To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

NOWE SPOTKANIE DLA ROZOCHOCONYCH MAM!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Doruśka
No to otwieram nowy wątek i zapraszam,wpisujmy swoje propozycje gdzie byśmy się mogły na jakimś żarełku spotkać
Ja polecam ulubioną piramidę ,niedrogo i sympatycznie,sale dla palących i niepalących i stoły przjazne dyskusjom hi hi
pyszna sałatka,bardzo duża porcja,z bułką pitą 11zł,są i desery.i ryby i duży wybór wszystkiego w przystępnych cenach.

Ps,Ewcia tak na marginesie to włąśnie sie cały czas zastanawiałąm jak ty ro robisz,że zawsze tak ładnie wyglądasz,wypoczęta i zadowolona,myślałąm że ty to nigdy doła nie łapiesz.

Dorota z dołem jak Kanion Kolorado icon_cry.gif
Ila
Kochane,

byc moze juz zauwazylyscie, ze GOSC nam sie we Wroclawiu zjawia icon_biggrin.gif Cydorka przybywa na szkolonko jakies.
28 lutego wieczorkiem ma czas wolny, wiec mozemy sie wstrzelic i spotkanie zorganizowac icon_biggrin.gif

Moze byc z jedzonkiem, ja niestety ostatnio na brak apetytu nie moge narzekac icon_sad.gif icon_redface.gif
Piramida jest OK, moze byc tez Sfinks, podobno pod Zlotym Psem w rynku tez dobre jedzonko jest...

Mamy jeszcze prawie miesiac czasu, to na pewno cos wymyslimy.

Co Wy na to icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Pozdrawiam
Potwora
Jedno jest pewne - idę z Wami. Gdziekolwiek.
ez
Ja też a piramida mniam mniam
Anita.W
Ja tez przyjde icon_smile.gif . Tylko piszcie gdzie te knajpki sa bo ja nieobeznana w terenie jestem icon_redface.gif
Ewcia!
Spotkanko jak najbardziej icon_smile.gif
Się dostosuję bo lokali nie znam (tylko niektore pizzerie)

CYTAT(Dorusia)
Ps,Ewcia tak na marginesie to włąśnie sie cały czas zastanawiałąm jak ty ro robisz,że zawsze tak ładnie wyglądasz,wypoczęta i zadowolona,myślałąm że ty to nigdy doła nie łapiesz.

Dorota z dołem jak Kanion Kolorado icon_cry.gif

Dorusia, czy ty nie masz do mnie jakiegos interesu icon_wink.gif ?
Ja wypoczęta itp ?
To chyba się dobrze maskuję (lata wprawy icon_wink.gif ), a doła w domu zostawiam
cola
Bardzo chętnie dołączę do Waszego grona.

Już przełykam ślinę na myśl o pysznym jedzonku.

Dorka, Ola dzięki za zdjęcia.
Doruśka
to ja sie mogę zobowiązać do oglądnięcia wszystkich trzech piramid i wybrania takiej,gdzie najlepsze warunki do dyskusji bedą.
28 lutego,oczywiście,ja mogę isć,nawet na pitę na dworcu,byle z wami icon_lol.gif

Ewcia interesu jako takiego nie mam,ale posredni to mam! JAK Tu to robisz?
maja03
Kurcze, dziewczyny !

Ależ chętnie bym się z Wami spotkała - mam już dosyć prania, prasowania i szykowania wszystkiego Uuuuuffffff.

Ale chyba troszkę poczekam aż W KOŃCU urodzę ( bo mam wrażenie, że chodzę w tej ciaży już 2 lata !!! icon_confused.gif ) i wtedy to juz nie podaruje !!!!!!!

Pozdrawiam i kolejny raz życzę wam fantastycznej zabawy !!!!
Anita.W
Maja ty to teraz duuuuzo wypoczywaj i sie relaksuj. Jak urodzisz to zobaczysz ile bedziesz miala prania, prasowania itp przyjemnosci icon_wink.gif. Daj sobie na luz i spokojnie czekaj na dzidzi. A i podjedz sobie jakis pychotek, bo kto wie moze po porodzie bedziesz musiala diete matki karmiacej stosowac icon_wink.gif .

Dorusia gdzie sa te piramidy? A i czy godzina spotkania bedzie ta sama?
2 szkraby
Hej kobietki icon_razz.gif

Maju, teraz to powinnaś zażywać odpoczynku jak najwięcej, bo później to sama zobaczyć, na początku to niewiadomo w co ręcę wkładać. icon_wink.gif


Ja jak najbardziej zapisuje się na kolejne spotkanie 28 luty - super icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Piramida lub sfinxik jak najbardziej.
A godzinka też proponuję 17.

