To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Może ktoś ma ochotę na spotkanie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
skanna
CYTAT(Ila @ Thu, 08 Sep 2011 - 11:58) *
A dziekuje Ci za rade dobra kobieto 31.gif
I sie zaslinie cala od patrzenia icon_wink.gif
Coz poradzic. I tak przybede.


Przyjdź ze szmatką, będziem stolik wycierać icon_smile.gif

To co, rezerwować stolik?

Na razie jest nas 4, Ola się chyba deklarowała, zaraz pogonię Doruśkę, hawah już wie, nie wie, czy da radę. Karoleenka, dasz radę trochę wcześniej? Co z Monikąww, Ewcią? O kim zapomniałam?
Basha, Ty tyle razy robiłaś podejście do spotkania, może tym razem się skusisz?

Edit: no oczywiście o południu Wrocławia zapomniałam. Dorka, Aga, co z Wami?
Potwora
Na dzień dzisiejszy: przyjde!
Ewcia!
Śledzę przygotowania, no i wiedziałam, że wybierzecie taki termin icon_wink.gif
Oczywiście we wtorek mam zebrania 3, z tego dwa w jednym czasie (na szczęście w jednej szkole) - na jedno z nich wyślę córkę studentkę, niech sobie przypomni icon_wink.gif
No więc na 18.30, ani nawet na 19 nie zdążę , ale pewnie wpadnę później bo nie wytrzymam 29.gif jeśli jeszcze będziecie

Oczywiście mąż mój wyjeżdża na przyszły tydzień, więc również dzieci same w domu (pod opieką brata, a to może nawet gorzej icon_wink.gif ) ale co tam icon_wink.gif

Monia ww może mieć podobny problem, chyba, że męża ma

A w której PH?

Skanna, dzięki za pamięć icon_smile.gif

PS. agama76, jeśli czytasz, dołącz icon_smile.gif
skanna
No chyba w tej w Rynku, choć imho nie jest to najlepsza PH we Wrocławiu. Ale do najlepszej nie będę Was ciągać, bo wszystkie macie dalej niż ja.
Monika ww
no to mi Ewcia uświadomiła, że we wtorek jest 13. i mamy zebrania w szkole, a ja już Ili powiedziałam, że mogę... męża mam na miejscu, ale on musi najmłodszą z treningu odebrać

także jak dotrę to pewnie ze sporym spóźnieniem... a nie możemy się później umówić?
skanna
No to może faktycznie umówmy się później? Bo i Ewcia i Monika i karoleenka...
moko.
Ja siÄ™ dostosujÄ™!
karoleenka
karoleenka się źle wyraziła... - ja dopiero po 21 września będę we Wrocławiu ... 37.gif
także tym razem nie dotrę ale następnym razem 100%

skanna widzimy siÄ™ na wystawie ?
no ja nie wiem ..przecież raz w życiu się widziałyśmy, dawno zresztą to było..ale ja mam Cię na zdjęciu także ja pamiętam 01.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(karoleenka @ Thu, 08 Sep 2011 - 14:31) *
karoleenka się źle wyraziła... - ja dopiero po 21 września będę we Wrocławiu ... 37.gif
także tym razem nie dotrę ale następnym razem 100%

skanna widzimy siÄ™ na wystawie ?
no ja nie wiem ..przecież raz w życiu się widziałyśmy, dawno zresztą to było..ale ja mam Cię na zdjęciu także ja pamiętam 01.gif

To wtedy może już po 23, plisss...
skanna
No to teraz we wtorek, a potem po 23, z karoleenką i Paką obowiązkowo. Może Szanowne Panie same się zajmą organizacją spotkania? icon_smile.gif
basiaw
Oki to PH godz 19 czy jakoÅ› tak, Skanna zarezerwujesz stolik?
skanna
Zarezerwuję. Wiem o kim zapomniałam - Ulka jeszcze, mam nadzieję, że może.
skanna
Wiecie co, dziewczyny? Właśnie wróciłam z koncertu, który pechowo, tak jak i wczorajszy, odbywał się w Katedrze Marii Magdaleny na Szewskiej. Zaparkowanie samochodu i wczoraj i dziś graniczyło z cudem - Nowy Targ i okolice wyłączone, uliczki ścieśnione, masakra.

Wiem, że Magnolia jest dalej zwłaszcza dla biskupinianek, ale może jednak warto byłoby się na te makarony tam wybrać? Głównie ze względu na duży, darmowy parking (pomijając fakt, że makarony w Magnolii smakują lepiej niż w Rynku)? Bo naprawdę, dziś krążyłam w okolicy Rynku kwadrans i tylko cudem udało mi się załapać na miejsce, bo akurat ktoś wyjeżdżał. A wczoraj nie było dużo lepiej - najbliższe Szewskiej wolne miejsce znalazłam na... Odrzańskiej.
Monika ww
Skanno, ale przecież tramwajami przyjedziemy, co by przynajmniej lampkę wina wypić icon_biggrin.gif
moko.
CYTAT(Monika ww @ Fri, 09 Sep 2011 - 22:15) *
Skanno, ale przecież tramwajami przyjedziemy, co by przynajmniej lampkę wina wypić icon_biggrin.gif

