejny okres wchodzą... ciekawe jak my to przetrzymamy 48.gif 29.gif 37.gif

Ptasia nie martw się na zapas - ponoć nie ma ludzi niezastąpionych więc jak by coś to jakoś sobie poradzą... przytul.gif

Niewidzialna pokaz nam zdjęcia Twojego muszkietera co? ciekawam jakie teraz ma włoski 03.gif

Mariola fajnie że do nas zaglądasz... pisz co tam u Was!

Kasiula a Tobie zazdroszczę tej anglii, wiesz ostatnio stwierdziłam że się trochę stęskniłam i z chęcią bym tam wróciła - na jakiś miesiąc 04.gif
tak pooglądać, pozwiedzać, pójść na zakupki i wrócić do domu 03.gif

No i nie wiem czy jeszcze coś komuś miałam pisać....

U nas nic nowego - dzieciaki ganiają, rozrabiają... Nela goni Julka w każdym względzie - jest taką spryciurą że aż mnie zadziwia że roczne dziecko może tyle potrafić 03.gif a do tego zaczyna nieźle gadać więc myślę że jak tak dalej pójdzie to za miesiąc już będzie nieźle z młodym dyskutować 04.gif
No i ja chcę lata.... mam dość już tej pogody, deszczu i siedzenia w domu!
Ptasia
dzaga my w końcu zrezygnowaliśmy z zagranicy bo się za bardzo bałam 37.gif Potem żałowałam no ale coż starch był większy. Wiem że dziewczyny jeżdzą, moja koleżanka była w maju w tunezji z dzieciakami i nic sie nie stało. Jak cos to pytaj. ja obiecałam sobie ze jak bedzie wszytsko ok to w przyszłym roku jedziemy z dwójka.

Oliwia dzis rano znowu kaszlała 37.gif juz nie mam do niej siły 37.gif
kejti_80
Agitusku jak tylko będziesz miała możliwość to daj znać jak poszlo i jak się czujesz przytul.gif jestem z Tobą myślami i trzymam kciuki przytul.gif

Madziarko u nas jest teraz na topie słowo: NIE ... do tego upartość, samodzielność - ze ja sam wszystko zrobie, ale jak przyjdzie do zabawy to mama musi koniecznie towarzyszyc i odgrywać scenki zainscenizowane przez synka 06.gif czasami ręcę opadają .... ale tłumaczę sobie, że i ten okres się skończy i może będzie lepiej hehe
A u Was słodko musi wyglądać jak się Julo z Nelą bawią 03.gif
I chyba w większości przypadków tak jest, że drugie dziecko szybciej sie rozwija icon_smile.gif

Magda ale Kuba wysoki chłopak!!! A Mikiego też dajecie do przedszkola od września?

U nas ok. Ja już coraz większa, dobrze, że pora letnia bo nie wiem kto by mi skarpetki zakładał 29.gif
Na szczęście bóle spoinowe nie dają o sobie znać, wiec jestem dobrej myśli icon_smile.gif teraz czekam na nastepną wizytę, a poźniej już tuż tuż do porodu icon_smile.gif

Z nowości to muszę pochwalić mojego synia, bo od jakiegoś czasu daje mi sobie pospać - wstajemy rano o 9 icon_smile.gif a idzie spać kolo 20. Coprawda na dniu nie śpi, ale wolę taką opcję, niż poranne pobudki, albo hulanki do 24 03.gif
I też szaleje na rowerku 4-kołowym icon_smile.gif muszę jakieś fotki popstrykać bo ostatnio zaniedbałam ten temat.
ღ magda ღ
Kejti tak Miki idzie do przedszkola na razie bardzo mu się ten pomysł podoba i nie da sie z tamtąd wyciągnąć ale myślę że mu minie po pierwszym tygodniu jak dotrze do niego że mam znika na cały dzień

ja jestem ciągle zmęczona niedosypiam a nawet jak dosypiam to i tak wstaję nieprzytomna

dziękuję za miłe słowa a co do wyglądu to nie wiem czy jest sie czym cieszyć hihihi
niewidzialna
Witam