Pozdrawiam
Doruśka
piramidy są w Egipcie,oraz we Wrocławiu(ale błysnęłaż żartem co? hi hi)
We Wrocławiu są na ul:Więziennej,Mikołaja św,oraz na Wita ,na przeciwko banku pko prawie,ale nie wiem w której by nam było najmilej.
Godzina do ustalenia jeszcze,no i knajpa również,bo nie wiem czy wszystkim odpowiada.
Doruśka
Ja osobiście wolę piramide od sfinxa,w sfinxie za bułę do sałatki trzeba sobie dopłacić,a w piramidzie jest gratis. icon_biggrin.gif
Samia
Chętnie się przyłącze.
Samia
Ewcia!
CYTAT(Samia)
Chętnie się przyłącze.
Samia


Przybywaj koniecznie wink.gif
chetnie cię poznamy blizej
Dorka
Ja też się piszę, bo chyba przez tą wiosnę w lutym (16stC!!!!) cały śnieg mi spłynie i nici z narciarstwa icon_sad.gif . Tylko proszę o dakładne info gdzie ta Piramida, bo ja nie obeznana teraz z lokalami icon_confused.gif
Potwora
Ja niestety wypisuję się ze spotkania 28.02 - jest to jedyny termin, w jakim możemy wyprawić Maksiowi urodziny icon_sad.gif

Ale następnym razem bardzo chętnie.
anonimowy
Heloł!
Teraz jak na spotkanie mój Nynol dostanie kolki to na bank Go biorę!!! Będzie miał tyyyyyyle ciotek do pocieszania!
28.02 to na razie kosmos data, ale ja się piszę. Na zdjęciach wyglądałyście superowo, więc jest czas na "podrasowanie".
Co do knajpki, to Złoty Pies to jedyne miejsce gdzie jadam na Rynku!!!! O Jezusie jaki tam mają dobry razowy chlebuś czosnkowy do piwka! icon_biggrin.gif A jaka "pocieszna" jest rura piwna......no i do tego chlebuś........Przecież to było wieki temu, kiedy tam byłam...
Prócz tego mają tam pyszne patelnie i omlety. A zupa grzybowa to niebo w gębie!! Niestety "po taniości tam nie jest". Zupy ok. 9 zł, patelnie od 25 zł. Zresztą Sfinks jest też ok.
Kombinujcie kobietki i to zdrowo, bo poplotować trzeba.

papa&gugu
honey
Honey
Dziewczyny!
Nie macie do sprzedania nosidełka??? Przymierzam się do kupna, ale postanowiłam się najpierw Was spytać. Jak nie ma to doradźcie jaki i jakiej firmy mam kupić.
Tak jeszcze nawiasem, to mam do sprzedania chustę kangurkę do noszenia niemowląt. Kolor piaskowy, 60zł. Nowiusieńka, bo zdublowałam zakup. Mój szanowny małżonek też mi kupił.....
Czy któraś z Was mieszka może w okolicach Dworca PKS? ulicy Dyrekcyjnej, Borowskiej, Joanitów itd....? Niby mieszkam w centrum a pustynia tu jakaś.....odezwijcie się jak macie tu uwite gniazdka!

pa
honey
anonimowy
Honey my mamy nosidełko Maxi-Cosi i dla nas jest bardzo dobre.
Aleks jest wożony w nim od 3 tygodnia, jest bezpieczne dla takiego malusza i jest od 0 do 9 kg.
Co prawda nie są one zbyt tanie, bo koszt takiego nosidełka to ok. 350 zł.

Niestety my mieszkamy na Biskupinie.

Pozdrawiam
2 szkraby
Zapomnieliśmy się zalogować.
Ten gość to jak Aleks.

Pozdrawiam
Honey
Dzięki Alex za info. Ja gapa zapomniałam dodać, ze potrzebne mi nosidełko takie na plecy, tudzież na przód. Zresztą można je nosić zamiennie. Mnie już ręce opadają!!!!!!!!!! Junior waży 5300kg a ja do wysokich i dużych nie należę... icon_smile.gif
Chorera...... szkoda, że mieszkasz na Biskupinie...... icon_sad.gif
Byśmy poplotowały troszkę icon_cool.gif

miłego dzionka icon_smile.gif

honey
2 szkraby
CYTAT(Honey)
Chorera...... szkoda, że mieszkasz na Biskupinie...... icon_sad.gif  
Byśmy poplotowały troszkę icon_cool.gif


Honey poplotkować zawsze możemy przez internet. icon_razz.gif
Ja mam gg, nie wiem czy tym masz.
Jeśli tak to zawsze jak napisałam możemy poplotkować. icon_wink.gif

A Twój szkrabek też trochę waży, mój jak byliśmy u lekarza 22 stycznia ważył 7200 g, jutro idziemy bo mały jeszcze ma katar, to zobaczymy ile teraz waży.

