To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Katowice i okolice

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Agnieszka
Ręka do góry icon_biggrin.gif ile mamuśek jest z Katowic ??
Beata
CYTAT(Agnieszka)
Ręka do góry  :D  ile mamuśek jest z Katowic ??


Zawiercie to może nie Katowice, ale całkiem blisko - Beata podnosi rękę do góry!! icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Izunia
icon_biggrin.gif Witam, witam rękę w górę podnoszę:))) My z Sosnowca, to całkiem blisko Katowic!
Pozdrawiam cieplutko
Iza z dzieciaczkami icon_smile.gif))
Milunia
To i ja podniosę rączkę, jestem mamuśką w Katowicach pracującą, a dojeżdżam "zza miedzy", tzn. z Siemianowic.
Pozdrawiam!!!
Politea
CYTAT(Izunia)
icon_biggrin.gif Witam, witam rękę w górę podnoszę:))) My z Sosnowca, to całkiem blisko Katowic!

My też z Sosnowca jesteśmy...
ewa_zeler
Ja jestem z Jaworzna. Blisko Katowic i mam 8 miesięczną Basię. Pozdrawiam
eOla
Hej!
Ręka w górze! Ja jestem z Katowic!!! Może się spotkamy w parku? icon_biggrin.gif
beattta
Witam, witam
Jesteśmy z Sosnowca i nawet widzę tu kogoś znajomego icon_biggrin.gif - to do Iwony
Pozdrawiam serdecznie
iff
[color=red][/color]witam,

jestem z Rudy Śląskiej, może któraś mama także ?

mam dwóch chłopców 4 latka i 14 miesiecy

pozdrawiam

iffona
anonimowy
CYTAT(Agnieszka)
Ręka do góry  :D  ile mamuśek jest z Katowic ??
[color=darkblue][/color]Cześc tutaj Iwo1 przywiał mnie e -dzieckowy wiatr icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif

Mieszkam w Bielsku z Małym Jasiem i dużym Marcinem
Całuski icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif IWo1
Politea
CYTAT(beattta)
Witam, witam
Jesteśmy z Sosnowca i nawet widzę tu kogoś znajomego

My też icon_rolleyes.gif
agulla
CYTAT(Izunia)
icon_biggrin.gif Witam, witam rękę w górę podnoszę:))) My z Sosnowca, to całkiem blisko Katowic!  
Pozdrawiam cieplutko
Iza z dzieciaczkami icon_smile.gif))


Ale niespodzianka tyle osób z Sosnowca - my też z Sosnowca Zagórza, może ktoś jeszcze ??
icon_biggrin.gif Pozdrowionka dla wszystkich
eJustynka
Hej, hej

My też jesteśmy z Rudy Śl, ale tylko do września - mam nadzieję icon_smile.gif
iff
CYTAT(eJustynka)
Hej, hej

My też jesteśmy z Rudy Śl, ale tylko do września  - mam nadzieję icon_smile.gif



hej, a z której dzielnicy ? my z Nowego Bytomia

może akurat się znamy ? icon_smile.gif
eJustynka
hihihi, Iwonko, pewnie ze sie znamy - nawet osobiscie icon_smile.gif
Wprawdzie mieszkam w Rudzie Śl. 1 ale bylysmy razem w ubieglym roku na spotkaniu w Parku Chorzowskim icon_smile.gif
Pozdrawiam
Justyna z Sebciem i Agula icon_smile.gif
iff
he he he

zmyliło mnie e przed justynką icon_smile.gif

pozdrawiam cieplutko icon_wink.gif))))

Dosia
Tychy obecne i tu icon_exclaim.gif
Może znajdzie się jeszcze jakaś mama icon_question.gif
Pozdrawiamy Dorota i Maja 4,5 miesiąca
icon_lol.gif
ganga
a ja tez tu kogos znam, mimo iz juz nie mieszkam w tych okolicach icon_biggrin.gif
ALe jeszcze 3 lata temu bylam mieszkanka Sosnowca (tymczasowa) i pracowalam w Katowicach, wiec cos wspolnego z Wami mam icon_exclaim.gif

A poza tym za tydzien bede w Sosnowcu icon_exclaim.gif
Agulka 333
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ale się tu rodzinnie zrobiło dużo znajomych twarzy.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Aga mama Pawełka ze Świętochłowic
Daretka
icon_wink.gif
a_pynia
Melduje się Aga z Sosnowca też Zagórza!!!
Mieszkam sobie z mężusiem Krzysiem, córeczką Agatką 2 latką i (narazie jeszcze miesiąc) z teściami.
Agatka zaczęła chodzić do żłobka, ja pracuję, a życie się toczy.
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!


