To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Odzież dla dzieci - jakie firmy polecacie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
agabr
CYTAT(bb @ Mon, 13 Sep 2010 - 11:48) *
Bede w przyszlym tygodniu w GAPie w Salonikach moge cos kupic (linki do konkretnych ciuchow mile widzine) i wyslac a potem rozliczyc sie w PLN na polskie konto. Jak co, czekam na PW.

bb czy sklep Gapa znajduje sie w miare w centrum w Atenach bo tak sie szczesliwie sklada , ze siostra mojego meza wlasnie poleciala na stypendium.b
grzałka
zapomniałam jeszcze wspomnieć o pepco, bo tam też mi się zdarza nabywać dla Ani, zwłaszcza dresy, bluzy dresowe rozpinane, ostatnio bezrękawnik

nie, ja nie patrzę na firmę, patrzę na cenę (nie kupuje rzeczy z nowych kolekcji, bo ceny wydają mi się absurdalne), na materiał i na wygodę

a co do noszenia przez kilka sezonów= chłopaki po Ani nie noszą w zasadzie niczego, a Ania tunik też nie uznaje, więc rzecz nie ma długiego żywota- poza tym cała trójka ubrania niszczy i to dość mocno

Ania też nie uznaje Hanny Montanny ani HSM, ale bez problemu można kupić ciuchy bez w/w
bb
CYTAT(agabr @ Mon, 13 Sep 2010 - 20:09) *
bb czy sklep Gapa znajduje sie w miare w centrum w Atenach bo tak sie szczesliwie sklada , ze siostra mojego meza wlasnie poleciala na stypendium.b


Oj.,...a dlugie to stypendium bo dopiero teraz zauwazylam pytanie ;'-)
W Salonikach w samym centrum, natomiast w Atenach...coz zalezy co kto rozumie przez centrum ale GAPow jest kilka:

Golden Hall, Μαρούσι
37A Kifissias Ave
Μαρούσι, Ελλάδα
Τηλ: 210 6836820

Γλυφάδα, Γλυφάδα
Κονδύλη 4
Γλυφάδα, Ελλάδα
Τηλ: 210 8983442 - Fax: 210 8980316

Ψυχικό, Αθήνα
Λ.Κηφισίας 328 & Ελ.Βενιζέλου 2
15451 Νέο Ψυχικό, Ελλάδα
Τηλ: 210 6721073 - Fax: 210 6721093

tutaj sa dokladne mapki:
https://www.gapinc.com/international/gap/gr...re_locator.html

Ja bede w przyszlym tygodniu na 99% tutaj w Salonikach wiec propozycja nadal aktualna.
Kamila-w1
Uwielbiam Quadri Foglio, ale najczęściej kupuję w przecenach. Cocodrillo też lubię...
nie cierpię Pepco...moim zdaniem tandetny materiał...

Buty:
domowe Befado
wyjściowe:
-sportowe w sportingu, adidas, nike, puma...
-eleganckie Bartek. Wiem, że drogie ale na tym akurat nie oszczędzamy.
_rybka
CYTAT
Atut mam parę bluzeczek tej firmy eh jak dla mnie jakość beznadziejna

Moja nastoletnia już córka wlaściwie wychowała sie w ubrankach atuta i nigdy nie trafiłam na coś beznadziejnej jakości, wręcz przeciwnie. No chyba, żeby ostatnio sie popsuli.
Żarka też kupuję do dziś, bawełna super, no może wzornictwo nie każdemu odpowiada,ale to jak w wypadku każdej z firm.
Poza tym H&M, mariquita, 5-10-15, cherokee, ale w tym ostatnim wszystkie bluzki mi się rozciągały.
agabr
CYTAT(bb @ Sat, 18 Sep 2010 - 23:17) *
Oj.,...a dlugie to stypendium bo dopiero teraz zauwazylam pytanie ;'-)
W Salonikach w samym centrum, natomiast w Atenach...coz zalezy co kto rozumie przez centrum ale GAPow jest kilka:

