To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Katowice i okolice

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
ADUSIA
Kochana MARTAL!!! icon_razz.gif Twój dzidziuś ma już przeszło dwa miesiące!! Ja mam 5-miesięczną córeczkę. Mieszkam na Wełnowcu-niedaleko Słonecznej Pętli. Miło by było spotkac się czasem na spacerku z naszymi pociechami. icon_biggrin.gif Co Ty na to? BUZIACZKI!!!
Mariola***
Ja witam i pozdrawiam Wszystkich z Dąbrowy Górniczej
Asik
Siemanko !!

Przesyłamy pozdrowienia z Mysłowic
ADUSIA
Dlaczego nikt nie chce sie z nami spotkać?! icon_cry.gif Tak nam smutno... Adrianna i półroczna Paulinka. icon_sad.gif
eOla
Cześć Adusia!
A skąd taki wniosek że nikt sie nie chce z wami spotkać icon_question.gif
My chcemy icon_exclaim.gif
beattta
Dziewczyny, a może wszystkie się spotkamy w Parku Chorzowskim icon_smile.gif
Zajrzycie do wątku M_o_k_o:
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?p=153015#153015
eOla
Jestem za!!!!

Ja nie wiem czy będziemy, wszystko zależy od mojej sesji icon_smile.gif Ale postramy się być icon_exclaim.gif
Kasia36
ja z Tych pozdrawiam serdecznie może jest gdzies w ukryciu jakaś mamuśka chętna na wspolne spacerki
beattta
Dla tych mamuś , które nie zajrzały do wątku M_o_k_o o śląskim spotkaniu podaję datę i termin:
13 czerwiec, godz.15, przed wejściem do ZOO

z a p r a s z a m y icon_smile.gif
polinetka
Witam wszystkie Mamy oraz Skarbeńki!!
Mieszkam w Katowicach (os. Witosa)i jestem mamą prawie dwuletniego synka o imieniu Kuba.
icon_razz.gif
Na formu tym jestem nowa i chętnie Was poznam (choć niektóre mamy znam z e-Dziecka)
Pozdrawiam gorąco!!
ADUSIA
Witajcie Drogie Mamuśki! Przykro mi,że tak rzadko moge dołączać sie do Waszych rozmów... Niestety,mam możliwość korzystania z internetu tylko okazjonalnie-będąc u teściów. BUUU!!! Może jednak któraś z Was chciałaby spotkać sie ze mną...? Mieszkam na Wełnowcu od roku, mam prawie 10-miesieczną córeczke i bardzo czesto bywam sama...(mąż dużo pracuje). Smutno mi samej wychodzić na spacery...... Pozdrawiam wszystkie mamy!!! icon_biggrin.gif Adrianna (25) i Paulinka (14.11.2003.)
eOla
Cześć Polinetka i Adusia!

Też jestem z Katowic a mieszkam na Tysiącleciu, więc w sumie to niedaleko Was. Nie pracuje. Możemy się zatem umówić w parku (Chorzowskim), jeśli macie ochotę!Zapraszam, chodzę tu codziennie z moim 2, 5 letnim Kubusiem i sporym już brzuszkiem!
Pozdrawiam i czekam na odzew!

Ola
ADUSIA
Kochana eOLU! Ogromnie sie ciesze,że chcesz sie ze mną spotkać! Niestety nie jestem teraz u siebie i nie moge podać ci ewentualnych terminów naszych spotkań.Nie mam przy sobie grafika z pracy męża. Podaję Ci swój adres mailowy.Jeśli masz tel.komórkowy to prześlij mi mailem numer. Dam Ci znać.To mój mail:MISIEK.KAT@INTERIA.PL Gorąco Cię pozdrawiam!!!! icon_biggrin.gif
malafm
Hej:)