Melduje siÄ™ wreszcie na nowym wÄ…tku

Dzaga dziękuję i ja za założenie nowego wątku icon_wink.gif

kala101 ano rozwijam się icon_wink.gif przy okazji stałam się zakupoholiczką w tym temacie icon_razz.gif

ღ magda ღ ciesz siÄ™ z mÅ‚odego wyglÄ…du, puki jest icon_wink.gif ja też staram siÄ™ cieszyć, chociaż to czasem denerwuje, ale co tam, jak bÄ™dziesz szÅ‚a z synami na dyskotekÄ™ i bÄ™dziesz wyglÄ…daÅ‚a jak ich koleżanka to dopiero bÄ™dzie komplement;)

kejti_80 oj już coraz bliżej końcówki, fajnie icon_wink.gif... tak zły okres mija , na szczęście icon_wink.gif Coś tam ponoć o buncie trzylatka czytałam? yyy

Madziara78 niebawem wrzucę, jak mu zrobię ;P właśnie złapałam się na tym, że mam więcej fotek kartek i nieba w ostatnim miesiącu niż dzieci icon_razz.gif
#Margola fajnie ze zawitałaś, jak tam u Was?

Ptasia nie martw się na zapas, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło icon_wink.gif

kasiula_poznan miłego wypoczynku icon_wink.gif

Agitusek wracaj szybko do zdrowia;)

Kori, Maris a jak tam u was? odezwijcie siÄ™ dziewczyny

I nie wiem co więcje napisać, nie mam ciągle czasu by przy kompie posiedzieć, a szczęście jutro wolne, troszkę na twarz padam i powiem wam cichutko, ze tu to już jasno się robi.
Pitu rozrabia i cieszy się, że ma siostrę w domu bo u Nas wakacje od tygodnia icon_wink.gif Nawet za przykładem mamusi zaczął tez karteczki robić icon_wink.gif

Pozdrawiam wszystkie serdecznie icon_wink.gif
Madziara78
Dzaga zapomniałam napisać - my blyiśmy z małym Julem więc jak coś to pytaj.... może pomogę 03.gif

Niewidzialna to chwal się karteczkami chwal... 06.gif A na zdjęcia Pita też czekam...

Agitusek zaciskam kciuki i mam nadzieję że z dnia na dzień jest lepiej... przytul.gif przytul.gif

kejti najważniejsze że macie się dobrze i że ty się już dobrze czujesz... przytul.gif No i jak już pstrykniesz to pochwal się Bartem śmigającym na 4....

Magda mam nadzieję że Mikuś się zaklimatyzuje i po tyg będzie jeszcze bardziej chciał chodzić do przedszkola niż na początku! Może wreszcie ty odpoczniesz... przytul.gif

Ja też chodzę jakaś niedospana - aż ostatnio się przeraziłam że może kolejny bobas u nas zamieszkał ale nie - przecież biorę pigułki... to po prostu pogoda! 29.gif 43.gif bo codziennie ledwo chodzę i pierwsze o czym pomyślę po przebudzeniu to kawa i to dlaczego znów jestem śpiąca 04.gif 03.gif

Idę do męża - póki dzieciaki śpią... wreszcie mamy chwilkę dla siebie icon_smile.gif
♫ agitusek ♫
no no widze ze Wasze dzieci tez takie madre sie zrobily jak i moja corka,
a rzadzic chce, a wymuszac swoja wole!!!!
walka za walka, dobrze z emaz ma feire to pomoze.


