To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

błagam o kciuki za Hanie!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
lornetka
trzymam kciuki mocno!
anuÅ›
Myślę dziś o Was i trzymam kciuki za Hanię. I za Ciebie Maju.
użytkownik usunięty
&&&
Paula.
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Artola
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Zelda
Hana nie miała badania..jestem taka &%^$^&*((&^%& !! W zeszłtym tygodniu byłyśmy u pediatry bo Hania miała katar,ta jej przespiałą antybityk żeby była zdrowa na rezonans i się okazało że po antybiotyku trzeba odczekać 3 tygodnie!!! wiedziała kiedy Hania ma badanie i kuźwa na katar jej antybiotyk przespiała! uduszę ją chyba!31.10 mamy wyznaczony termn tzn ze 3 tygodnie siedzimy w domu.......
anuÅ›
Ech, rozumiem Twoje rozgoryczenie. Niestety lekarze nie zawsze sÄ… kompetentni i potem wychodzÄ… takie 'kwiatki'.

Zyczę Hani zdrówka i oby następne badanie się udało! A Ty się nie martw!
kasiaaaaa
Maju myślę o Tobie i Hani cały czas. Kciuki przedłużone do 31 października. icon_smile.gif
magdosz
Maja przytul.gif
a na lekarkÄ™ 450[1].gif debilizm normalnie 29.gif
milutka
A może ta lekarka nie wiedziała, że nie można.

Tak sobie myślę, że mnie chyba nie pytali przed MR czy brałam antybiotyk.

No tak, przecież Hania musiała by być uspana do badania i chyba dlatego nie można.

Trzymam Majeczko dalej kciuki &&
syl_wia9
Wstyd mi,że tak pózno tu zajrzałam 32.gif .
Maju jesteś bardzo dzielna,masz wspaniałą córeczkę.
Żałuję,że wcześniej nie trzymałam kciuków.... 32.gif
Teraz bede.Trzymajcie siÄ™ kochane przytul.gif .
bb
Maju, no zesz.... kciuki bezterminowe macie zaklepane.
Ola81
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Zelda
Dzięki dziewczyny przytul.gif .Lekarka -pediatra pracowała całe życie w szpitalu na Ligocie i we Francji.Ale zwracam jej honor...Dzwoniłam do naszej neurolog i ona mi powiedziała,że w przepisach nie jest nic napisane na temat antybiotyku,jest tylko o tym,że dziecko musi byc zdrowe i zawsze decyzje podejmuje anestezjolog.Jeśli tak powiedział to tego nie przeskoczymy..trudno czekamy.
Anestezjolog mi mówił że nawet w przypadkach klinicznych gdy trzeba robić rezonans u dziecka po lekach czy chorego to biorą pod uwagę mniejsze zło.Hani robili przeciez jak była zaraz po przeziębieniu,z lekkim katarem,rok temu.Wtedy widocznie rzeczywiście musiała być poważna sytuacja że się zdecydowali..(nie chodziło o glejaka tylko o to niby cos za gałką oczną co wyszło za tomografi-czego ostatecznie rezonans nie potwierdził).
zapytałam anestezjologa czy chodzi o przeziębienie czy o antybiotyk,bo Hania jest idealnie zdrowa.Powiedział że dziecko ma badanie w bardzo niewygodnej pozycji,głowa odchylona całkowicie do tylu i przy infekcji wszystko spływa i grozi uduszeniem,antybiotyk może dac niewyraźny obraz-nie wnikałam na jakiej podstawie.może o kontrast chodzi..
jeszcze jedno Wam napiszę.Mój tata ma czasami takie przeczucia niewytłumaczalne,pisałam już o tym kiedyś,np jakiś czas przed 11.09 śniło mu się to,atak n WTC.Opowiadał nam o tym snie.Gdy potem 11.09 zobaczyłam co się dzieje w tv byłam w szoku.
I teraz tak.Dzwoni do mnie tata w piątek ,myśleli że po badaniu już i tata mi mówi, że w czwartek mówił mamie, że czuje obawy i to że coś może być nie tak z anestezjologiem i wybudzenim Hani...zatkało mnie i dopiero mu powiedziałm że badania nie było...
As-ia
Kciuki za Hanie nadal zaciśnięte &&&,wiem Maju ,że wolałabyś mieć już wszystko za Sobą,ale jeśli anestezjolog widzi konieczność przełożenia badania to zapewne wie co robi icon_wink.gif. Natomiast jeśli chodzi o przeczucia Twojego taty to znam też jedną taką osobę,która ma podobnie ze snami i przeczuciami i cóż ...hmm... nie wszystko jest wytłumaczalne na tym Naszym świecie icon_wink.gif,a wg. mnie coś w tym jednak jest ...

