To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Grudzień 2010 - vol.IV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Agga





Zapraszam na nowy wątek naszych grudniowych prezencików






NASZE DZIECIAKI :
























































Goscinnie Aylin i




NASZ ANIOŁEK :







Grudzień 2010 Vol.3



Ola81
Więc zaczynamy nową część.

[b]Małpiszonek 100 LAT 100 LAT, zdrówka i spokoju w życiu. Pociechy z dzieciaczków[/b] brawo_bis.gif
impreza.gif
magdosz
My się witamy w nowej odsłonie w nowej ukochanej huśtawce icon_smile.gif


i filmik icon_smile.gif
Agga
W takim razie witam już w tej części wątku icon_biggrin.gif . Pierwszą stronkę postaram się skończyć wieczorem,bo teraz mi komp tak muli,że nie dam rady.
Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane. I może podajcie ile mają ząbków dzieciaczki,to będę dopisywać.
syl_wia9
To i My się witamy w nowej odsłonie ,chociaz zawsze z poprzednią żal się żegnac .

Magdosz widac,że Marcelkowi się podoba hustawka 06.gif

Edit:Co do nowej odsłony to nie mam żadnych zastrzeżeńicon_smile.gificon_smile.gif
magdosz
Małpiszonku, my bezzębni jeszcze..
Ola81
magdosz ale teraz widac że Marcelek to kawał chłopaczka. Ale śliczniusi i faktycznie troche nasi mali faceci chyba podobni do siebie icon_smile.gif

Małpiszonku my też bezzębni.
Mummy
My tez bezzebni icon_smile.gif
4kasiula
jesteśmy i my icon_smile.gif Oliwka ma jak na razie dwa ząbki
komunikacja
To i my się witamy....
Mikołajek ma 2 ząbki.

małpiszonku 100 lat i samych miłych chwil w życiu oraz życzę spotkanka ze wszystkimi grudniowymi mamusiami i dzieciaczkami 02.gif
Aylin
To ja się zamelduję już tu icon_smile.gif

Małpiszonku 100 lat icon_smile.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif wszystkiego naj!

Co do tematu ząbkowego to ja tu wpadam z kolejeczką impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif bo oto trzeci ząbek już się wybił, więc jesteśmy trójzębem brawo_bis.gif brawo_bis.gif Czwarty lada chwila icon_smile.gif

Ospa u starszej trwa, antybiotyk Damiankowi pomaga icon_smile.gif Choć muszę powiedzieć, że wszelkie dolegliwości moich dzieci nie odebrały im humoru i mam całkiem wesoło icon_smile.gif

edit: i lecę wysłać zdjęcie icon_smile.gif

edit 2: wysłane icon_wink.gif
magdosz
Aylin, gratulacje dla Damianka!!
i cieszę się, że dzieciom humorek dopisuje icon_smile.gif

Ja się wściekam, bo dalej nie dostałam towaru, który zamówiłam, chociaż podobno wysłany był drugi raz przed Bożym Ciałem 21.gif
a pani katia2203 u której towar zamówiłam poinformowała mnie o wyslaniu towaru i spór zakończyła jako rozstrzygnięty.
Ale wkurzyłam się dzisiaj i drugi spór założyłam, ja wiem, że to tylko 20zł, ale na prawdę na tych serwetkach mi zależy a u nikogo innego nie było takiego wyboru
i jestem zła i smutna i tęsknię za Oliwką i P poszedł na noc i w ogóle niech mnie ktoś przytuli icon_sad.gif
Mummy
Magdosz- ja cie mocno przytulam przytul.gif
magdosz
CYTAT(Mummy @ Mon, 04 Jul 2011 - 21:49) *
Magdosz- ja cie mocno przytulam przytul.gif


Dziękuję :*
chyba zmywam się spać, bo normalnie nie mam co ze sobą zrobić :/
4kasiula
magdosz słonko Ty moje przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
syl_wia9
Magdosz przytul.gif
vabien23
MAŁPISZONKU STO LAT!!! spełnienia marzeń, pociechy z dzieciaczków, dużo, dużo zdrówka no i może jakiegoś księciunia w niedalekiej przyszłości (opcjonalnie;p;p)

