To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Perfumy- przyznawać się

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Cleo
a moze to i amlunek, mnie sie wydawalo ze kwaitek w srodku, moze sobe sie prezjde i zobacze oraz powÄ…cham, bo nawet nie wiem jak pachnie:)
jesli Mysha kupi moje ZEN, to ja kupie Twoje KEnzo icon_cool.gif
aluc
kwiatek jest namalowany, ale rurka do dyfuzora w środku jest zielonkawa i udaje łodyżkę icon_biggrin.gif stąd złudzenie, że cały kwiatek w srodku jest
Cleo
eee, qurka, wiedzialam ze jakas podpucha;)
a ladnie to pachnie??
i ile kosztyuje- pamietam ze mój maż zrezygnował cyli chyba duzo icon_rolleyes.gif
aluc
pachnie przecudnie icon_biggrin.gif ile kosztuje to nie powiem, bo ja maniacko perfumy tylko w duty free kupujÄ™ (albo zlecam kupienie)
mysha
Zen kosztuje połowę Kenzo:)
Nie wiem dokładnie ile... sprawdzę w empiku w poniedzialek.

A znacie perfumy Amore Amore Cacharel?
Bo ja wlasnie takowe wygralam w twoim Stylu ale jeszcze nie doszly wiec nei wiem czy je lubiÄ™:)
Kiedys w Pani wygralam lalique ale to nie był moj zapach:(
aluc
CYTAT(aluc)
kwiatek jest namalowany, ale rurka do dyfuzora w środku jest zielonkawa i udaje łodyżkę icon_biggrin.gif stąd złudzenie, że cały kwiatek w srodku jest


sprawdziłam w domu i jednak ja też uległam zbiorowemy złudzeniu icon_lol.gif rurka jest przezroczysta, łodyżka jest namalowana na flakonie, ale oglądana z drugiej strony przez szkło wygląda jakby była w srodku icon_lol.gif
Cleo
ojej aluc, no:( czyli nisza rynkowa przed nami- prawdziwe kwiaty w perfumach icon_smile.gif w koncu w Noa byla perła!

Mysha- to napsiz, ja chetnie transakcje przeprwoadze-przed chwila powachalam, no i niemoge po prostu nie moge.. icon_cry.gif
(a glupio mi bo to prezent od przyjaciolki na narodziny Michasi... icon_sad.gif )
cleo
zilka
W zasadzie jestem wierna jednemu bo w całym swoim dłuuuugim życiu używałam dwóch marek...

Najpierw to było przez równe 10 lat Tresor Lancome. Od osiemnastki jakoś tak do zajścia w ciążę. Lato, zima, świątek, piątek, nie byłam w stanie używać nic innego. Próbowałam ale wszystko "czułam" a Tresora nie. Zapach do tego stopnia się ze mną "zrósł", że znajomi poznawali mnie po zapachu (np. zostawiłam sweter, ktos miał mi przynieść, nie wiedział, który to ale poznał po zapachu icon_lol.gif ).

Zajście w ciążę zbiegło się z dostaniem Deep Red Bossa. Zaczęłam trochę używac ze względu na ofiarodawcę icon_lol.gif i nagle mi się przestawiło. Spodobało. Przestałam "czuć" Deep Red a zaczęłam Tresora i dalej wszystko inne. Więc teraz pewnie będzie przez 10 lat Deep Red albo tylko do następnej ciąży co daj boże wcześniej...

A tak w ogóle to ja dostanie/dawanie perfum osobiście uważam za wielki nietakt. Bo albo nie wiemy czego kto używa i strzelamy gafy (rany, ile ja się tego nadostawałam icon_rolleyes.gif ) albo wiemy co kto lubi i podarunek ma charakter "dofinansowania". Wiem, że przesadzam ale to moje li i jedynie prywatne zdanie, nie uważam, że wszyscy powinny tak uważać.