O to, to to!
Zwłaszcza, ze będzie nas ładna grupka.

p.s
ja dalej nie mam odwagi jeżdzić samochodem po ROZKOPANYM Wrocławiu
basiaw
Ja na pewno będę jechać autem, więc mogę zabrać 4 osoby od strony biskupina, sępolna. W okolicach Rynku mam gdzie zaparkować, ale Magnolia to też nie problem.
skanna
CYTAT(Monika ww @ Fri, 09 Sep 2011 - 22:15) *
Skanno, ale przecież tramwajami przyjedziemy, co by przynajmniej lampkę wina wypić icon_biggrin.gif


No nie każdy, nie każdy, ja na pewno nie, od tramwaju muszę potem iść dobry kawałek przez osiedle, a nie przepadam za chodzeniem tamtędy po ciemku. To wolę zrezygnować z tego wina icon_smile.gif Do Magnolii też przyjechałabym samochodem. Do Planet Pizza tyż przyjechałam samochodem.

To tylko propozycja, jak siÄ™ wszystkie wypowiecie, to zarezerwujÄ™ stolik icon_smile.gif

Moko, ten Wrocław chyba nie jest jakoś tak strasznie rozkopany, jak to odmalowujesz. Może to wymówka? icon_smile.gif
tyczka
CYTAT(skanna @ Thu, 08 Sep 2011 - 22:49) *
Zarezerwuję. Wiem o kim zapomniałam


Dzięki, skanna. 21.gif
moko.
CYTAT(skanna @ Sat, 10 Sep 2011 - 09:21) *
Moko, ten Wrocław chyba nie jest jakoś tak strasznie rozkopany, jak to odmalowujesz. Może to wymówka? icon_smile.gif


Rozgryzłaś mnie icon_wink.gif

Basiaw, jeśli masz wolne miejsca to pewnie skorzystamy (ja na bank icon_biggrin.gif)

Tyczka - ej noooo skanna miala chyba na myśli, ze zapomniala o osobach, ktore w tym wątku się nie wypowiedzialy a są wroclawiankami icon_razz.gif
Tak przynajmniej domniemam.

Będziesz?
skanna
Dziewczyny, to gdzie mam ten stolik rezerwować?
Doruśka
ale tramwajem można do MAgnolii dojechac z Biskupina zdaje sie ? kilka przystanków więcej a lepsze jedzenie, i w czasie powrotu pięknie wino wywietrzeje icon_smile.gif

ja Magnolie poprosze icon_smile.gif
i jeszcze za MAgnolią- w rynku nei pogadamy, tam jest taki młyn ,że głowa boli, krzyczeć do siebei trzeba przy stoliku- zagladałam i uciekłam.

Ila - dieta od wtroku, ja na pewno, bo jak dzisiaj sę po wakacjach zważyłam to masakra!!!
Potwora
Jak jest opcja magnoliowa to ja jestem ZA!
Monika ww
może być Magnolia, ja jednak samochodem będę jechać, żeby w miarę szybko ze szkoły dojechać na spotkanie icon_smile.gif
Doruśka
to tylko poproszÄ™ godzinÄ™ icon_smile.gif
skanna
19.30 będzie ok? Czy dla dziewczyn z wywiadówek to za wcześnie?
skanna
Zaraz powiecie, że mieszam, ale jeśli faktycznie PH w Magnolii jest czynna do 21, to jednak nie jest to dobre miejsce na wieczorne spotkanie, ku mojemu wielkiemu żalowi icon_sad.gif. Dowiem się, czy faktycznie tak jest, jeśli tak, to jednak zostaje Rynek icon_sad.gif, bo tam dłużej.
moko.
Dla mnie godzina jest okay i tak zabieram się z Ilą (basiuw-dzięki za chęci) wiec myslę, ze miejsce nie ma znaczenia - w sensie czy PH czy ta Magnolia.

edycja: doczytałam, ze PH - ze względu na długość otwarcia lokalu.

No więc co dziewczyny?
Pasi?
skanna
No nie mogę odżałować tej PH w Magnolii, ale było bez sensu, więc zarezerwowałam na 19.30 w PH w Rynku. Nie wiem, czy będę pierwsza, więc na hasło "maluchy" mamy stolik na 8-10 osób.
Doruśka
będę icon_smile.gif

a od wtorku do wÄ…tku mm icon_smile.gif)
basiaw
Oki czyli 19.30 PH Rynek , ja będę. W takim razie może rzeczywiście bez auta? Opiłybyśmy sukces Doktora i Bartiego????
moko.
CYTAT(basiaw @ Mon, 12 Sep 2011 - 21:46) *
Oki czyli 19.30 PH Rynek , ja będę. W takim razie może rzeczywiście bez auta? Opiłybyśmy sukces Doktora i Bartiego????