Golden Hall, Μαρούσι
37A Kifissias Ave
Μαρούσι, Ελλάδα
Τηλ: 210 6836820

Γλυφάδα, Γλυφάδα
Κονδύλη 4
Γλυφάδα, Ελλάδα
Τηλ: 210 8983442 - Fax: 210 8980316

Ψυχικό, Αθήνα
Λ.Κηφισίας 328 & Ελ.Βενιζέλου 2
15451 Νέο Ψυχικό, Ελλάδα
Τηλ: 210 6721073 - Fax: 210 6721093

tutaj sa dokladne mapki:
https://www.gapinc.com/international/gap/gr...re_locator.html

Ja bede w przyszlym tygodniu na 99% tutaj w Salonikach wiec propozycja nadal aktualna.

bomba ,tylko jak ja mam jej wyslac smsem adres icon_smile.gif moze faktycznie niech znajdzie na lokatorze gapa .b
bb
Daj Jej tylko cynk haslowo- GOLDEN HALL- wszyscy wiedza gdzie to jest wiec i ona trafi icon_wink.gif
renata19750702
CYTAT(Kamila-w1 @ Sat, 18 Sep 2010 - 21:49) *
Buty:
-eleganckie Bartek. Wiem, że drogie ale na tym akurat nie oszczędzamy.


Ja bardzo się zraziłam do Bartka odkąd obtarły nóżkę mojego dziecka. Kupuję ECCO, GEOX lub PRIMIGI - moim zdaniem dużo lepsze, a jak się dobrze poszuka, to po przecenach można kupić za sporo mniej niż cena wyjściowa.
agabr
CYTAT(bb @ Mon, 20 Sep 2010 - 21:14) *
Daj Jej tylko cynk haslowo- GOLDEN HALL- wszyscy wiedza gdzie to jest wiec i ona trafi icon_wink.gif

ooo o to chodzilo, dzieki.b
grubassek:)
CYTAT(renata19750702 @ Mon, 20 Sep 2010 - 21:22) *
Ja bardzo się zraziłam do Bartka odkąd obtarły nóżkę mojego dziecka. Kupuję ECCO, GEOX lub PRIMIGI - moim zdaniem dużo lepsze, a jak się dobrze poszuka, to po przecenach można kupić za sporo mniej niż cena wyjściowa.

ja również polecam ECCO-bardzo fajne i wygodne dla maluszka
buty "bartka" sÄ… tez fajne ale strasznie drogie......
a wczoraj widziałam też baaaardzo fajne buciki w sklepie BOTTI- skórzane, porządne wykonanie a cena naprawde atrakcyjna
grzałka
zgadzam siÄ™- Bartek jest beznadziejny, a cena z kosmosu
mamami
I ja dołączam do przeciwników Bartka. Zdecydowanie wolę Ecco i Geoxy.
szantrapa
CYTAT(mamami @ Tue, 21 Sep 2010 - 08:56) *
I ja dołączam do przeciwników Bartka. Zdecydowanie wolę Ecco i Geoxy.



Podpisujemy siÄ™. Zdecydowanie.
Ariannae
Ja najchętniej kupuję w C&A - podobają mi się te ubranka, poza tym spodnie mają tę zaletę, że są regulowane w pasie i ogólnie wąskie. Mikołaj jest chudzielcem i wszystkie spodnie z cherokee są dla niego za szerokie. Nawet jak są dobre w pasie, a mają szerokie nogawki, to Miki wygląda w nich kiepsko.
Koszulki, bluzki z cherokee sÄ… ok.
Dla Patrysia często kupuję ciuszki na allegro polskich firm: Pinokio, Sofija, Modna Maja - nie lubię chińszczyzny dla maluchów!
pati.n
A ja lubię odzież z lidla lupilu-świetna bawełna-bardzo dobra jakość za rozsądną cenę, tylko jak rzucają towar to trzeba się bić skoroświt, bo mało jest sztuk
^mis^
Ja lubię Piper& Posie. Raczej nie patrzę na metki, wybieram rzeczy które mi się podobają i są z naturalnych materiałów. Jakoś tak samo wychodzi, że najczęściej wybieram ta firmę 06.gif
LadyCaro
W sumie na buty Bartka nie narzekałam ale fakt że są bardzo drogie a Geoxy są mniej więcej w takiej samej cenie a jakoś suuuper.
Ja bardzo lubię buty Walky, szczególnie zimowe.
pati.n
CYTAT(LadyCaro @ Sun, 03 Oct 2010 - 20:56) *
W sumie na buty Bartka nie narzekałam ale fakt że są bardzo drogie a Geoxy są mniej więcej w takiej samej cenie a jakoś suuuper.
Ja bardzo lubię buty Walky, szczególnie zimowe.