ja juz po operacji,
okazalo sei zupelnie cos innego niz na mr rezonansie!!!!
lekarz byl gosciu fajny mlody i troszke sobie poflirtowalismy 37.gif 31.gif przed operacja
, no oczywiscie w granicach, tak tak w graniach, ale ja zamknieta w domu tyle miesiecy no to coz,
moja proznosc kobieca sie odezwala. 29.gif 29.gif 29.gif
maz byl ze mna i mnie wpsieral, biedny denerwoala sie troche, bo operacja sie rpzedluzyla.
mam zerwane wiezadla krzyzowe i byc moze bede miec druga operacje na rekonstrukcje.
jak an razie jest o niebo lepiej, bol wcale nie wielki, choc moglobyc gorzej, dostalam morfine w tabeltakch ale nei musze brac, bogu dizeki!wiec same widzicie jest git 06.gif
oczywiscie chodze o kulach w zlowim tempie, ale moge troszke stanac na noge 03.gif
zobaczymy jak bedzie dalej. lekarz zalecil zmaine pracy, koniec kropka chyba ta zmaine sama sobie wywolalam,
jejku obym cos innego spokojniejszego znalazla.


oki doki wiecej sie nie rozpisuje.


jak kala sie trzymasz? Jak Twoj maz?
Madziara, wcale sie neid ziwie ze nela taka zdolna, brata artyste podpatruje wiec i szybko sie uczy.
Oj Bartulini na rowerku alez bym go zobaczyla!!!
A wlasnei jak Pitka wlsoy?Niewidzialan, dzikeuje przytul.gif milo, milutko kochana.
Ptasiu a jak Ty sei masz?Dzaga halllo i jak te bociany?
Kasiula a Ty dalej w Londynie? Wiesz stesknilam sei za fotka Wiktori!


Uciekam sie polozyc z noga do gory 03.gif
niewidzialna
Witam przed świtem, chociaż u mnie to ciemno bardzo nie było wcale. Grill dziś był i potem sobie siedziałam z sąsiadką i gadałam i jakoś strasznie spać mi się nie chce (to chyba efekt późnego chodzenia spać ;P)

Madziara78 też ostatnio przeżyłam stresa, ale na szczęście test mnie uspokoił,stwierdziłam właśnie, że ostatnio przed @ mam niemal wszystkie objawy ciążowe i wpadam w panikę ;P
Fotek kilka dziś Pitkowi zrobiłam, ale na Mili kompie jestem i tu nie wrzucam fotek, wiec musisz się uzbroić w cierpliwość, a co do kartek to wrzucam je tez na FB, ale jak chcesz mogę podać i inne miejsce gdzie je zobaczyć można icon_wink.gif

♫ agitusek ♫ a bardzo proszę ;)Wypoczywaj, obyś jak najszybciej wydobrzała....u mnie Pitu już trochę wyluzował z histeriami, ale jak chce to też potrafi pokazać co potrafi. Włosy mu rosną szybko, ale nie pozwala za bardzo nikomu ich dotykać czy nawet czesać (chociaż nie ma za bardzo co ;P), mówi, że nie wolno ruszać jego "flyzuly".

Dziś przy zasypianiu Pitu mnie rozwalił swoimi tekstami. Czytałam mu "Rzepke" w sumie już nie pierwszy raz, a tu po słowach, że dziadek zawołał babcie i razem ciągną i wyciągnąć nie mogą Pitu stwierdził, że mogli traktorem wyciągnąć ;P tak tak on zawsze na pomoc wezwał by traktor icon_wink.gif W tym wydaniu na obrazku jest tez indyk i Pitu stwierdził, że indyka też mogli wezwać na pomoc żeby ciągnął ta rzepkę ;P
Jakiś tydzień temu nasza sąsiadka z dwuletnia córeczką pojechała d PL , Pitu się z nią często bawił i tak w czasie czytania nagle mówi "zamarzyłem się o Juli" zapytałam "stęskniłeś sie za Julią?" on na to "tak, ona jest fajna", ja mu ta to, że tak i że on też jest fajny,jak się nie złości" a on z dumą stwierdził " jestem fajny, jak wóz stlazacki" icon_biggrin.gif

