To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

NOWE SPOTKANIE DLA ROZOCHOCONYCH MAM!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Doruśka
Tak też pomyslałam Paka,że dla Ewci!
Monika ww
1.Anita w,
2.Olaart,
3.Kola,
4.Paka,
5.Monikaww,
6.Ila,
7.Neille,
8.Ez,
9.Alex
10.Dorusia

to już jest 10 osób, a piszecie o jakimś 1 miejscu rezerwowym....
2 szkraby
Doruś wcale się nie obraziłam i nie mam zamiaru.
Natomiast napisałam, że to są moje koleżanki, ale to są dziewczyny z forum.
Dwie z nich nawet chyba są zalogowane na maluchach, jedna z gazety wyborczej.

Dziewczyny, są trochę powiedźmy zmieszane, ponieważ mówią, że my się już widziałyśmy i nie wiedzą czy mogą do nas dołączyć.
A to są dziewczyny w ciąży, tak więc też mamusie.

Mam nadzieje, że niebędziecie miały nic przeciwko, jeśli jednak do nas dołączą.

Ze mną to byłoby 4 osoby, czyli jeszcze 3 dodatkowe,

A z Ewcią to nie wiem czy przypadkiem nie wyjechała na narty do Karpacza, i wraca w niedzielę.

Pozdrawiam
Doruśka
Źle policzyłam,ale to nic nie szkodzi,to dzwonie jutro i domawiam pozostałe miejsca. icon_smile.gif
Miejsca wystarczy dla wszystkich,bo to duuży lokal.
dla niepalących też jest duuużo miejsca.
Doruśka
Kody z pampersów mile widziane! wink.gif
Potwora
CYTAT(Dorusia)
Kody z pampersów mile widziane! icon_wink.gif


Mam jeden, tym razem dla Ciebie icon_exclaim.gif
Doruśka
Ola,to super ale nie dla mnie,bo ja juz posłałam na pieska i czekam aż mi przyslą,Paka zbiera jeszcze wink.gif ale ja sie dla niej upominam icon_smile.gif
nellie
CYTAT(Paka)
Nellie, ja Ci oddaję jednego mojego dzidziusia icon_smile.gif
Tego pierwszego  :D  , który Cię zresztą uwielbia. I jeszcze raz dzięki za miły wieczór wczoraj.


hej:)
Hihi:) Pewnie:) a ja z chęcią zabieram Twojego Dzidziusia Pierwszego, którego ubóstwiam:), zresztą z Dzidziusiem Drugim będzie zapewne tak samo:)

Ooo, wieczor był cudny, a raczej noc...icon_wink.gif
Dokonczyłaś oglądanie filmu??icon_smile.gif

No i "chiba" razem sie wybierzemy na spotkanie, co??
Buziaki:)
Potwora
CYTAT(Dorusia)
Ola,to super ale nie dla mnie,bo ja juz posłałam na pieska i czekam aż mi przyslą,Paka zbiera jeszcze wink.gif ale ja sie dla niej upominam icon_smile.gif


Ostatnio Paka ode mnie dostała, ten miał być dla Ciebie, żeby sprawiedliwie było icon_wink.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
użytkownik usunięty
Dorusia, dzięki że o mnie myślisz! Ja już faktycznie dostałam kod od Oli (jeszcze raz dziękuję) i trzy kody przysłała mi Elżbietka (też dziękuje, mimo, że pewnie tego nie przeczyta na "dolnośląskim"). Więc ustępuję miejsca innym icon_smile.gif

Już się nie mogę doczekać soboty icon_lol.gif
Paka
Doruśka
Rezerwacja zmieniona,proszę przychodzić.
a jeśli jeszcze ktos sie dopisze to dostawimy krzesełka icon_biggrin.gif
Uwaga porcje jedzenia w piramidzie są duuże,prosze sie nie najadac wcześniej.
Ewcia!
CYTAT(Aleks)
A z Ewcią to nie wiem czy przypadkiem nie wyjechała na narty do Karpacza, i wraca w niedzielę.


witam!
niestety w Karpaczu byłam ostatnio tak ze 3 lata temu i w tym roku sie nie wybieram icon_cry.gif , za to wzdycham sobie (pomarzyc dobra rzecz) i zazdroszcze Dorce - mój mąż stanowczo nie lubi zimy, wiec musze chwilke poczekac, az mi mala podrosnie , to wybiore sie sama z dziecmi.

A co do soboty, to po prostu nie wiem, jak sie ułozy, dopada mnie juz przesilenie wiosenne i z niczym nie moge zdążyć icon_sad.gif , ale w razie czego , to krzesel chyba w piramidzie nie zabraknie. I w ogóle dziękuję, dziewczyny za pamiec i troskę.