My bezzębni chociaż dzisiaj coś wymacałam ale sama nie wiem co to hahaha

MAGDOSZ niby 20 zł ale uczciwość przede wszystkim, a co jakby to było 200 zł... szkoda gadać.
Ja zamówiłam Kamilce taką czapeczkę
https://allegro.pl/sliczna-szydelkowa-czape...1676902218.html oraz taką opaseczkę
https://allegro.pl/sliczne-opaski-z-szydelk...1661796628.html a sobie taką tunikę https://allegro.pl/sukienka-koronka-koronko...1681481321.html dzisiaj mi wszystko przyszło i jestem mega zadowolona a cenowo jak widzicie rewelacja.
Ja dzisiaj ponakręcałam filmiki i nacykałam fotek Kamilci więc jak zdążę to cos Wam wrzucę,a ADZE wyśle foto na jedynęczkę icon_smile.gif
aa i dzisiaj się trochę zmartwiłam bo na fotkach widać jak Kamilci oczko jedno ucieka na zewnątrz, normalnie tego tak nie widać ale na fotkach, uchwycony moment i mocno widoczne to jest.
Magnezja
Ja tak na szybko - nie mam kompletnie na nic czasu 41.gif
Małpiszonku wszystkiego naj naj naj życzę! Oby spełniły się Twoje marzenia i wszystko ułożyło się tak jak masz na to ochotę.
Hania-17
Witam się i ja pourlopowo

Ale szalejecie kochane.
Mamy kolejną odsłonę bo BOMBA!!
i pIERWSZA STRONKA ZAPOWIADA SIĘ SUPER

Widzę zmiany nowe avaterki suwaczki i zdjęcia. Muszę i ja cos pomyśleć icon_smile.gif

Małpiszonku wszystkiego co najlepsze, oby szło ci już tylko z górki!!!!
Moja przyjaciółka stara się od dłuższego czasu o bobo, i niedawno dopiero dowiedziała się że ma endometriozę, miała już zabieg, teraz jest w trakcie leczenia, trzymam łapki oby im się udało jeszcze mieć dziecko bo bardzo tego pragną, ale lekarz czarno to widzi. To straszna choroba icon_sad.gif Boję się że po CC mnie też to bedzie czekać a chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko.
CYTAT

Teraz postaram się was nadrobić.....

vabien23 ale Kamilka fajowo śpi icon_biggrin.gif
Kamilka śliczniści i jaki fajny dziubek robo.

Za 6 miesięcy Oliwki

blaire ha ha ha Ida też świetnie śpi icon_biggrin.gif

Fiona89 udanych wakacji, i pogoda fajna wam się trafi icon_smile.gif
Co do pampersów to mój matiś też nosi Huggiesy ale czwórki, ale nie bardzo z nich jestem zadowolona. Z tyłu czasem w pieluszce jest taki rulonik i nie wiem czy czasem nie uwiera Mateuszka.
Zdecydowanie wolę Pampersy sleep &play a najbardziej to DADA premium

Co do wózka to ja do wiosny powożę pewnie w tym ciężkim TACO bo jest więcej miejsca a na wiosnę będzie już ten co byłam nim w Zakopanym.

LillAnn1 fajny wózek niech służy jak nadłużej i jak najlepiej icon_biggrin.gif
Co do pieluch to my na 4kach jesteśmy.
Zdjęcie Mikusia z ogórkiem rozwaliło mnie icon_biggrin.gif Wygląda zpowalająco icon_biggrin.gif
Mój Mateusz też tak językiem po ząbkach robi, śmiesznie to wygląda icon_biggrin.gif
Jakie ty pychotki pieczesz!!! Ślinka cieknie!

magdosz ale fajna gromadka w Zoo i ty mamusiu wyglądasz ślicznie.
Marcelek słodki pyzek icon_wink.gif
Ale świetnie Marcelek w wodzie plusia się, i jak ładnie siedzi, brawo!

mry przytulam cię mocno i nie płacz więcej

mry blaire za wasze spotkanie
Super udało wam się spotkanko. dziewczyny miały niezłą zabawę na podłodze icon_smile.gif

Ola81 jaki przemo papuśny, no słodkości icon_biggrin.gif
Twój BUBUŚ uroczy i jak fajnie wierzga nóżkami icon_smile.gif
Za 7 miesięcy Przemusia

Aylin współczuję ospy. Zdrówka życzę.

niunia23 jakie ślicznotki cała trójca icon_smile.gif

syl_wia9 Zuzik malutka drobniutka a jaka kochana i jak kiełbaskę wcina stojąc na pięknych długich szczuplutkich nóżkach.

