To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Takie coś na głowę albo szyję chili chusta tunelowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Tuni
No właśnie, że rozmiary sa różne, osobiście mam węższą dla dziecia i szerszą dla siebie.
Ketmia
A za ile kupiłaś te swoje chusty, jeśli można spytać?

edit.
Tuni, sprawdziłam pierwszy podany przez Ciebie link. Chusty tej firmy są również na all i, jak się okazuje, bywają w różnych rozmiarach, a cena jest po prostu śmieszna.
chusta agmi

Generalnie chusty buff są z mikrofibry. Chyba zafunduję Zuzce, skoro tamtą zgubiła icon_wink.gif A zgubiła dokładnie chustę o wzorze nr 4. Ma ona szerokość 24 cm, czyli to ta niby większa. Nie wiem, mnie ona cisnęła.
Tuni
No to już wiesz za ile icon_smile.gif

Szczerze mówiąc, kupując nie wiedziałam, że są droższe odpowiedniki, więc nie miałam dylematu które lepsze.

Te moje też są z mikrofibry.

Chętnie poczytam opinię kogoś kto porównał te "moje" z droższymi.
Ketmia
Z osób mi znanych najbardziej porównał je mój kolega z pracy icon_smile.gif, bo ma i takie i takie. Jeździ bardzo dużo rowerem, więc ma pojęcie jak chusty sprawują się w akcji. I tak jak mówiłam: oryginalny buff się kulkuje, podróba nie. Kolega oryginał może sobie zamotać dokumentnie i nic go nie uciska chociaż głowę ma sporą i szyję też większą niż moja. Podróba uciska, ale jak ktoś nie musi mieć jej w kombinacji że wystaje tylko twarz, to i taka się nada.
Trzecia, najważniejsza rzecz: oryginał jednak ma lepsze właściwości termiczne i oddycha co jest ważne podczas aktywnego spędzania czasu, podczas gdy w podróbce jest za gorąco, w każdym razie gdy mój kolega zimą jeździ rowerem z buffem na twarzy. Ja też jeżdżę zimą, ale mojej chusty tunelowej nie jestem w stanie zakładać na twarz, muszę mieć nos i usta na wierzchu, bo jest mi za gorąco.
Myślę, że na normalne spacery ta tańsza też może być, na pewno kupię jeszcze ze dwie takie. Korci mnie jednak, żeby nabyć również oryginał.
Na stronie producenta jest zresztą uczciwie napisane, że buff uzależnia 04.gif
Cały czas nie mam przetestowanej najdroższej wersji z polarem, a mój wszystkomający kolega akurat takiej nie ma, bo nie jest mu potrzebna.
Jak wspomniałam, w podróbce z polarem mnie było za gorąco.
Patrzcie, jak zgłębiłam temat 29.gif
ATeFKa
Tuni, czy ty używasz chusty z tego linku co podała Ketmia? jeżeli tak to czy to Ty ją nosisz czy Twoje dziecko? Bo podoba mi się, szczególnie cena, i chętnie bym nabyła, tylko nie wiem czy to jest rozmiar dla dziecka bardziej czy dla mnie...
Tuni
Jednej używam ja, drugiej dziecko icon_smile.gif

W ekstremalnych warunkach nie testowaliśmy, zwykle służą jako golf/szalik, bo wygodniej założyć dziecku w przedszkolu i mam pewność, że nie ma gołej szyi jak idą na spacer. Kilka razy naciągałam na szyję i gołowę, bo zapomniałam czapki a zimno było.
U nas się sprawdza, mimo, że nie jestem fanką sztucznego.

Poleciła nam znajoma "rowerzystka".
Tuni
Acha, wydaje mi się, że na mrozy się toto nie nada, bo jednak za cienkie, ale mozliwe, że nie doceniam techniki 06.gif
Ketmia
Tuni, na mrozy to ja sobie robię czapkę, czyli składam materiał podwójnie.
Albo noszę zamiast szalika mająckurtkę zapiętą wysoko pod szyję.