My się też przyłączymy:
Mama - Aśka
Tata - Jacek
Córa - Wiktorka 3 i pół roczku


Jesteśmy z Sosnowca

Pozdrawiamy
anonimowy
Kasia mama 14 miesięcznej Oli
witamy wszystkich
iwona28
icon_biggrin.gif Witam,może nie jestem z Katowic,ale blisko tam mamy.My jesteśmy z Jaworzna i mam dwie córeczki Karolinkę i Gabrysię. icon_biggrin.gif
bianca
Witajcie mamusie. icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
A ja jestem Bianca, jak widac na dole - mama Sandry. Mieszkam w poblizu Tarnowskich Gór i Bytomia. ( ta sama ilość km z mojej wiochy)

Może któraś się wybierze do Multibaby kina do Zabrza icon_question.gif icon_razz.gif
Albo na basen do Parku Wodnego do T.G. z niemowlakiem icon_rolleyes.gif icon_question.gif
Sisiunia
Witam ja jeszcze mamusia nie jestem, ale w lipcu sie to zmieni icon_smile.gif Ja mieszkam w Jastrzebiu to godzinka jazdy do Katowic icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
wiola
witam z Zabrza icon_biggrin.gif są tu dziewczyny z Zabrza???
irmina76
Witam!
Jestem nowa na forum i mieszkam w Rudzie Sląskiej -Bykowinie
Pozdrawiam
Irmina
angi
Witam
Ja z Będzina
pozdrawiam
Avala
Witam dziewczyny icon_smile.gif jestem z Sosnowca i przy okazji tego tematu, chciałam was zapytać, gdzie polecacie wykonanie usg płodu, wykrywające wady i choroby itp i ile to mniej więcej kosztuje?? Chodzi mi o Katowice i ewentualnie jeśli wiecie to Sosnowiec. Bardzo dziękuję i przepraszam, że w tym temacie, ale w ogólnym trodno znaleść osoby z moich okolic icon_biggrin.gif (ale pogmatwałam) icon_redface.gif icon_twisted.gif
angi
Katowice ul.Opolska 11
Tylko do 14 tyg wykonuje przezierność karkową (NT)
Koszt USG 150zł z nagraniem na kasete VHS
bianca
Mozna też w Rudzie Śląskiej w fundacji "Godula Hope". Ja zrobiłam tam USG w 25 tyg., ciąży i płaciłam wtedy 100 zł., po 30 tyg. jest drożej. Jak cię to zainteresuje to dam ci nr tel.. Tam tez proponuja nagranie na płytkę CD.
aneta z urwisami
WITAM WSZYSTKIE MAMUŚKI Z KATOWIC I OKOLIC. JESTEM DEBIUTANTKĄ I MAM NADZIEJĘ NA MIŁE PRZYJĘCIE BO TREMA MNIE ZŻERA. MAM NA IMIĘ ANETA JESTEM Z KATOWIC A DOKŁADNIE Z BOGUCIC. MAM DWOJE URWISÓW. CHĘTNIE POZNAM FAJNE BABKI DO POGADANIAI MOŻE POZNANIA SIĘ. POZDROWIONKA icon_biggrin.gif
aneta z urwisami
TO JESZCZE RAZ JA. MOŻE KTOŚ WIE JAK WYKASOWAĆ TE LITERY OBOK PASKÓW.DZIEKI
iwona28
Cześć,witam ja co prawda nie z Katowic,ale okolic,milo mi ciebie poznać i twoje szkraby. icon_biggrin.gif
Mariola***
Witam i ja.
Czuj się miło, jak wszyscy tutaj wink.gif
A co do liter, fachowcem nie jestem ale sprawdź w swoim profilu
aneta z urwisami
Dzięki dziewczyny za miłe przywitanie. Litery na szczęście skasowałam. Starsze jest w przedszkolu, a młodsze bajkę ogląda więc mam chwilę żeby odpisać. Pozdrawiam wszystkich icon_biggrin.gif
aneta z urwisami
Dzięki dziewczyny za miłe przywitanie. Litery na szczęście skasowałam. Starsze jest w przedszkolu, a młodsze bajkę ogląda więc mam chwilę żeby odpisać. Pozdrawiam wszystkich icon_biggrin.gif
moko.
Mysłowice witają icon_biggrin.gif
bianca
UUUUUUUUUUUUUUUuu!!! Ale się Was tu nazbiegało. Fajnie, może ten wątek w końcu się rozkręci.
Mopja mała ma już 11 miesięcy, niedługo roczek. Ale zębiska ma już ostre, aż 6 sztuk. Jeszcze nie chodzi, wygodna jest bardzo. HMMMMMMMMM!!! Babcia ciągle na rączkach nosi, mamusia też czasem i córci nie chce się za wiele pracować.
Napiszcie co u Waszych szkrabów?