Mummy za mieszkanko

Lusia jaka ślicznotka, i jaki ma uroczy uśmiech.

W tym roku rzeczywiście pogoda na wczasach nam nie wypaliła, no ale cóż teraz to juz zawsze pod górkę z wszystkim będzie :-/

A tak to ogólnie Wczasy w miarę udane, nie chodziliśmy zbytnio po górach bo z Matim nie bardzo nam szło to chodzenie. Pojedziemy do Zakopanego za jakieś 10 lat jak dzieci będą starsze to wtedy jeszcze raz pójdziemy w góry. Jedynie gdzie nie byliśmy to na Giewoncie a tak większość pozwiedzaliśmy sami jak byliśmy albo z Darią icon_smile.gif

Mateusz w tydzień zrobił takie postępy że sami jesteśmy zdziwieni.
Zaczął się turlać, dawać stopy do buzi, sam siedzi przez pewien czas, przymierza się do raczkowania, stara się przybrać taką pozycję, no i w końcu wybił się drugi ząbek.

Nie obyło się bez małych problemów. Jak wiecie Daria jechała z gorączką i katarem, tam wszystko przeszło i jak zawsze po katarze mega kaszel z flegmą. Flegmą też dwa razy zwymiotowała ae to dobrze szybciej pozbyliśmy się świństwa.
Mati miał pleśniawki nic nie pomagało nawet cholerstwo małe za 25 zł wrrr w domu za to dwa razy posmarowałam fioletem i tadam wszystko zniknęło.
Hania-17
vabien23 super zakupki!!!!

Małpiszonku jutro postaram się wysłać ci zdjęcie.

I może uda mi się wkleić kilka fotek z Zakopanego...

DOBRANOC!!
vabien23
Kilka zdjęc mojej kruszynki:

Shot at 2011-07-04

Shot at 2011-07-04

Shot at 2011-07-04

Shot at 2011-07-04

Shot at 2011-07-04

Shot at 2011-07-04
Małpiszonku zdjęcie wysłane
Jeny jaka tu cisza dzisiaj, czyżby u Was fajna pogoda? bo u nad dale szaro i buro chociaz nie pada, póki co, siedzimy w domu ;/;/
syl_wia9
Haniu witaj po urlopie:):)Szkoda,że wam pogoda nie dopisała 32.gif .Ale nie bądz tak pesymistycznie nastawiona nienie.gif .Ja nigdzie nie byłam od 2 lat juz.Znajomi jeżdzą co roku,a ja raptem byłam 5-6 razy w ciągu mojego związku z P 41.gif (nie stara się chłop jakoś).

Vabien Kamilka super 02.gif I te rzeczy też fajniutkie co zamówiłaś.

U nas też brzydko,a ja zaraz jadę na zakupy z synkiem bo lodówka pusta.Chociaż jak mam kupowac te drogie żarcie to, aż mnie szlag trafia. 21.gif .Wolałabym jakiś ciuch hihi 06.gif .

Jeszcze wam pokażę jak Zuzia grzecznie siedzi w leżaczku zapięta 04.gif



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
vabien23
Sylwia to jest po prostu niemozlwe ja jestem pod ogromnym wrażeniem co Zuzia wyprawia, niesamowita jest, nam daleko jeszcze, chociaż powiem Wam, że jakby nie 3 m-ce w szpitalu to jstem pewna że by już sidziała, no ale żeby stała.... heheh super normlanie, Sylwia ona napewo jest z grudnia ? hahaha świetnie aż B zawołałam aby pokazać icon_wink.gif
magdosz
Haniu, fajnie, że już jesteście icon_smile.gif
czekam na zdjęcia!! Super, że Mateuszek takie postepy zrobił icon_smile.gif

Vabien Kruszynka jest urocza, ona taka delikatna, że po prostu na sam widok człowiek ma ochotę wziąć w objęcia, żeby się krzywda nie stała icon_smile.gif
u nas dzisiaj lepsza pogoda, co prawda był przelotny deszczyk, ale tylko z 5 min, a tak to ponad 20 stopni, trochę chmur, trochę słońca, trochę wiatru i trochę duszno momentami, generalnie tylko mrozu i śniegu brakuje 04.gif
ale na spacerze byliśmy i jeszcze się wybieramy icon_smile.gif
Fajna tuniczka i rzeczy dla Kamilki icon_smile.gif

