To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

LIPCOWE 3,5 LATKI !!!! CZ. 15

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
alcia
Nik nie chce to niech Wam będzie icon_smile.gif

Witam na kolejnym Lipcowym wątku którego głównymi bohaterami są :





Nadia córka Anuszki UR.22.06.2007R. WAGA 3480, 56cm

Alicja córka Małpiszona UR.23.06.2007R. WAGA 2950, 54cm

Nadia córka Sylwii1983 UR.27.06.2007R. WAGA 2700, 52cm

Hanna córka Małej78 UR.28.06.2007R. WAGA 3200, 52cm

Nikola córka *Mai* UR.10.07.2007R. WAGA 2750, 52cm

Sara córka Karuni7 UR.11.07.2007R. WAGA 3160, 50cm

Lilia córka Cornuss UR.11.07.2007R. WAGA3200,56cm

Tosia córka Viki UR.14.07.2007R. WAGA 2100, 48cm

Oliwia córka Alci UR.17.07.2007R. WAGA 3460, 55cm

Natalia córka Joanny81 UR.17.07.2007R. WAGA 4150, 56cm

Zosia córka Karolaki UR.20.07.2007R. WAGA 3210, 53cm

Aleksandra córka Margot26 UR.24.07.2007R. WAGA 3395, 59cm

Aleksandra córka Maadzik UR.25.07.2007R. WAGA 3500, 57cm

Maja córka Mim1980 UR.09.08.2007R. WAGA 3400, 53cm




Michał syn Asi_b UR.16.06.2007R. WAGA 3310, 55cm

Bartosz syn Gosi:) UR.03.07.2007R. WAGA 3190, 57cm

Igor syn Limonki UR.04.07.2007R. WAGA 3150, 54cm

Mateusz syn Lillo UR.04.07.2007R. WAGA 2550, 51 cm

Nikodem syn Angel UR.07.07.2007R. WAGA 4125, 54cm

Maciuś syn Tiny24 UR.11.07.2007R. WAGA 3100, 51cm

Igor syn Ritty UR.12.07.2007R. WAGA 3700, 57cm

Bruno syn Dagamb UR.15.07.2007R. WAGA 3100, 52cm

Wiktor syn Sylwii13 UR.19.07.2007R. WAGA 3600, 57cm

Michał syn MoniZ UR.23.07.2007R. WAGA 3800, 57cm

Piotruś syn Maciejonki UR.23.07.2007R. WAGA 2600, 52cm

Jakub syn Agutki UR.28.07.2007R. WAGA 3485, 53cm

Szymon syn Joleńki UR.01.08.2007R. WAGA 4500, 60cm

Marcel syn Anusi12 UR.08.08.2007R. WAGA 3440, 56cm


Bohaterowie poboczni naszej historii to:

- kochani mężowie zawsze dostarczający wrażeń 03.gif
- kochane teściowe, niezastapione na niskie ciśnienie
- oraz kochane rodzeństwo naszych truskawek (kogo pominęłam pisac bo ja już mam sklerozę)
- Dawid brat Nadii
- Piotruś brat Haneczki
- Ida oraz Dalia siostry Lilki
- Kuba brat Oliwci
- Mrcelinka siostra Majeczki
- Krzyś brat Michałka
- Natalia siostra Bartusia
- Mateusz brat Igora
- Julian brat Mateuszka
- Szymon brat Nikosia
- Kuba brat Macka
- Marysia siostra Igora
- Maksiu brat Michałka
- Szymon brat Piotrusia
- Tomek brat Kuby


alcia
dziewczyny zacmiło mnie a Kuba woła powiedzcie jak mają na imię drugie pociechy Limonki i Lillo i Gosi
*Maja*
Alcia mi się wydaje ze u Limonki starszak to Mateusz. Reszty nie pamiętam. Alciu dziękujemy za nowy watek!!!
Ja dzisiaj podle się czuje, musiałam się przespać godzinę po pracy bo myślałam ze padnę. Idę dokonczyc obiadek
mim1980
Witajcie. Ja również życzę wam pomyślności w nowym roku.
U nas nie za fajnie Marcela ma zapalenie oskrzeli i zastrzyki ale mam nadzieję że niedługo już będziemy zdrowi.
alcia
Ja myslałam, że na nowy wątek czekacie a tutaj cisza. icon_smile.gif

Ja nadal nie wyłażę z papierów. Bokiem mi wyjdą - przysięgam.
Oliwia w domu była wczoraj to korzystając z okazji w końcu zapisałam się do biblioteki. My mamy sporo książek ale wszystko przeczytane już po 100 razy i nawet my jak czytamy to nam nudno. Oliwia zachwycona, nie chciała wychodzić, nabrała stos książek i ciezko jej było wybrać 5 bo tyle mozna maksymalnie pożyczyć.