Milej niedzieli wszystkim życzę icon_wink.gif
Madziara78
Agitusek ależ się cieszę że masz się coraz lepiej.... oby jednak okazało się że kolejna operacja będzie niepotrzebna.... a niewinne flirciki zawsze poprawiają humor 03.gif

Niewidzialna poproszę o namiary na na FB nie mam konta - chyba że można bez konta cię oglądać to poproszę o info jak cię znaleźć... icon_smile.gif

A Pitu to niezły słodziak jest... uśmiałam się z jego tekstu o traktorze 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
kasiula_poznan
cześć Kochane,
no i już po urlopie icon_sad.gif ech i wcale nie odpoczęłam, szczerze mówiąc - wróciłam bardziej zmęczona niż pojechałam no ale trudno, trzeba było nie biegać po sklepach od rana do wieczora.
u nas ok, chyba na dobre (odpukać) skonczylismy z pieluchami- młodej zdarzyła się jedna wpadka na kolanach chrzestnej w londyńskim tramwaju ale powiedziała, że wydawało jej się, że siedzi na kibelku. a potem młoda sie śmiała z cioci, że się też posiusiała icon_razz.gif bo miała mokrą bluzkę...
ogólnie ma przestraszną wyobraźnię, zabawki jej niepotrzebne bo wymysla, że np ma rakiete i lata... no i etap a dlaczego... już nie nadążam z wymyślaniem miliona odpowiedzi na ten sam temat... icon_razz.gif

Agitusku ciesze się, że z nogą lepiej i wszystko się udało icon_smile.gif

tu były zdjęcia ale wykasowałam bo za duże wkleiłam icon_sad.gif
kasiula_poznan
o matko, przepraszam za rozmiar zdjęć, kolejne postaram się wrzucić mniejsze icon_sad.gif
kasiula_poznan
mam nadzieję, że teraz będą mniejsze...

dzień dobry, to ja Wiktoria icon_smile.gif


kasiula_poznan
a kuku


kotek...


więcej zdjęć jutro, kilka z Londynu, dobrej nocy
niewidzialna
Witam

kasiula_poznan Śliczna Wiktoria, tak to już jest, że jak się jedzie to się jeszcze bardziej zmęczonym wraca, ja po pobycie w PL na święta marzyłam tylko żeby odpocząć ;P. Fajna była ta fotka co wykasowałaś icon_wink.gif podglądałam icon_redface.gif A co do tej wyobraźni to tak już dzieci maja icon_wink.gif ale skarb to wielki,a z tymi odpowiedziami, oj to ciężko, ale im prościej odpowiesz tym lepiej dla Ciebie icon_smile.gif
U nas wciąż mokre "wypadeczki" się zdarzają i na wycieczki wciąż jest pielucha ;( ale pracujemy nad tym.
Nie mogę się już doczekać wyjazdu do PL...tam przynajmniej słonce zachodzi o normalnej porze, bo tu to szkodniki nie zawsze chcą spać.

Madziara78 a może to zmęczenie to wina jakiegoś przesilenia?albo upałów? tez chodzę strasznie zmęczona i śpiąca, nawet jak się wysilam zbytnio,tylko bym spała
Dziś w nocy wróciła Julia, Pitu nie mógł się doczekać, ciekawe czy dziś się spotkają icon_wink.gif

Miłego dnia życzę icon_wink.gif Pozdrawiam wszystkie
kejti_80
CYTAT(kasiula_poznan @ Tue, 29 Jun 2010 - 21:34) *
mam nadzieję, że teraz będą mniejsze...

dzień dobry, to ja Wiktoria icon_smile.gif


o rany zakochałam sie 03.gif icon_smile.gificon_smile.gif
Kasiula ależ śliczności Wam rośnie ... Wiki jest przesłodka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czekam na resztÄ™ fotek icon_smile.gif
kejti_80
U nas od wczoraj mega upały. Cały dzień praktycznie siedzimy na podwórku, a Barto moczy pupę w basenie 06.gif ... dziś tak szalał przed południem w wodzie, że padł po 12 i po 15 dopiero moje dziecię wstało 06.gif