mieliśmy - super potwierdzam icon_smile.gif
LadyCaro
Jeżeli chodzi o ciuchy dla dziecka to baaardzo lubię firmę NEXT, H&M, WE, Mothercare, Cherokee, EXIT, z polskich Coccodrillo. Z Wójcika podobają mi się tylko niektóre rzeczy dla dziewczynek a ponieważ mam synka to miała jeden raz kombinezon dla niego i był fajny ale bez rewelacji.
domi
Do tej pory kupowałam najpierw w 5-10-15, następnie w Endo. Zauważyłam jednak, że w rozmiarze 158-164, wybór ubrań jest maleńki. Nie opłaca mi sie więc kupować juz przez internet, co czyniłam często, gdyż w moich okolicach nie ma tychże sklepów. Znacie sklepy, gdzie jest duży wybór ubrań dla dzieci w większych rozmiarach? Najlepie,j aby to były sklepy internetowe i też cenowo znośne 06.gif . Nie mam gdzie kupować ubrań w.w. rozmiarze. Gdy szukam na allegro, to u jednego sprzedawcy widzę 2 bluzeczki, u drugiego jedną.... bez sensu takie kupowanie. Jakie sklepy dla młodszej młodziezy polecacie?
bb
Fakt, rozmiary 152+ sa trudne bo to juz nie dzieciece a jeszcze nie damskie. Przez net kupuje w SMYKu (zwlaszcza odkad mozna odbierac w EMPIKu, za darmo) i TCHIBO.
Martucha_
CYTAT(domi @ Wed, 20 Mar 2013 - 18:11) *
Jakie sklepy dla młodszej młodziezy polecacie?


Ja polecam ciuchy "dorosłe" w rozmiarze 34. Moja dziewięciolatka zakupiła ostatnio sporo ubrań w rozmiarze 34 w H&M i XS (czy też S) w Reserved. B. fajne, młodzieżowe kolekcje. Mam już młodzież... Aż trudno mi uwierzyć icon_smile.gif
bb
A to tez przerabiamy, nawet podbiera mi bluzy dresowe a nie nosze XS 06.gif ale te dopasowane na mnie sa oversize na prawie 11latke.
XS-ki z ZARA, H&M tez zaczynaja sie pojawiac w garderobie.
domi
Sprawdzałam wymiary kilku ciuszków 32-34 (XXS-XS) i są sporo za duże. Znaczy, że nie mogę jeszcze jej kupować takich rozmiarów. Jest za szczupła na nie, chyba. Naprawdę te ubrania pasują na Wasze dzieci?
Martucha_
Domi, bo to trzeba przeszukać wszystko... Tzn wszystko, co ładne i na wczesną młodzież pasujące icon_wink.gif Moja córka sama wyszukuje sobie ciuchy, zdecydowanie właśnie dział dorosły preferuje, ostatnio kupiłyśmy sporo bluzek w H&M, zarówno w dziecięcym dziale (rozmiar 146-152), jak i w dorosłym (34). Rozmiarowo takie same (oczywiście nie wszystkie takie były, ale wynalazła bluzki identycznej wielkości, co te 146-152 z dziecięcego). Fakt, że trochę czasu an tych poszukiwaniach spędziła. Ale ona to lubi icon_wink.gif
domi
CYTAT(Martucha_ @ Mon, 25 Mar 2013 - 00:20) *
Domi, bo to trzeba przeszukać wszystko... Tzn wszystko, co ładne i na wczesną młodzież pasujące icon_wink.gif Moja córka sama wyszukuje sobie ciuchy, zdecydowanie właśnie dział dorosły preferuje, ostatnio kupiłyśmy sporo bluzek w H&M, zarówno w dziecięcym dziale (rozmiar 146-152), jak i w dorosłym (34). Rozmiarowo takie same (oczywiście nie wszystkie takie były, ale wynalazła bluzki identycznej wielkości, co te 146-152 z dziecięcego). Fakt, że trochę czasu an tych poszukiwaniach spędziła. Ale ona to lubi icon_wink.gif