No i moim oczom na naszym shellu ukazał się okropny widok . Benzyna 95 za jedyne 5,05/litr icon_sad.gif Nie wiedziałam, że śmiać się czy płakać.
Bez_Nazwy :(
Tak, tak Alciu, czekałam na nowy wątek, bo bałam się, że zablokują nam tę setną stronkę, więc dałam szansę innym na pisanie, ale już wszystko wraca do normy.

Maju, nawet nie wiesz, jak się cieszę. Świnka jestem, że nie odpisałam Ci na życzenia noworoczne, chrum, chrum... 06.gif Życzę Ci wszystkiego najlepszego w tym roku. By okazał się dla Was bardzo szczęśliwy.

Mim, smutne, co piszesz... zdróweczka.

Joanna, czyli za chwileczkę będziesz on-line. 06.gif

Agutka, w poniedziałek to tylko spróbuję się umówić. Postaram się umówić na czwartek. Wtedy już powinny być wyniki.

Alcia, ja nadal tankuję E95 po 4,67 na carefourowskiej stacji. Na razie nic się nie zmienia. Tankuję tylko i wyłącznie na tej jednej stacji. Pewno i tu podwyżki zaraz się zaczną.
Żoanna
No przecie napisałam,ze dziś na nocce zrobię...tak mnie właśnie czytacie 21.gif

Ale Alcia pięknie jest


zaraz nadrobię...Ritta ja tankuję już po 4,89 tzn przedwczoraj 37.gif w takiej dziurze
Bez_Nazwy :(
Anusia, ja widziałam i czytałam, ale wychodziło na to, że ta nocka to wczoraj. 06.gif 06.gif 06.gif Tu u nas pewno jeszcze konkurencja trzyma ceny w miarę w dole,a może to tylko moja stacja? Może jeszcze mają zeszłoroczne zapasy... ja wczoraj dotankowałam jeszcze po starej cenie, bo w zimę tankuję od połowy baku do pełna, czyli jak i wskaźnik dochodzi do połowy, lecę i dolewam na ful. Tak na wszelki... by bak nie zgnił. 06.gif W lecie zwykle jeżdżę od pełnego baku do rezerwy. 29.gif

Alcia, Oli śmiga. Igor też uwielbia zjeżdżać na sankach. icon_mrgreen.gif

Maja, ależ Tipi się zmieniła! Jest śliczna i taka do Ciebie podobna... Psiaka macie cudnego. Przesympatyczny.
alcia
Anusia ja też myslałam, że mówiłaś o nocce tej która była. I stąd jak nie dojrzałam nowego wątku to postanowiłam załozyć. Bardzo Cię przepraszam jak ci się wcięłam ale za to obiecuję, że część 16-ta jest Twoja.

Mim życzę zdrówka dla Was w tym Nowtm Roku. Szkoda mi Marceli icon_sad.gif

Maja mam nadzieję, że częściej będziesz do nas zaglądać.

Ritta u nas w mieście zmowa cenowa. Wystarczy, że pojedzie się 25 km dalej do Zielonej Góry i tam jest benzyna tańsza nawet 20-30 groszy na zwykłej stacji a na tych typu Tesco czy Auchan jeszcze więcej. U nas Kaufland chciał postawić stację benzynową to tak silne lobby zadziałało,że poblokowano inwestycję i ze stacji benzynowe została tylko stacja LPG icon_sad.gif

Sylwia1983
to i ja się przywitam. żeby nie było że nie pamiętam o lipcóweczkach 02.gif
sylwia13
Witam się i ja!!!!
Bez_Nazwy :(
Anusia, czyli co, ruszacie na wiosnę z budową? 06.gif 06.gif 06.gif
Żoanna
oho Ritta wróciła do mojego posta..... 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
mam nadzieję,że ruszamy...ale kredyt przeraża mnie tak samo jak i Ciebie.
Chyba nie ma na co czekać... z oszczędności daleko nie zajedziemy 48.gif