Sylwia, po prostu Zuzia jest nieziemska, mój P też się pytał ile ona ma, he, he icon_smile.gif
syl_wia9
Vabien myślę,że Kamilka świetnie sobie radzi i kochana jest:):)Mam znajoma,której synek jest po dwóch operacjach na serduszku i jest z pazdziernika ,a miał byc z listopada.Też wiele przeszedł,a on póki co tylko leży .Nic innego nie chce robic chociaż dobrze się rozwija i bardzo pogodny jest.

Dziewczyny ja sama jestem w szoku jeśli chodzi o Zuzię,co on wyprawia w łóżeczku...to szok..to jej królestwo,gada ,chodzi po całym łóżeczku i puszcza się jedną reką ,a drugą bierze zabawkę lub książeczkę, puszcza się i próbuje złapac w innym miejscu ,ale tu jeszcze czasem się zawacha 04.gif ,siedzi juz stabilnie no i wogóle ja sama na nią się napatrzec nie mogę 06.gif Dlatego chciałam filmik nagrac,ale nie mam na czym 21.gif

No i u mnie się rozpogodziło.icon_smile.gif
Aylin
Haniu świetnie, że Mati takie postępy robi. Po prostu super icon_smile.gif

Sylwia normalnie szok, co to twoje dziecię wyrabia icon_smile.gif Normalnie aniołek icon_smile.gif

magdosz przytulam. Wiem jak to jest, jak na czymś zależy.

Vabien prześliczna paneneczka icon_smile.gif I jest naprawdę dzielna. Super sobie radzi icon_smile.gif


U nas dziś była bardzo fajna pogoda. Cieplutko, więc wypędziłam moje ciężkoschorowane stwory na powietrze icon_smile.gif A oto Damiano icon_smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=fd66sW_WDT4
magdosz
Aylin Damianek zadowolony jak widać, a jakie ma cuuudowne te zębiska, wygląda świetnie!!!!!!!!!!

Ja dzisiaj znów się nudzę, bo P na trening pojechał..
Była dziś u mnie kumpela i przyniosła mi parę ubranek dla Marcepanka icon_smile.gif
takich akurat na jesień zimę icon_smile.gif
zadowolona jestem.
_Mała_Mi_
aaaaaaa!!! dzieciaki przeboskie icon_smile.gif Kamilka z balonem pierwsza klasa, ale i tak rządzi Zza!!! ona już wstaje!!!!!!!!!!!!!!!! łał!!!!!!!!!!!! moje nawet nie siedzi jeszcze, chyba ze posadzę, to jak pijana przez chwilę, ale to sa sekundy icon_smile.gif


wiecie co ja dzisiaj zrobiłam?!?!?!?!?!?! jestem zakręcona na maxa!!!! cały dzień się zbierałam na zakupy, w końcy wylazłam o 18, bo spacer, bo Qlka, bo mała zanęła, pojechałam, wracam i... nie am kluczy. Przed klatką wywaliłam wszystko z wózka, przeszło mi przez głowe, ze zostawiłam je w drzwiach, ale potem stwierdziłam, ze to niemozliwe. jak wychodze z Qlka to wrzucam je zawsze na bude od wózka, stwierdziłam ze tak zrobiłam, heh... i zgubilam icon_sad.gif zadzwoniła do mamy - na szczescie ma zapasowe. wróciłam - 1,5 h straciłam icon_neutral.gif i okazało sie ze zostały w drzwiach!!!! na szczescie nikt z nich nie skorzystał, wszystko w domu jest, Qlka tez. Ale głupek jestem icon_smile.gif grrrrrr... mama pewnie ma ze mnie teraz polewke, a tato sie mądrzy jaka to ja jestem niekumata icon_smile.gif dobrze, ze dziecka nigdzie nie zostawiłam...
_Mała_Mi_
CYTAT(Aylin @ Tue, 05 Jul 2011 - 21:22) *



przepraszam, musiałam najpierw napisac jaka głupotę strzeliłam... teraz obejrzałam film icon_smile.gif Damian- Radocha. Ciekawe kiedy Helena bedzie si tak bujac. poki nie siedzi nie ma szan. A Helence tez sie podobał icon_smile.gif hhehe
Ola81
Hej dziewczynki. My dzis prawie cały dzień na dworzu. Było nawet ładnie. Przyszły mi ze Strettcomu pieluszki Pampers. Moja pierwsza kampania icon_smile.gif Przemo właśnie z tatusiem na łóżku szaleje, bo wrócił z pracy.