Agitusku ciesze się ogromnie, że operacja się udała i że całkiem nieźle się czujesz!!! Teraz niech mężyk nosi Cię na rękach to noga szybciej wróci do formy 03.gif 03.gif

Niewidzialna ale się uśmiałam z tekstów Pitka 04.gif U nas też traktor dobry na wszystko i gdy tylko coś trzeba pomóc to Barto mówi, że traktor da sobie radę 06.gif
Nie wiem skąd czerpią pomysły te nasze trzylatki na takie historie, ale potwierdzam, że wyobraźnie mają nieludzką icon_smile.gif
Bartuś ostatnio wymyślił historyjkę o panu Bronku ( notabene to nasz sąsiad 03.gif 29.gif 04.gif ) że pan Blonek wpadł do rowu, nie mógl wyjechac i przytjechał na pomoc Dziadzio Gienio traktorem 06.gif sznulek przywiązał, do przodu do tyłu i pan Blonek wyjechał z rowu 04.gif 06.gif 04.gif

I jak odbyło się spotkanie Julii z Pitkiem????? ooo czyżby pierwsza miłość 06.gif 06.gif 06.gif

Kasiula u nas to samo jest z tymi pytaniami. Cokolwiek Barto zobaczy od razu pyta a co to? jak to działa? dlaczego? po co? hihi normalnie tysiąc pytań do ... 03.gif

Pozdrawiam Kochane icon_smile.gif
niewidzialna
kejti_80 myślę, że ta wiara w traktory bierze się z bajek, oglądacie "Czerwony traktorek" albo "Traktor Tom"? U nas one wciąż na topie a do tego Tomek i przyjaciele", "Bob budowniczy", "Strażak Sam" i "Maniek złota rączka" a do tego wszelkie maszyny budowlane i rolnicze. Tu kupujemy książeczki tylko w tych tematach, a wydane mają tu świetnie, Pitu i książeczka i nie ma dziecka godzinę. A z Julia spotkali się , na balkonie,ale jakoś nie gadali sobie zbytnio icon_razz.gif. W sumie Jula jest od niego rok młodsza, a wśród znajomych w naszej miejscowości nie ma dzieci polskich w jego wieku. Zapewne stąd ta tęsknota, co wcale mnie nie dziwi.Jest jeszcze rodzina w sąsiedniej wsi, gdzie jest 2 małych chłopców, jeden chyba 6letni i drug 2miesiące starszy od Pita, chłopcy bawią się razem nadzwyczaj zgodnie, ale nie widujemy się często, a z ich rodzicami nie przyjaźnimy się zbytnio.
Oj jeszcze się nasłuchasz historyjek icon_smile.gif
Ostatnio powiedziałam Pitowi, że on jest moje radyjko, oburzył się i powiedział, że on jest chłopiec a nie radyjko icon_razz.gif Oj jest jest, nadaje bez końca i muzykę też nadaje icon_razz.gif, ale lubię słuchać to moje radyjko.
niewidzialna
A jeszcze obiecane zdjęcie zrobione przez Milkę


Tu Pitu uśmiecha się do zdjęcia icon_razz.gif

A tak siÄ™ ostatnio bawi z MilÄ…

Madziara78
Niewidzialna jestes wielka!!!!!!!!!!!!!! i bardzooooo kochana!!!! Niespodzianka się udała - i to jak! 03.gif wczoraj wieczorem ją odebrałam i do dziś jestem w szoku,..... dziękuję za karteczkę i pamięć!!!!!! przytul.gif przytul.gif przytul.gif
A Pit to niezły przystojniak!!!!

Kasiula wow ale Wiki urosła!!!! Śliczna jest... i te piękne blond włoski! Cudo 03.gif
i też czekam na resztę fotek....

Kejti a jak ty znosisz te upały? podsypiasz razem z Bartem?