PS: Jak fajnie znowu mieć buźki!
aneea
Melduje sie z Katowic (os. 1000-lecia) icon_smile.gif

Aneea mama 21 miesiecznej Nadii
Aneczka
A więc tutaj wszystkie jesteście!!!
Przez trochę mnie nie było, bo poszłam rodzić akurat w najbardziej gorącym momencie...
No więc też sie zgłaszam.
Aneczka - Siemianowice - juz teraz mama Martusi i Paulinki icon_biggrin.gif
ganga
Aneczka, pochwal sie bardziej swoja Paulinka icon_exclaim.gif
ganga
No i GRATULACJE icon_biggrin.gif
jackaplacka
to ja tez sie zglaszam zwlaszcza ze dabrowa gornicza jest niedaleko katowic a takze i sosnowca icon_smile.gif
Aneczka
CYTAT(ganga)
Aneczka, pochwal sie bardziej swoja Paulinka icon_exclaim.gif


A pewno, że się pochwalę! No więc Paulinka jest słodka, bo można zobaczyć, na razie w skromnej wersji na naszej stronce : http:/strony.wp.pl/wp/aneczkanet
I relację z porodu można przeczytać: https://www1.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=585&w=5555596 ://https://www1.gazeta.pl/forum/794674,...&w=5555596 ://https://www1.gazeta.pl/forum/794674,...&w=5555596 ://https://www1.gazeta.pl/forum/794674,...&w=5555596 ://https://www1.gazeta.pl/forum/794674,...&w=5555596 - jako, ze nie bawię się w antagonizmy gazetowo-maluchowe icon_wink.gif
jest na forum gazety.
I włąsnie znów płacze......
ganga
dziekuje icon_biggrin.gif
relacje z porodu przeczytalam juz wczesniej na eDziecku, ale moge wejsc na stronke, z linku kotry tu podalas. Moze sprobuje pozniej...
Aneczka
CYTAT(ganga)
dziekuje icon_biggrin.gif  
relacje z porodu przeczytalam juz wczesniej na eDziecku, ale moge wejsc na stronke, z linku kotry tu podalas. Moze sprobuje pozniej...


Aha, ganga, faktycznie sie nie da, ale chyba dlatego, że coś tam dodaje dodatkowe http: Jak sobie wpiszesz normalnie ten adres, to powinno pójść.
strony.wp.pl/wp/aneczkanet
ganga
widzialam, widzialam Pauline... sama slodycz icon_biggrin.gif
Agnieszka
a moze któras mama jest z Wełnowca ? icon_lol.gif
Joola
Malduje się Jola i Igorek z Piekar Śląskich. icon_biggrin.gif
MOKO
Hejka zgłaszja się Mysłowice mam synka Oskarka ma obecnie 4 latka i 4 miesiące.
Buffik
A ja pochodzę z Katowic - dokładnie z 1000 lecia, ale od 4 lat mieszkam w Tarnowskich Górach za to raz w tygodniu jestem na 1000 leciu u rodziców.

Mam 29 lat i synka Kubusia - ur 27.02.2002. Aktualnie siedzę z Kubą w domku na urlopie wychowawczym (wczesniej pracowałam w katowicach) i chętnie nawiąże nowe znajomości w moim rodzinnym mieście! icon_biggrin.gif

Buziaki dla wszystkich
Manatka
CYTAT(Izunia)
icon_biggrin.gif Witam, witam rękę w górę podnoszę:))) My z Sosnowca, to całkiem blisko Katowic!  
Pozdrawiam cieplutko
Iza z dzieciaczkami icon_smile.gif))