Aylin za kolejnego ząbka Damianka impreza.gif impreza.gif . Świetnie się buja i widać że mu się to podoba.

magdosz
kurde tak to jest z allegro. Chociaz ja jak miałam taką sytuacje to wysyłali mi następny towar.

Magnezja a Ty juz w nowym miejscu pracujesz?? Aha i jadę do mamy na tydzieńicon_smile.gif Więc jakby była ochota to możemy pomyslec nad spotkankiem icon_smile.gif

Haniu witam z powrotem. Kurde pogoda nie za ciekawa była.

vabien Kamilka rewelacyjna.I super te papucie ma icon_smile.gif

sylwia na Twoją Zuzię nie ma słów hehe. Ona sportsmenką będzie icon_smile.gif

mry no to nieźle. Dobrze że jednak się znalazły.
andzia79
To i ja się melduję na nowym wąteczku 06.gif

Małpiszonku spóźnione ale szczere:) Stu szczęśliwie przeżytych lat,uśmiechu na buźce ,pociechy z dzieciaczków i dużo dużo zdrówka!!!!!


I mam prośbę wiem że miała być Lenka,ale jest Milenka i bardzo proszę o zmianę na pierwszej stronce 06.gif

U nas ząbków brak...jeszcze:)
Za to pięknie siedzę,już parę razy sama wstałam w łóżeczku.....i trzymana za rączki chodzę 06.gif czyli całkiem całkiem jak na 7 miesięcy icon_smile.gif

Ale Zuzi to już nie pobije chyba nikt 06.gif
Haniu szkoda że wam pogoda nie dopisała:( Ale wspomnienia zawsze pozostaną...to już jakiś plus:)
Vabien córeczka prześliczna,taka słodka kruszyneczka:)
magdosz ja też się raz przejechałam na allegro:( zamówiłam dresik który do dzisiaj nie doszedł...i pani stwierdziła że nie ubezpieczyłam przesyłki,to dlaczego do niej mam pretensję......wyszło na to ze to moja wina!!! A ona nawet nie umiała mi podac numeru paczki żebym mogła ją odszukać.
syl_wia9
A u nas znowu pochmurno i wieje wiatr...ja tylko siedze w chałupie i sprzątam 21.gif .Co to za wakacje bedą 32.gif

Mry dobrze,że nikt nie wziął tych kluczy 37.gif .Ja zawsze sprawdzam 10 razy czy mam portfel,klucze,telefon-podstawa.

AylinDamianek super i śliczne ma ząbki 06.gif

vabien23
Dzisiaj się dowiedziałam, żę prawdopodobnie pod koniec lipca będziemy operowane, wiedziałam ze to kiedys nastąpi ale aż mi się słabo zrobiło, no nic, oby nic po drodze nie wyskoczyło.
_Mała_Mi_
CYTAT(syl_wia9 @ Wed, 06 Jul 2011 - 11:27) *
Mry dobrze,że nikt nie wziął tych kluczy 37.gif .Ja zawsze sprawdzam 10 razy czy mam portfel,klucze,telefon-podstawa.



ja też sprawdzam... i nie wiem jak ja to zrobiłam - zacmienie umysłu normalnie!!! a zeby było lepiej, to drzwi zamknęłam!!!! no nic, wazne ze się nic nie stało. Drugi raz juz tego błedu nie popełnię, teraz pewnie bede do siebie mówiła na głos jak bede zamykać drzwi icon_smile.gif


Vabien!!!! z jednej strony to dobra wiadomość, bo oznacza, że Kamilka jest już na tyle silna, z drugiej strony nie potrafię sobie wyobrazić co czujesz icon_sad.gif Będzie dobrze! Kamilka to wspaniałe dziecko, które ma dużo siły i chęci bycia zdrową dziewczynką\111 Zobacz jak sobie dobrze radzi do tej pory! i Jak nam pięknie wyrosła!!! Będzie dobrze :*