Pozdrawiam i również życze przyjemnego dnia
Doruśka
Hej!
Byłam w nowej piramidzie na ul Sw.Mikołajai rozmawiałam na temat rezerwacji,Pani powiedziała,że zaprasza,pokazała salę gdzie są robione rezerwacje na większą ilość osób,i co dla nas najważniejsze,stoliki można ustawić w kwadrat,tzn żeby były szersze a nie takie wąskie jak w dzbanie,będziemy mogły wówczas w większym gronie podyskutować.
Ta piramida mieści się niedaleko kościoła św Elżbiety-od rynku w stronę WZ,na przeciwko sklepu Avon,hotelu Dorint i centrum Wratislawia.
Są pyszne trzadycyjne potrawy piraidy+meksykańska + amerykańska +polska kuchnia+desery i kawka.na razie nie mieli alkoholi,ale pani mówiła że za tydzień(od niedzieli)będą.
Decyzja nalezy do większości.
a jeszcze jedno,jest tam duużo miejsca i mało ludzi bo to nowa knajpka,jest większa niż inne piramidy.dlatego jest możliwość dowolnego ustawienia stolików(no wiecie,bez przesady,ale moga byc jeszcze raz takie szerokie jak w dzbanie.
użytkownik usunięty
Dorusia, Ty to jesteś super, że Ci się tak chce organizować! icon_biggrin.gif Dziękuję w imieniu wszystkich babek.

Paka
Honey
Dorcia!
Wielkie ukłony ku osobie Twej!
Organizatorka z Ciebie jak ta lala! I pomyśleć,że kiedyś ja też taka byłam... Odkąd sie przeprowadziłam do Wrocławia to jakoś zycie ze mnie uciekło! Nikogo tu nie znam i przez te 3 lata jak tu jestem to tak naprawdę to nie miałam z kim iść na przysłowiową wódkę.....
Ale teraz mam Nynolka no i...... Was!
JEstem za Piramidą i nie ma co kombinować!
lecę na spacer, bo słoneczko iście spacerowe!

pap&gugu
honey
Ewcia!
Dorusia, ja też cie podziwiam!

i jestem za icon_smile.gif
Doruśka
E tam,ja lubię organizować z czasów szkolnych mi to zostało,taki typ społecznika icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ale dziękuję za uznanie.
To tak bliżej daty spotkania ,policzymy się i umówimy na godzinę,a ja zarezerwuję.już z panią kelnerką wstępnie rozmawiałam.
Całuski!
Dorota co juz po sesji,ze średnia 4,0 wylądowała!
(piątki i trójki mam,żadnej czwórkihi hi)
Monisia
CYTAT(Dorusia)
Dorota co juz po sesji,ze średnia 4,0 wylądowała!
(piątki i trójki mam,żadnej czwórkihi hi)

I dopiero teraz mówisz? icon_twisted.gif
Gratulacje ogromniaste!!!
Mówiłam, że zaliczysz elegancko icon_exclaim.gif icon_wink.gif
Honey
Dziewczyny!
pomocy i porady potrzebuję!! Łykacie może tabletki anty o nazwie CERAZETTE?? Ja wciąż karmię i poprosiłam o przepisanie aby nie było "słodkiej niespodzianki". Na ulotce wyraźnie jest napisane, że hormony nie porzenikają do mleka........Lekarz wypisujący mi też to powiedział. Ja niedowiarek z natury jestem, i podreptałam do lekarza, który prowadził mi ciążę. Zabronił, mówiąc właśnie że wszystko przenika do mleka. I bądz tu mądrym!!!!!! poszperałam w necie i znalazłam tylko to co w ulotce...... Jezusie i co mam zrobić?????
Pozdrawiam i czekam na jakąkolwiek informację!

papa
honey
ez
Ja się piszę jak zawsze
kachaaa
jeśli to nie będzie weekend 28-29,02 to ja się pisze
pozdrawiam Kachaaa

p.s.
Ez słonko nie mam internetu chwilowo w domu więc tylko na czacie maluchowym do końca tygodnia pracuje od 14-21
Doruśka
Honey,wszystko przenika do mleka,zalezy tylko czy zaszkodzi czy nie.Tabletki cerazette podobno nie szkodzą,były przeprowadzane badania.
mój lekarz,który prowadził ciąże i lekarka do której poszłam,polecali te tabletki,natomiast lekarz do którego poszłam ostatnio(ja to niedowiarek jestem i tych tabletek nie brałąm,mam intuicję czy co?)
no i ten lekarz powiedział,że jeśli chcę to prosze bardzo,on natomiast nie poleca,ponieważ są to leki w miarę nowe,owszem badaniami poprzedzone,ale nie ma następnego,potabletkowego pokolenia ,nie wiadomo jaki moga mieć wpływ na dziecko,jak dorosnie.
poza tym,nie poleca sie ich kobietom które karmią córki-ale to opinia lekarza jednego,dwóch polecało,wiec nie wiem,ja nie biorę,w przyszłym miesiącu idę zakaładać wkładkę,boję sie jak diabli,ale dziewczyny tu na forum mnie przkonały(bólu się boje)

ps.Kacha,spotkanie zaplanowane jest na 28,02 icon_cry.gif
Kacha a kiedy będziesz na czacie?bo mam sprawę do Ciebie,
2 szkraby
A co do spotkania to ja się piesz jak najbardziej, na 102%.

