To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

No to może nowe spotkanie Emam. Co wy na to. !!!!!!!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
2 szkraby
Hej dziewczynki. icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Jak tam po Świętach i Nowym roku, brzuszki nie bolały. icon_question.gif


Słuchajcie no to co, może spotkanie samych mam. Co wy na to.

Fajnie byłoby się z Wami znowu zobaczyć i teraz już na spokojnie sobie porozmawiać. icon_razz.gif

Może 24 lub 25 stycznia, jakaś przyjemna kafejka z dobrą kawką i ciachem.

Pozdrawiam
Klaudia i Aleks (21.09.2003)
dumiczowa
Ja odpadam icon_sad.gif nie puszczÄ… mnie z domu icon_smile.gif czekam na relacje:)
cola
Jestem zainteresowana spotkaniem. Czekam na rozwój sytuacji.

Pozdrawiam serdecznie.
Mama Mojzesza
Ja tez jestem zainteresowana:)
bardzo chetnie przyszlibysmy na takie spotkanie, jeszcze nigdy nie bylismy:)! do tego czasu Mojzeszek napewno wyzdrowieje
Gosc
ja napewno nie przyjde ostatnie nie podobalao mi sie icon_sad.gif
Monisia
CYTAT(Gosc)
ja napewno nie przyjde ostatnie nie podobalao mi sie  :(

A kim Gościu jesteś i czemu Ci się nie podobało ostatnio?
Doruśka
w tych dniach mam wykłady,moze wiec poczatek lutego? i bez dzieci,co??????? icon_cool.gif
Monika ww
Ja jestem jak najbardziej za spotkaniem icon_biggrin.gif

tylko ustalmy termin, który pasowałby większości icon_smile.gif

pozdrawiam, Monika
ez
ja ponieważ jestem trochę podłamana śmiercię przyjaciółki ominę to spotkanie, mam ndzieję że zrozumiecie
Anita.W
Ja tez bym chciala przyjsc, wiec poczekam na ostateczny termin (ale sobota 24.01 to odpada, bo meza nie bedzie w domu).
Dorusia oczywiscie ze bez dzieci icon_smile.gif.
Potwora
Ja w piÄ…tki i soboty nie mogÄ™!
cola
W takim razie może 25 stycznia?
2 szkraby
icon_razz.gif Witm serdecznie. icon_razz.gif

To może jednak lepszy termin to pczątek lutego czyli
31 stycznia lub 1 luty.

Tak, tak oczywiście bez naszych kochanych maleństw.

Pozdrawiam
Klaudia i Aleks (21.09.2003)

PS. Dorusia bardzo dziękuje, i swój błąd już poprawiłam
Doruśka
Aleks,ja proponuję tak jak Ty tylko że już może 31 stycznia a nie grudnia co? icon_lol.gif albo 1 lutego.
Bardzo bym się chciała spotkać,ale 25 nie mogie,mam egzaminy trzy...
Potwora
Ja poprosze 1 luty tj. niedzielÄ™ bo w piÄ…tki i soboty jestem sama z Maksiem
2 szkraby
icon_razz.gif Witam icon_razz.gif


Wiem że wszystkim na raz się nie dogodzi, ale może większości ten termin bedzie odpowiadał, mam taką skrytą nadzieje.

A więc termin spotkania ustalamy na

[u]1 luty icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

tylko teraz jeszcze godzinka i miejsce, ale to spokojnie się jakość ustali. Najważniejsza data spotkania

Pozdrawiam
Klaudia i Aleks (21.09.2003)
Anita.W
Ok mi tez odpowiada 1 luty icon_smile.gif. Juz sie nie moge doczekac icon_smile.gif
Doruśka
Super termin! jestem za,i jeśli mogę to przy okazji,poproszę spotkanie tam gdzie się niepali.Myślę że palące mamy wytrzymają icon_wink.gif a niepalące będą się lepiej czuły.
A miejsce spotkania to ustalimy jak juz będziemy wiedziały ile nas jest.
YennaM niezalogowana
Szkoda, ze bez dzieci, bo nie wiem, czy tak dam rade...
Ale sprobuje jakos madrze to wszystko zorganizowac.

Pozdrawiam
(użytkownik usunięty)
użytkownik usunięty
1 lutego - super termin! Myślałam, że się z Wami nie spotkam, bo do 30 stycznia mam zawalone dnie i noce icon_wink.gif , ale potem... koniec roboty.

Jestem za spotkaniem bez dzieciaczków (przynajmniej bez mojego icon_wink.gif ), bo chciałabym sobie wreszcie odpocząć w miłym towarzystwie. Bardzo mi tego brakuje ostatnio. Inne dzieci mi nie przeszkadzają.