Moje Małe o 6 zrobiło dzisiaj wielkie oczy, wiec tak siedzę od tej godziny i dłubię. Małe szalało na podłodze i nagle cisza, myślałam, ze reklamy ja znów zamroziły, ale te się skończyły, a dziecko pod stołem na dywaniku... śpi :)padła mi porprostu. Mam zdjęcia potem wrzuce icon_smile.gif U nas też pogoda do d... A dzisiaj wyjeżdza do Krakowa do roboty, wiec zostaje sama z całym dobytkiem i jakoś tak mi pusto będzie. Praca na niego wpływa terapeutycznie icon_smile.gif serio! niedziela była cudna! taka jak kiedyś icon_smile.gif oby tak dalej, bo znów widze światełko w tunelu. No ale zobaczymy. Nauczyłam się nic sobie nie obiecywać, bo potem tylko rozczarowania z tego wychodzą.
magdosz
Vabien, trzymamy kciuki i ślemy modlitwy, oby do operacji nic się nie porobiło i żeby sama operacja poszła dobrze, bo musi być dobrze, nie ma innego wyjścia icon_smile.gif
Jesteśmy z Wami i będziemy Was wspierać najlepiej, jak potrafimy!!!!!!!!!!!

Mry, może trochę odpoczynku dobrze Ci zrobi przytul.gif
zdystansujesz się, może i A zacznie jakieś kroki podejmować poważne do wyjścia z sytuacji icon_smile.gif
i ja też kiedyś zrobiłam tak jak Ty z kluczami 37.gif
ale na szczęście Ktoś czuwał i nic złego się nie stalo icon_smile.gif

u mnie dopiero niedawno przestało padać, no makabra z tym deszczem!!!!!!!!!!!
my z Młodym od 16 do 18.30 spaliśmy jak zabici, teraz nie wiem o której on pójdzie spać...
ale zaraz go wykąpię, to może mu się zechce icon_smile.gif

ps. Baby gdzie Wy?
Agga
CYTAT(magdosz @ Wed, 06 Jul 2011 - 19:47) *
ps. Baby gdzie Wy?



My jesteśmy,tylko Oli miał dwa ciążkie dni i brzuch go bolał. Mamusia się najadła czereśni,a dziecko cierpiało potem 43.gif i jestem padnięta,bo prawie cały czas był przy cycu.

Zdjęcia na pierwszą stronkę dodam jak wrócę do domu, bo ten net co mam bym najchętniej przez okno wywaliła, razem z laptopem.

Vabien cały czas trzymam kciuki za Kamilkę,a na koniec lipca będę jeszcze mocniej. Wszystko bedzie dobrze,ale wiem co czujesz,bo nam też grozi operacja serduszka i jak sobie o tym pomyślę,to słabo mi sie robi.

Reszta potem,bo stoi mi przy nodze i upomina się cyca.

magdosz
CYTAT(Małpiszon @ Wed, 06 Jul 2011 - 21:30) *
My jesteśmy,tylko Oli miał dwa ciążkie dni i brzuch go bolał. Mamusia się najadła czereśni,a dziecko cierpiało potem 43.gif i jestem padnięta,bo prawie cały czas był przy cycu.

Zdjęcia na pierwszą stronkę dodam jak wrócę do domu, bo ten net co mam bym najchętniej przez okno wywaliła, razem z laptopem.

Vabien cały czas trzymam kciuki za Kamilkę,a na koniec lipca będę jeszcze mocniej. Wszystko bedzie dobrze,ale wiem co czujesz,bo nam też grozi operacja serduszka i jak sobie o tym pomyślę,to słabo mi sie robi.

Reszta potem,bo stoi mi przy nodze i upomina się cyca.


Ty to widzę, że działasz, bo się tam na I cały czas coś zmienia icon_smile.gif
Po czereśniach tak mu się zrobiło? uuu, ja wczoraj prawie kg zjadlam, ale Młodemu nic się nie dzieje, no kupy nie zrobił, to tylko tyle..

znów u mnie leje 37.gif
Agga
CYTAT(magdosz @ Wed, 06 Jul 2011 - 21:09) *
Ty to widzę, że działasz, bo się tam na I cały czas coś zmienia icon_smile.gif
Po czereśniach tak mu się zrobiło? uuu, ja wczoraj prawie kg zjadlam, ale Młodemu nic się nie dzieje, no kupy nie zrobił, to tylko tyle..