Pozdrawiam
Dorka
Dziś wyjeżdżamy do Karpacza na narty. Wracamy dopiero w niedzielę icon_confused.gif , także niestety, tym razem na spotkaniu nie będę, ale liczę, że idea comiesięcznych spotkań będzie podtrzymywana i spotkam się z Wami w marcu icon_biggrin.gif
Anita.W
Oj ja tez nie wiem czy przyjde icon_sad.gif, bo maz w sobote prawdopodobnie bedzie pracowal poza Wrocławiem.
Doruśka
To ja poprosze o deklaracje,kto przyjdzie ,do czwartku,bo w piątek bym poszła zarezerwować,chyba ze przekłądamy skoro tyle osób nie może?
Ja mogę w każdym razie!
Potwora
A ja chyba przyjdę, obudziłam się z normalną twarzą ( huraaaaaa) - więc mogę już iść do ludzi, poza tym małżonek chyba będzie w domu, więc na razie, nie na 100% co prawda, ale proszę wpisać mnie na listę uczestników sobotniego spotkania.
cola
Podtrzymuję wcześniejszą deklarację, że będę na spotkaniu 28 lutego. Mam nadzieję, że nic nie pokrzyżuje mi planów.
Anita.W
Krzysiek mowi ze postara sie wrocic, tak abym mogla przyjsc na to spotkanie icon_smile.gif, ale nie moge sie zdeklarowac w 100%.
użytkownik usunięty
Ja będę!!! Ja będę!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Monika ww
Ja również powinnam dotrzeć icon_biggrin.gif W każdym razie mąż już wie, że zostaje z dziećmi w sobotę icon_smile.gif
nellie
Hej:)
Ja nie jestem mamą, ale jestem chyba rozochocona na to spotkanie i chyba przyjdę:)

Mogę??icon_smile.gif
Czy trzeba pokazać przepustkę, że się ma dzidziusia??icon_wink.gif

pozdrowionka:)
Doruśka
Neillie,wystarczy zaświadczenie od stomatologa hi hi icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Jak jesteś rozochocona to sie nadajesz.
użytkownik usunięty
Nellie, ja Ci oddaję jednego mojego dzidziusia icon_smile.gif
Tego pierwszego icon_biggrin.gif , który Cię zresztą uwielbia. I jeszcze raz dzięki za miły wieczór wczoraj.

Paka
Ila
Witajcie icon_biggrin.gif
ja rowniez bede, a na ktora jestesmy umowione??
17.00, czy 18.00??
Nellie oczywiscie zapraszamy icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
anonimowy
Witam kobietki.

Ja jak pisałam oczywiście będe.

Co do godzinki to proponuje również 17. icon_exclaim.gif

Doruś proszę podaj miejsce naszego spotakania.

Czekam na potwierdzenie obecności, jeszcze moich koleżanek (5 osoóB).

Nellie jak najbardziej zapraszamy icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_lol.gif
2 szkraby
Zapomniałam się zlogować.

Ten gość, żeby nie było wątpliwości to ja Aleks.

Pozdrawiam
Doruśka
UWAGA UWAGA!
zarezerwowałam KWADRATOWY stół na 10 osób:
Anita w,Olaart,Kola,Paka,Monikaww,Ila,Neille,Ez,Alex oraz ja,oraz jedno rezerwowo.
miejsce:PIRAMIDA na sw MIKOŁAJAna przeciwko hotelu dorint,sklepu avon,za kosciołem sw elzbiety .
czas: sobota 28,02,2004 godzina 17.
postaram sie byc wczesniej,bo stolik na moje nazwisko zarezerwowany.
nie mogiem sie doczekac:)))

Aleks,Ty sie nie obraź,ale jak każda z nas po kilka swoich koleżanek zaprosi to trzeba będzie wynająć halę ludową icon_lol.gif moze sie czepiam,wiec wybacz,ale to jest moje zdanie. icon_wink.gif
ja proponuje poprostu tak jak ostatnio rozmawiałysmy ,SPOTKANIE MALUCHOWE.ale jesli ma byc inaczej to umówiłam sie ze zadzwonie i zmienie rezerwacje.
użytkownik usunięty
Ewcia, a co z Tobą??? To rezerwowe miejsce, to chyba dla Ciebie. Odezwij się!

Paka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.