Agutko,nie psychiatra tylko psycholog.
Nic nowego nie powiedziała ale to dopiero pierwsza wizyta.kolejna 14 stycznia.
dzwoniłam do niej czy musi mówić w pkolu o które dziecko chodzi.musi ale powie,że chodzi o jego adaptację w grupie.
ale idzie po to aby obserwować W.
To,że był u niej grzeczny to nie dziwne,obca osoba (choć dziś przy księdzu dał popis)
Mam nadzieję,że M się rozkręci,pokaże prawdziwą twarz 06.gif i ona coś poradzi.

oj dziś dął mi czadu,teraz w pracy odpoczywam.
ale ja wiem o co chodzi...babcia poszła do pracy i on znowu odreagowuje

jeszcze Wam potruję.
wczoraj miałam stresa bo wszyscy do pracy,mój brat musiał go odprowadzić do przedszkola.do tego grupy łączone,on tylko z jednym znanym kolegom.W na urlopie,inna sala.
Na szczęście była moja przyjaciółka,potem Panie się zmieniały i był z czterolatkami.... nie to samo dziecko,zachwycony przedszkolem,grzeczny.chce do tej grupy bo panie fajne i nie ma leżakowania.
zrobię wszystko aby go przenieść,kolegów jakoś przeżyje.


Ale Agutko jak u Was?Kuba nadal tak płacze w szatni czy jest poprawa?

Mim przytul.gif

Alcia,umówiłaś się z Mgłą?
Bez_Nazwy :(
Nie tylko ja wróciłam do Twojego posta, Anusia. Widziałam tam więcej osób symultanicznie przeglądających oba wątki. 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 29.gif

Obcięłam Igorowi włosy. Ja nie wiem. Ona ma taką twarz... w długich wyglądał jak dziewczyna. Teraz, jak obcięłam, w ogóle jest do chłopca nie podobny. 37.gif 06.gif 100% dziewczynka. Może ja po prostu takie fryzury też preferuje... nie lubię jeżyków na głowie u małych chłopców. Lubię dłuższe włoski, długie grzywki... Jak Go złapię, spróbuje mu pstryknąć fotkę. Na razie jest to a wykonalne. Dostał wieczornego ataku kosmicznej energii. Współczuję sąsiadce pod nami...

Żoanna
Ritta,dawaj zdjęcie 06.gif
ja się szykuję na M na jutro z nożyczkami.
Wygląda teraz bosko,ma najdłuższe włosy w swojej karierze ale ciężko je okiełznać
Maciejonka
Anusia 03.gif Cię Alcia ubiegła. Swoja droga skąd Ona bierze czas?

Ritta- ja czekam na zdjecie z niecierpliwością.

Ja po imprezkach. Po pierwszej w sali zabaw wróciłam z głową 6 na 9 29.gif nie sądziłam, ze po takim czymś mnie głowa rozboli. Przyszłam i odrazy szykowanie do klejnej. Nie mam sił w sumie na nic. Nogi mi sie wdeptały wiec je trzymam teraz wyżej, ręce spoko więc moge pisać icon_wink.gif
Najważniejsze, że Szymon zadowolony. Dostał kilka fajnych prezentów (scrable junior, bindezz- z toy story, motoskładak, czapke od swojej dziewczyny icon_wink.gif grę z zygzakiem) Piotrusiowi też sie coś dostało na pocieszenie.
Jedzenia mi zostało (bardzo) duzo. Zparaszam na wyzerę kto chce. Mam bigos, sałatki dwa rodzaje, krokiety, udka, muffinki, torta i nie pamiętam co jeszcze... Zapraszam.
Oczywiscie wierzyc mi się nie chce, ze to już 7 rok przeleciał 41.gif
Bez_Nazwy :(
... złapałam parę ujęć, ale jest to albo wywalony jęzor, albo rozmazany obraz, bo w locie robione... 21.gif Potem może wrzucę. Zależy mi na tym, by Igor na wiosnę miał wszystkie włoski tej samej długości. Taki paź... 06.gif Na dzień dzisiejszy wygląda jak pieczarka.
Bez_Nazwy :(
Maciejonka, ja na bigosik bym się chętnie wprosiła... Fajne prezenty. Ile było osób?
Żoanna
ja na krokieta....bożesz.na nocce jestem a Wy o jedzeniu.na podorędziu ma orzeszki 29.gif

bardzo fajne prezenty.
mi tez ktoś mógłby kupić scrabble..drogie to to 48.gif
Maciejonka
Na sali zbaw 7 gosci+Szymon z Piotrusiem. A w domku 5. Teściowi się nie chciało 21.gif