Dzisiaj kolega przyniósł oryginał 06.gif
Mnie ciśnie 29.gif (w pozycji głowa + szyja).

marghe.
zdaje się, że własnie toto widziałam w Factory w Piasecznie
Nazwy sklepu nie pamiętam, Gaba pamięta.. rano zapytam
Tuni
CYTAT(Ketmia @ Wed, 20 Oct 2010 - 18:09) *
oryginalny buff się kulkuje, podróba nie

Jak nic mam oryginały 29.gif właśnie wyjęłam z pralki
Ketmia
W takim razie buff kulkuje się szybciej 29.gif .
cydorka
kupiłam buffy tej firmy
https://www.buff.es/pl/POL/products
zdecydowanie mają 3 różne rozmiary
adult, junior i baby
kupiłam juniora i baby
różnią się długością i szerokością tunela
starszy ledwo się wciska w buffa młodszego, młodszy w juniorskim tonie
chyba sobie walne adulta na gwiazdke

kupiłam bez polara ponieważ w opcji na narty starszy ma taką specjalną termoaktywną cieniusieńką kominiarkę pod kask

ketamia czy ja kupiłam oryginały czy podróby?
cyd
Ketmia
Jak najbardziej ORYGINAŁY 06.gif
cydorka
znaczi się pozostaje mi czekać aż się zmechacą icon_wink.gif

swoją drogą dwa kawałki materiału a radochy było całe popołudnie
motali, wiązali, młodszy to spać z tym chciał nawet

a najlepszy był mój mąż, który wszedł do domu i zobaczywszy chłopców wykręcających toto na wszystkie strony powiedział

"zostawcie mamie te ścierki"

mało nie umarłam ze śmiechu, a mina mojego męża jak mu starszy zrobił wykład na temat buffa z rysunkami poglądowymi z dołączonych metek - bezcenne

marghe.
Sklep w Piasecznie nazywa się Trespass
https://www.trespass.com.pl/
Ketmia
Specjalnie dla Agnieszki AZJ, która potrzebuje czegoś ciepłego icon_smile.gif:
W sklepach Tchibo oraz w sklepie internetowym pojawiły co prawda nie chusty tunelowe, ale kominiarki z mikropolaru, które można nosić np. pod kask albo zwinąć i nosić jak golf za jedyne 19,99.
Kupiłam 2 sztuki, nie wiem czy mi się sprawdzą, ale na pewno są cieplejsze niż buffy z mikrofibry.

edit:
kominiarka TCM
Agnieszka AZJ
Ketmia, dziękuję, ale nie o to mi chodziło icon_smile.gif

Donoszę, że trafilam dziś na oryginalne Buffy w Go-Sporcie w Wola Parku. Te cienkie po 59 zł, a te z polarem po 99 (czyli sporo taniej niz na Allegro).

anax
A ja dziś kupiłam w ciucholandzie aż dwie sztuki po 3 zł.dzieci miały frajdę cały dzień.A Karola nawet jako sukienkę nosiła.
Raczej nie są to orginały ale fajne z polarem.Jedna jest bez metki a na drugiej pisze seneca
marysska
Witam,
buffy kupowałam w sklepie internetowym: po jednym dla siebie i męża (original buff) i dla naszego synka - junior buff. Wszyscy jestesmy zadowoleni: fajnie utrzymuje ciepło, nie ma metek, (więc nic nie podraznia i nie "swedzi"). Najczęściej używamy ich podczas jazdy na rowerach. Zastanawiałam się również nad kupnem chusty buff z materiałem coolmax - ten rodzaj ma być specjalnie na lato (chroni przed promieniowaniem UV) jednak nie wiem czy istnieje ten rodzaj buffa dla dzieci? Uzywał ktoś z Was tej chusty?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.