Ja chodzę jak mucha w mazi... 29.gif 8 rano a w domu już się wytrzymać nie daje....
Idę robić śniadanko bo Julo wyciąga już ciastka do podjadania...
kejti_80
Madziarko większość dnia siedzę sobie pod lipką w cieniu 06.gif Gorzej jest wieczorem i nocą bo piętro się nagrzewa i temp. w pokoju dochodzi do 30C 43.gif ale u Was chyba też podobnie.
I tak nie mam co narzekać teraz, bo kilka lat mieszkałam w bloku i wiem jak jest bardzo "przyjemnie" w tak upalne dni 48.gif
A Wy jak sobie dajecie radę z tymi upałami???

Niewidzialna zdjęcia super, Pitek juz taki duży icon_smile.gif
U nas tez podobne bajki na topie icon_wink.gif

Zastanawiałam się ostatnio co kupić dla Bartulka od Dzidzi jak się urodzi ... hmm chyba postawię na bajki - książki - coś może z serii Bob budowniczy, albo coś o trakorze lub strażakach - bo to też ostatnio na topie icon_wink.gif

Uciekamy na podwórko icon_smile.gif
buziaki i miłego dnia icon_smile.gif
kejti_80
Pochwalę się mym brzucholkiem z racji, że już zaczęłam się "kulać" 03.gif icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif








niewidzialna
kejti_80 ślicznie wyglądasz taka kulająca się icon_wink.gif

a ta fotka podoba mi siÄ™ najbardziej icon_wink.gif
Ptasia
kejti cudnie wyglądasz dużo lepiej niż ja.

Wiktoria jest śliczną dziewczynką a Pitek to przystojniak.

My sie chłodzimy jak sie da, siedze w domu i dostaje na łeb 03.gif
Madziara78
Kejti cudooooo ależ pięknie wyglądasz!!!! A Brzusio - śliczny, taki okrąglutki i zgrabniutki!!!!!! Nic tylko rodzić dzieci z takim wyglądem ciążowym... 03.gif 03.gif 03.gif

Niewidzialna jeszcze raz dziękuję za niespodziankę -wiesz karteczka stoi na honorowym miejscu w dużym pokoju i kiedy nie przechodzę to się na nią spoglądam i się uśmiecham pod nosem! 03.gif

Ptasia pokaż się wreszcie to my ocenimy jak wyglądasz - bo ty to chyba masz w domu jakieś krzywe lustra! 04.gif

Agitusek jak się czujesz?? Kicasz już troszkę więcej?
Ptasia
Proszę bardzo same chciałyscie 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Madziara78
Ptasia a nie mówiłyśmy że przesadzasz.... śliczny masz brzusio!!!! i bardzo ładnie wyglądasz! Tobie chyba hormony zaślepiły oczy 43.gif 04.gif 04.gif
A Oliwka sprawdza czy jej też brzusio urósł? 04.gif

Ależ nam dzieciaki porosły.... 06.gif
kala101
Ptasiu ty jak zwykle kwitnÄ…co wyglÄ…dasz icon_smile.gif

kejti brzusio śliczny i nie taki mały icon_razz.gif:)

agitusku mam nadzieje że już coraz lepiej z nogą u męża poprawa ale tylko dla tego że wójo pokazał co i jak bo ze służby zdrowia to dziś lekarz na wizycie mu powiedział że on coś zleci jako ze służby za 2-3 miesiące jak już się kości pozrastają a teraz róbta co chceta, ale że jano powiedział że wójek rehabilitant to przepisał mu jakąś tam rehabilitacje a wójo znowu musi dopilnować aby to były odpowiednie ćwiczenia (i załatwił mu dodatkową rehabilitacje na akademi wychowania fizycznego u kolegi wiec myśle że będzie coraz lepiej)
niewidzialna
Witam

Madziara78 bardzo sie ciesze ze taka radosc moglam sprawic, mimo mi ze tak bardzo to doceniasz, mialam odpowiedziec wczesniej ale jakos mi uknelo icon_redface.gif

Ptasia wygladasz slicznie, no wlasie Oliwka tez brzuszek pokazuje hihihi

kala101 dobrze ze macie jaka pomoc, nieduigo Jano bedzie biegal icon_wink.gif

....a ja juz chyba zaczne odliczac dni do wyjazdu do PL icon_cool.gif

pozdrawiam
kejti_80
Witajcie Kochane!