Na sli zbaw zauważyłam, ze Piotrek swietnie się tam odnajduje. W czerwcu tam był ostatnio, to go widziałam głównie na parterze i na małej sali- dla maluchów takich małych. Dzisiaj było go wszędzie pełno. Nic mu nie przeszkadzało- inne dzieci, labirynty, zjeżdżalnie. Nie to samo dziecko.
Julia (dziewczyna Szymona) powiedziała mi, że Piotrus jej powiedział, ze sie z nią ozeni 29.gif Nie wiem co Jula w sobie ma, ale wiedzie jej się.
Bez_Nazwy :(
... a ja mam piwko. Komponuje się z orzeszkami. 06.gif
Maciejonka
Anusia- ja poproszę orzeszki do piwka własnie diabel.gif a krokiety Twoje.
Scrabla to ja tez mam w planach- ale dopiero na wakacje. Będziemy się ze szwagierką bawić na plaży i po plaży.

Ritta- zimnego Lecha własnie serwuję. Zapraszam.
Bez_Nazwy :(
.. no dobra, nie mam orzeszków. Zrobiłam za to popcorn. 06.gif Ja mam Scrabble. Kiedyś graliśmy wszyscy. Potem ja z Myszą. Teraz nikt z nas nie gra. Bobek robi kompletną rewolucję, nic się nie da ułożyć w Jego pobliżu. Wpada jak bomba, wszystko psuje i ucieka. Pamiętam jak fajnie było grać z Myszą. Próbowała cyganić wymyślając różne słowa i przekonując mnie o ich istnieniu np. gazosłup albo wygilgotaniec. 06.gif
Maciejonka
Ritta- ale te słowa istnieją przecież 06.gif ja musze meża przekonać, ze czasem warto otworzyć browara, grę i sobie posiedzieć razem. Jedni grają w karty inni w gry- my obecnie nie gramy w nic. Komputer, tv, komputer icon_sad.gif Moze Szymon jak podrosnie to mi bedzie towarzyszył?
Bez_Nazwy :(
Wiesz Maciejonka, gdybym z Tobą grała, pewno by istniały, ale przy dziecku powinnam świecić dydaktycznym przykładem. 06.gif 06.gif 06.gif
Maciejonka
Szalenie miło by mi było spotkać sie z Tobą i rozegrać partyjkę, dwie, trzy.

Właśnie wskoczyłam w ciepły szlafroczek bo mnie lech wyziebił troszkę 29.gif
Będzie jeszcze zima? powiedzcie, ze tak.
Bez_Nazwy :(
nieeeeeee!!!!! Precz z zimą! Ja też bym chciała partyjkę rozegrać. Z Myszą grałam tak, że była umowa. Słowa tylko takie, które istnieją w słownikach. Ona mogła korzystać zarówno ze Słownika Wyrazów Obcych, encyklopedii jak i z Wikipedii. Bo przecież dziecko w starciu z dorosłym w taką grę ma mniejsze szanse a dużo się może nauczyć, chociażby korzystania z tych źródeł.
Żoanna
a ja mam bar.... ale w pracy jestem 04.gif pić nie mogę raczej 04.gif
Maciejonka
Bardzo dobra wskazówka Ritta. Zapamiętam. Dziękuję.
Żoanna
ja grywałam w scrabble na korepetycjach z angielskiego z moim nauczycielem.
zawsze go ogrywałam,nie wiem jakim cudem 29.gif
Bez_Nazwy :(
Anusia, "raczej", to bardzo uniwersalny zwrot. 06.gif 06.gif 06.gif Tak jak "prawie" i "wydaje mi się". Szczególnie to ostatnie kocham. Czasami jest takie dosłowne... 06.gif
Żoanna
przypuszczam,że wątpię i Yes I don't 04.gif 04.gif 04.gif
Żoanna
mamy głupawkę w pracy z koleżanką...
polecam stronkę autentyki.pl 48.gif
Bez_Nazwy :(
Anusia, gruntownie trzepię na co dzień prasę plotkarsko-aferalną i nic mnie nie zaskoczyło. Ja o WSZYSTKIM doskonale wiem. 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif Takam zorientowana w rzeczywistości...
Żoanna
Maciejonka wymiękła
Bez_Nazwy :(
.. się rozpuściła w zimnym Lechu. 06.gif
Bez_Nazwy :(
w tym tempie (czatowym) może dobijemy Anusia do setnej strony przed świtem byś jutro, jak planowałaś icon_wink.gif, rozpocząć nowy wątek. Alcia by się zdziwiła, że nawet pierwszej strony nie skończyła a tu finito... 29.gif
Żoanna
to jedziemy Rittka 06.gif
Żoanna
Alcia, Gosia ma Natalkę a Lillo Julianka.

