To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Odzież dla dzieci - jakie firmy polecacie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
LilySnape
Jak w temacie wątku.

Zauważyłam, że najczęściej kupuję ciuchy Cherokee. I przez net, i w Tesco. Dopiero niedawno odkryłam, że Cherokee jest w Tesco icon_razz.gif - Tesco w naszym mieście jest bez sprzedaży odzieży, ale ostatnio wybrałam się do innego miasta, patrzę a tu Cherokee w dużym Tesco.
Lubię te ciuchy za projekt, praktyczność (często mają roll-upy, wygodne gumki w pasie, regulowane bądź szerokie), motywy na T-shirtach, które mi w większości się bardzo podobają i się nie niszczą, za jakość (co kupiłam dziecku spodnie stamtąd albo bluzkę, albo wolno się spierały albo nie niszczyły na kolanach), no i ceny są fajne - zwłaszcza trójpaków T-shirtów i ceny kurtek.

OLA77
ja bardzo chwalę sobie takie firmy jak:
-NEXT
-early days
-george
-cherokee
-h&m , ale nie cały asortyment
-zara- prócz bluzek bo wg mnie są kiepskie gatunkowo
LilySnape
O tak, Next i George też b. lubię.
Z butów, takich kapciowych icon_smile.gif lubię Viggami. Super fason i porządne.
joa133
ja też lubię ciuchy

h&m
cherokee
nexta
george

a z butów to baren schuhe
a kapciuszki to befado, viggami
renata19750702
U nas 90% ubrań to NEXT, reszta to głównie H&M.
aj80
ja uwielbiam ciuchy cherokee, reserved, next, h&m, george, st bernard, ladybird, pumpkin patch,
najwięcej w szafie mam cherokke i next.
Dabriza
Pozostaje mi tylko podpisać się pod resztą 06.gif
ostatnio zachwyciły mnie tez ciuszki endo-ale nie mam takich więc nie wiem jak sprawdzają się w codziennym użyciu.
skanna
Ja namiętnie kupuję w C&A, do rozmiaru 122 mają super serie, najpierw Baby Club, potem Palomino. Seria dla starszych dzieci/młodzieży - Here&There jest średnia - czasem można kupić naprawdę faje rzeczy, ale niestety nie tak często jak w tych mniejszych. Niemniej jednak moje dzieci głównie w ciuchach z C&A chodzą i nie narzekam na jakość - Majka nosi ciuchy po Gabi i są w naprawdę niezłym stanie. Ciuchy Cherokee też lubię, choć ostatnio jakoś mniej mi się fasony podobają. Natomiast nie udało mi się nigdy kupić nic w H&M - stosunek ceny do jakości mają kiepski, niestety.

Kiedyś dostawałam trochę ciuchów z USA - te z Gap-a były nie do zdarcia.
Silije
Ja patriotycznie lubię od lat ciuszki Endo - za super jakość bawełny i dowcipne motywy oraz ostatnio bajecznie kolorowe Ententino. Moja mama natomiast uwielbia kupować swoim wnukom ciuszki z Coccodrillo i ma tam kartę VIP.
Zobaczcie sami: www.ententino.pl
www.endo.pl
www.coccodrillo.pl
Pogoda
A ja dorzucę do listy CUBUS'a. Mnie bardzo odpowiada ich asortyment ciuchów dla dzieci... (I bardzo lubię ichnie przeceny/promocje)
Zelda
Ja uwielbiam GAP'a,next i benetton.
semi
Qadrifoglio - w ostatnim okresie kupuje tam całą garderobę dla Leosia. Na wyprzedażach, bo są dośc drodzy. Czasami Re Kids. Kiedy leo byl mniejszy H&M, ale kolekcje dla większych chłopców sa imo brzydkie. Kupowałam też wczesniej w Mariquicie, ale w zeszłym roku bardzo mnie rozczarowały kurtki i spodnie zimowe, więcej nie kupię.
LilySnape
Tak, C&A miewa naprawdę fajne ciuszki dla dzieci. H&M mi jakoś nie pasuje - wygląd tych ciuszków i cena - z Reserved bywa róznie, raz koszmarki a raz cudeńka dla chłopców mają icon_smile.gif
olakinga
ja najbardziej dla Miśki lubię ciuszki: nexta , george, endo ( często mają wyprzedaże na stronce), cherokee ( bodziaki i śpioszki - kupuję w Tesco) / buciki: bartek, ecco / kapcie: befado lub postępu;

