To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

No to może nowe spotkanie Emam. Co wy na to. !!!!!!!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
cola
Mnie też się bardzo podobało i od razu piszę się na następne spotkanie. Dzięki za miłą rozmowę i wspólnie spędzony czas. Cieszę się, że poznałam takie fajne dziewczyny jak Wy.

Mam teraz tydzień luzu, bo mój mały pojechał do babci na ferie.

Pozdrawiam wszystkie mamy serdecznie.
Już nie mogę doczekać się zdjęć.
ez
Mi też się podobało, baaaaaaaardzo. Cieszę się, ze przyszłam. Ja tam muszę jeszcze od was telefony pozbierać bo jak wylądowałabym w szpitalu tfu tfu żeby komuś się wypłakać.
Ja sorry, ze tak ostatnio marudzę, ale minie mi obiecuję po porstu się boję
Doruśka
Ez,Ty sobie i nam marudź ile chcesz,zawsze Ciebie wysłuchamy,a jak ma ci od tego byc lepiej to czemu nie wink.gif
Ale pamiętaj kobieto! muślenie pozytywne to prosta droga do sukcesu!
A do szpitala to nie idź,lepiej sobie w domku odpoczywaj! icon_smile.gif
I zaraz wiosna będzie,i słoneczko!
2 szkraby
Ez, zawsze możesz na nas liczyć.
Wal jak w dym, kiedy będziesz miała ochotę trochę sobie pogadać.
A z tym szpitalem, to naprawdę lepiej w domku.
Uważaj na siebie. Głowa do góry, pewny pozytyw i będzie wszystko ok.

Pozdrawiam
Monisia
Dziewczynki a co ze zdjęciami????
użytkownik usunięty
Dziewczynki, ja mogę umieścić zdjęcia w sieci, bo Dorka i Olaart mi już przysłały. Ale nie wiem, czy wszystkie wyrażacie na to zgodę. Czekam na Wasze posty lub PW ze zgodą na publikację lub jej brakiem. Każda z dziewczyn obecnych na spotkaniu załapała się na jakieś zdjęcie, więc czekam na odpowiedzi wszystkich icon_smile.gif

Paka, do dzisiaj wspominająca wczorajszy miły wieczorek
Anita.W
Ez ja jestem ponoc doskonalym sluchaczem icon_smile.gif i lubie sluchac bo sama to jestem malomowna.
Paka ja wyrazam zgode.
Wlasciwie to ja zamiescilam wasze zdjecia (z tych wczesniejszych spotkan) na mojej stronie domowej i nie pytalam o zgode. Tak, wiec jak jakies zdjecie mam wykasowac to piszcie, a wykasuje.
Potwora
Anita nie ma zdjęcia!!! Nie zdążyłam jej zrobić, baterie mi siadły icon_sad.gif a potem wyszła...
Na następnym spotkaniu fotografujemy przede wszystkiem JĄ icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Fakt, Anitka nie mam Twojego zdjęcia, buuuu...
Potwora
Ez - jeżeli chodzi o mnie to możesz mi do upadłego marudzić icon_wink.gif
Ewcia!
Dziewczyny! Bardzo wam dziękuję za przemile spotkanie!
Bylo ono dla mnie rowniez elementem terapeutycznym, gdyz mam ostatnio dosc "niski " nastrój ( Paka, bez twojego entuzjazmu chyba bym sie nie wybrała icon_cry.gif )

Też się piszę na nastepne juz za miesiąc i tez chętniej bez dzieci .

pozdrawiam

PS. bardzo prosze o niepublikowanie w sieci (ani tez w innych środkach) mojego zdjęcia, na którym "spię" na siedząco i wystaję pozza kadr; a najlepiej o wykasowanie go czem prędzej ze wszystkich nosnikow
Ila
Hej dziewczynki icon_biggrin.gif

co do zdjec, to dostalam na razie od Oli.
Dorka, jesli mozesz, to przeslij, prosze na adres redakcji. Dzis wieczorkiem postaramy sie zrobic stronke
ze spotkania.

Ez, Ty sie niczego nie boj icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Przeciez wiesz, ze wszystko bedzie OK. Innej mozliwosci nie ma icon_biggrin.gif
Jesli bedziesz chciala pogadac, to jestem do dyspozycji icon_biggrin.gif

Ewcia, Ty rowniez wznies sie na "wyzyny" dobrego nastroju icon_biggrin.gif
Wiadomo, kazdego kiedys dopada dol, ale... trzeba sie go szybko pozbyc.