Ja tam opijÄ™ icon_biggrin.gif
Ewcia!
Mam w planie być icon_smile.gif
OpijÄ™ soczkiem?
Skanna, weź może tę słynną tarkę, moje dziecko do US się wybiera icon_smile.gif

Doruska, jak od wtorku?
Potwora
Dziewczyny, siedzÄ™ w pracy dzisiaj przynajmniej do 19 icon_sad.gif
Apotem padnę niezywa więc pasuję, nie doczłapię do Rynku icon_sad.gif((((((
Ila
Siedze i dogorywam po tej makaronowaj uczcie 37.gif A pierwsza porcyjka wygladala tak niewinnie.
Wielkie dzieki za spotkanie, jak zwykle dobrze mi ono zrobilo. Nie wiem tylko, czy moim obwodom tez tak dobrze 48.gif
Nastepnym razem prosze o termin, kiedy moj maz na squasha nie pedzi i tym samym ja nie musze wczesniej Was opuszczac blagam.gif
Moko dowieziona pod dom icon_smile.gif wychodzac z auta stwierdzila, ze juz jej lepiej po tym obzarstwie icon_wink.gif
skanna
Ja tam siedzieć nie mogę, bo mam za duży ucisk na żołądek. Zatem leżę z laptopem na brzuchu i też dogorywam. Ciekawe, jak się czuje Monikaww icon_smile.gif. Bo po Waszym wyjściu my się poddałyśmy, a ona wciągnęła jeszcze dobrych kilka porcji i deser (no dobra, prowodyrem deseru byłam ja icon_smile.gif ).

Spotkanie jak zwykle udane, ale nie mam żadnych wątpliwości, że jeśli chcemy powtórzyć festiwal makaronów, to w takim razie w jakiś weekend, bo wtedy a)można wcześniej, b)Magnolia jest czynna do 22 - nie ma porównania jeśli chodzi o jakość makaronów w tych knajpach.

Ciekawa jestem, kto się lepiej bawił - my czy ten facet, który siedział naprzeciwko 06.gif. Zwłaszcza próby podliczenia rachunku musiały wyglądać nieźle icon_smile.gif Moko, Twój długopis zabrała Monikaww.
Ewcia!
Półleżę i jęczę z przejedzenia, obok kubek mięty.
Jednakowoż trochę żałuję, że nie zdecydowałam się na gratisowy deserek 29.gif .

Jak zwykle było super, ale to rzecz wiadoma icon_smile.gif

Skanna, zobaczyłam tego gościa dopiero, gdy wstałam. Wyglądał jakby chciał ukryć rozbawienie icon_smile.gif
skanna
CYTAT(Ewcia! @ Wed, 14 Sep 2011 - 00:14) *
Skanna, zobaczyłam tego gościa dopiero, gdy wstałam. Wyglądał jakby chciał ukryć rozbawienie icon_smile.gif


Ewciu, ja go widziałam cały czas - w ogóle nie ukrywał rozbawienia icon_smile.gif I w ogóle, to on sobie przyszedł z książką, pewnie, żeby się nie nudzić, ale chyba wygrałyśmy z nią konkurencję.
Doruśka
myślę ,że najśmieszniejsze było jak szukałyśmy tego kelnera młodego i ślicznego icon_smile.gif)))

ja dziś nawet kawy nei mam gdzie zmieścić .

mój deserek to zwyczajny budyń, Ewciu, nie żałuj
basiaw
Ja się dotoczyłam do domu icon_smile.gif i od razu zaparzyłam miętę icon_smile.gif podobnie jak Ewcia!
dziś już napisałam do dietetyczki, że chyba musi mi ułożyć bardziej restrykcyjny plan posiłków icon_smile.gif bo wczoraj pofolgowałam.
Dziękuję za spotkanie miłe, pełne radości i beztroskie.

moko.
Ja wczoraj padłam zaraz po chłodnym prysznicu, chociaż żołądek przestał boleć po tym, jak wysiadłam z samochodu Ili icon_wink.gif
Bawiłam się świetnie i liczę na kolejne spotkanie.

Potwora
Dziewczyny ale Wam zazdroszczę tego obżarstwa.... i spotkania przede wszystkim....
Monika ww
a Monika ww czuła się bardzo dobrze, owszem wróciłam najedzona, ale żadnego bólu brzucha nie było, szybko spaliłam icon_razz.gif

oczywiście chętna jestem na kolejne spotkanie w Magnolii, bo jak Skanna mówi, ze dużo lepsze, to już mi ślinka leci... icon_biggrin.gif

było bardzo fajnie, chciałam napisać jak zawsze zresztą, ale było wyjatkowo fajnie icon_smile.gif
skanna
Monika, bo Ty zastosowałaś potrójną dawkę lekarstwa na szybkie trawienie icon_wink.gif
Monika ww
no dokładnie icon_biggrin.gif
skanna
Drogie koleżanki, założyłam osobny wątek dotyczący powtórki z rozrywki icon_smile.gif

https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...=0#entry8756727
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.