a Natala kocha New Yorkera i conversea icon_smile.gif no ale jej to już jak dla kobietki dorosłej się ciuchy kupuje 29.gif
mikolaj
Ja lubię ciuszki z C&A, re-kids (niestety ostatnia kolekcja niezbyt porywająca), z cherokee kupiłam bieliznę i jestem zadowolona z jakości.
Z H&M też Oliwka ma dużo ciuszków, ale te kupują taniej na placu.
A gdzie kupujecie ciuszki next, tylko na Allegro??
AsiaKG
Tak więc nie będę oryginalna jak napisze Cherokee, Tesco, H&M, Early Days..
A jeśli jest promocja to bodziaki i pajace kupujemy w mothercare 06.gif
LilySnape
Ciekawe, dlaczego nikt nie wymienił Smyka i 5. 10. 15? icon_wink.gif
Smyka lubię ale na wyprzedażach, T-shirty ma fajnej jakości. 5.10.15 - z jakością bywa róznie.
green
Dużo kupuję dla dzieciaków, za duzo ech... najczęściej ubrania kupuję i jestem z nich zadowolona takich firm jak:

- H&M (przede wszystkim kurtki, kombinezony, bluzki bawełniane, koszulki, spodnie, bieliznę, skarpetki, piżamki są niezniszczalne, czapki... duuuzo czapek bo je uwielbiam i rosną mi z dzieckiem dosłownie 03.gif)
- C&A (fajne wzornictwo, przyjemne ceny, lubię kombinezony zimowe, bluzki bawełniane są super, bluzy bawełniane i czapki tez, spodnie raz trafiłam, że były felerne)
- Reserved (wszystko jak leci, spodnie najczęściej, spodnie dresowe, bluzki bawełniane, skarpetki uwielbiam dla Miśka, piżamki, bluzy no i buty, bo można trafić na super buty ale trzeba je ogladać i sprawdzać)
- Cherokee (koszulki, jak Michu był mniejszy to pajace, bodziaki ale bez rewelacji, bardziej wolę Mothercare w rozmiarze 0-24m; dla starszych dzieci spodnie roll-up, spodnie dresowe ale tylko szare - super są)
- Endo (bluzki bawełniane i bluzy - kapitalna mięsista bawełna, odkryłam endo na początku tego roku i jestem bardzo zadowolona z jakosci)
- Zara (cena powalajaca niestety ale lubię ich kurtki, spodnie są najczęściej za szerokie na moich chłopaków, koszule, sweterki są kapitalne, zaś koszulki bawełniane .. różnie, trampki mają fajne)
- Mothercare kapitalna bawełna jesli chodzi o bodziaki i pajace, piżamki ale tylko do rozmiaru 92, dla Fi kupilam spodnie dresowe do przedszkola na 5-6 lat i są do bani, kolana powypychane nawet po praniu i zbiegły się okrutnie, bluzki z dl rękawem raz mi się zbiegły po praniu o rozmiar :/ ale te co się nie zbiegły są super, ale mimo wszystko dla starszaka zdecydowanie bardziej wolę Reserved bo ceny niższe a jakość super
- Coccodrillo ale tylko wybrane produkty bo wzornictwo mnie nie powala
- za 5.10.15 nie przepadam ale czasami cos fajnego tam kupię, ostatnio krótkie spodenki - kapitalne, kupilam 4 pary dla Micha i najczęściej je nosił
- CoolClub - głównie czapki bo ja generalnie uwielbiam czapki, kurtki, czasami bluzki z dl rękawem ale bez szaleństw, częściej zaglądam do sklepu niż kupuję

siostra przywoziła mi dla chłopaków i bardzo nam się sprawdziły ubrania firm:
- Early Days (spodnie, bluzeczki, bluzy, pajace - fajne są i wytrzymałe)
- Rebel (dla starszego syna spodnie, bluzy i bluzki - super bawełna)
- St.Bernard (to chyba tansza marka ale tez fajna)
- Next (fajne wzornictwo, kurtki, bluzy i spodnie mi się sprawdzają kapitalnie ale bluzeczki bawełniane to już lepsze kupuję u nas, ale spodnie jeansowe roll-up uwielbiam)