Dzięki za miłe opinie n/t mojego wyglądu, aż się zaczerwieniłam icon_redface.gif 29.gif ale i tak wolę siebie bez tych dodatkowych kg i już nie mogę się doczekać ich utraty 06.gif jeszcze miesiąc rozpusty i dogadzania sobie a poźniej trzeba pasa zacisnąć 29.gif 29.gif 29.gif

Ptasiu a Ty jak zwykle przesadzasz 06.gif , chyba jakieś krzywe lustra masz w domu i stąd Twoje zaślepienie 29.gif
Pięknie wyglądasz i brzusio ślicznie rośnie! A Oli cudnie podkreśla swój brzuszek hihihi
A co z praca? Nadal pracujesz czy już w domku leniuchujesz? icon_smile.gif

Agitusku proszę się zameldować z dalekiego kraju co tam słychać???

Niewidzialna a kiedy ten wielki dzień przyjazdu do PL???

Kala to dobrze, że wujek zna się na rzeczy i trochę Wam pomaga ... bo na naszą służbę zdrowia nie ma co liczyć 21.gif
A jak Ty sie czujesz? Jak prawko????

U nas w niedzielę były imprezy WOŚP na rzecz sprzętu dla straży pożarnej i tym samym mnóstwo strażaków, wozów strażackich - Barto był zachwycony 06.gif do tego mnóstwo dzieci i nie można go było stamtąd wyciągnąć poźniej 04.gif
Tak jak patrzę na to moje dziecię to nie mogę uwierzyć, że już taki duży i samodzielny ... ależ ten czas pędzi!

Pozdrawiam icon_smile.gif
#Margola
Czesc dziewczyny...
Kejti , Ptasia... piękne brzuchole!!!! ślicznie wyglądacie:)))
Kala dobrze ze masz dodatkowÄ… pomoc bo dzisiaj to roznie bywa z leczeniem.....
Niewidzialna wracasz na stałe czy tylko na "chwile"?
Agitusku.... jak noga?
Ptasia
Chwilowo siedze w domu na urlopie. Niestety nie mogłam isc na L4 bo nadal podpisuje wyniki. 16 jest audyt po którym bede miała juz zastepstwo i ide na L4.

Choć prawde mówiac chyba bardziej odpoczywam w pracy niz w domu z Oliwią 29.gif 04.gif
kala101
Kejti moje prawko w jak należytym porządalu własnie wróciłam z egzaminu wewnętrznego i dziś lub jutro moje dokumenty jadą do ośrodka egzaminacyjnego i będę miała wyznaczony termin egzaminu (max 2 tyg) do tego czasu cały czas będe jeździć więc będzie oki icon_smile.gificon_smile.gif musi być
Dzaga
zazdroszcze brzuszków...echhh

a my ostatnio dzien w dizen siedzimy w domu - tzn na podwórku ... ja jak murzyn... dzieci tez... i padam na ryj....
małż wzial urlop i pomalował sciany na pietrze.. teraz uklada podloge, a za tydzien przyjada drzwi... wiec jak rano idzie na góre tak wraca ok 22 i tak od rana do polozenia dzieciaków sama samiusienka z nimi.... echhhhhh padam na ryjek

ale pocieszajÄ…ce ze jeszcze tylko barierka na schody a potem juz tylko mebelki do naszych sypialni i mozna sie przenosic icon_smile.gif

madziara na pewno sie zgłoszę do Ciebie jak juz nasz wyjazd sie wyklaruje icon_smile.gif
a Wy wybieracie sie gdzies w tym roku?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.