PS. A co z Cydorką? o ile pamietam, to od jej wizyty wszystko sie zaczęło icon_wink.gif icon_question.gif

buźki icon_cool.gif
Monika ww
Ja niestey nie przyjdę icon_sad.gif Zdażył się cud i mój mąż po raz pierwszy od niepamiętnych czasów ma wolną sobotę, więc wyjeżdżamy dzisiaj wieczorem na narty do Zieleńca icon_biggrin.gif , to pewnie ostatnia szansa tej zimy, aby sobie jeszcze trochę poszusować icon_smile.gif

pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że na następnym spotkaniu już mnie nie zabraknie icon_biggrin.gif
Gość -Aleks
Ewciu bardzo Cię przepraszam, to mój wielki błąd Dorka na narty do Karpacza pojechała.

Jeszcze raz wielkie sorry.
Mam nadzieję, że się nie gniewasz.

Pozdrawiam
Aleks
Ewcia!
CYTAT(Gość -Aleks)
Ewciu bardzo Cię przepraszam, to mój wielki błąd Dorka na narty do Karpacza pojechała.

Jeszcze raz wielkie sorry.
Mam nadzieję, że się nie gniewasz.

Pozdrawiam  
Aleks

no co ty?
tylko tak sie rozmarzyłam o tych nartach...
Anita.W
Na ul. sw. Mikołaja czy na placu sw. Mikołaja? icon_redface.gif Bo na mapie nie ma ani tu ani tu kosciola narysowanego. Ul. sw. Mikołaja jest zaraz za placem 1 maja to tam?
Oj ja to nie kumata bylam i jestem jesli chodzi o orientacje w terenie icon_sad.gif .
Ewcia!
CYTAT(Anita.W)
Na ul. sw. Mikołaja czy na placu sw. Mikołaja? icon_redface.gif  Bo na mapie nie ma ani tu ani tu kosciola narysowanego. Ul. sw. Mikołaja jest zaraz za placem 1 maja to tam?
Oj ja to nie kumata bylam i jestem jesli chodzi o orientacje w terenie icon_sad.gif .


kosciol Sw Elzbiety od rynku na zachod i to jest jeden z koncow ul. sw mikolaja icon_wink.gif
mijasz po prawej kosciol, idac dalej ta ulica po lewej bedzie vratislavia center (i hotel dorint) - na dole sklep avon - i rozumiem, ze po prawej piramida?
jesli nie zaraz obok, to trzeba sie rozejrzec icon_smile.gif

w kazdym razie to moj plan icon_wink.gif
Anita.W
icon_sad.gif mąż nie przyjechał jeszcze icon_sad.gif. To ja pewnie już nie przyjde. Miłego spotkania i relaksu icon_wink.gif
2 szkraby
KOBIETKI BYŁO REWELACYJNIE icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Dziękuje za super wieczór, relaks pełen. icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Czekam na następny Nasz wieczorek.
icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Pozdrawiam
Doruśka
Aleks ty to masz tempo icon_biggrin.gif
było rewelacyjnie,dziękuję.
Potwora
Dziewczyny, właśnie oglądam zdjęcia - fajne, tylko ze swoich nie jestem zadowolona icon_wink.gif - jak zawsze zresztą icon_twisted.gif

Jeżeli ktoś sobie życzy to mogę przesłać ale proszę zaznaczyć czy chcecie wszystkie czy tylko wybrane.

Objadłam się jak bączek icon_twisted.gif
Doruśka
Olu,co za pytanie,ja sobie życzę icon_wink.gif wszystkie!

z góry serdecznie dziękuję icon_lol.gif
Ila
Dziewczynki bardzo dziekuje za spotkanie.
Macie racje, wieczorne wypady na jedzonko powinny nam wejsc w nawyk icon_biggrin.gif Przynajmniej raz w miesiacu wink.gif
Dostalam wlasnie zdjecia od Oli (dzieki Olu icon_biggrin.gif ). Jest ich duuuzo i sa super icon_biggrin.gif
W ciagu paru dni zamiescimy fotorelacje ze spotkania na forum.

Jeszcze raz dzieki i do nastepnego razu

Buziaki
nellie
Witam:)
Ja też się bardzo fajnie bawiłam:)
Mam nadzieję, że na nastepnym spotkanku tez będę mogła się pojawić:)
A co do zdjęc, to również poproszę wszystkie!!

Pozdrawiam Was cieplusioo:)icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Olu, ja też proszę wszystkie zdjęcia icon_wink.gif Mam nadzieję, że jeszcze masz mój adres mailowy.

Nellie, musisz Oliart wysłać PW z mailem, bo inaczej nie będzie Ci miała jak przesłać, albo może Ola prześle do mnie, a ja Ci prześlę od siebie, wtedy nie będziemy jej tak obciążać icon_smile.gif

Dziewczyny, było rewelacyjnie! Miałam wyjść o 18.45, bo chciałam coś jeszcze załatwić, a same wiecie, o której wyszłam icon_lol.gif Mój mąż już chyba nie może słuchać mojego paplania na temat spotkania... A Piramida na Św. Mikołaja jest bardzo przyjemna, muszę tam rodzinkę zaciągnąć.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA TAK UDANY WIECZÓR!!!