Przeleciałam stary wątek...ech..
widziałam,ze Agutka miała dać Kubie na imię Tomcio 06.gif
Alcia doskonale wstrzeliła się w termin 06.gif

ale dużo nas ubyło,Margot,Małpiszon,Agulek,Ańdzia.

Że już o Anuszce nie wspomnę 21.gif
Bez_Nazwy :(
...jak widac nie pojechałam z Anusią. Zostałam zdetronizowana przed kompem przez zalegającą do tej pory przed tv resztę gawiedzi w postaci M. Teraz chyba już pozno sie zrobiło... Ooo... już po pierwszej... :szerbaty usmiech
Żoanna
w takim razie dobranoc 06.gif
Agutka
Ale zescie sie rozpisaly... 06.gif

Anusia sorki.. mi sie zawsze te dwa terminy myla.. psycholog oczywiscie..
A to taki prywatny przyjdzie do przedszkola czy on/ona wspolpracuja z przedszkolem?
Kuba w grudniu bardzo malo byl w przedszkolu.. raptem pare razy.. Tak jak juz pisalam
albo Aty nie bylo, albo byl chory, potem prewencyjnie zatrzymany przed swietami, potem
swieta, raz poszedl, ale grupy laczone i do dzis w domu siedzi.. a i w poniedizalek, wtorek
nie pojdzie, bo Ata znowu wybywa, a ja do konca nie jestem przekonana, by z rana z dwojka
gnac do przedszkola.. No ale za kazdym razem jak byl to plakal w szatni.. Teraz to juz w ogole
odzwyczail sie od bycia poza domem.. wiec pewnie bedzie tragedia.

Tak, tak, Kuba to mial byc Tomek.. i to dlugo, dopiero pod sam koniec ciazy uslyszalam imie Kuba
i zmienilam. Szkoda troche, bo to strasznie popularne imie.. choc z drugiej strony nie wyobrazam sobie,
by na Kube wolac inaczej lub by Tomcio nie byl Tomciem icon_smile.gif
alcia
Ritta, Anusia no byłoby mi niezwykle miło jak byście od razu kilkanaście stronek napstrykały.

Maciejonka nową odsłonę na szybko zrobiłam jak Kuba kimał na balkonie. Nie wstawiałam zdjeć bo niestety nie mam aktualnych zdjeć wszystkich maluchów. Z nk kopiowac nie będę, część dziewczyn ma prywatne galerie. Tak więc na razie zostanie jak jest.
Cieszę sie, że urodzinki udane i Szymon zadowolony z prezentów. Widze, że Julka faktycznie ma ten magnes przycigający chłopków.

Ritta
czekam na fotke Igorka.

Anusia z Mgłą planujemy sie spotkac już d 2 miesięcy ale najpierw Oli miała ospę a potem Filipek zachorował. Mam nadziję, że w tym tygodniu w końcu nam się uda. A ty może npaisz nam po krótce jaki będzie Twój domek, ile metrów, piętrowy ??? itd icon_smile.gif