edit.lit.
Myssia
Maja, to w takim razie dobrze, że tego badania nie bylo.
Trzymam za Was kciuki dziewuszki i życzenia zdrówka Wam ślę, obu, bo obu Wam jest potrzebne.
Wielki buziak dla Was i kwiatuszki dla Was icon_smile.gif
komunikacja
Trzymam goraco kciuki za Hanię choć do końca nie wiem dlaczego takie badania bo nie w temacie jestem,jednak bedę o Was cieplutko myślała:)
Agga
Trzymam &&&&&&
Dirty Diana
Jestem myślami z Wami.
Zelda
Jutro mamy wizytę u genetyka,prosimy tradycyjnie o kciuki za dobre wieści.Koło 15.
Zaczął nam sie maraton lekarzowy,więc częściej bede prosić o wspracie.
Fiefiora
Maja oczywiście trzymam za Was!
Justine_Ch
Maju... Ależ Ty dzielna i silna jesteś! I Hanusia jest ogromnie odważna i dzielna! Życzę Wam błogosławieństwa Bożego!
Przesyłam ciepłe myśli i uściski. Niech wszystkie badania potwierdzą że wszystko jest okay! przytul.gif
Paula.
Kciuki w gotowości!
anuÅ›
Maju - kciuki za Hanię zaciśnięte!!!
naples
To kciuki za jutro i kolejne wizyty.
Myssia
&&&&&&&&&&&
przytul.gif przytul.gif przytul.gif
zuza1313
ja też mocno zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7
...asia...
zaciskam &&&&&
Zelda
dzięki dziewczyny.Z Hanią bz,tzn nie ma innych zmian,czyli nerwiakowłókniaków na szczęście!Mam obserwwac pieprzyka na paluszku u stopy.Kontrole nadal,kardiologiczna,usg brzuszka,neurologiczna,ortpedyczna,genetyczna,onkologiczna,rezonans no i morfologia.Nastepne badanie w piątek ,więc będe prosić o kciuki.
Jakos mi tak lepiej,bo mnie tez czekają badania ,tzn usg,rezonans ,okulista i laryngolog.Nie że jestem nienormlana,ale przynajmniej moje dziecko nie będzie samo przez to przechodzić.
syl_wia9
Maju dobrze,że jest bz przytul.gif .Będę trzymać kciuki&&&&
A maraton podobny też kiedyś miałam.Będzie dobrze.
Nerpa
Dopiero dziś trafiłam na Wasz wątek i przeczytałam historię Waszych zmagań...Jesteście bardzo, bardzo dzielne!!! Życzę Hani zdrowia z całego serca!! A w piątek będę trzymać kciuki!!
dorsim
moje kciuki również macie icon_smile.gif
Trzymajcie siÄ™ !
anax2
Maju ja też jestem z wami icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&
Dirty Diana
Super! Trzymam kciuki wciąż.
MamaJulki
kciuki zaciśnięte !
Myssia
No to super że bz. Kciuki oczywiście zaciśniete wciaż icon_smile.gif
przytul.gif
Zelda
dzięki dziewczyny.
Ja mam doła wielkiego,nie mogę sobie z nim poradzić.Chciałabym żeby było juz po rezonansie.
Hania wczoraj obudziła się z bólem brzuszka i temp 38,5:( bez innych objawów.Nie mogła zrobic kupki,dopiero po czopku.
Czy gorączka mogła być od tego??
Dziś jest ok,więc jutro jedziemy na badania i do lekarza z wynikami.
potrzymajcie kciuki żeby była zdrowa,żeby miała juz ten rezonans i żeby wszystko było dobrze.
magdosz
maja, trzymam kciuki, żeby było wszystko w porządku &&&&&&&&&&
przytul.gif
syl_wia9
Maju trzymam&&&&&&&Będzie dobrze przytul.gif
Paula.
Trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Dirty Diana
Trzymam mocno.
Nerpa
TRZYMAM
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
szczurki2
Dorzucamy też nasze
użytkownik usunięty
&&&
menada
Trzymam &&&
naples
Trzymam kciuki za jutro.
Użytkownik usunięty
Maja, wiesz że jestem cały czas... Ty i Hanutek przyrosłyście mi do serca icon_smile.gif
Zelda
Nuśka po badaniach.Czekamy na wyniki i prosimy o kciuki
Hanka dzielna jak zawsze ,a za trzecim razem dopiero dobrała jej sie do żyły,taka nieudolna..ja przy okazji tez sobie zrobiłam i zeszłam oczywiście,więc podziwiam moje dziecko że wytrzymała.wazne żeby wyniki były dobre,lekarz o 16:30
xxyy
ja tez trzymam !
Nerpa
Trzymam dalej! A co to za badania?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.