Paka
Mama Mojzesza
Czesc dziewczyny ciesze sie ze udalo mi sie przyjsc na wasze spotkanie! sprawdzam czy pokaze mi sie zdjecie (udalo mi sie zmniejszyc do 20kb a podobno powinno byc 7!)
cola
Jak poprzednio było bardzo miło i sympatycznie. Cieszę się, że poznałam nowe dziewczyny.

Oczywiście poproszę o zdjęcia.

Pozdrawiam serdecznie. icon_biggrin.gif
Potwora
Zdjęcia wysłałam do Coli i Paki, jeżeli ktoś jeszcze chce proszę podawać swoje maile na priv. Wyślę wszystkiem, to żaden kłopot, naprawdę.
użytkownik usunięty
Olu,
bardzo dziękuję za zdjęcia. Przesłałam od razu do Nellie.
Przepraszam za zdjęcia, które "cyknęłam" Wam w trakcie jedzenia. Wtedy nie można wyjść powabnie icon_wink.gif
A w ogóle zdjęcia super!

Paka
Potwora
Taaaaaa, polecam zdjęcia, na których ja jestem - icon_twisted.gif można się pośmiać, i owszem.

Ila! pod żadnym pozorem nie publikuj ich icon_razz.gif

Paka - nie tłumacz się, wszystko zostanie na pamiątkę icon_wink.gif , na starość będziemy je oglądać i z rozrzewnieniem wspominać nasze comiesięczne spotkania
cola
Ola dzięki za zdjęcia. Są naprawdę fajne, szczególnie te w trakcie jedzenia. icon_biggrin.gif Mój mąż miał ze mnie niezły ubaw. Mam nadzieję, że Ila wybierze do forum tylko przyzwoite fotografie.
Ewcia!
oj dobry to byl pomysl, oj dobry icon_smile.gif

zdecydowalam sie na tak na 1/2 godz przed 17 i to byla bardzo dobra decyzja
lumbago jak reką odjął icon_wink.gif

dziekuję, bylo baaaardzo miło
Potwora
EWciu - wysłane.

Po obejrzeniu zdjęć poprawa humoru gwarantowana icon_wink.gif icon_lol.gif
Dorka
Ech dziewczyny, szkoda, że nie mogłam być. Na szczęście w górach też było bardzo fajnie icon_biggrin.gif . Olu jeśli możesz podeślij mi też zdjęcia ze spotkania, chętnie Was zobaczę, chociaż na foto icon_biggrin.gif
Potwora
Dorko - Ila obiecała dzisiaj zamieścić fotorelację z naszego spotkania w Maluchowych spotkaniach na żywo.
Wszyscy będę mogli nas zobaczyć icon_wink.gif
Ewcia!
CYTAT(olaart)
EWciu - wysłane.

Po obejrzeniu zdjęć poprawa humoru gwarantowana  :wink:  :lol:


ola, dzieki!
przepraszam za wczorajsza lakoniczna w tresci prosbe, ale u nas w niedzielę kolejka do kompa i wszyscy patrzą przez ramię icon_wink.gif

a zdjęcia pierwsza klasa! na dobry początek dnia
Girlie73
CYTAT(olaart)
Zdjęcia wysłałam do Coli i Paki, jeżeli ktoś jeszcze chce proszę podawać swoje maile na priv. Wyślę wszystkiem, to żaden kłopot, naprawdę.


Witam Olu,
Tu Justyna. Fajnie było spędzić wspólnie czas podczas spotkanka.
Jak najbardziej proszę o zdjęcia.
Adres: justyna@jump.net.pl

Pozdrawiam gorąco,

Girlie
użytkownik usunięty
Justyna, witaj na maluchach icon_smile.gif Moze się zalogujesz, wtedy będzie Ci można wysyłać PW (prywatne wiadomości) i kontakt będzie łatwiejszy.

Swoją drogą miło było Cię poznać.

[ Olu, wysłałam zdjęcia Justynie, więc już się nie kłopocz icon_smile.gif Mam nadzieję, że doszły]

Paka
Potwora
Paka icon_biggrin.gif dziękuję icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ila
Witam dziewczynki,

przepraszam, ze dopiero dzis... jest juz fotorelacja ze spotkania https://maluchy.pl/maluchowe_spotkania/?pokaz=5 .
Staralam sie wybrac najlepsze zdjecia, zeby minki nie byly skrzywione, zebyscie byly zadowolone patrzac na siebie icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
użytkownik usunięty
Ila, super!
Dziękujemy icon_lol.gif
Anita.W
Ech... milo choc na was popatrzec icon_biggrin.gif , jak sie dobrze bawiłyscie icon_biggrin.gif . Mam nadzieje ze na nastepne spotkanie przyjde.
użytkownik usunięty
Anitko, no konieczne! Brakowało Cię!!! No i miałyśmy nadrobić robienie zdjęć icon_lol.gif

Paka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.