Agutka
a próbowałaś przenieść Kubę do przedszkola obok Was ? Może właśnie regularność chodzenia to sposób na brak płaczu ? Nie wiem kompletnie co doradzić bo Oli to odwrotność, pierwsza czeka przy drzwiach by gnać do przedszkola.
MoniZ
Hejka
to i my witamy na nowym, pieknym watku 06.gif
Dziekuje alciu za uwzglednienie moich pociech icon_smile.gif

niestety nie nadrobie was bo zbytnio czasu nie mam

wczoraj byl roczek Maksia...
solenizant byl niesamowity, humorkiem tryskal niesamowicie, i wytrwal do samego konca icon_smile.gif
jak bede miala zdjecia to wkleje wam pare troszke ciuszkow dostal ale niestety pare sie powtorzylo 13.gif a nic wychodzi to, zabawki i kaske za ktora kupimy regal z ikei za nie...
na razie tyle bo musze dokonczyc projekt ostatnio siedze nad nim do 2 w nocy mam tylko nadzieje ze dobrze robie i jakos przejdzie on...
Agutka
Alcia nie bylam jeszcze w przedszkolu obok, bo nie mialam kiedy.. caly czas siedze z dwojka.. czekam az Kuba pojdzie do przedszkola i wtedy z Tomciem podskocze.

Slyszalyscie cos o szalejacej grypie w przedszkolach? Matka mnie straszy, ze jest jakas epidemia, ze szpitale sa juz przygotowane na nowych pacjentow.. itd..
Maciejonka
Agutka- bo to sezon grypowy jest. Ja sama nie wiem co o tym myśleć. Raz mam prawie napady paniki a raz totalna zlewka. Wiem, ze grypy nie wolno absolutnie przeziebić. Wyleżeć i tyle.

Alcia- wszytskie wiemy, ze Ty obrotna babeczka jesteś.

Moni fajnie, ze impreza udana. Szymon dostał czapke z paragonem- i wykorzystam go, bo przydała by się większa. Cena tajemnica nie jest.

Ja dzis oficjalnie zakończyłam imprezowanie. Skończyło się płaczem Piotrusia. SPadł z krzesełka i tyłem głowy zarył w grzejnik. Ma troszkę zdartą skórkę a ja nadal sie modlę, zeby było wszytsko ok. Ten chłopak od początku się wszędzie wspinał 21.gif Właśnie czytałam o wstrząsnieniu mózgu, ale raczej kontaktował po upadku i wiedział co się stało i dalczego. Narazie śpi spokonie. No i nim zasnął powiedział, ze główka juz nie boli... mimo to martwię się.

Ritta- lech mnie nie zmroził. Przepraszam, ale zapomniałam o watku, ale na usprawiedliwienie mam to, ze szukałam noclegu na wakacje. Dzis po burzliwych dyskusjach- zarezerwowałam domek. Cenowo nam to srednio wyjdzie, ale mam nadzieję, ze bedzie ok.
Agutka
Maciejonka oj, jak ja sie boje takich upadkow.. biedak Piotrus..
U nas na razie spokoj, ale swego czasu Tomek non stop ladowal glowka na podlodze.. albo sam sie przekipnal, stracil rownowage, albo braciszek tak go obcalowywal...
Oby Piotrzynie nic nie bylo.

Wczoraj oddalismy Kube na pare godzin do baby. Glownie po to, by od niego odpoczac.. by baba sie nacieszyla.. no i by i on mial jakas odmiane.
I co.. i musiala mnie baba zezloscic.. no musiala. Kuba chcial kupke i pomimo, ze dostal tam nocnik... baba zalozyla mu pieluszke.
To ja tyle z nim walczylam.. tyle czekalam, kombinowalam.. w koncu.. chyba jako ostatniemu na forum sie udalo.. slicznie robi kupki, juz nawet
mi nie mowi.. tylko idzie, robi, wyrzuca, spuszcza wode... ani sie nie zajaknie o pieluszke.. no to masz 21.gif
Tlumaczyla sie, ze sam znalazl i ze go brzuszek bolal... no co to za argument...!
MoniZ
maciejonka a mozesz mi podac link do tych domkow? jesli mozesz oczewiscie... caly czas sie zastanawiam nad tym zeby z moimi lobuzami jechac ale mam problem bo szkola 13.gif musze to jeszcze z K obgadac... a wczoraj juz jedna koszula poszla do wymiany, dobrze ze u cocodrillo mozna bez problemu wymienic... wspolczuje nocki wiem cos na ten temat 13.gif mam nadzieje ze bylo spokojnie przytul.gif
agutka kurcze chcialam ci doradzic zebys powyrzucala pampery ale Tomcio uzywa... ciezko cos doradzic bo sama czasami mam tak ze ja staram sie odzwyczajac Michala czegos a tu tesciowa zreszta moja mama nie lepsza 29.gif wiec w obie strony 21.gif
Żoanna
Uwaga,burza mózgów.M ma w czwartek bal przebierańców.
Macie jakieś pomysły.wolałabym sama wykonać z pomocą babci.Bo w marketach same supermeny.