Jesli wczesniej bedzie Wam potrzebne "spotkanie terapeutyczne",
to czekamy w gotowosci icon_biggrin.gif

Buziaki
Honey
Hej Kobietki!
chorera......tak żaluję że nie moglam być.......Junior od samego rana miał ataki kolek, niezliczonych ilości nieznanych bóli brzuszka, płaczu.......A zaczyna już płakać najprawdziwszymi łzami..... Siedziałam z nim i razem płakaliśmy....czy to się kiedyś skończy?
A tak się cieszyłam,że Was poznam. Przynaję, że czuję odrobinkę zazdrości jak czytam Wasze newsy na forum. Fajnie jest znać kogoś kto ma podobne problemy.
Wciąż karmię cycem no i jak tu gdziekolwiek dalej się zaciągnąć skoro Junior ssie co godzinę??? icon_mad.gif Już kupuję sobie chustę, zapakuję go w może mi się uda wyjść do ludzi. Na butle patrzeć nie może, ja nie ściągnę wystrczającej ilości a na inne mleko patrzeć nie może....! Poza tym boję się mu dawać sztuczne.
Mam nadzieję, że na marcowy meeting uda mi się doczołgać. O czym sobie paplałyście? napiszcie dećko.

buziaczki
honey
Doruśka
Ja wyrażam zgodę,moze mnie ktoś zauważy i kariere zrobię,a co!
Media to media nie? icon_lol.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
Anita.W
Honey rany czytam to i tak sie czuje jakbym to sama pisala tyle ze rok ponad rok temu. Oj życze Ci duuuuuzo cierpliwosci i SIŁY!. Ja tez przez to przechodzilam i tez ciagle ryczalam razem z Kubusiem oczywiscie.
Mam nadzieje ze w marcu ciebie poznam icon_biggrin.gif .

A jesli chodzi o zdjecia ha ha ha, ja wiem kiedy wyjść ha ha ha. Ale wiecie mnie to juz nikt nie pobije. Dopiero wczoraj odkrylam ze w torebce aparat mialam hi hi hi. Taka bylam przejęta ze zupelnie o nim zapomnialam, ale ze mnie gapa. Nastepnym razem to sobie karteczkę na torebkę nakleje z napisem APARAT JEST TUTAJ! hi hi hi.
Ewcia!
CYTAT(Anita.W)
A jesli chodzi o zdjecia ha ha ha, ja wiem kiedy wyjść ha ha ha. Ale wiecie mnie to juz nikt nie pobije. Dopiero wczoraj odkrylam ze w torebce aparat mialam hi hi hi. Taka bylam przejęta ze zupelnie o nim zapomnialam, ale ze mnie gapa. Nastepnym razem to sobie karteczkę na torebkę nakleje z napisem APARAT JEST TUTAJ! hi hi hi.


faktycznie niezla jestes icon_lol.gif
i przykro mi, ze jakos daleko siedzialysmy i nie moglam z toba pogadac.
Nastepnym razem okrągły stół prosimy wink.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Ewcia)
i przykro mi, ze jakos daleko siedzialysmy i nie moglam z toba pogadac. Nastepnym razem okrągły stół prosimy  :wink:

Ewcia, bingo! Ja też prosze o lepsze warunki do pogaduszek. A może się wybierzemy tym razem na jakąś pizzę, albo insze makarony...?
A Honey, bierz Nynolka do nosidełka i przychodź z nim. Przecież możesz karmić przy nas icon_wink.gif
ez
Ja wam tylko powiem, że zazdroszczę Pace brzuszka mój jakiś taki niedożywiony, ale pracuję nad tym icon_wink.gif
użytkownik usunięty
Ez, przecież mój jest starszy! Miesiąc temu też go prawie nie miałam (wyglądałam, jakby mnie wydęło po kapuście z grochem i fasolą, popitej coca-colą icon_lol.gif ).
A Twój już widać, nie marudź wink.gif
Potwora
Ez - koniec marudzenia icon_exclaim.gif Ciesz się małym brzuszkiem, i chwilami gdy możesz buty zawiązać. Ja miałam wielgachne brzuszysko już od połowy ciąży, łomatko jaka to mordęga była icon_rolleyes.gif


Popatrzcie dziewczęta na spotkania Warszawianek, one ciągle coś zjadają, może my też... icon_wink.gif icon_lol.gif


Pomyślmy o jakimś smacznym i niedrogim miejscu.
Doruśka
Ą ja ani słowa z niektórymi mamami nie zamieniłam i to mnie nie cieszy! icon_evil.gif

idę otworzyć nowy wątek o nowym spotkaniu!
cola
Zgadzam się na opublikowanie zdjęć ze mną na forum, chociaż na tym z zamkniętymi oczami wyglądam komicznie. icon_biggrin.gif
Monisia
Ja wiem żem czepialska i upierdliwa ale proszę!!!!!!!!!!
Nie męczcie mnie już dłużej !!!!!!!!!!!
Pokażcie wkońcu te zdjęcia!!!!!!!!
Proszęęęęęęęęęęęęęę icon_twisted.gif
użytkownik usunięty
Monisia,
zrobiłam tymczasową stronkę (bo Ila miała coś zrobić na maluchach, więc poczekamy). Ponieważ umieściłam ją jako podstronę na mojej stronie domowej, nie chciałabym, żeby każdy kto tylko trafi na maluchy, mógł mnie zidentyfikować (czytałam trochę co się ostatnio na czacie dzieje, więc się boję). Niemniej jeśli któraś eMama chce link, to niech pisze PW - to go wyślę icon_smile.gif
Do Ciebie już wysyłam.