WÅ‚asnie, to co Dominika sobie wybiera jest w innych rozmiarach 06.gif .
kasia36a
Lego! uważam, że to jedna z najlepszych marek ubrań dla dzieci. Kupuje je w sklepach internetowych i na różnych wyprzedażach. [edit: moderacja] tu możecie zobaczyć jakie są wzory aktualnie własnie na takiej wyprzedaży. Pozdrawiam, Kasia!
madamart
Ja nie patrze na marke tylko na metke i na to z czego uszyte jest ubranko , wybieram najbardziej naturalne tkaniny
anna1401
Ja kupuję fajne ciuszki [edit: moderacja] w sklepie www.guliwerkids.pl Mają tam jeszcze Losana i Boboli W połowie gudnia są już wyprzedaże. Mają tam fajne [edit: moderacja] ubranka dla dzieci. Naprwdę warto tam kupować.
Elizabieta
A kiedy zaczynają się grudniowe wyprzedaże?
ewelkano
Osobiście polecam markę [edit: moderacja]. Ubrania jak dla dzieci tak i dla dorosłych. Odzieź przeważnie z jakościowej wełny merynosów i bambusa. Nabyłam kilka rzeczy i się zakochałam, więc śmiało mogę polecić innym. [edit: moderacja]
AgniechaA
A ja ubieram dzieci u Polskich producentów icon_smile.gif
Troszke mam dosyc 5 10 15 i tych wszystkich Malezji.
Z reszta zobaczcie same na przykład w [edit: moderacja].
My Polacy potrafimy uszyć i ładnie i dobrze jakoscuiowo
agniesa
Jak głównie kupuje w dwóch miejscach albo lumpeksy czasami się zdarzają perełki albo escallante.pl też ciekawy sklepik z fajnymi promocjami. Ale tam tylko nowe rzeczy są.
maggda11
My uwielbiamy polską markę Mumukid! Genialne połączenia, super printy, generalnie wygodne maja ciuszki do zabawy jak i na party icon_wink.gif
www.mumukid.com/pl
malicja
Jak szukacie fajnych ciuchów dla dziewczynek w różnym wieku, to polecam markę pepe y flor. Mają swój sklep internetowy, ale też można kupić ich ciuszki dla dzieci w showroom.pl. Te rzeczy są nie tylko bardzo ładne, dziewczęce i wygodne, ale też mają super jakość, dzięki czemu po praniu nie wyglądają jak worki.
maggda11
Teraz to jest na prawdę w czym wybierać icon_smile.gif a czym kierujecie się jakością czy ceną?
edinka
Jeśli chodzi o odzież i akcesoria dla dzieci w wieku 0-2 lata, to radzę zajrzeć do tego sklepu. Mają ciekawe rozwiązania w dobrej cenie. Można tam znaleźć asortyment polskich producentów. Plusem jest też to, że cenowo wypadają ok, a to jest ważne.
vadrinn
A widzieliście sklep E-Pela.com? Jest tu sporo fajnych ciuchów dla maluchów w dobrych cenach.
Są nawet takie w stylu córka + mama (obie wyglądacie tak samo) - świetna sprawa! icon_smile.gif
gilly
Proponuję zajrzeć sobie na stronę
https://selino.pl/body-dzieciece-z-wlasnym-...ienie,g-10.html

