To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie okna pcv?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
kubek
Jakie? Moim zdaniem najlepszej jakości, ponieważ posłużą Ci na lata icon_wink.gif Popytaj znajomych jakie mają, jaki producent i salon sprzedażowy w waszym mieście ma fajną ofertę. My zamawialiśmy w Oknoplast w 2016r. W wielu miastach w całej Polsce są salony, które sprzedają ich okna więc u was może też. Nie będę Ci mówić jaki mam konkretnie model okna, ponieważ i tak sobie sama musisz wybrać ale jakie nie wybierzesz będą dobre. Oknoplast robi na prawdę solidne okna na lata, nie odkształcają się, nie odbarwiają, jeśli masz okleinę drewnopodobna na plastiku to jest ona specjalnie wtopiona, żeby się nie odklejała czy nie była widoczna przy zarysowaniu wada. Nam jedna para poleciła od nich okna i posłuchaliśmy ich, nie żałujemy. Też polecamy dalej jak nas ktoś spyta. Brałaś ich ofertę pod uwagę?
adjoiningbricklayer
Ja swoje okna zakupiłem w firmie Dar-plast. jest to producent okien więc cena była dużo niższa niż w przypadku innych firm. a ich okna plastikowe są naprawdę świetnej jakości
Mięta
Nie możecie tutaj pisać, ze okna drewniane są tak bardzo lepsze od okien pcv. Okna drewniane są bardziej eleganckie, różnią sie wyglądem i moze są bardziej ekologiczne. jednak jeśli chodzi o właściwości.... to niewiele róznią sie od okien pcv. Jesli mieszkacie w bloku to wystarczą Wam okna dwuszybowe. Jesli jednak mieszkacie w domku jednorodzinnym to najlepiej będzie zainwestować w okna trzyszybowe. Takie okna zapewniają o wiele lepszą izolację.

Zresztą proponowałabym wybrać się do dobrej firmy która ma duże doświadczenie w montazu okien. My mamy okna od Ekoplast https://ekoplast-group.com/pl/okna/ .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.