Iza - jestes wszedzie?! icon_eek.gif
Pozdrawiamy z Bedzina
Manatka z Natka icon_razz.gif
Izunia
icon_smile.gif [color=blue][/color]Cześć Aniu!!!!!
Jak miło Cię tu widzieć:)))))) Jestem tutaj, bo jest fajnie. Żadnych kłótni,
możesz się wygadać, wszyscy Cię wysłuchają i doradzą. Atmosfera na luzie. Nie tak jak na innych. Odezwiesz się i już ktoś się czepia o byle głupstwo, dochodzi, no i w końcu zaczyna się kłótnia icon_sad.gif Nie lubię czegoś takiego. Aniu zostań z nami icon_smile.gif , tu naprawdę jest super icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Pozdrawiam
Iza z rodzinką icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Manatka
No, juz jestem pelnoprawnym czlonkiem "Maluchow" icon_smile.gif Mam nadzieje.
Jeszcze raz wszystkich witam. Jak pisalam mieszkamy w Bedzinie.

Manatka-Ania(30-prawie...) i Natalia(21...ale miesiecy) icon_lol.gif

PS Iza- masz racje - tez mnie to juz zmeczylo, to ciagle pouczanie. A najbardziej wkurza mnie zaslepienie i fanatyzm pewnych stalych osob w pewnych stalych sprawach... icon_evil.gif
ejolcia
Witam Was
Mamusia z Chorzowa obecnie już podwójna.
Kaja 13.01.1999
i
Kornel 15.04.2003

Fajnie że są znajome osoby

Pozdrawiam
eOla
Hej!
Ja jestem z Katowic z Tysiaclecia!!! Czy są mamy z tej dzielnicy?

Ola
Agnieszka
Hej Ola ja jestem z Welnowca to bardzo blisko icon_smile.gif
wobysk
A my jesteśmy z Rybnika. Może są mamy z naszego miasta?
lidqa
a ja z józefowca, tzn ja i kuba tez:))))))
Agnieszka
lidga to zaraz koło mnie,ja jestem z Mikusinskiego icon_biggrin.gif
karolina_lika
Hej!
My też jesteśmy z Katowic (dokładnie z Bogucic).
Pozdrawiamy!!!
icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_smile.gif



________________________________
[size=7][/size]Moc oceanu rodzi sie w kałuży,
połów w pustej łodzi,
cud człowieczeństwa w dziecku.
Kasia36
Witam wszystkie mamusie jesteśmy z Tych ja i trzy miesięćzna Weroniczka może naiązemy kontakt z innymi mamusiami co mają takie maluszki jak mój pozdrawiam serdecznie wink.gif
Anula
Ja jestem z Dąbrowy Górniczej - podobnie jak jackaplacka. Moze napiszesz na jakim osiedlu mieszkasz? Ja na Mydlicach.
Monatko - to tez bliziutko Ciebie.
Kasiu36 bardzo chetnie z Toba porozmawiam. Moj Maluszek ma 3,5 miesiaca. Napisz mi wiadnoesc na gg 417746.
Wszystkich serdecznie pozdrawiam! icon_razz.gif
MartaL
Jestem nowicjuszką na tym forum. Lada chwila spodziewam sie narodzin maleństwa. icon_smile.gif Termin mam na 1-go lutego.
Mieszkam w Katowicach - Bogucicach.
Ev
CYTAT(MartaL)
Jestem nowicjuszką na tym forum. Lada chwila spodziewam sie narodzin maleństwa. icon_smile.gif Termin mam na 1-go lutego.
Mieszkam w Katowicach - Bogucicach.

Kochany brzuszku!!
Mój Jaś urodził się 1 lutego (rok temu). Pozdrowionka ze Sosnowca
woman
Aneczko witaj!!! icon_biggrin.gif

Ja jeszcze nie mama, ale z Józefowca pozdrawiam!
ADUSIA
WITAM!! MAM 25 LAT I 5-MIESIĘCZNĄ CÓRECZKĘ PAULINKĘ. MĄŻ PRACUJE PO 12 GODZIN A JA SIEDZĘ Z MAŁĄ... CHCIAŁABYM POZNAĆ JAKĄŚMAMĘ Z MALUSZKIEM W PODOBNYM WIEKU. NAJCHĘTNIEJ Z KATOWIC-JA MIESZKAM NA WEŁNOWCU. ZBLIŻA SIE WIOSNA A SAMOTNE SPACERY Z WÓZKIEM SĄ NIECO SMUTNE.... icon_sad.gif MOZE KTOŚ ZECHCIAŁBY MI TOWARZYSZYĆ? GORĄCO POZDRAWIAM!!! icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.