To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Samodzielność dziecka w przedszkolu-ważne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
tissaia
CYTAT(Mafia @ Thu, 16 Sep 2010 - 13:35) *
Natomiast nie lubię wartościowania i wchodzenia w ocenianie życia innych, bo ktoś nie postępuje jakbyśmy sobie życzyły w jakimś małym wycinku codzienności. Ufff


Nie sposób nie przyznać Ci racji. icon_smile.gif
magdosz
Mafia, ja też się zgadzam z Tobą, ale pisząc, to co napisałam miałam na myśli konkretne osoby, które znam i wiem jak traktują placówkę ot i tyle....
może źle się po prostu wyraziłam icon_smile.gif
chaton_ania
Chodze z moja corka do przedszkola do klubu malucha i powiem Wam, ze czesc tych dzieci nie potrafi sama pic... w sumie jeszcze czas jest, w koncu to dwulatki... ale jak widze jak mamusie biegiem pedza do swoich dzieci, zeby sie czasem nie polaly, albo zeby im kubek potrzymac to juz dla mnie zakrawa na paranoje.
Tak samo w lazience. Ogolnie panie pomagaja, ale tez ucza. Ola potrafi sie rozebrac do siusiania, podetrze sie tez. Tylko po kupce nie chce sie wycierac, nie wiem czemu.

A dzieci czekaja nieporadne i wolaja mamy. Czy ja juz naprawde jestem nienormalna, ze moje dziecko potrafi samo sie rozebrac do siusiania badz podciagnac sobie majtki?? Czy za duzo wymagam?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.