Nawiasem mówiąc mam do oddania/sprzedania jakieś perfumy Hugo Boss, nie pamiętam nazwy, dostałam od mamy, która wiedział, że gdzieś dzwonią ale nie wiedziała do końca gdzie icon_rolleyes.gif W domu sprawdzę co to.

icon_mrgreen.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
mamajul
bardzo przyjemny podstęp.

a mnie tam miło było poczytać co tam mamy noszą icon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
CrazyMary
Zilka, a nie uważasz, ze Deep Red są strasznie słabiutkie? icon_rolleyes.gif Zapach jest OK, ale wydaje mi się, że muszę wylać na siebie pół butelki, żeby coś poczuć icon_evil.gif Byłabym zainteresowana tym Twoim Bossem icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Doruśka
Crazy,Zilka pisała,że go nie czuje,ale inni czują, moze u ciebie jest tak samo? psikasz i psikasz -ty nic a inni owszem icon_biggrin.gif
To właśnie była moja ideologia.
Ja nie napisze jakich używam,bo nie wiem jak się nazywają-mają butelkę w kształcie liscia i są Kenzo, a lubiłabym jakby mi ktoś podarował hi hi
CK contadicion(albo jakos tak) oraz LaurÄ™ biagiotti( Venezia np)
A na codzień,czyli do garów to mam dezodorant Aloe Vera ,oraz jakis Avoński icon_biggrin.gif
Cleo
To ja to samo twierdzÄ™ o Noa .. icon_lol.gif
aluc
CYTAT(zilka)
A tak w ogóle to ja dostanie/dawanie perfum osobiÅ›cie uważam za wielki nietakt. Bo albo nie wiemy czego kto używa i strzelamy gafy (rany, ile ja siÄ™ tego nadostawaÅ‚am  :roll: ) albo wiemy co kto lubi i podarunek ma charakter "dofinansowania". Wiem, że przesadzam ale to moje li i jedynie prywatne zdanie, nie uważam, że wszyscy powinny tak uważać.


otóż tak ale nie icon_lol.gif

osobie obcej - w życiu
i od obcej osoby też bałabym się przyjąć, jeszcze bym się czegoś o sobie dowiedziała icon_lol.gif

"dofinansowanie" uprawiam w stosunku do mojej mamy na przykład, która jak widzi ceny markowych perfum, to jej się niedobrze robi dla zasady wink.gif coś jak mi, jak widzę buty za powiedzmy 1500 zetów - niby teoretycznie mnie stać na parę raz do roku wink.gif, ale wydanie takiej kasy na buty uważam za brak przyzwoitości i oporów moralnych icon_lol.gif

a od osoby najbliższej chilli niemęża i jemu tudzież - jak najbardziej, bo czasem na przykład nie mamy odwagi na jakiś zapach albo uważamy, że do nas nie pasuje, a ta druga połówka pomarańczy właśnie w tym zapachu nas widzi i okazuje się, że miała rację icon_biggrin.gif

to Emporio białe co mu kupiłam na lotnisku, zilka, to mu się teoretycznie nie podobało, a teraz się psika i marudzi, że mu się zaraz skończy icon_lol.gif a nie mówi tego z grzeczności, oj nie, na tyle to ja go znam jak zły szeląg icon_mrgreen.gif
Libi
CYTAT(zilka)
Nawiasem mówiÄ…c mam do oddania/sprzedania jakieÅ› perfumy Hugo Boss, nie pamiÄ™tam nazwy, dostaÅ‚am od mamy, która wiedziaÅ‚, że gdzieÅ› dzwoniÄ… ale nie wiedziaÅ‚a do koÅ„ca gdzie  :roll:  W domu sprawdzÄ™ co to.  

icon_mrgreen.gif

Ja używam ostatnio tych perfum:) Już mi się przejadły, a mam jeszcze pół flakonu... ale są ładne. Ja oczywiście na sobie już nic nie czuję, ale dwa razy zdarzyło mi się usłyszeć od kogoś, że są ładne (od kasjerki w hipermarkecie icon_rolleyes.gif nie wiem jakim cudem poczuła te perfumy...). Było mi bardzo miło, że komus bardzo podobaja się moje perfumy:)
Pozdrawiam:)
ulla
Zrobiłam sobie kiedyś jakiś śmieszny "perfumowy" test. Pytania nie miały nic wspólnego z zapachami i wyszło mi, że najbardziej odpowiednim dla mnie zapachem jest Eternity CK, którego uzywałam juz i tak od jakiś 5 lat. I choć używam też innych to rzeczywiście żadne z dotychczasowych nie "wtapiają" się aż tak, ze nie czuję...a Eternity nie czuję, ile bym nie użyła, tak, ze nawet zdarza mi się odrobinę przesadzić i wszyscy dookoła mówią, że robię "perfumerię", aż mi trochę głupio, a ja nic kompletnie nie czuję icon_sad.gif Za to na innych wyczuwam z mety. Podobnie jak Zino Davidoff (taki żółty) na facetach... autentycznie "znosi" mnie w ich stronę (reakcja mimowolna), choć na moim lubym najbardziej lubię Fahrenheita...
CrazyMary
CYTAT(Dorusia)
Crazy,Zilka pisaÅ‚a,że go nie czuje,ale inni czujÄ…, moze u ciebie jest tak samo? psikasz i psikasz -ty nic a inni owszem icon_biggrin.gif  
 :D