Ila, jeśli chcesz tylko przerobić to, co ja zrobiłam, to tylko się ucieszę, że Ci roboty zaoszczędziłam.

Paka
Monisia
Paka dziękuję!!!!
Zdjęcia cudne a Wy jeszcze piękniejsze icon_biggrin.gif
Tak bardzo żałuje , że mnie nie było ....
Ila
Pakuś dzieki, ale techniczna obrobka zajmuje sie Qju icon_biggrin.gif
On i tak przerobi dotychczasowe spotkania, zamieszczone w postach, na podstronki.
A fotorelacja z naszego niedzielnego spotkania powinna pojawic sie dzis icon_biggrin.gif
Jak sie juz ukaze, to podam Wam linka icon_biggrin.gif

Buziaki
2 szkraby
Zdjęcia są super, zresztą co tu gadać. icon_razz.gif

Babeczki super to i zdjęcia super. icon_razz.gif
Honey
no cześć kobietki!
miałam dosyć samotnych(tata cały dzień w pracy) i zapłakanych dni i wyemigrowałam do mamy-babci. Tu mi dupcia już troche odżyła i stwierdzam,że nie jest tak ze mną źle. A Nynol nagle ozdrowiał!!!!!!!!!!!!!!!! i jakie to ja mam grzeczne dziecko.....?! W ciągu 3 dni nie było ani jednej kolki! Czy ja ją sobie wymysliłam??? Nie sądze. Przecież doskonale wiecie, jaki to wrzask i cierpienie. Cóż....
Anitko i Pako! dzieki za pokrzepiające słowa. Od razu mi lepiej. Idzie ku dobremu, więc już niedługo będę bardziej mobilna ( w sensie wyjsć w parze czyli ja + Nynol). Możecie mi powiedzieć jak rozwiązałyście kwestie karmienia piersią jak chciałyście gdzieś wyjść? Do butli tyle nie ściągnę a Pasibrzuch piję co godzinę.....
A tak a propo, to muszę na grandę kupić NOSIDEŁKO!!! bo to już czas wyjść do ludzi.
DZIEWCZYNY! JAK MACIE DO SPRZEDANIA DOBRE, SPRAWDZONE NOSIDŁO DO DAJCIE ZNAĆ[/b][/b]. bedzie okazja do spotkania! icon_smile.gif
Czy zobaczenie zdjęć z meetingu jest możliwe przez "nie uczestnika"?? Jak tak to gdzie mogę Was pooglądać?
Pozdrawiam Was kochane kobitki i letę poić!

papapa
gugugu
Honey
Ila
Honey jasne icon_biggrin.gif

Prosze oto link https://maluchy.pl/maluchowe_spotkania/?pok...3270f6a6e504b65
Szykuj sie na nastepne spotkanie icon_exclaim.gif

Pozdrawiam
użytkownik usunięty
CYTAT(Honey)
Możecie mi powiedzieć jak rozwiązałyście kwestie karmienia piersią jak chciałyście gdzieś wyjść? Do butli tyle nie ściągnę a Pasibrzuch piję co godzinę...

Ja rozwiązywałam ten problem w ten sposób, że ... przystawiałam do piersi. Może nie wszędzie, np. w eleganckiej restauracji w towarzystwie Promotora bym nie karmiła icon_smile.gif , ale przy nas zawsze będzie można Cię posadzić gdzieś w rogu i boczkiem, przykryjesz sobie biust pieluszką, najlepiej mieć rozpinaną bluzkę i będzie OK icon_lol.gif

Paka
użytkownik usunięty
CYTAT(Ila)
Honey jasne icon_biggrin.gif  

Prosze oto link https://maluchy.pl/maluchowe_spotkania/?pok...3270f6a6e504b65  
Szykuj sie na nastepne spotkanie icon_exclaim.gif  

Pozdrawiam


Ila, super!
Paka
fire
ech strasznie żałuję, że nie zjawiłam się na spotkaniu ale problemy z moim ex sprawiają, że jakoś mało towarzyska zrobiłam się icon_sad.gif
użytkownik usunięty
Kamile, przyjdz na nastepne, to sie przynajmniej odstresujesz icon_smile.gif

Czekamy.

Paka
2 szkraby
Kamile, serdecznie zapraszamy.
Może warto choć czasami na chwile odstresować się i zapomnieć o wszystkim innym.

Jeszcze raz sedecznie zapraszamy.
fire
Baaaaaardzo dziękuję za zaproszenie icon_smile.gif postaram się na kolejne spotkanie stawić. icon_smile.gif
pozdrawiam kama
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.