No i oczywiście witam serdecznie nowe mamusie!!! icon_lol.gif
agawa
Cześć dziewczyny.

Bytom sie kłania wink.gif

Weronika ma już 7 miesięcy icon_eek.gif Jak ten czas szybko leci. Mamy już dwa ząbki. Mała jest coraz sprytniejsza i z dnia na dzień mądrzejsza. W tempie ekspresowym pełza po pokoju. Próbuje sama siadać. Teraz więcej czasu spędza z babciami bo wróciłam do pracy.

Pozdrawiam


Ps. Bianca, czemu przestałaś pisać na Tarnowskie Góry i okolice? Czekałam na znak od Ciebie icon_smile.gif
aneta z urwisami
Witam z wieczorka wszystkie mamcie. Ja tez mam nadzieję że ten wątek się rozkręci icon_biggrin.gif chwila wytchnienia od urwisów więc coś napiszę. Moja Weroniśka biega jak szalona, ma prawie 17m-c ale szumu robi za kilkoro,w rodzinie mamy samych chłopaków tylko ona jedna i w porównaniu do nich jest najbardziej postrzelona, Mateusz(6 i pół roku) ma już swoje sprawy i nieziemską cierpliwość do swojej siostruni chociaż jak się wkurzy to iskry się sypią a mała nie popuści. Ale się rozpisałam teraz na was kolej. Pozdrowionka z Bogucic icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
aneea
Dziewczyny moge wskoczyc z mala prywata?
Szukam opiekunki od pazdziernika (narazie dorywczo / 1-2 x tydzien) - czy ktoras z Was zna kogos z Katowic, okolic, najlepiej sprawdzonego do polecenia?
moko.
Anea napisz do mnie na pw moze pomoge.
bianca
Agawa przperaszam cie bardzo, w ogóle przestałam pisać na forum. szkoda mi bylo czasu, poświęcałam sie całkowicie dziecku, a wtedy kiedy pracowałam to pracy. Teraz pracuję wprawdzie, ale zobaczyłam, że wątek się rozkręca, więc zaczęłam pisać. A le napisze do ciebie na t.g. icon_lol.gif
iwona28
Moje córeczki to ju małe pnnice.Starsza Karolka ma 5latk,a młodsza Gabrysia 3 latka.Obie siedzą jeszcze w domku,a dopiero od przyszłego roku mają chodzic do przedszkola,a na 100%starsza bo pójdzie do zerowki.Świetnie sie razem dogaduja i bawia choc do aniołków nie można ich zaliczyć.Lubią tańczyć i gośno przy tym śpiewać.Dobrze tylko,z epotrafi sobie same zagospodarować czas,a ja mogęwtedy posprzątać,ugotować i wolnych chwilach coś dla siebie zrobić.
ankach
hej! a jet ktoś może z Rybnika lub najbliższych okolic ? icon_biggrin.gif
iwona28
Ja niestety nie,bo mieszkam w Jaworznie,ale milo cię poznac. icon_biggrin.gif
bianca
Miło cie poznać - Ankach. Napisz coś o sobie icon_lol.gif
burek
Ankach, ja jestem z Czerwionki icon_biggrin.gif
aneta z urwisami
Są może jakieś mamy z Katowic, chętnie poznam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Pozdrawiam Aneta icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.