No możliwe, po prostu takie odczucia mam tylko z tym zapachem, inne czuję na sobie, widac taki jego charakter icon_wink.gif
snupek
POISON HYPNOTIC Diora to moj ideal , ale mialam je tylko raz.Obecnie uzywam na przemian- TRESOR (Lancome) WISH (Choppard) kenzo ze sloniem (te podobno do mnie pasuja najlepiej),Uwielbiam tez DUNE ale natychmiast ucieka ze mnie zapach.Wszelkie Givenchy uwielbiam ale rowniez nie trzymaja sie na mnie
zilka
CYTAT(Rosa*)
oki. teraz mogÄ™ już powiedzieć. ZaÅ‚ozyÅ‚am ten wÄ…tek majÄ…c nadziejÄ™, że Zilka siÄ™ dopisze, bo od dawna drÄ™czÄ… mnie perfumy, których uzywa. PytaÅ‚am kiedyÅ› co to jest, ale odpowiedziaÅ‚a tak szybko, że nie zapamiÄ™taÅ‚am.  
Tak wiÄ™c być może zdradzÄ™ Miracle dla Deep Red icon_lol.gif  
Rosa


ROSA! icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Jak rany! No wiesz icon_lol.gif icon_lol.gif
To może je raz wezmę żebyś się "popsikała" icon_wink.gif icon_lol.gif i sprawdziła bo co innego na kim a co innego na sobie, chcesz?

Aleś se wykombinowała, kobieto... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

icon_mrgreen.gif
zilka
CYTAT(CrazyMary)
Zilka, a nie uważasz, ze Deep Red sÄ… strasznie sÅ‚abiutkie? icon_rolleyes.gif  Zapach jest OK, ale wydaje mi siÄ™, że muszÄ™ wylać na siebie pół butelki, żeby coÅ› poczuć icon_evil.gif ByÅ‚abym zainteresowana tym Twoim Bossem icon_biggrin.gif


O rany, wczoraj odpowiedziałam Rosie a dopiero dzisiaj zauważyłam resztę postów... Nie, nie uważam, że są słabe, używam ich tak jak Tresora. W ogóle w związku z tym, że ja perfum używanych nie czuję na sobie mam nieustanną obawę, że perfumuję się za dużo ale w końcu przez tyle lat chyba znalazłby się ktoś kto by mi powiedział??? Rosa?

icon_mrgreen.gif
zilka
CYTAT(aluc)
otóż tak ale nie icon_lol.gif

osobie obcej - w życiu
i od obcej osoby też bałabym się przyjąć, jeszcze bym się czegoś o sobie dowiedziała icon_lol.gif

"dofinansowanie" uprawiam w stosunku do mojej mamy na przykład, która jak widzi ceny markowych perfum, to jej się niedobrze robi dla zasady icon_wink.gif coś jak mi, jak widzę buty za powiedzmy 1500 zetów - niby teoretycznie mnie stać na parę raz do roku icon_wink.gif, ale wydanie takiej kasy na buty uważam za brak przyzwoitości i oporów moralnych icon_lol.gif

a od osoby najbliższej chilli niemęża i jemu tudzież - jak najbardziej, bo czasem na przykÅ‚ad nie mamy odwagi na jakiÅ› zapach albo uważamy,  Å¼e do nas nie pasuje, a ta druga połówka pomaraÅ„czy wÅ‚aÅ›nie w tym zapachu nas widzi i okazuje siÄ™, że miaÅ‚a racjÄ™ icon_biggrin.gif

to Emporio białe co mu kupiłam na lotnisku, zilka, to mu się teoretycznie nie podobało, a teraz się psika i marudzi, że mu się zaraz skończy icon_lol.gif a nie mówi tego z grzeczności, oj nie, na tyle to ja go znam jak zły szeląg icon_mrgreen.gif


W zasadzie proszÄ™ Pani Ani to siÄ™ zgadzam. Ja to samo robie mojej mamie z kremami icon_lol.gif
agak
Od kilku lat używam J.DEL POZO HALLOWEEN.