Staram się coś zrobić na l, ale mi net tak muli, że szlag mnie trafia icon_twisted.gif .

Ja też wczoraj zjadłam z kilogram czereśni, przegryzając agrestem i malinami 43.gif . Ale najwięcej było czereśni, więc podejrzewam że po tym się męczy.




U nas jest cały czas słoneczko i dzieciaki w basenie przed domem się bawią,a mamusia z laptopem na kolanach się opala 29.gif .
syl_wia9
U nas też się w końcu rozpogodziło,mam nadzieje,że na dłużej bo aż się życ chce jak słońce świeci 06.gif

Vabien kochana musi byc dobrze przytul.gif .Kciukasy aby nic po drodze...&&&&&&&.Kurcze wyobrażam sobie co musisz czuc...Ale dacię radę-będziemy Cię wspierac przytul.gif .

Mry życzę ci tylko takich wspaniałych dni jak ta niedziela,no i może Magdosz ma rację co do A.Oby się ułożyło&&&&.

Małpiszonku a to gdzie spędzanie wakacje u rodzinki czy w jakimś pensjonacie,hotelu??Bo jeszcze z tego co napisałaś to chyba nie jesteście u rodziców?Tak pytam tylko z ciekawości 06.gif .

Idę spac papa:)
magdosz
Ja tez się chcę opalać!!!!!!!!!!!
jak się zdenerwuję, to pójdę jutro na solarium 21.gif
muszę się dogrzać 03.gif

Ale u mnie numer wyskoczył.
Rok temu w marcu zlikwidowałam konto w PKO, dostałam wszelkie papiery, że konto zamknięte.
Założyłam drugie, ale nie zmieniłam danych w Urzędzie Skarbowym...
No i zwrot podatku poszedł mi na to zamknięte konto- 1. 06 poszły pieniądze i do dzisiaj nie wróciły z PKO.
Dwa razy dopytywałam się w US, ale nic nie wiedzieli.
Dzisiaj poszłam do PKO i okazało się, że moje konto wcale nie jest zamknięte icon_eek.gif i pieniadze za zwrot są na nim icon_smile.gif
Tłumaczę pani, że wszystkie papiery dostałam o rezygnacji z umowy, ale pewnie je już wyrzuciłam, a ona mi na to, żebym wypłaciła te pieniądze, wypełniła wniosek jeszcze raz o zamknięcie konta i zostawiła 10 zł na opłaty bankowe 21.gif
Nosz kuźwa, jaja se robią, przecież ja już zostawiałam te 10 zł rok temu?
jako, że nie miałam dowodu ze sobą to nie wypłaciłam, ale przyszłam do domu i znalazlam te papiery icon_smile.gif
ale tylko o rezygnacji z bankowości elektronicznej i o zniszczeniu karty, ta o zamknięciu konta wyrzucona na 100% jest.
no cóż, idę jutro wypłacam kasę i niech się sami martwią grrrrrrrrrrrrrrr
Agga
Sylwia jesteśmy u rodzinki niedaleko Frankfurtu Mein i jak młoda wróci z obozu,to lecimy do rodziców icon_wink.gif .
katke
Melduje sie na nowej odslonie. Obiecuje cos napisac dzis wieczorem jak mnie dzieci nie wykoncza 37.gif Z WAMi jestem na biezaco, bo podczytuje, ale jakos natchnienia na pisanie brak 32.gif

EDIT:
Przepraszam, ze nie odniose sie do kazdej z Was, ale za dlugo mnie nie bylo.
Alusia zadziwia mnie kazdego dnia, zapomnialam juz jak to jest z takim malym dzieckiem, mimo ze starsze ma niespelna 3 lata 08.gif A wiec moja panna je to co mozna jesc w wieku naszych dzieci, jest takim samym "mlekopijem" jak jej siostra. Asia potrafi wypic 1 -2 litry mleka dziennie 37.gif Alusia pije przez dzien 3-4 razy po ok 180-200 ml w nocy pobudki roznie, je kaszke na wieczor ok 19 z lyzeczki lub z butli, jezeli z butli to ok 200, i wstaje ok 1 i 6 na mleko, woda i herbata nic nie daje, bo musze i tak za pol godziny dawac mleko 37.gif:jak smutno mi . Nie siedzi, i jej nie sadzam, zeby sobie posiedziala jak siadzie sama to wtedy sie nasiedzi, jestem za to raczkuje i jest wszedzie .Bawi sie wszystkimi zabawkami z Asia, wiec musze caly czas pilnowac zeby nie bylo drobiazgow. Asia moja gada jak katarynka, nie chce ogladac TV zeby mama miala troszke luzu, nie moge sie ani na chwile jej pozbyc 06.gif