Buty:
- ecco (głównie zimowe i sandały), primigi (sandałki, zimowe z gore-texem), reserved (wybrane modele są elastyczne, lekkie i trwałe, uwielbiam je), superfit (mają żelowe wkładki pod piętką i pod paluszkami - super, sama noszę superfity dla dorosłych), czasami zara ale to od święta, sportowe nike (nasze ulubione to trampki sensory motion, kolejną parę Michu nosi) i puma (i jeden i drugi je uwielbia).
kasiaaaaa
Ja jestem od zawsze zakochana w ubraniach Coccodrillo. Poza tym kupuję też czasem ubrania Wójcika i Tup-Tup.
LilySnape
Dziś w ramach wyprawki przedszkolnej kupiłam kapcie Cherokee. No nie powiem, ciuchy bardziej podobają mi się od kapci tej firmy. Ale kapcie też w sumie fajne. Od spodu, na podeszwie wymyślono coś jak "toe zone", która wskazuje, kiedy mierzony but jest za duży, a w którym miejscu za mały (przepisowa przestrzeń między czubkiem dużego palca a czubkiem buta).
I kurtkę - faaaaajna.
agabr
kupuje tak jak powyzej , dla Zosi jednak glownie mothercare mimo , ze musze znosic obrzydliwa sprzedawczynie .
Jedrek H&M .Natomiast nie kupuje bo nie trawie wojcika , wiekszosci reserved, 5-10-15 , tup-tup mam alergie na naszywki , emblemaciki i wszelki naszywany badziew.b
użytkownik usunięty
Hugo ma głównie ciuchy Gapa i H&M pidżamy i bieliznę z mothercare. Nie lubię robić zakupó∑ ubraniowych dla niego, bo jakoś dla 3 latka ciężko znaleźć coś co mi się podoba (i jemu)
Silije
Ubrania 5 10 15 bardzo kurczą się w praniu.
skanna
CYTAT(Silije @ Thu, 19 Aug 2010 - 22:15) *
Ubrania 5 10 15 bardzo kurczą się w praniu.


Raczej rozciągają lub defasonują. Kurczenia nie odnotowałam.
LilySnape
CYTAT(Silije @ Thu, 19 Aug 2010 - 21:15) *
Ubrania 5 10 15 bardzo kurczą się w praniu.

Zgadza się, niektóre bluzki mi się kurczyły, niektóe rozciągały wszerz, a niektóre pozostawały praktycznie bez zmian.
skanna
Bo 5-10-15 ma jeden rodzaj materiału, z którego bluzki są genialne i absolutnie nic się z nimi nie dzieje, reszta jest niestety bardzo przeciętnej jakości.
goralka
u nas przeważa mothercare, póżniej endo i h&m. Do 5-10-15 jakoś nie mogę się przekonać... wystrój tego sklepu i ułożenie ubranek jakoś zupełnie do mnie nie przemawia, kojarzy mi się z bazarkiem 29.gif
renata19750702
CYTAT(goralka @ Fri, 20 Aug 2010 - 08:30) *
Do 5-10-15 jakoś nie mogę się przekonać... wystrój tego sklepu i ułożenie ubranek jakoś zupełnie do mnie nie przemawia, kojarzy mi się z bazarkiem 29.gif


Mam dokładnie tak samo. Przez 5 lat swojego życia Jasiek nie dorobił się stamtąd ani jednej części garderoby.
LilySnape
CYTAT(skanna @ Fri, 20 Aug 2010 - 08:25) *
Bo 5-10-15 ma jeden rodzaj materiału, z którego bluzki są genialne i absolutnie nic się z nimi nie dzieje, reszta jest niestety bardzo przeciętnej jakości.

Młody miał jeden T-shirt absolutnie boski i niezniszczalny icon_wink.gif - inny kupiony z tej samej kolekcji "poszedł" wszerz. Ogólnie mamy kilka bluz tej firmy ale wolę spodnie. Sztruksy są nawet OK. Tyle, że jakoś wzornictwo bluz ostatnio mi nie podchodzi.
Agnelka25
Reserved jak dla mnie rewelacja ciuszki dobre gatunkowe ładnie wykończone i co najważniejsze nie zmieniają swojego kształtu po praniu.
A dresy z 5-10-15 rozciągły się po kilku pierwszych praniach.
renata19750702
CYTAT(Agnelka25 @ Fri, 20 Aug 2010 - 12:48) *
Reserved jak dla mnie rewelacja ciuszki dobre gatunkowe ładnie wykończone i co najważniejsze nie zmieniają swojego kształtu po praniu.