Niestety przestaję je już czuć i szukam czegoś nowego...
kasiarybka
OPORTUNE (Artystry), przesliczne, delikatne, świerze, jak powiew wiosennego wiaterku.....kocham i jestem im wierna od kilku juz lat icon_smile.gif
moko.
Wierna jestem marce Hugo Boss, ale zmieniam perfumy co sezon.
Ewusiek
Les belles Nina Ricci (chyba dobrze napisałam), Chic ... akurat te dostałam od męża, praktycznie zawsze trafia z zapachem icon_biggrin.gif
W szafce mam trochę buteleczek (w tym wody toaletowe) , raczej używam "wymiennie", akurat na jaki zapach mam nastrój.
alatanta
.......
Gosia1
Nie cierpię perfum. icon_sad.gif Tego typu zapachy przyprawiają mnie o ból głowy i mdłości. Tak jest od czasu ciąży z córką czyli od 16 lat...


Pozdr.


Zaznaczyłam opcję ostatnią...icon_wink.gif
AsiaJ
Ja już długo uzywam ENVY Gucciego,ale od czasu do czasu zamieniam na GREEN TEA Elizabeth Arden...
Uwielbiam te zapachy icon_biggrin.gif
W ciąży używałam Light Blue Dolce&Gabbana,ale jakoś źle mi się kojarzy(nudności itd. wink.gif )


Pozdrowionka
Asik
mama Ewuni(02.08.2003) icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
stasyl
Moje ukochane perfumy to Pleasures - E.Lauder, Allure - Chanel, XS - Paco Rabanne.
LubiÄ™ Coco Mademoiselle - Chanel, Miracle - Lancome, Ultraviolet - Paco Rabanne

Ale ostatnio bardzo spodobały mi się GUCCI II, takie w różowe, cudeńko.
Ava_mama_Wi
dziewczynki, ja uwielbiam wody toaletowe, a perfumy najczęściej Gucci Rush!!! Po prostu uwielbiam!!!
Tafi
ja uzywam wody toaletowej i zawsze z Avonu icon_biggrin.gif
Ewelina
Bardzo długo podobały mi się Miracle Lancoma.Ale zanim je kupiłam wiele razy chodziłam je wąchać do Galerii Dominikańskiej . Chodziłam sprawdzić ,czy na pewno jeszcze mi sie podobają. Zdarzało mi sie juz wczesnie nabywac takie , które mimo wczesniejszej "przymiarki " okazywały sie absolutnie nietrafione. Zyskiwała na tym moja siostra , która może nosić każde. Obecnie lubię Little black dress Avonu i Yria Yves Rocher. Na lato poszukam pewnie czegos lzejszego , ale co to będzie jeszcze nie wiem.
Dominika_
No więc ja mam kilka ulubionych zapachów. Uwielbiam Calvine Cline - One i Hugo Bossa, tylko jeszcze nigdy ich nie miałam, bo trochę drogie icon_confused.gif
Natomiast teraz używam dwóch zapachów - jeden to prezent od męża - Gabriela Sabitini - Wild Wind, no i cudny prezent od chrzestnej, Coco Mademoiselle.
tosia
Właśnie sobie dzisiaj kupiłam na okoliczność poprawienia humoru różowe cudeńko w ślicznym pudełeczku o nazwie GUCCI II icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Bardzo polecam na wiosnÄ™
doświadczona
Co do perfumów...temat rzeka.Uwielbiam eksperymentować,ale wierna pozostaję 3 zapachom.Na dzień GAP-Blue (szkoda,że nie do dostania w Polsce) na wieczór JAIPUR-Boucheron lub CHOPARD-Casmir
agak
Dostałam od brata HUGO BOSS INTENSE icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
doświadczona
Co do perfumów...temat rzeka.Uwielbiam eksperymentować,ale wierna pozostaję 3 zapachom.Na dzień GAP-Blue (szkoda,że nie do dostania w Polsce) na wieczór JAIPUR-Boucheron lub CHOPARD-Casmir
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.