To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zakupy w aptece internetowej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Mama_Małej_Mi
Pewnie, że wygoda. A tym bardziej, że niektóre apteki realizują też e-recepty, z których korzystam. Najwygodniej mi się zamawia na Doz.pl i to taka nasza stała apteka. Niedroga i dobrze zaopatrzona.
Blare
Z tego co słyszałam w aptekach doz można realizować stacjonarnie e-recepty - korzystałaś już z tego? Jak to wygląda w praktyce?
Mama_Małej_Mi
CYTAT(Blare @ Sat, 09 Mar 2019 - 02:23) *
Z tego co słyszałam w aptekach doz można realizować stacjonarnie e-recepty - korzystałaś już z tego? Jak to wygląda w praktyce?


No właśnie o tym pisałam wyżej. icon_wink.gif Dostajesz receptę elektronicznie na maila lub telefon, ale wtedy z kodem 4-cyfrowym i idziesz to apteki. Tam Ci realizują. Na drzwiach aptek, które mają e-receptę są takie specjalne naklejki, ale póki co nie widziałam nigdzie poza DOZ u nas.
Leonia
A robi to jakąś różnicę np. w cenie?
Mama_Małej_Mi
Nie dopłacałam ani grosza. Nie jest to żaden dodatkowy koszt. icon_smile.gif
rowan_berry
Bardzo wygodna opcja, też z niej korzystam. Może kiedyś to już będzie we wszystkich aptekach. Chociaż dla mnie to bez róznicy, bo i tak korzystam z doz.
Kotelka
Sama kiedyś nie byłąm przekonana do kupowania w aptekach internetowych, wolałam kupować stacjonarnie. Jednak potem z ciekawosci porównałam sobie ceny poszczególnych suplementów i kosmetyków w aptekach oraz jest zdecydowanie na plus w przypadku aptek online. Tak więc wolę poczekać te 2-3 dni oraz kupić coś w cenie o 30% niższej niż przepłacać po to tylko aby mieć coś na już....

Szczególnie różnicę widzę tutaj w cenie kosmetyków. Jesli szukacie dobrych aptecznych kosmetyków, polecam zajrzeć sobie do apteki Cefarm. https://www.cefarm24.pl/ Mają bardzo duży wybór pielęgnacji, poza tym jedne z lepszych akcji promocyjnych, jakie widziałam.
rowan_berry
Akurat doz.pl ma dla mnie tą przewagę, że jak zalezy mi na czasie to nie czekam na przesyłkę, tylko odbieram następnego dnia w aptece stacjonarnej.
rowan_berry
Od "zawsze" kupujÄ™ w doz.pl. Online i stacjonarnie.
ewelka89
apteka internetowa to dobre rozwiązanie, ceny leków czy suplementów są znacznie niższe niż w aptekach stacjonarnych icon_smile.gif
Blare
Podzielę się z Wami moim odkryciem w dozie - wiedzieliście, że w godzinach od 8 do 12 mają 20% zniżkę dla seniorów (+60)?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.