To dobrze trafiłaś. Ja ostatnio bawełnianych bluzeczek stamtąd unikam jak ognia, bo po 3 praniach zaczynają przypominać szmatkę icon_sad.gif
Agnelka25
Bluzeczek jeszcze nie kupowałam bo dopiero w lipcu nam otworzyli ale kupiłam już kilka par bodów spodnie sweterek dla Mikołaja 2 sukienki i bluzy dla Julci i bardzo fajne kapelusze jak narazie jestem bardzo zadowolona
aj80
Po innych postach skojarzyło mi się, że C&A i Cubus też są okej, zwykle dla syna tam kupuję.
Arwena.

5-10-15 ostatnio miało fajne czapki z daszkiem dla chłopców, Nexta lubię za kolorystykę i wzornictwo, H&M dla dziewczynek ujdzie w tłoku, lubię ich czapki, skarpetki, rajstopki, sukienko-tuniki można spokojnie wykorzystać przez dwa sezony, tak samo spodnie roll-up.

Body kupuję Tesco, fajna, gruba bawełna, Early Days się rozciąga niestety, mamy pidżamki i body - rozłażą się wszerz po pierwszym praniu.

Quadri jest pierońsko drogie ale na przykład kurtka zimowa noszona była przez trzy zimy i służy dalej innemu dziecku, użytkowanie widać było tylko na podszewce polarowej.


a gdzie kupujecie ubrania dla starszych dzieci - chłopców? Bo H&m dotychczas bardzo lubiany jest beznadziejny jesli idzie o ubrania od 128 wzwyż.
agabr
Arwena to prawda o ile "nasze dziewczyny " łatwo ubrac o tyle z facetami robi sie problem , lubie Zare ,H&M chociaz faktycznie oni takie jedno kopytko maja , c&a , swietna kurtke kupilam Jedrkowi w BHS niestety wlasnie okazalo sie ze juz za mala .b
użytkownik usunięty
To jeszcze powiedzcie gdzie można kupić fajny kombinezon dla 3 latka (może być oddzielnie kurtka od spodni) Bo nauczona poprzednim sezonem wiem, ze niedługo trzeba nabyć ponieważ w listopadzie już nie ma nigdzie icon_rolleyes.gif
green
Jully - H&M może coś będzie miało fajnego bo kiedyś mieli, C&A też ma fajne (rok temu chłopaków zaopatrzyłam i się sprawdziły komplety), z KappAhl miałam spodnie zimowe (2 pary) też super. Dla dziewczynek oczywiście bardziej mi się podobały komplety zimowe niż dla chłopców ale generalnie te co wymieniłam miały fajne rozwiązania (śniegołapy, dodatkowe ściągacze, kaptury fajne, odblaski itp) i były z super materiałów. A może Tchibo?
semi
CYTAT(Arwena. @ Fri, 20 Aug 2010 - 16:43) *
Quadri jest pierońsko drogie ale na przykład kurtka zimowa noszona była przez trzy zimy i służy dalej innemu dziecku, użytkowanie widać było tylko na podszewce polarowej.
a gdzie kupujecie ubrania dla starszych dzieci - chłopców? Bo H&m dotychczas bardzo lubiany jest beznadziejny jesli idzie o ubrania od 128 wzwyż.


no właśnie w quadri-ale wyłącznie na przecenach. Leo uwielbia ich ciuchy i ja też - są nie do zdarcia. . Leo biega w bluzach na zamek z kapturem, koszulkach i dźinsach-wszystko kupuję tam. A, ostatnio pare par dźinsów na przecenie w Endo.
agabr
CYTAT(jully @ Fri, 20 Aug 2010 - 23:54) *
To jeszcze powiedzcie gdzie można kupić fajny kombinezon dla 3 latka (może być oddzielnie kurtka od spodni) Bo nauczona poprzednim sezonem wiem, ze niedługo trzeba nabyć ponieważ w listopadzie już nie ma nigdzie icon_rolleyes.gif

To jeszcze nie kupilas:)??.b
OLA77
do swojej listy też dodam:
-C&A
-CUBUS
-GIRL2GIRL

JUlly kombinezon jak najbardziej TCHIBO polecam, są świetne, Lena miała jeden przez 2 lata i nic kompletnie się z nim nie działo- dla mnie rewelacja.
Arwena.
Przypomniało mi się, że fajny polar dla 10 latka kupiłam w Decathlonie.