Aha jak sie Ala urodzila to stanowczo mowilam, ze nie bede gotowac zupek, tia nie bylabym soba i wychodzi, ze gotuje 3 obiady, dla Alusi, dla Asi i P i dla mnie, bo jestem na diecie, takze kolorowo i wesolo, na kompa sila brak 43.gif

Edit 2: Malpiszon zdjecie na 1 przesle jak zlokalizuje kabel od aparatu...
magdosz
katke, super, że jesteś :0

ja się dzisiaj wyspalam i teraz spać nie mogę i się mnie głupoty czepiają 29.gif
Mummy
Ja tylko na chwilke w wirze przeprowadzki nie mam na nic czasu icon_smile.gif
Ale chciałam napisać, że wszystkie zdjęcia dzieciaczków są super, jestem pełna podziwu dla ich wyczynów icon_smile.gif
Olo dziś zaczął mówić MAMA icon_smile.gif co prawda mówi to do każdego, ale jestem z niego dumna icon_biggrin.gif
Agga
Już późno i zamiast pierwszą stronke zmienić,to tu robiłam. Chyba ide spać, bo już źle ze mną 04.gif .

_Mała_Mi_
witam się, życzę miłego dnia, stawiam cośtamcośtam impreza.gif brawo_bis.gif pijak.gif za skończone 7 miesięcy Heleny i Marcela i spadam na warsztaty icon_smile.gif
magdosz
O tak to dzisiaj napijmy się za Helenkę i Marcelka brawo_bis.gif pijak.gif impreza.gif

My, można powiedzieć, dopiero wstaliśmy 37.gif
w nocy do 2 nie spalam prawie, potem Młody się obudzil, od 4 do 5 mi nie spał, wstał o 8 o 9 zasneliśmy i wstaliśmy o 11.30.
4kasiula
Oj to dziś pijemy impreza.gif impreza.gif za Marcelka i Helenkę brawo_bis.gif

mry całe szczęście nikt nie skorzystał z okazji, ja zgubiłam klucze jakieś 4 razy 04.gif 06.gif

katke odzywaj się częściej 06.gif

vabien ja wierzę że będzie dobrze, jesteśmy z wami i trzymamy kciuki &&&& za Kamilkę przytul.gif

My dziś na szczepieniu byliśmy 37.gif Oliwka tak strasznie płakała aż się zanosiła a ja prawie płakałam razem z nią 41.gif jak wróciliśmy do domu to padła i spała w ogrodzie w wózku dwie i pół godziny 43.gif na szczęście nie jest marudna ani płaczliwa jak na razie czego się obawiałam. Ważymy uwaga ............. całe 6350g 06.gif i 66 cm icon_smile.gif pani doktor powiedziała że wcale nie waży za mało bo przez pierwsze pół roku powinna podwoić wagę urodzeniową co zrobiła 06.gif następne szczepienie w grudniu już po roczku icon_smile.gif
vabien23
4kasiula skoro w ciagu pół roczku dziecko powinno podwoić wagę urodzeniową to widzisz wcale nie jest z nami tak źle bo Kamila urodziła się z wagą 2350 gram no a teraz ma 4800gram wiec prawie prawie icon_smile.gif najważniejsze to że ciągle przybiera systematycznie te 100; 120 gram na tydzień. A my w przyszłym tygodniu mam nadzieję zaszczepić się na 3 dawkę WZW. Ja wam powiem, żę nawet nie wiem jakie szczepienia nas ominęły.
Na co szczepiłyscie do tej pory dzieci???????????????/
KATKE pisz częściej icon_smile.gif
Dzisiaj jedziemy do neurologa, ciekawe co powie... Sylwia do Gliwic icon_biggrin.gif
4kasiula
a to dzisiejsza Olisia już po szczepieniu icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us

edit:
i jeszcze icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us

i z mamą icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.