To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Urodzinowe przyjecia w lokalu (np. kolorado)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Agnieszka AZJ
Kolorado na Konarskiego to była pierwsza taka zabawownia w Warszawie (jeśli nie w Polsce). Moja Ania była maleńka jak to powstało - chyba w 1995 roku. Do tej same firmy nalezu tez Kamelot w Wola Parku.
W obu tych miejscach są te same zasady (i ta sama obsługa) i niegdy nie było problemu z własnym jedzeniem.

Na Bemowie jest jeszcze Eldorado przy Carrefourze na Powstańców - często mylone z Kolorado.
ana
A to znacie? O ceny urodzinowe nie pytałam ale miejsce w sam raz na przyjęcie dla maluchów i rodziców jeśli w domu miejsca brak https://www.mamamia.com.pl/galeria.php?galeria=37
Ammm
CYTAT(zilka @ Thu, 28 Oct 2010 - 14:51) *
A gdzie w końcu chodzą? Wozisz ich tak jak planowałaś?

Wożę, wożę. I z przedszkola jestem bardzo zadowolona, ale remont na Estrady mnie dobija... Na szczęście znalazłam objazd przez las, ale nie wiem, jak długo jeszcze moje amortyzatory to wytrzymają 21.gif

Gremi, nic mi nie mów, sama nie wiem, jak to wyjdzie - liczę na to, że połowa nie przyjdzie 03.gif
AmiLa
My swiezutko po urodzinach w bawialni. Wczoraj byly.
Bardzo zadowolona jestem. Dzieci jeszcze bardziej, bo sie wybawily, wyszalaly. Super bylo. Jedzenie tez ok, cena ok. i po powrocie do domu bylo czysto:-)
baardzo polecam:-)
mama_misia
Ja ostatnio organizowałam wspolnie z trzema mamami taka impreze urodzinowa z tą firmą
W grupie wychodzi taniej,ale i tak moim zdaniem nie wyszło to drogo.Do tego,wiecie z czego sie ciesze,ze tradycyjny tort zastąpiono warzywnym i wreszcie moje dziecko wie jak smakuje kukurydza icon_wink.gif
mamusiajacusia
u mnie w domu zrobiłam urodziny raz i więcej nie zrobię. w moim ciasnym mieszkanku bieganie za rozwrzeszczaną gromadką urwisów do był koszmar. nie dało się upilnować. a potem sprzątanie: koszmar nr 2. szkoda, że urodziny w salach zabaw są takie kosztowne...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.