Emi a dzinsy mają gładkie? W sensie bez haftowanych orłów, miliona kieszeni umiejscowionych na kolanach i innych takich?

Ciocia Magda
CYTAT(emi @ Sat, 21 Aug 2010 - 01:25) *
A, ostatnio pare par dźinsów na przecenie w Endo.

Przeglądałam ich stronę pod kątem tej wyprzedaży i ceny oraz ciuszki wyglądały bardzo korzystnie. A jak z ich rozmiarówką? Ostatnio kupiłam w Tchibo dżinsy dla Zosi, rozmiar 134-140 a ona teraz mierzy jakieś 137 - a te dżinsy to może założy za jakieś 2 lata, jak jej się uda mocno przytyć icon_wink.gif Po prostu ogromne.
agabr
CYTAT(OLA77 @ Sat, 21 Aug 2010 - 08:40) *
do swojej listy też dodam:
-C&A
-CUBUS
-GIRL2GIRL

JUlly kombinezon jak najbardziej TCHIBO polecam, są świetne, Lena miała jeden przez 2 lata i nic kompletnie się z nim nie działo- dla mnie rewelacja.
Ola a gdzie kupujesz Girl 2Girl?
OLA77
CYTAT(agabr @ Sat, 21 Aug 2010 - 11:30) *
Ola a gdzie kupujesz Girl 2Girl?

na allegro głównie:)
semi
CYTAT(Arwena. @ Sat, 21 Aug 2010 - 10:37) *
Przypomniało mi się, że fajny polar dla 10 latka kupiłam w Decathlonie.
Emi a dzinsy mają gładkie? W sensie bez haftowanych orłów, miliona kieszeni umiejscowionych na kolanach i innych takich?



i endo i koniczynka mają gładkie dżinsy. Takie klasyczne-tzn. z badziewiem tez sie trafiają, ale zawsze znajdujemy i gładkie.


a jesli chodzi o rozmiarówkę endo to sprawdze jutro na ciuchach Leosia-nie pamiętam.
gozar
CYTAT(jully @ Fri, 20 Aug 2010 - 23:54) *
To jeszcze powiedzcie gdzie można kupić fajny kombinezon dla 3 latka (może być oddzielnie kurtka od spodni) Bo nauczona poprzednim sezonem wiem, ze niedługo trzeba nabyć ponieważ w listopadzie już nie ma nigdzie icon_rolleyes.gif

Co zimę kupuję w decathlonie. Tam mają bardzo solidne i najcieplejsze jakie spotkałam.
Agnieszka AZJ
Z moich dzieci to jeszcze tylko Julka łapie sie do kategorii "ciuchy dziecięce" 37.gif
Kupujemy głownie w H&M i KappAhlu (sama się tam ubieram, więc mam często znizki także na dział dziecięcy), czasem w "Marks & Spencer" (mają niezłe spodnie dresowe dla dziewczynek), rzadko "Zara". Wieki całe nie byłam już w "Reserved", ale ma parę rzeczy odziedziczonych po siostrach.

Niedawno otworzyli w Wola Parku "Endo" i trafilam na wyprzedaż. Kupilam m.in. bluzkę z kapturem - taką z kameleonem "Czy mozna dotknąć tęczy" i w pierwszym praniu w pralce zeszła cała aplikacja icon_sad.gif Nawet nie będę reklamować, bo doczytalam, że kazali prać w 30 st.

Ładną elegancką sukienkę i spódniczkę kupilam jej niedawno w "Smyku" - COOL CLUB.
Agnieszka AZJ
CYTAT(gozar @ Sat, 21 Aug 2010 - 23:22) *
Co zimę kupuję w decathlonie. Tam mają bardzo solidne i najcieplejsze jakie spotkałam.


Kombinezony z "Decathlona" są świetne.
katiek
Ja dodam jeszcze Quelle (teraz Halens) ale tylko wyprzedaże, bo tak to ceny mają porażające.
Lupię też bardzo Tchibo-są niezniszczalne, tylko trzeba pamiętać, żeby kupować rozmiar mniejszy niż dziecię nosi.
użytkownik usunięty
CYTAT(agabr @ Sat, 21 Aug 2010 - 06:11) *
To jeszcze nie kupilas:)??.b

Cały czas mam zaległy z zeszłego sezonu 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.