No i popieram prośbę o miejsce bezdymne - nie chcę truć mojego Drugiego icon_smile.gif

Pozdrawiam.
Paka
2 szkraby
Hej kobietki icon_razz.gif icon_razz.gif

Może trzebaby było już się za jakimś miejscem rozejrzeć i godzinkę naszego spotkania ustalić.

Właśnie policzyłam nas jest 10 + 3 kobietki z którymi ja pisze i 1 niepewna, czyli powiedźmy 13 osób.


Co do miejsca to ja proponuje albo "Pod Złotym Gryfem" na dole jest przyjemnie, albo "Pod Złotym Dzbanem " na dole w sali dla niepalących obie w Rynku, nie wiem jedynie co do godzinki, ale chyba wydaje mi się że może popołudniu.

Pozdrawiam
Klaudia i Aleks (21.09.2003)
Potwora
Pomyślmy o miejscu gdzie 13 osób jest w stanie usiąść przy jednym stole i swobodnie rozmawiać.
użytkownik usunięty
Ja jestem mało wypadowa i nie znam fajnych miejsc, więc się dostosuję. W ogóle jak łażę sobie po Rynku, to się jakoś staro czuję... icon_wink.gif
Dorka
Planujemy w tym czasie wyjazd na narty icon_smile.gif , ale jeśli coś się zmieni i zostaniemy w mieście, to też wpadnę.
Anita.W
Ja nie wiem gdzie sie znajduja w rynku te knajpki icon_sad.gif . A moze do Spiza? WÅ‚asciwie to co my chcemy? Isc na ciastko z kawa, czy piwo, czy grzane wino? Dobre grzane winko jest w "Baszcie" ale tam jest, z tego co pamietam, ciasno.
Ila
Dziewczynki ja tez sie przylaczam icon_biggrin.gif
Ja chetnie poznym popoludniem, bardziej pod wieczor...
1 luty - musze byc pare godzin w pracy, zamkniecie miesiaca icon_confused.gif

Pozdrawiam
Doruśka
spiż to niezły pomysł.Tam chyba można palić,ale nie jest duszno.
a na ciacho to do złotego dzbana,można zarezerwować salę tylkoile nas będzie?
2 szkraby
Hej kobietki icon_razz.gif

Dorusiu tak jak mniej więcej nas policzyłam, to tych co napewno chcą przyjść jest na 13 osób, 3 dziewczyny są niepwene, więc trzeba narazie liczyć 13 osób.

Słuchajcie nie wiem czy jednak lepszym mniejscem nie jest złoty dzban, bo można wypić tam też piwko, napić się winka, zjeść ciacho i wypić kawkę. Bo nie wiem czy dzieczynki z brzuszkami, będę piły piwko.
A tak w jednym miejscu wszystko.

Jeśli jest w zlotym dzbanie mozliwość zarezerwowania sali to może trzeba to by było zrobić.
Oczywiście pod warunkiem, że wszystkim, lub większości to miejsce odpowieda.


Pozdrawiam
Klaudia
Ila
ZÅ‚oty Dzban jest OK icon_biggrin.gif
Kawka mrozona tam serwowana nie ma sobie rownych,
jak rowniez deser (nie pamietam nazwy) - ciacho takie smietankowe
z polewa jajeczna... mniam icon_biggrin.gif

A o ktorej planujemy spotkanie icon_question.gif
Doruśka
Aleks,trzeba zadzwonić i zapytać,mogę to zrobić,tam w piwnicy są dwie małe salki i jedna z nich mogłaby być
zadzwoniłam.trzeba zapłacić kaucję,mogę się tym zająć ,jeśli chcecie.Pani z którą rozmawiałam powiedziała,że moze przygotowac stoliki w części dla niepalących.połączą je na tyle na ile osób ile bedzie potrzebna.
A kaucję odliczają od rachunku,to ja sobie po prostu wezmą kawę i ciacho,i już będzie w porządku.Bo kaucja wystarczy nawet 10-20zł.piszcie to będę załatwiać!
2 szkraby
Dorusiu, jesteÅ› super.

Jeśli się możesz tym zająć będzie super, tylko trzeba godzinkę ustalić ja proponuje ok. 16.

A co do stolików to oczywiście niech będą połączone za sobą. Będzie raźniej, oczywiście w sali dla niepalących.

Pozdrawiam
Klaudia
Doruśka
I godzina,ja też proponuję tak około 16 17 bo potem dziecko musze uspić,wiec około 19 musze wracać,no około 20... icon_lol.gif
Doruśka
icon_smile.gif ,ędę w Rynku,to żaden problem dla mnie icon_lol.gif
Monisia
Ja nie wiem jeszcze więc się nie odzywam icon_redface.gif
Jakby co to dam znać.