moni,czekamy na zdjęcia...już roczek 41.gif


Agutka,psycholog państwowy ale nie przedszkolny.mówiła,że często przychodzi na takie obserwacje teraz ma np czworo dzieci z naszego przedszkola.
Tak jak już pisałam,mówiła zeby Marcela uspołeczniać.Często z nim wychodzić do ludzi.
Może Kubie też to potrzebne.Fajnie,że możecie go choć do baby oddać ale ten pampers 48.gif

Maciejonka,biedny Piotruniu.A gdzie jedziecie?chyba nie doczytałam

Alcia,dom identyczny jak moich rodziców.kiedyś wkleję zdjęcie.
w szeregówce.cztery domy dalej będziemy mieszkać (tzn ja i Ł-Marcel zostaje z dziadkami 06.gif )
Rodzice mają dom z brzegu więc ogród jest duży.my w środku i tylko z tyłu kawałek ogrodu i z przodu podjazd.
w sumie dom będzie miał 240 m a powierzchni mieszkalnej 110 m. teraz mamy 5 pokoi.u nas chcę podobny układ-przyzwyczajenie 06.gif
Wyprostujemy tylko wszytskie wnęki dlatego będzie większy niż rodziców.
Rodzice nie mogli przekroczyć 100 m żeby dostać kredyt-takie czasy 04.gif


Marcello wczoraj wytknał mi mój brak konsekwencji.
Usypiam go i mówię licze do trzech i wychodzę jak się nie położysz- wiem niepedagogicznie
A on na to- no i co się nie ruszasz,jak powiedziałaś ttrzy to powinnać wyjść.

Boję sie wieku dorastania 41.gif


to zostawiam Was...główkujcie

Agutka
Moni w domu nie ma juz najmniejszego problemu z pampersami, tak jak napisalam, Kuba juz wie, ze kupka ma byc w nocniku..
To pobyt u babci dziala na niego tak uwsteczniajaco.

Zastanawiam sie czy nie przejsc sie dzis do tego przedszkola obok... z dwojka chlopakow.. Tomcia wziac w chuste, Kube za reke i tak na biednego misia,
na matke Polke wziac pania dyrektor icon_smile.gif Ze niby to ja co dzien woze dziecko autobusem do przedszkola, ze ja odbieram, a tu maly cierpi na tym itd.
Tzn. duzo zmyslac to nie musze, miejsca sa albo ich nie ma.. Troche sie boje, ze zrobie Kubie jeszcze wieksza krzywde przenoszac go.. ale moze nie...
moze swiadomosc, ze jest blisko domu, ze na piechotke chodzi do przedszkola sprawi, ze bedzie sie tam czul pewniej.
Zobacze. Jak nie dzis to jutro lub w srode.

Strasznie sie smieje ostatnio z Tomcia.. bedzie z niego chyba muzykalny chlopak. Jak tylko uslyszy jakas melodie to tanczy.. znaczy sie..
buja w przod i w tyl, na boki, a gdy stoi to kica pupcia.. Cudnie to wyglada. Tak samo jak mu spiewam.. Czasami tez dolacza i tez podspiewuje
po swojemu eee-eeee-e---ee--aaa 06.gif
Kuba tak nie robil. Dopiero gdy byl nieco starszy, gdy juz chodzil.. na haslo 'zatanczysz?' krecil sie w koleczko..

Nie chce zapeszac, ale wyglada na to, ze Tomek jednak nie ma zadnego uczulenia na mleko.. a tamte placze nocne byly z innego powodu.. pewnie
zabki go meczyly. Od jakiegos czasu dostaje rozne kachy mleczne i nic zlego sie nie dzieje.. a jak on je lubi!
A.. i powiem Wam, ze dostalam ostatnio rewelacyjna masc dla Tomka. Narzekalam, ze ma sucha skore, ze te wedrujace placki.. i lekarz zapisal
mi taka do robienia masc.. o jakims banalnym skladzie.. chyba cholesterol i witamina E.. Smaruje i praktycznie od zaraz widac poprawe i to znaczna..
Nozki znow gladkie, pyszczek tez.. Rewelka i to za 5 zl. duzy sloiczek.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.