To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prośba o pomoc dla samotnej matki 3-ki dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
madziatl
Podciągnę wątek, bo Ola wciąż i nieustannie boryka się z wieloma problemami. Teraz akcja szkoła więc jeśli ktoś mógłby wysłać jakieś przybory szkolne, zeszyty lub podręczniki (Natalia idzie do 4-tej klasy tutaj podaję link z listą podręczników: https://dziewiatka.webnode.com/podr%C4%99czniki/ ).
Zbliża się też już powoli jesień więc może będziecie porządkować szafy dziecków i znajdziecie coś co Wam się nie przyda a Oli bardzo.
Ewcia!
To może aktualne rozmiary dzieci poprosimy , wzrost i wielkość buta .
madziatl
ubranka: Maja 86+, Patryk 116, Natalia 134/140, buty odpowiednio 21, 25 i 35/36
maja123
I zaś tu wróciłam 41.gif jeśli któraś z forumowiczek ma takie ksiażki to bardzo byłabym wdzięczna !!!
Ogólnie bardzo mało tu zaglądam dzieciaki daja mi nie żle popalic zwłaszcza Patryk icon_smile.gif mały łobuz czasami mam wrażenie ze mam przedszkole w domu a nie 3 dzieci icon_smile.gif
Artola
Na pewno mam podręcznik do religii, jeszcze kilka książek, spojrzę w domu, czy to te, chyba historia też jest. Odezwę się po południu, jak posprawdzam.
Artola
Piszę pv do mai w sprawie podręczników, mam nadzieję, że szybko znów tu zajrzy icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.