Anita, jedziesz sama?Jeśli tak to może wpadnę po Ciebie i razem pojedziemy?
Anita.W
Monisia, jasne icon_smile.gif (moze mąż nas podwiezie). Ja nie wiem gdzie ta knajpa jest icon_sad.gif.
Ila
CYTAT(Anita.W)
Ja nie wiem gdzie ta knajpa jest icon_sad.gif.


Anitko knajpka (raczej cukiernia, kawiarnia) "pod Zlotym Dzbanem" (tez funkcjonuje jako Tutti Frutti)
jest w Rynku na przeciwko Piwnicy Åšwidnickiej, gdzies obok Mody Polskiej.
Mam nadzieje, ze nie pomieszalam z jakas inna icon_redface.gif

Pozdrawiam
Monisia
CYTAT(Anita.W)
Monisia, jasne icon_smile.gif (moze mąż nas podwiezie). Ja nie wiem gdzie ta knajpa jest icon_sad.gif.

Ha ha ... Ja też nie wiem ale trafimy icon_wink.gif
No to się zgadamy jeszcze co do umówienia się ale stawiam na to , że razem jedziemy icon_biggrin.gif
Ewcia!
A mogłabym się jeszcze do Was dołączyć?
W niedzielę po poludniu to może mnie wypuszczą z domu bez dzieci... icon_rolleyes.gif
Potwora
Ewciu icon_biggrin.gif przychodź koniecznie icon_biggrin.gif icon_exclaim.gif
cola
Ja też nie wiem gdzie to jest, ale chyba znajdę i postaram sie być na spotkaniu. Już jestem ciekawa jak to będzie. icon_biggrin.gif
Doruśka
Ila,to się nazywa znajomość miejsc hin hi.ardzo dobrze to wytłumaczyłaś.
Piszcie na ile osób i na którągodzinę rezerwować.
2 szkraby
CYTAT(Dorusia)
Ila,to się nazywa znajomość miejsc hin hi.ardzo dobrze to wytłumaczyłaś.
Piszcie na ile osób i na którągodzinę rezerwować.


Dorusiu trzeba liczyć 13 - 14 osób, bo tyle jest pewnych, natomiast trzeba Pani powiedzieć, że mogą jeszcze 2-3 osoby dojść.
Natomiast godzina 17 tak przynajmniej mi siÄ™ wydaje.
Chyba wszystkim będzie pasowała.


Pozdrawiam
Potwora
Mnie pasuje icon_cool.gif
Doruśka
Jutro będę w Rynku,to zarezerwuję,niedziela,godz.17,złoty dzban około 15 osób,żgadza się?
Napisze jaką salę nam zarezerwowali,pewnie na dole,ale napiszę żebyśmy wiedziały gdzie sie szukać,bo chłodno jest i na zewnątrz to nie ma sensu stać. icon_smile.gif
Doruśka
Sala zarezerwowana,spotykam siÄ™ w niedzielÄ™,01,02,04
w ZÅ‚otym dzbanie,jest tez szyld Tutti Frutti,bo to filia.
Na przeciwko piwnicy świdnickiej.
Do zobaczenia zatem!
Ewcia!
sala na dole?

bardzo sie postaram, zeby przyjsc
Doruśka
icon_redface.gif nie zapytałam,ale napewno,bo na górze nie ma tyle miejsca.Ale Postaram sie przyjsć wcześniej ,a pani kelnerka z pewnością będzie wiedziała.
ice100
Hej, hej!
W końcu Was znalazłam icon_lol.gif

I oczywiście też się piszę na to spotkanko. Fajnie wybrałyście z terminem no i z miejscem.

Już się nie mogę doczekać.. ostatnio bez dzidzi gdzieś na baletach to byłam .. hmmm ... jakieś 9 msc temu icon_smile.gif (bo wtedy jeszcze dzidzi nie było icon_wink.gif )

pzdr Marta
2 szkraby
CYTAT(ice100)
Hej, hej!
W koÅ„cu Was znalazÅ‚am  :lol:  

I oczywiÅ›cie też siÄ™ piszÄ™ na to spotkanko. Fajnie wybraÅ‚yÅ›cie z terminem no i z miejscem.  

Już się nie mogę doczekać.. ostatnio bez dzidzi gdzieś na baletach to byłam .. hmmm ... jakieś 9 msc temu icon_smile.gif (bo wtedy jeszcze dzidzi nie było wink.gif )

pzdr Marta



Fsajnie ICE 100, że spotkasz się z nami. icon_biggrin.gif

Pozdrowienia dla Oki, od Aleksa. wink.gif

Do zobaczenia
ez
Ja bardzo chciałabym, ale wszystko zależy od kondycji mojego gardła icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.