Ostatnio zamawiałam tam body dziecięce dla siostry. W zasadize dal jej córki. Siostra organizowała baby shower i chciałam jej podarować coś oryginalnego. Zaprojektowałam na stronie body dziecięce z nadrukiem. Siostra była bardzo zadowolona. Jest to w koncu coś praktycznego dla malucha.
Madziax
Ja od jakiegoś czasu kupuję dla mojej córeczki ciuchy w https://julieandmax.pl/
Brat mi pokazał ich sklep, bo ostatnio szukał czegoś dla swoich dzieci. Mówił, że jest bardzo zadowolony, ciuchy są z bardzo dobrej jakości materiału i się z tym zgadzam. Dla mnie najważniejsze jest to aby ciuchy po praniu i po zabawahc pociech były dalej jak nowe i tutaj tak jest. icon_smile.gif
mawka
często kupujemy w 51015, w dziale dziecięcym Bonprix, czasem w Reserved Kids. droższe rzeczy w dobrym stanie zawsze odsprzedaję jak stają się za małe.
Barbara33
Dużo słyszłam na temat firmy Mayoral. Kuzynka poradziła mi, że jeśli chcę kupić ciuchy dobrej jakości to powinnam właśnie zamówić ubrania tej firmy. a wiec postanowiłam popatrzeć na różne oferty i natknęłam się na sklep internetowy Bebello, który sprzedaje ciuchy tej firmy i to w korzystnej cenie: https://www.bebello.pl/sklep/pl/189-mayoral.
olka55
Mogę polecić 5-10-15. Moje dzieciaki mają z tego sklepu całkiem sporą kolekcję t-shirtów i bluzek na długi rękaw. Ogólnie materiały bardzo przyjemne-100% bawełna, solidne i nie niszczą się. A ceny- według mnie konkurencyjne, zrobiłam ostatnio spore zakupy podczas promocji- można trochę zaoszczędzić icon_smile.gif
agniesa
My internetowo głównie kupujemy. Zazywczja na https://escallante.pl/ z uwagi na dobre cenę i naturalne bawełniane ubranka. Co ważne teraz jest -20% za samo zapisanie się na newsletter
jonty
Ja często kupuję ciuchy dla dzieci w sklepie 5-10-15 https://zrabatowani.pl/5-10-15 . W Internecie trafiłam na rabat do tego sklepu na letnią kolekcję, ma być on ważny jeszcze przez miesiąc. Ja za to mogłam odświeżyć garderobę moich dzieci, a przy tym zaoszczędzić kilkanaście złotych.
anirka
Rzadko kupuję stacjonarnie ubrania czy dla dziecka, czy dla siebie. Na zakupy mam czas tylko w weekendy, a wtedy zazwyczaj jest tyle ludzi w galeriach handlowych, że traci się wszelką przyjemność z wybierania ciuchów. Dla syna często rzeczy na zamawiam stąd: https://www.limango-outlet.pl/odziez-dziecieca . Ostatnio znalazłam w tym outlecie świetną koszulkę z Gwiezdnych Wojen: . Jesteśmy wielkimi fanami tej sagi i często razem w trójkę oglądamy poszczególne części. Nie możemy się też doczekać premiery VIII epizodu!
Mamakasiiolka
Ja kupuję właściwie w zależności od okazji i pory roku. Ubranka na lato można kupić tańsze, mam też trochę po dzieciach znajomych, ale np. na zimowych nie oszczędzam. Buty i kurtka muszą być porządne. O fajnej stronie przeczytałam na tym blogu https://www.szczesliva.pl/najlepsza-decyzja...-nie-zalowalam/ . Fajne porady dotyczące właśnie zimowych ubrań.
Yomka
Coccodrillo!
Mamakasiiolka
Ja bardzo lubię firmę Absorba, nie wiem czy znacie. Mają super body, w 100% bawełniane, no i co ważne, niedrogie, np. coś takiego . Ogólnie szukam takich ciuszków przez internet, bo nie lubię chodzić teraz z małym po sklepach, a w sieci można często znaleźć dobre okazje. Często znajduję na Limango, dokładniej tutaj https://www.limango-outlet.pl/odziez-niemowleca , możecie sobie poszperać. Jest dużo ubranek tej firmy, o której pisałam, ale też innych.
DawidMAjewski
wydaje mi się ,że najlepszym wyborem będzie firma która tylko i wyłącznie robi odzież tylko dla małych dzieci.

______________________

mydło naturalne
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.